Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe mamusie 2014:)
Odpowiedz

Kwietniowe mamusie 2014:)

Oceń ten wątek:
  • tapirek Koleżanka
    Postów: 52 12

    Wysłany: 27 września 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinaaaaaaa wrote:
    Ktoras czyta fantasy? Przeczytalabym cos ale brak mi pomyslu, nawet nie musi byc fantasy ale musi byc lekko milo przyjemnie i nieprzydatnie :)
    Tytul "zgon"- troche dla nastolatek ale lekko i nieprzydatnie :)
    Wrocilam z ukochanych Karkonoszy i padam spac :)

  • Tusia89 Autorytet
    Postów: 1512 561

    Wysłany: 27 września 2014, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocki mamuśki...

    dqprj44jypq2k6s8.png
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 28 września 2014, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie kryzys laktacyjny 6 miesiąca! juz 3 dzień

    Ziaba od 8 przebudziła mi się już 4 razy!

    Makcza jak tam studia. Dzisiaj tez błyszczałaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2014, 00:15

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 28 września 2014, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak nasz spacer. Poniedziałek aktualny? Mam juz dzisiaj pierwszy spacerek w nosidłe zaliczony. Teraz trzeba sie wybrac gdzies dalej.

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My ba weselu Zoja jak nigdy dzis spała 4 h w dzien i jeszcze dwie na weselu od 19 do 21 szok ! Od 21 do teraz harce wlasnie próbuje ja uśpić w hotelu na górze ale opornie mi to idxie a widać ze zmęczona ogólnie Zoja jest hardcorem tylko by tańczyła cieszyła sie jak oszalała jak ja podrzucili a ja nic sie nie bawiłam tylko latalam jak głupia i patrzyłam tylko kto ja ma ba rekach i tylko ja ludziom zabieralam hee co to był za bal ;) a I Zojek jadła chleb i cytrynę na weselu ale miny robiła a i tak pchała ja do buzi skosztowala tez śledzia

    zozol lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak wlasnie spi zoja 5vpt3c.jpg yhym

    doris85, Kaja, Tusia89, zozol, Karina1989 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jutro chrzciny aaaaa !

    W sukience od Ziaby ;)

    Kaja lubi tę wiadomość

  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 28 września 2014, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, to niezła imprezka i Miriam lachaon ;)

    Jutro wielki dzień, tylko zeby Cie nie spopieliło na progu koscioła ;)

    A jak sukienka? Rozmiar ok?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2014, 00:27

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha lachon powiadasz ;) ja za takie imprezki dziękuje ;) wole bzzzzz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza Makcza a co Ty śpisz ? Halo halo

  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 28 września 2014, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas spac, zmykam, do jutra

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • Edzia88 Przyjaciółka
    Postów: 77 36

    Wysłany: 28 września 2014, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja probuje zasnąć a sądziedzi dają czadu. Kobieta jęczy przynajmniej jakby rodziła...

    rr64wnh.png
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 28 września 2014, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, mozna złapac troche natchnienia ;)

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 01:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe porno radio ;)

  • Tusia89 Autorytet
    Postów: 1512 561

    Wysłany: 28 września 2014, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to moj Franciszek postanowil sobie zrobić pauze w spaniu od 3.30 do 4. Teraz juz Nie spi. Przecież jest 7 a o 7 sie nie spi. No,to na type by bylo. ;)

    dqprj44jypq2k6s8.png
  • Edzia88 Przyjaciółka
    Postów: 77 36

    Wysłany: 28 września 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia u nas też pobudka po 7. A matka tak by sobie pospała....

    rr64wnh.png
  • skrzatek85 Przyjaciółka
    Postów: 88 46

    Wysłany: 28 września 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj to nie mogłam nic napisac bo mi to okienko do pisania nie wychodziło :-/

    Wczoraj Adaś skończył 5 miesięcy i w związku z tym zaczął się skok i to pełną parą..... cały dzień marudzenie płacz ot tak, tylko na spacerze było dobrze.... o 20.30 już spał jak zawsze a jak mąż poszedł do pracy ok 22 to młody tak się rozdarł że prawie z łóżka spadłam..... i takie darcie przez godzine.... o 3 pobudka na jedzenie a o 5 wielki ryk i tak do 6 :-\ zasnął na 10 min i marudzenie do 7.30, mleczko i teraz pełza po łóżku i dyskutuje do kota....

    Ja mam teraz faze na romansidła :-P i książki typu 50 twarzy greya

    https://www.maluchy.pl/li-68994.png
  • skrzatek85 Przyjaciółka
    Postów: 88 46

    Wysłany: 28 września 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i jest to pierwszy skok który odczuwam.... reszta przeszła bezobjawowo

    https://www.maluchy.pl/li-68994.png
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 28 września 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla Adasia.

    W Krakowie zapowiada sie piękny dzien.

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • Tusia89 Autorytet
    Postów: 1512 561

    Wysłany: 28 września 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adas, spóźnione sto lat;)

    jeju, jak slysze kot, to mam dreszcze na plecach, tak bardzo boję sie kotów. Dlatego kot w domu to dla m mnie jakiś kosmos...

    Franek ostatnio przez sen ma takie chwile jakby chciał się rozpłakać ale szybko mu przechodzi. Moze to też jakiś objaw skoku...

    Nad Gnieznem też piękne słońce,ale obawiam się,że czar pryśnie jak wyjdę na dwór i odczuję temperaturę,bo chyba jest mimo wszystko zimno.

    Makcza dzis sie tez kształci?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2014, 09:13

    dqprj44jypq2k6s8.png
‹‹ 825 826 827 828 829 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ