X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Malyprosiaczek Autorytet
    Postów: 867 470

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś w pepco i są kombinezony, ale dla chłopców był tylko jeden taki zimowy gruby w dinozaury chyba. Potem przeszłam się do Tesco bo miałam po drodze i szczerze mówiąc tam jest większy wybór :)

    Makira lubi tę wiadomość

    f2wlqps6jdpv4xb3.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia pogardzila krolikiem :/ no coz, chyba nie bedzie tak kolorowo jak myślałam :)

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 6 listopada 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sweetmalenka wrote:
    To powiedz mi w ktorym pepco ;p
    Pepco na Łagiewnickiej przy Lidlu.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 6 listopada 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Pepco na Łagiewnickiej przy Lidlu.
    To jest to duze wiec moze i tam sa. Musze podjechac ;)
    MalyProsiaczek- a takie na suwak czy spodenki na szelkach z kurtka?

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • Aga78 Autorytet
    Postów: 894 453

    Wysłany: 6 listopada 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White Innocent wrote:
    Aga u nas to samo. Tylko, że to już trwa któryś tydzień niestety... Kiedyś po kąpieli, brałam Małą do karmienia i mi zasypiała w trakcie. Wtedy odkładałam do łóżeczka i wychodziłam, do pierwszej pobudki w okolicach 24 był spokój. A teraz najpierw wierzganie przy karmieniu, o zaśnięciu w trakcie mogę pomarzyć. Muszę poczekać aż zaśnie przy mnie, bo odłożona do łóżeczka robi dziką awanturę, a nawet jak już zaśnie to nie znaczy, że odłożenie będzie bezproblemowe, bo bardzo często się przebudza po dotknięciu materaca... Czasami mam taki maraton 3-4 razy. Oczywiście przy mężu nie zaśnie, więc ja co wieczór siedzę z nią 1 - 1.5h, a do tego przebudza się średnio co godzinę do tej 24, a pozniej co ok. 2 już do rana i coraz częściej w środku nocy robię sobie imprezę. Dzisiaj np. nie spała od 4.30 do 6. Jak była mniejsza to dużo lepiej to wszystko wyglądało :(
    Podobno w 8 m-cy następuje regres snu, więc to by się zgadzało.

    14.11.2015- 1 IUI:( 14.01.2016 2 IUI:(
    11.05.2016-INF-I Transfer :(
    06.12.2016 - CRIO II Transfer
    04.05.2017- ciąża naturalna Aniołek [*] 9 tydz
    3jvzi09kjtx66r5t.png
  • Malyprosiaczek Autorytet
    Postów: 867 470

    Wysłany: 6 listopada 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sweetmalenka wrote:
    To jest to duze wiec moze i tam sa. Musze podjechac ;)
    MalyProsiaczek- a takie na suwak czy spodenki na szelkach z kurtka?

    Na suwak. Spodenki na szelkach i kurtka u mnie nie było. Ale tak samo nie było bluzy z misiem ciepłym w środku, a w innych pepco podobno są więc zapytałam babeczki dlaczego w naszym pepco nie ma (ja jestem z Trójmiasta) to powiedziała mi, że każde pepco ma troszkę różnicy się asortyment, ale teraz dostają więcej co inne więc też nie wie czemu tak jest.bylo u nas też dużo kamizelkę z polarkiem w środku, ale np kurtki żadnej. Dlatego poszłam do Tesco i fajna kurtkę młodemu kupiłam za 50zl. Duży wybór był i kurtek i kombinezonow w Tesco. Ale np zdziwilam się dzisiaj mocno jak w pepco zobaczyłam zabawki z Fisher Price. Ostatnio oglądałam takie pudełko gdzie różne kształty przez dziurkę dziecko wrzuca i w smyku było za 60zl więc darowalam sobie, ale w pepco było za 30zl więc już kupiłam :p

    f2wlqps6jdpv4xb3.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 6 listopada 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malyprosiaczek wrote:
    Na suwak. Spodenki na szelkach i kurtka u mnie nie było. Ale tak samo nie było bluzy z misiem ciepłym w środku, a w innych pepco podobno są więc zapytałam babeczki dlaczego w naszym pepco nie ma (ja jestem z Trójmiasta) to powiedziała mi, że każde pepco ma troszkę różnicy się asortyment, ale teraz dostają więcej co inne więc też nie wie czemu tak jest.bylo u nas też dużo kamizelkę z polarkiem w środku, ale np kurtki żadnej. Dlatego poszłam do Tesco i fajna kurtkę młodemu kupiłam za 50zl. Duży wybór był i kurtek i kombinezonow w Tesco. Ale np zdziwilam się dzisiaj mocno jak w pepco zobaczyłam zabawki z Fisher Price. Ostatnio oglądałam takie pudełko gdzie różne kształty przez dziurkę dziecko wrzuca i w smyku było za 60zl więc darowalam sobie, ale w pepco było za 30zl więc już kupiłam :p

    Dobrze wiedzieć, też chcę jej kupić takie pudelko z kształtami, bo to ten czas :-) podskocze do Peoco w czwartek.

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 6 listopada 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dostalismy od tescia wlasnie to pudelka fisher price. Te ksztalty to od 6 mca niby ale moj nie ogarnia ;p Układam z nich wieże a maly rozbija ;p

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 6 listopada 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo też właśnie chciałam kupić sorter :D wyciągnę jutro męża do pepco, może u nas też będzie :D

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 6 listopada 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem o jakie pudelko chodzi, ale my mamy slimaka z klockami w roznych ksztaltach z fisher price :)

    A Zosia przymierza sie do raczkowania,pierwsze kroki za nia :)

    White Innocent, Katy, Andzia123, Totoro, Aga78 lubią tę wiadomość

  • Malyprosiaczek Autorytet
    Postów: 867 470

    Wysłany: 6 listopada 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też tego nie ogarnia, ale cieszy się z tych dźwięków gdy klocki spadają do wiaderko haha xd u nas były 2 rodzaje. Jeden taki motylek, a drugi dinozaur ale dinozaur to już bardziej takie do układania. Mega byłam zdziwiona bo pierwszy raz widziałam Fisher Price w pepco xd i są jeszcze puzzle piankowe, ale ja je mam i nie polecam bo rozjezdzaja się jak młody wariuje. Przynajmniej nie do raczkowania, bo żeby dziecko siedziało na pupie i bawiło sień imi zabawkami to tak, mogą być xd ja będę nowe piankowe zamawiać, a te będą szły do dziadków żeby właśnie siedział i bawił się zabawkami jak już usiądzie.

    A zapomniałam napisać. Jak byliśmy w Tesco to mój Wikuś tak zaczął krzyczeć i płakać, że całe Tesco go słyszało. Patrzę, a jemu jedyneczka przebiła się :D rano nie miał, a w Tesco już tak więc na pewno właśnie kupując mu kurteczke to przebił się ząbek :D

    f2wlqps6jdpv4xb3.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 6 listopada 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas znowu policzek świeci na czerwono, czekamy na drugą jedynkę :)

    Andzia123, Kinga. lubią tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Malyprosiaczek Autorytet
    Postów: 867 470

    Wysłany: 6 listopada 2018, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny patrzcie co znalazłam :D

    <a href=https://zapodaj.net/84825b9538253.jpg.html>Screenshot_20181106-223155.jpg</a>

    f2wlqps6jdpv4xb3.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 6 listopada 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malyprosiaczek wrote:
    Dziewczyny patrzcie co znalazłam :D

    <a href=https://zapodaj.net/84825b9538253.jpg.html>Screenshot_20181106-223155.jpg</a>
    Nic sie nie wyświetla. Chyba nie ten link

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • Malyprosiaczek Autorytet
    Postów: 867 470

    Wysłany: 6 listopada 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz?

    https://zapodaj.net/84825b9538253.jpg.html

    f2wlqps6jdpv4xb3.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 6 listopada 2018, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz po skopiowaniu tak ;)
    Widziałam to zabezpieczenie;)

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 6 listopada 2018, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buuu. Emi ma temperaturę. Zapowiada się beznadziejna noc.

    Z tego co pamiętam sorter dzieciaki zaczynały ogarniać ok roku, moja ok 18 m-ca, a wcześniej jej w ogóle nie interesował. Pierwszą zabawka jaką ogarnęła były te wtykane krążki na patyk, poźniej wieża z kloców. Ostatnio właśnie dałam jej kartonowa wieżę, to czerpała radość ze zrzucania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2018, 23:51

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 7 listopada 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co jest Emi do 2 w nocy miała 39 st., trochę zaczęłam się niepokoić czy przypadkiem już nie powinnam zbijać, bo nogi i brzuch miała strasznie rozpalone. Jadła co godzinę (wtedy też starałam się ją kangurować, temp spadała do 37-37,5, ale po 0,5 znów rosła. Po drugiej spadła do 37 i tak zostało. Żadnych dodatkowych objawów. Podejrzewam ze w dzień będzie ok, a w nocy powtórka z rozrywki. Najpierw myślałam że to trzydniówka, ale przebieg trochę dziwny. A i przed gorączką jakby mi 3 razy zwymiotowała niewielkie ilości. Teraz czekamy aż się trochę ociepli i pójdziemy na spacer jeśli będzie na siłach.

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 7 listopada 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem zalamana... dostalam wlsdnie wyniki bafania kalu... obfita ilosc grzybów i ziarna skrobi. A z wymazu wyszla E. COLI... ;(

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 7 listopada 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sweetmalenka mozesz przypomniec jakie byly wskazania do badania? Przepraszam,ale ostatnio troszke mniej ogarniam forum.
    No i szybciutko do lekarza z wynikami. Trzymam za Was mocno kciuki: *

‹‹ 1381 1382 1383 1384 1385 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ