X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedna Kinia niech szybko wraca do zdrowia :*

    U nas dziś paskudnie, pada i wilgotno, znowu nie wyjdziemy na dwór...
    do tego mnie dusi kaszel, w nocy nie spałam prawie wcale :( już mnie brzuch boli od tego kaszlu, do tego drugi dzień @ i leje się ze mnie...
    dobrze że mały już nie ma kataru i nie gorączkuje. uff.

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy 5 ząbka. W koncu sie ta gorna jedynka przebila! Bo dwojki razem z jedynkami szly, dwojki juz dawno wyszly a te dziady nadal nie i nie. Takze uff :)


    Acygan a co u Zosi jeszcze jest "nie tak"?

    Totoro, Agusia_pia, Katy, Malyprosiaczek lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda to nieszczęsne siadanie, jeszcze nie wpoila sobie do konca prawidłowego nawyku no i wstawanie- za szybko a nie jest jeszcze gotowa,mamy troche hamowac i zachecac do raczkowania :)

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    acygan wrote:
    Edwarda to nieszczęsne siadanie, jeszcze nie wpoila sobie do konca prawidłowego nawyku no i wstawanie- za szybko a nie jest jeszcze gotowa,mamy troche hamowac i zachecac do raczkowania :)
    Eee to juz pikus :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Andzia123 Autorytet
    Postów: 1219 921

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i bylam u gin, mam małą nadzerke tak jak myślałam i infekcje bakteryjna, dostałam globulki i powinno być ok :) i powiedziała gin że macica powoli do miesiączki się szykuje, ciężko powiedzieć kiedy dokładnie, ale mam się szykować już powoli na okres :p

    07.04.2018 - marzenia się spełniają <3 zakochana na zabój w Synku :)
    qb3ci09k2rozqy86.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak wasze maluchy siadają? bo mój leży płasko na plecach i podnosi się normalnie do góry na łokieć i siada. nie siada z pozycji czworaczej.

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia wrote:
    a jak wasze maluchy siadają? bo mój leży płasko na plecach i podnosi się normalnie do góry na łokieć i siada. nie siada z pozycji czworaczej.
    To dobrze siada.

    Moj z czworacznej, dupka na bok.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja z czworaczej, też dupka na bok :)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze myślałam że poprawnie jest właśnie z czworaczej, ale na rehabilitacji mówią że z boku i na łokciu. I tak też stymulujemy Małą, bo ten leń nie siada, chociaż potrafi :P

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White Innocent wrote:
    Ja zawsze myślałam że poprawnie jest właśnie z czworaczej, ale na rehabilitacji mówią że z boku i na łokciu. I tak też stymulujemy Małą, bo ten leń nie siada, chociaż potrafi :P
    Dokladnie nam tez to samo mowil fizjo jak bylismy miesiac temu.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia z czworaczej ale nogi szeroko i pupa idzie miedzy nogi, dopiero pozniej te nogi przeklada do przodu.

  • Andzia123 Autorytet
    Postów: 1219 921

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm Kuba z czworacznej dupka na bok, z boczku, bardzo różnie, za każdym razem inaczej :p chrzestny na święta zamówił mu pchacz, nie wiem czy się przyda, dzis Kuba chodził sobie popychajac ten stoliczek co zdjęcie wstawialam :p

    07.04.2018 - marzenia się spełniają <3 zakochana na zabój w Synku :)
    qb3ci09k2rozqy86.png
  • Doniczka Bratków Koleżanka
    Postów: 53 5

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już było dawno ale nie mam żadnych doświadczeń z autyzmem. Po prostu kiedyś ktoś udostępnił arytkuł na facebooku i mi się skojarzyło. Nie miałam nic złego na myśli naprawdę. Nie chciałam nikogo obrazić.




    Piszecie o postępach swoich dzieci, a ja się martwię bo moja córeczka robi ich niewiele. To znaczy: nie ma żadnego zęba, nie siedzi, nie raczkuje, tylko leży na brzuchu i obraca się wokół siebie jak zegarek, nie robi papa, nie bije brawo, nie mówi mama ani tata. Właściwie nic co wasze dzieci już potrafią. I nie wiem czy iść do lekarza czy po prostu moja córeczka nie będzie zbyt lotna :(

    Córeczka - 11.04.2018.
  • Veruka Autorytet
    Postów: 994 464

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doniczka Bratków wrote:
    To już było dawno ale nie mam żadnych doświadczeń z autyzmem. Po prostu kiedyś ktoś udostępnił arytkuł na facebooku i mi się skojarzyło. Nie miałam nic złego na myśli naprawdę. Nie chciałam nikogo obrazić.




    Piszecie o postępach swoich dzieci, a ja się martwię bo moja córeczka robi ich niewiele. To znaczy: nie ma żadnego zęba, nie siedzi, nie raczkuje, tylko leży na brzuchu i obraca się wokół siebie jak zegarek, nie robi papa, nie bije brawo, nie mówi mama ani tata. Właściwie nic co wasze dzieci już potrafią. I nie wiem czy iść do lekarza czy po prostu moja córeczka nie będzie zbyt lotna :(

    Moja też nic z tych rzeczy nie robi a jest 2 dni starsza od Twojej. Nie ma się co martwić bo dzieci rozwijają się w swoim tempie, i na pewno nie jest to wyznacznik na przyszłość. Jak ostatnio byłam u fizjoterapeutki (z sobą, nie z Lili) to opowiadała że jej mała też wszystko później robiła ale po jakimś czasie wyrównała do rówieśników. No i na naukę siedzenia dzieci podobno „maja czas” do 10 miesiąca:) nie stresuj się!:)

    Edit. A tak w ogóle po ciąży dorobiłam się rozejścia mięśni brzucha:/ cudownie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2018, 20:07

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez ruchowo jest w tyle, poki co sie tym nie przejmuje;)

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie nie ma co się martwić, najważniejsze że dziecko robi postępy a w jakim tempie to sprawa indywidualna.

    a mnie od ponad dwóch tygodni męczy kaszel :( już mam dość tych nocy nie przespanych bo mnie dusi ehh. zaczęłam kolejny syrop i nie ma poprawy

    Katy lubi tę wiadomość

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veruka malo ktora z nas nie ma rozejscia. Oprocz efektu wizualnego czyms to grozi?




    dqprqps6kaqxmc83.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znowu zastanawiam sie, czy z Zosia jest wszystko ok, bo ona jest nadpobudliwa. Wszystko szybko sie nudzi, ciągle w ruchu, nie potrafi bawic sie jedna zabawka dluzej, weźmie zabawke, nie wsadzi jej dobrze do buzi a lapie juz nastepna. A co sie przed snem dzieje, to masakra. Ile ona musi sie nawiercic zanim zasnie. Wiec sama nie wiem co jest gorsze.

    Moj brzuch to tez tragedia. Nigdy takiego nie mialam, a w dodatku zostaly nadprogramowe kilogramy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia wrote:
    pewnie nie ma co się martwić, najważniejsze że dziecko robi postępy a w jakim tempie to sprawa indywidualna.

    a mnie od ponad dwóch tygodni męczy kaszel :( już mam dość tych nocy nie przespanych bo mnie dusi ehh. zaczęłam kolejny syrop i nie ma poprawy
    Syrop Grintuss spróbuj :) I neosine

    Agusia_pia lubi tę wiadomość

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co drugi dzien robie Skalpel od prawie miesiaca, ale efektow jeszcze nie ma widocznych:p

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
‹‹ 1429 1430 1431 1432 1433 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ