X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Iggi31 Autorytet
    Postów: 778 229

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas otarcia się nie zdarzyły,a były idealne zwłaszcza do ogrodu.Splukalam z brudu i biegał dalej..Oczywiście kupię też klasyczne skorzane sandały,a crocsy mają być "przy domu".
    A właśnie jakie sandały Edwarda polecasz /zamierzasz kupić?

  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iggi my mamy sandały unisex, więc też mogę polecić dla Tomka 🙂 birkenstock model new york ... rok temu mieliśmy (wybrałam chyba spośród 10 innych modeli 🤦‍♀️), bardzo się sprawdziły na cały sezon i jakiś czas temu już zamówiłam na lato takie same

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Iggi31 Autorytet
    Postów: 778 229

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala,kiedyś już byłam bliska zamówienia tych sandalow,ale dla siebie😝
    Powiedz jak się sprawuje ta korkowa podeszwa i czy jak ew.zanurza się pod wodę,żeby je dobrze umyć,to długo schnie ten korek?W sensie,czy ten korek przepuszcza mocno wodę?

  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iggi ja swoje klapki mam już 5 lat i pewnie jeszcze ten rok pociągną 😉 a chodzę non stop ... dla mnie 3 najwygodniejsze buty świata po uggach na 1 miejscu i crocksach na 2 🤷‍♀️ także dla Ciebie tez polecam jakby co 😉

    Dla dziecka to właśnie ten model new york, zamówiłam tez wtedy inne dla porównania i ten najlepiej trzymał stopę. Kalinka w nich biegała, chodziła po lesie, na rowerze jeździła ...
    Co do wody, to nigdy nie prałam, najwyżej spłukiwałam wodą i czyściłam gąbką... specjalnie nie nasiąkały i bardzo szybko wysychały na słońcu

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Iggi31 Autorytet
    Postów: 778 229

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę zapolowac na dobrą promocję,słyszałam dużo pozytywnych opinii o tych butach. Może i dla Tomka zamówię,zamiast Geoxow, a jako rezerwowe kupię Crocsy.
    Jak dla mnie najwygodniejsze buty casualowe to Geoxy.Crocsy nie są już tak fajne,bo gumowe i jednak ta noga się trochę poci😝
    Tomkowi też każde buty jakie kupuje to Geoxy lub Nike.Jedynie na lato mamy Crocsy i z Next kupuje zawsze kalosze,są prześliczne😀

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iggi my kupilismy sandały Naturino. Mielismy jako pierwsze sandałki i były rewalacyjne. Jak będa kolejne promki to jeszcze jakies drugie zamówimy.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorry dziewczyny, że ja nie w temacie, ale PRZEBIJA NAM SIĘ ZĄB 🍾🍾🍾🎉🎊

    edwarda20, Iggi31, Kala, Agusia_pia lubią tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Iggi31 Autorytet
    Postów: 778 229

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro,gratulacje i wytrwałości na pozostałe 19😉

    Edwarda,bardzo ładne te buty Naturino,widać,że solidne i pewnie są miękkie.Cena trochę wysoka,ale jeszcze do przełknięcia🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2021, 19:45

    Totoro lubi tę wiadomość

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha dzięki 😁 to samo dziś powiedziałam - jeszcze 19... 🙈, potem to samo przypomniała mi White Innocent 🙈 POCIESZACIE. 😂 Ale jak juz jest pierwszy to jakoś tak uczucie ulgi się pojawia, że maszyna ruszyła.. 🙈😂 A opuchnięty ma cały dół, więc chyba ruszy z kopyta... 😅

    Iggi31 lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 6 kwietnia 2021, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iggi są mięciutkie, z bardzo dobrej skóry. Ja zawsze poluje na promki, kupiłam ostatnio bo było -30% na eobuwiu. Takie promki (no może nie 30 ale 20% ) są często :)

    Iggi31 lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do butów ja kupuję zwykłe nie jakieś markowe tylko w sklepie np zetpol. Bartek tak niszczy buty na rowerze że w tamtym roku przez lato kupiłam chyba 4 pary sandałów z zakrytymi palcami.

    Dziś okropny dzień. Liczę minuty do kąpieli. Bartek jest bardzo nie grzeczny. O wszystko krzyk bo on chce. Nie rozumie noc że nie można że krzywdę zrobi że kogoś nie ma tylko on chce i krzyk. Mam dość. Tak już jest drugi dzień. Wczoraj to samo. Efekt świąt niestety... 🤦🙄😡

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, odniosę się wreszcie do poprzednich wiadomości 🙈

    Czereśniowa - możliwe, że zęby przeplatały się z jakimiś skokami itd, ale na pewno też męczyły, bo pomagał Dentinox, wiele razy właśnie slinila się i płakała z gryzakiem w buzi itd :/

    Kala - to Lila miała akcje przy ząbkowaniu, ale nie trwało to az tyle 😵

    A przy okazji jak mam chwilę - BARDZO POLECAM - książkę "Nie musisz być grzeczny". Opowiadanka pozornie dla dzieci, ale w sumie są tu super zobrazowane niektóre kwestie poruszane w "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały". Ja tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że muszę mocno popracować nad chwaleniem m.in.

    Czereśniowa lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    100 lat Kalinka!


    U nas od kilku miesięcy scenki cały czas na czasie. Ale zauważyłam też że potrafi coraz dłużej sam się bawic, na ogół sutkami, klockami lub pluszakami. A no i gotowanie non stop :)

    Bożesz ty moj, dopiero teraz zuwazywalam co napisalam. Oczywiscie nie sutkami tylko autkami ;p ;p ;p

    Agusia_pia, Czereśniowa, Iggi31 lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Bożesz ty moj, dopiero teraz zuwazywalam co napisalam. Oczywiscie nie sutkami tylko autkami ;p ;p ;p

    Zabawa sutkami dobre :D

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 9 kwietnia 2021, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda, nie moge 😂😂😂😂😂😂

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 9 kwietnia 2021, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po rocznej przerwie na forum na początku chcialabym życzyć wszystkim dzieciakom 100 Lat☺
    Co tam u Was słychać
    Ps mam nadzieję że ktoś mnie pamięta☺
    Pozdrawiam serdecznie☺

    Agusia_pia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Rene! Pamiętamy, pamiętamy 😀 Fajnie, że do nas zajrzałaś 😀 Mało nas tu już zostało niestety. Ale nadal się udzielamy jak widać 😁 Dużo się tu dzieje, jest juz kilka podwójnych mam a nawet i potrójna, chociaż ostatnio Jupik coś do nas nie zagląda. Napisz co tam u Ciebie 😀

    Rene lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Kala Autorytet
    Postów: 3981 1217

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene witamy z powrotem na forum 😀 pisz co u Was

    Totoro jak tam zęby Sary?

    Edwarda słownik 😂😂😂

    Czersniowa jak się czujesz? Zadecydowaliście już w kwestii imienia małego?

    My dzisiaj i jutro świętujemy urodziny Kalinki 😀 jutro na luzie, bo tylko pizza i tort .... ale dzisiaj po pańsku z obiadem, zrazy będą wołowe, bo teściowa stwierdziła, ze na pewno nie umiem, to podjęłam wyzwanie i wczoraj pół dnia się z tym bawiłam 🤦‍♀️ już normalnie chciałam tym mięsem o ścianę rzucić, bo ciagle tylko kupa, siku, przytulić, nie rób, pobaw się ze mną.... masakra nigdy więcej !!! No ale zrobione ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2021, 09:01

    Totoro, Czereśniowa, Rene lubią tę wiadomość

    ug37df9hq3eabxrz.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala przebija się ta gadzina, mamy całe dwie dziurki w dziąśle, ale są 🙈 no ślimacze tempo, makabra 🤦‍♀️ obok idzie drugi, ale jeszcze daleko do przebicia.

    Udanego świętowania! 😀 Ja przed urodzinami Lili byłam taka rozdarta, bo tu chciałam, żeby wszystko było super, zapięte na ostatni guzik, jeszcze ta awaria wody w trakcie, więc wszystko 100x wolniej, a tu szkoda mi było dziewczyn, bo wiadomo, działo się to ich kosztem :/ Generalnie cieszę się, że to już za nami 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2021, 10:07

    Kala lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety Henio miał kolejne urodziny w lockdownie. 3 pojedyncze "imprezy" się odbyły, dużo prezentów itp. Wolałabym jedne a porządne no ale cóż.


    Rene czesc! Napisz co u was?


    Jupik halo!!

    dqprqps6kaqxmc83.png
‹‹ 2071 2072 2073 2074 2075 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ