X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Czereśniowa Autorytet
    Postów: 865 244

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Rene, miło Cię poznać bo nie miałyśmy okazji 🙂

    Kala, miłego świętowania! Wybawicie się chociaż 🙂
    A imienia jeszcze nie wybraliśmy 😅 ciagle myśle o Tymku, mężowi podobają się oba, ale wiem że też woli Tymka, chociaż pozwala mi samej zdecydować. Dla Kuby to po prostu Bobo i narazie nie ma zdania 😉 Dotychczas ciagle wolałam Antosia i nie wiem czy to chwilowa zmiana... ehh serio zdecyduje w dniu porodu, a znając mnie i to jak szybko podejmuje decyzje to wybiorę z tydzień po 😀 Czuje sie bardzo zmęczona, zastanawiam się jak znajdę siły na porod, Kubuś coraz bardziej marudny. Jeszcze kończę organizować wyprawkę.

    Edwarda w ogóle to wszystkiego najlepszego dla Henia! 😘 co najbardziej spodobało mu się z prezentów?

    Rene lubi tę wiadomość

    82doj44jv4pqdhs0.png
    xrot43r8jmm3j5de.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny 😘 dzisiaj się mała nie wybawi, bo sama starzy ... ale jutro kuzynka przyjedzie, to będzie weselej

    Edwarda spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe dla Henia 😘❤️
    U nas też urodziny w lockdownie, rozdzielone na 2 imprezy. Tez wolałabym jedną dużą, ale nie ma co ryzykować. Prezenty będą tylko dwa konkretne.

    Czersniowa jeszcze trochę ... adrenalina porodowa i poporodowa zadziała i odzyskasz siły 😉 co do podejmowania decyzji, to ja mam identycznie ... typowa waga 🤦‍♀️ chyba, ze tak pod wpływem impulsu, to wtedy szybko i bez zastanowienia, ale przeważnie jest ciężko.
    Do tej pory się zastanawiam jak to się stało, biorąc pod uwagę moją szybkość podejmowania decyzji, ze zaręczyłam się po trzech miesiącach znajomosci, a po dziewięciu ślub brałam 😂 zaćmienie umysłu jakieś 😅 w ciąży nie byłam jakby co ...

    Totoro jeszcze trochę i będą śliczne kasowniczki 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2021, 13:55

    Totoro, Czereśniowa lubią tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Iggi31 Autorytet
    Postów: 778 229

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Rene, co u Was?

    Udanej imprezy Kala😀uśmiech i radość Kalinki zrekompensuje Ci te zrazy😀

    Edwarda,pochwal się,co Henio dostał😉

    Totoro,wytrwałości na te zęby,oj jak ja sobie przypomnę to ząbkowanie..trudny czas przed Tobą,ale dasz radę.

    My robimy imprezę,po wielu wątpliwościach,taką z mega tortem i zamówionymi ozdobami z balonów..A co tam..Tomek nie miał imprezy na 2 lata,to były nasze 3 święta bez rodziny..także teraz robimy full wypas.

    Kala, Totoro, Czereśniowa lubią tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wszystko ok☺ Patryk zdrowy.Dzisiaj mieliśmy mieć impreze urodzinowa ale jestesmy na kwarantannie wiec musimy przełożyć:-(W tym roku fajnie sie złożyło ze impreza miała być w dniu urodzon no ale niestety
    Kala udanej imprezy☺
    Czeresniowa mi również milo Cie poznać:-)
    Fajnie ze watek nadal żyję i ze mam do kogo wracać☺

    Kala lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna impreza zaliczona 😀 częstujemy wirtualnie tortem 14e1da6f00f8.jpg

    Edwarda potwierdzam, ze hulajnoga jest mega... Kalinka też z miejsca ruszyła, chociaż wcześniej chyba nawet obok takiego sprzętu nie stała ... teraz poszła do garażu doskonalić jazdę

    Rene wątek żyje i ma się chyba dobrze ... czasami mamy krótkie przestoje i jest cisza, ale potem nadrabiamy z nawiązką 😀
    I wszystkiego najlepszego dla Patryka 🎂🎉 a swoją drogą to niezła datę sobie chłopak wybrał ... 😅

    Iggi31 lubi tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda ja również dołączam się do życzeń dla Henia❤️ Wszystkiego co najlepsze ❤️

    Rene wszystkiego najlepszego dla Patryka! ❤️

    Dzięki dziewczyny ☺️ Jakoś damy radę, trzeba przebrnąć 😅 gdyby nie te noce to w ciagu dnia Sara całkiem dzielnie znosi ząbkowanie :) Dalej mega uśmiechnięta i zadowolona 😀

    Kala śliczny tort 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2021, 18:50

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Iggi31 Autorytet
    Postów: 778 229

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala,sweetasny tort i oczywiście Kalina😀Jaka już duża dziewczyna i te loczki😀niejednemu facetowi w przyszlosci serce złamie ta Młoda Dama😀

    Jakbym o którymś forumowym kwietniaczku zapomniała,to wszystkiego najlepszego,dużo uśmiechu i samych radości🌻🌼

    Kala lubi tę wiadomość

  • Czereśniowa Autorytet
    Postów: 865 244

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene rownież wszystkiego najlepszego! 😘

    Podpisuje się pod tym co napisała Iggi, Kalinka bedzie łamać wszystkie serca 🙂 piękny tort, uśmiech i loki😘
    A zaręczyny faktycznie szybko, miłość od pierwszego wejrzenia?
    My 10 lat byliśmy razem przed ślubem, ale to też ze względu na wiek bo miałam 15 lat 😉

    Totoro dobrze, że chociaż w dzień Sara ma dobry humor 🙂

    Kala, Totoro lubią tę wiadomość

    82doj44jv4pqdhs0.png
    xrot43r8jmm3j5de.png
  • Iggi31 Autorytet
    Postów: 778 229

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeresniowa,niezły staż przedslubny:😀
    Ale chyba nikt nie pobije mnie i mojego męża,byliśmy "parą"już w przedszkolu,potem w szkole podstawowej byliśmy w innej klasie i nie za bardzo się wtedy trawilismy😀w liceum dalej był między nami "konflikt",nasze drogi rozeszły się w trakcie studiów zupełnie,inne związki itp.i którychs wakacji pod koniec studiów,przez przypadek się spotkaliśmy. I się zaczęło,chociaż też nie było łatwo,ale po 5 latach od tego spotkania wzięliśmy ślub..cóż jedno jest pewne-stara miłość nie rdzewieje😉

    Totoro,właśnie.. napisz coś więcej o Sarze,co lubi,czy raczkuje,jaki ma charakter,bo my czytamy wciąż o zębach😜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2021, 23:11

    Totoro, Czereśniowa lubią tę wiadomość

  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśniowa z jego strony podobno tak 🤔 z mojej to tak może od 4 .... po pierwszym spotkaniu w ogóle mi się nie spodobał, za bardzo się zgrywał, chciał zaimponować i raczej średnio mu wyszło 🤦‍♀️ ale potem mnie wzięło 😍 motyle w brzuchu i te sprawy ... a z wyglądu zupełnie nie mój typ... zawsze marzył mi się wysoki brunet, a trafił niski były blondyn 😂

    U Was to jestem pod wrażeniem kawał czasu razem i super, że przetrwaliście tak długo. Pewnie jak braliście ślub, to znaliście się już na wylot?

    Iggi niezła historia ❤️ jak z komedii romantycznych ....

    Kalinka oczywiście dziękuje ciociom za komplementy 😘 jest nam bardzo miło ...

    Czereśniowa lubi tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśniowa piona😁 ja też miałam 15 lat jak zaczęliśmy "chodzić ze sobą" 😁 ślub wzięliśmy po 7 latach 😀

    Co do Sary to ostatnio faktycznie tylko zęby na tapecie 😁 A jest przesłodka 😍 Jest taka wesoła, uśmiechnięta, a przy tym taka pyza, ze chciałoby się ją zjeść 😍 Jeszcze nie raczkuje, ale bardzo ostro ćwiczy 😀 Buja się na kolankach, nóżki juz potrafi przesunąć w przód, rączkę też zdarza jej się oderwać, ale jeszcze nie ogarnęła synchronizacji 😁 Jest strasznie bystra, wie gdzie co jest, o co by nie spytać - pytam gdzie ptaszki to od razu głowa w okno i szuka, kotki, tata, Lila to juz dawno, balonik (Lila dostała takiego z helem) - od razu lapki do niego wyciąga. To samo z piłeczkami itd. One obydwie mają jakieś skrzywienie w kierunku piłeczek. Sara uwielbia trzymać, rzucać,
    ulubiona zabawa to siedzenie u mnie na rękach upuszczanie piłeczki i schylanie się po nią 😁 Mój kręgosłup ma wątpliwości czy to taka fajna zabawa 🙈 Waży już 9,7kg i nosi ciuszki w rozm. 86. Lila jeszcze niedawno nosiła ten rozmiar 🙈 Tym bardziej mnie rozśmiesza - takie wielkie dzidzi😂 Najśmieszniej wygląda jak się ją nosi przodem do świata tak na siedząco (inaczej juz nie toleruje :/) a ona trzyma tego Lili balona za tasiemkę w łapce i tak z nim "chodzi" po domu z bardzo poważną miną. No pękam ze śmiechu 😂 zazwyczaj w drugiej łapce trzyma piłeczkę albo jakiś gryzak i co jakiś czas musi zrobić "bam bam" piłeczką o tasiemkę 😂 No rozbrajająca jest 😀 Oczywiście jej nr 1 to Lila. Jak tylko Lila zaczyna biegać czy skakać po domu to Sara chce się posikać ze śmiechu 😁 No chichra się do czkawki 😁 Jak się gonimy z Lilą to az piszczy i przebiera nogami😂 I w ogóle cale dnie ją obserwuje. Lila z kolei zawsze pamięta, zeby jej gryzak schłodzić, grzechotkę albo książeczkę do kąpieli podać (zwykle na razie zjada 😁), myje jej i sobie sliniaczki takie gumowe po jedzeniu, no generalnie super są te ich relacje ❤️ Ostatnio Lila miala jeść śniadanie a Sarę akurat poskładało na drzemkę już - Lila się tak upłakała, bo ona chciała jeść z Sarusią🙈 Sadzam je obie do krzesełek do karmienia, Lila zawsze przysuwa swoje do jej tak, żeby się stykały i tak jedzą 😁 Tzn Lila je, bo rozszerzanie diety dalej nijak nam nie idzie 🤷‍♀️ Sarę interesują tylko łyżeczki do ciumkania i upuszczania i picie wody z doidy. No pije z takim namaszczeniem jakbym jej ambrozję podawała, nie wodę 😁 No i to tak, w dużym skrócie 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2021, 06:47

    Kala, Czereśniowa lubią tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Czereśniowa Autorytet
    Postów: 865 244

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iggi niezła historia 🙂 fajnie że wam się drogi znów skrzyżowały.
    Kala oj tak znaliśmy się już na wylot, oczywiście były gorsze momenty, ale nigdy nie mieliśmy przerwy 🙂
    Totoro witaj w klubie 😁
    Uwielbiam czytać o Twoich dziewczynach, myśle, że tez swietnie umiesz po prostu o nich pisać 🙂

    Kala, Totoro lubią tę wiadomość

    82doj44jv4pqdhs0.png
    xrot43r8jmm3j5de.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśniowa Totoro to w sumie staż związku mamy podobny ... u mnie łącznie ponad 17 lat 🤦‍♀️

    Totoro potwierdzam super się czyta o Twoich dziewczynach 😍 a co do rozmiaru Sary ... to niezłe bobo 😘 pewnie niedługo będą miały z Lilą wspólną garderobę ...

    My się szykujemy do imprezy nr 2 😀 teraz mąż pojechał z Kalinką na gimnastykę, to zdążę szybko ogarnąć chatę ... aaa kupiłam parownicę Karchera, może nie taką wypasioną jak Totoro, bo wzięłam najmniejszą ręczną (tamtej już bym nie miała gdzie trzymać), alei tak jestem zadowolona ... sprzątnie łazienki to teraz bajka ... szybko, sprawnie i bez chemii ... i co najważniejsze Kalince się sprzęt nie podoba, więc mogę sprzątać sama i nie muszę godzinę siedzieć i czekać, aż ona wypoleruje wszystkie krany😅

    Totoro lubi tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Iggi31 Autorytet
    Postów: 778 229

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro,czyli masz dwie przeslodkie,kochane córeczki. Czytając,człowiek się rozpływa,mają super relację,obie bystre,najważniejsze zdrowe,a ząbkowanie Sary i nieprzespane noce szybko przemina😉najważniejsze jest to jakie masz córki😽

    Kala,udanej imprezy nr 2😉
    Nie rozpisuj się tak z tą myjka,bo jeszcze się skuszę. Naprawdę myje wszystkie powierzchnie?ja mam mop parowy Tefala i straszny niewypał,ciężki,nieporeczny,używałam go może ze dwa razy😐

    A właśnie,co do sprzętów,ma któraś z Was Karchera,ale myjke ciśnieniowa,muszę kupić pilnie,żeby móc ogarnąć obejście domu😉

    Totoro lubi tę wiadomość

  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iggi myłam lustra, szybę prysznicową, sanitariaty, baterie, kuchnię i efekt naprawdę spoko. Wiadomo, ze raz na jakiś czas trzeba jakąś chemią potraktować, ale do takiego szybkiego mycia naprawdę polecam. Fajnie ściąga syf z kafelek.
    Mi to dużo ułatwiło, bo nienawidzę zasyfionej łazienki, a przy Kalinie to cała ceremonia była i w rezultacie sprzątałam ją raz w tygodniu. A teraz mogę sobie co drugi dzień ogarnąć, bo 10 min i po sprawie, a mała się nie wcina, co tez jest ważne 😉

    Mopa mam parowego viledy i nie narzekam ... a do tej parownicy tez jest przedłużka do mycia podłóg, więc jak vileda siądzie, to już nie będę musiała kupować nowego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2021, 13:04

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Iggi31 Autorytet
    Postów: 778 229

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala, jaki masz model tego Karchera?zaczyna mi się podobać😉

  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iggi najprostszy sc1 wersja home premium line. Najtaniej wychodziło w euro agd.

    Iggi31 lubi tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, dzięki dziewczyny za miłe słowa ☺️☺️☺️ Czereśniowa nie wiem czy umiem pisać, po prostu zdaję relacje 😀 Nad dziewczynami sama się rozpływam, są przesłodkie 🤭 Relacje mają super, choć wiadomo, bywają i cięższe dni i trudniejsze sytuacje niż opisana sielanka, ale ogólnie zdecydowanie przeważają te fajne chwile☺️
    Aaa, jeszcze mi się przypomniało - od kilku dni dziewczynki zaczęły się razem kąpać 😁 To jest dopiero hit 😁 juz pominę ten widok - chuda i długa jak pająk Lilusia i Sara jak miniaturka zapaśnika sumo 😂😂😂 Bawią się gumowymi rybkami, Lila wybiera jakieś dwie i daje Sarze do rączek, Sara ciumka, robi bam bam itd., no i oczywiście obserwuje Lilę. Przy tym wszystkim tak kopie nogami, że jest cała zachlapana ona, Lila, ja i łazienka 🙈 Lila się chichra, wymienia się rybkami z Sarą, ucieka przed jej nóżkami itd. A kąpiel zazwyczaj kończy się histerycznym płaczem Sary, bo juz jest zmęczona i juz chce spać. Myślałam, że te zakończenia zniechęcą Lilę, ale Lila idzie w zaparte, kąpie się z Sarusią i koniec 😁 Potem ja zabieram Sarę do spania a mąż dolewa Lili więcej wody i kąpie się sama jeszcze trochę 😀 wesoło jest. 😁

    Kala, Iggi31 lubią tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • olka25 Autorytet
    Postów: 762 780

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak fajnie mi się Was czyta, a ciężko się wbić do rozmowy po tak długim czasie nieobecności ☺ Czereśniowa, ja mam rodzić na dniach i imię też nie wybrane jeszcze 😅 Chodzą nam po głowie 3 czy 4, ale żadne tak na 100%... Może jak maluch pojawi się na świecie i go zobaczymy, to już będziemy wiedzieli, jak ma na imię 😉

    25.01.2015 <3
    23.03.2018 <3
    18.04.2021 <3
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka25 szczęśliwego i szybkiego rozwiązania! Daj nam znać po wszystkim 😀A imię jeszcze przyjdzie 😀 Pamiętam jak dla Sary imię wybieraliśmy, o rany. Tyle pomysłów mieliśmy i zupełnie do żadnego nie mogliśmy się przekonać. Az jednego dnia mąż wpadł do nas z pracy i "A może Sara...?", na co ja, ze zawsze mi się to imię podobało, tylko jemu nie 🤷‍♀️ No i jest 😁

    olka25 lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
‹‹ 2072 2073 2074 2075 2076 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ