Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe mamusie 2014:)
Odpowiedz

Kwietniowe mamusie 2014:)

Oceń ten wątek:
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 27 września 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, no to jak planujecie budowę domu, to tym bardziej będziesz miała wyzwanie. Teżbędziesz się musiałą dużo naczytać, nauczyć. Nie można mieć wszystkiego na raz!:)

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 27 września 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz żałuję że nie poszłam na studia żadne . Po liceum zaraz poszłam do pracy rok później była już. Ciąża ślub mieszkanie. I tak oto jestem niewykształconą mamą :-( trochę mi przykro ale teraz to już za późno na studia, nic bym nie umiała zapamiętać. Ale może jakieś kursy kiedyś zrobię :-)

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 27 września 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka, co Ty mówisz! Ja mam 30 lat i poszłam na studia z pierwszakami! A Ty jesteś młodziutka, jeszcze 2 kierunki możesz zrobić!

    Tusia89, skrzatek85 lubią tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • skrzatek85 Przyjaciółka
    Postów: 88 46

    Wysłany: 27 września 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka a ile kobiet po 40 studiuje...... jesteś młodziutka więc czym się martwić.... jedynie wyborem kierunku :-)

    https://www.maluchy.pl/li-68994.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ofcooo wrote:
    Dziewczyny mam takie pytanko. Jak wychodzicie z dziećmi na spacer i jest pora karmienia to czy zabieracie ze zoba jakaś poduszkę do wózka? Na razie karmie w domu ale zastanawiam sie jak to będzie wyglądać na spacerze i jestem z lekka przerażona ;P


    Ja biorę chuste albo kocyk bo moja Zoja jadą tylko na leżąco

    ofcooo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka ja tez odrazu nie poszłam po liceum nie chciało mi sie :P a teraz robię dwa kierunki na raz ;)

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 27 września 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy bym sobie poradziła. Już pamięci nie mam takiej a to jednak trzeba się uczyć. Poza tym kwestia tego ze nie wiem czy mój mąż by sobie z dziećmi poradził. To i tak pewnie jak już bym poszła to za rok nie teraz. Nie wiem kurczę. Chciałabym pracować gdzieś w fajnym miejscu a nie w sklepie na kasie.

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 27 września 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co studiujecie dziewczyny?

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • natalinka Autorytet
    Postów: 1873 1190

    Wysłany: 27 września 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska na zmianę swego życia i czerpanie z niego satysfakcji nigdy nie jest za późno... teraz masz super okres w życiu - dziewczynki są na świecie. Nawet gdybyś na II roku mogła załatwić sobie indywidualny tok z uwagi na sytuację rodzinną...

    201404234670.png

    cfc61914ad.png
  • Edzia88 Przyjaciółka
    Postów: 77 36

    Wysłany: 27 września 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chciałabym pójść jeszcze na podyplomówkę. Najchętniej zarządzanie i kadry bądź bhp. Ale to może w przyszłym roku. Po mojej nieszczęsnej administracji ciężko będzie coś znaleźć, a już nie mam do czego wracać. Jadę zaraz do apteki po leki dla Niny. Ponoć w pepco są bluzy wkładane przez głowe za 15zł więc też zajadę. Może coś upoluję.





    rr64wnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka ja studiuje edukacje wczesnoszkolna i przedszkolna a drugi kierunek to resocjalizacja osob nieletnich

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde my dzis na wesele do znajomych z Zoja ciekawe jak bedzie jutro chrzciny boje sie

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 27 września 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam, ale to każdy weekend będziesz miała zajęty?

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 27 września 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla Adasie :)

    skrzatek85 lubi tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza nie raczej co 2 tyg czasem co tydzień

  • skrzatek85 Przyjaciółka
    Postów: 88 46

    Wysłany: 27 września 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam skończoną resocjalizacje z profilaktyką uzależnień i podyplomówkę z wychowania przedszkolnego i póki co nic nie planuje ale kto wie co mi do głowy strzeli :- )

    https://www.maluchy.pl/li-68994.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 27 września 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo dziewczyn z pedagogiką w różnych odsłonach - Tusia, Koral, Miriam, Skrzatek, Ola...

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Tusia89 Autorytet
    Postów: 1512 561

    Wysłany: 27 września 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja skonczylam wczesnoszkolna i przedszkolna, oraz pedagogikę specjalna ;)

    dqprj44jypq2k6s8.png
  • Tusia89 Autorytet
    Postów: 1512 561

    Wysłany: 27 września 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza a Ty wcześniej jakie studia skonczylas?

    dqprj44jypq2k6s8.png
  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1237

    Wysłany: 27 września 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Kurde my dzis na wesele do znajomych z Zoja ciekawe jak bedzie jutro chrzciny boje sie

    Miriam udanej zabawy, Zojka pewnie będzie gwiazdeczką na weselu, bo ona raczej z tych towarzyskich, no i powodzenia jutro, nie daj się teściowej. A z tą spowiedzią to powiem Ci że jesteś artystka :) Chociaż nie powiem bo ja też skłamałam z tym kiedy była moja ostatnia spowiedź, specjalnie pominęłam ten wątek przy spowiedzi no ale ksiądz zapytał :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


‹‹ 823 824 825 826 827 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ