Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2016 :)
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2016 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, popełniam grzechy ;p
    Moja kolacja? Dwie bułki z pasztetem(!) i ostrym sosem chilli (!)
    No ale już nie mogłam, tak się śliniłam ile razy otwierałam lodówkę, że masakra.

    Stwierdziłam, że w nagrodę za struty dzień zrobię sobie takie kanapki.
    Noc miałam koszmarną. Nawet nie wiem czy w ogóle spałam czy to były tylko drzemki. Jak nie siku to opróżnianie żołądka, i tak w kółko, aż rano miałam dwa potężne spotkania z muszlą. Uspokoiło się, ale cały dzień chodziłam struta. Dopiero teraz jakoś odżywam ;]

    A ludzie to ludzie, jestem taką samą osobą stojąc za kasą jak i ci, którzy stoją w kolejce. Mało to razy odpyskowałam albo wręcz nawrzeszczałam ? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2015, 19:53

  • fabdorota Autorytet
    Postów: 1189 985

    Wysłany: 6 września 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rotenkopf, nie wolno nam sosu chilli? Eeee, to chyba nie grzech:D Ja zamiast takiego stricte pasztetu kupiłam riliettes (chyba tak się pisze) i wmawiam sobie, że to można:D

    Pola <3, córcia młodsza o tydzień wg usg 16udpc0z4oz3gttb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co to te riliettes ? :D
    tzn mi niby nie wolno ostrych rzeczy po ostatnim 'ataku' żołądka, mimo, że ja wiem, ze to było przez makowiec ;p

  • Iwonkaaa Autorytet
    Postów: 1163 1062

    Wysłany: 6 września 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ú mnie na kolacje porcja rosolku... smakuje jak nigdy... corcia niestety chora... katar bol gardla... biedna... jeszcze szkola sie na dobre nie zaczela a tű juz... jesien..

    2nn3dqk3v0xe378w.png
    relgh371vik87js9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie piersi też już tak mocno nie bolą jak wcześniej, może się przyzwyczaiłam :) Ale są pełniejsze i wrażliwe. W ulubione rurki jeszcze się dopinam, ale widzę że coś tam zaczyna się dziać na samym dole brzucha :)

    W środę mam wizytę aaaaaaaaa! USG I trymestru <3

    Lanusia93, agulas lubią tę wiadomość

  • fabdorota Autorytet
    Postów: 1189 985

    Wysłany: 6 września 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rotenkopf wrote:
    co to te riliettes ? :D
    tzn mi niby nie wolno ostrych rzeczy po ostatnim 'ataku' żołądka, mimo, że ja wiem, ze to było przez makowiec ;p
    Coś jak pasztet, tylko z długo gotowanego mięsa wieprzowego, bez watroby. To mięso się gotuje tak długo, że się rozpada. Ale jest w tym sporo tłuszczu... Kupiłam sobie wczoraj w lidlu, bo mnie skrecalo na myśl o pasztecie:P
    A Twój ból, to na pewno przez makowiec:P

    Pola <3, córcia młodsza o tydzień wg usg 16udpc0z4oz3gttb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ,dziewczyny jak to u Was jest ? Mnie pobolewa momentami brzuch, momentami chce mi sie spac i mam wrazliwe piersi. nie mam zadnych mlodosci ani nic z tych rzeczy, dobrze sie czuje.A jak u Was ?



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2015, 20:17

  • Funky09 Autorytet
    Postów: 391 395

    Wysłany: 6 września 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia24, u każdej z nas inaczej :) jeżeli nie masz mdłości to powinnaś się cieszyć, nic przyjemnego ;)

    Iwonkaaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Iwonkaaa Autorytet
    Postów: 1163 1062

    Wysłany: 6 września 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melodie do spania mam mega... apetyt tez... mdlosci bez zwracania... bole czasami sie pojawiaja jak duzo chodze albo po 8 godz. siedzenia w pracy... ale nie sa straszne... dzisiaj jakies kurcze mialam dwa razy tak jakby kolke chwiliwo w okolicach pachwin... ale juz ok...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2015, 20:27

    2nn3dqk3v0xe378w.png
    relgh371vik87js9.png
  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 6 września 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ludzie kasjerów to traktuja najgorzej jak moga bo chyba uwazaja sie lepsi od nich..no niestety ale tak jest...

    ja jutro ide rano na pobranie krwi i aż sie boje bo nie moge nic zjesc..na szczescie mama ze mna pojedzie...:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2015, 20:39

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • Iwonkaaa Autorytet
    Postów: 1163 1062

    Wysłany: 6 września 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsze wyniki mam za soba dzieki bogu bő faktycznie na czczo masakra...

    2nn3dqk3v0xe378w.png
    relgh371vik87js9.png
  • fabdorota Autorytet
    Postów: 1189 985

    Wysłany: 6 września 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olina wrote:
    ludzie kasjerów to traktuja najgorzej jak moga bo chyba uwazaja sie lepsi od nich..no niestety ale tak jest...

    ja jutro ide rano na pobranie krwi i aż sie boje bo nie moge nic zjesc..na szczescie mama ze mna pojedzie...:P
    To okropne akurat, bo moim zdaniem praca kasjera jest naprawdę ciężka. Ale w sumie każda praca ma swoje dobre i złe strony. Moja (jestem psychologiem) się wiąże z dużym zaufaniem społecznym i szacunkiem, ale za to momentami obciążenie psychiczne jest nie do wytrzymania. Pewnie szczególnie dla takich jak ja, na początku drogi zawodowej.

    Pola <3, córcia młodsza o tydzień wg usg 16udpc0z4oz3gttb.png
  • Mag.1990 Autorytet
    Postów: 716 951

    Wysłany: 6 września 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam mega lenia :)
    Muszę jednak zrobić generalne porządki w mieszkaniu...

    W czwartek wizyta u gin - w końcu.
    Jutro liczę na znośną pogodę i lecimy po nocnik - może zaczniemy przygodę z odpieluchowaniem chociażby kupy bo jej smrodek mnie najbardziej dobija przy przewijaniu :)

    Miłego wieczoru:)

    s6gefkg.png
    v90wa85.png
  • Mag.1990 Autorytet
    Postów: 716 951

    Wysłany: 6 września 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj na testy obciążenia glukozą :D
    3 kłucia.
    na cczo, późńiej kubeczek pyszności, po godzinie i po dwóch.
    żyć nie umierać:P
    Iwonkaaa wrote:
    Ja pierwsze wyniki mam za soba dzieki bogu bő faktycznie na czczo masakra...

    s6gefkg.png
    v90wa85.png
  • fabdorota Autorytet
    Postów: 1189 985

    Wysłany: 6 września 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w czwartek usg i nie mogę się doczekać ;) Wreszcie zobaczę mojego Babelka!
    A jutro stomatolog... Sama radość:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2015, 20:49

    Pola <3, córcia młodsza o tydzień wg usg 16udpc0z4oz3gttb.png
  • Iwonkaaa Autorytet
    Postów: 1163 1062

    Wysłany: 6 września 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag.1990 wrote:
    Poczekaj na testy obciążenia glukozą :D
    3 kłucia.
    na cczo, późńiej kubeczek pyszności, po godzinie i po dwóch.
    żyć nie umierać:P
    Mam jedna ciaze za soba í pamietam te wszystkie "przyjemnosci" ... ale wszystko dla malenstwa

    2nn3dqk3v0xe378w.png
    relgh371vik87js9.png
  • Iwonkaaa Autorytet
    Postów: 1163 1062

    Wysłany: 6 września 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lece lulu...corcia chora takze pewnie nocka bedzie zarwana bő biedna ma zatkany nosek... takze Dobranoc Kochane... Spikojnej nocy...

    2nn3dqk3v0xe378w.png
    relgh371vik87js9.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 6 września 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowka dla malej

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 6 września 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeszcze nie dostałam skierowania na badania pysznosci hehe ale pewnie kolejna wizyta to zwiastuje ;-) jutro robie ths,ft3,ft4

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba bede musiała odwiedzić kardiologa. Co wieczór tak łomocze mi serce, że nie wiem co się dzieje. Wg pulsoksymetru wszystko jest w normie, ale jak patrze na klatke piersiową to chyba nie jest ;p
    Ja jutro idę do rodzinnego po skierowanie na krew i mocz, mocz chciała pani ginekolog a krew zrobię dla siebie bo od wizyty u gin biore tylko kwas foliowy i boję się o krew z racji nie brania witamin gdzie m.in jest żelazo.

‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ