X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2017
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    d

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 10:18

    Lokokoko lubi tę wiadomość

  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Monna po porodzie tak ? A stosowała któraś biotebal ?


    Ja stosowałam biotebal, ale efektu nie było.
    Mi kiedyś pomogły tabletki Revalid, ale trzeba bylo brac regularnie no i nie w ciąży.

    Lokokoko lubi tę wiadomość

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • niania.ogg Autorytet
    Postów: 597 498

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kahaska, pamiętam, że najbardziej obawialas się znieczulenia, więc cały czas trzymam kciuki za brak powikłań po nim i bezproblemowa i bezbolesna pionizacje. :)

    Gakin - też ciągle podgrzewam :) noce i dnie ;) ale mój podgrzewacz jakiś nie teges i my używamy kąpieli wodnej, więc to chwilę trwa i nie jest to moje ulubione zajęcie. :/

    Mój syn zaliczył dziś pierwszą wizytę w przychodni. Waży już 2500 :) (w zeszła środę 2300). Cieszę się, bo pije tylko 30-50 ml co ok. 2,5 h. A ja mam już prawie cały zamrażalnik mleka ;)

    vitae13, Lokokoko, kasieniaczek, Aga1991, Marsylia lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-71898.png

    https://www.maluchy.pl/li-72950.png
  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja dziś w miarę wyspana :) śniło mi się, że urodziłam bardzo szybko w domu, co to był za sen :P

    Kahaśka pewnie już tuli Tymka, czekamy na wieści :)

    Jula daj znać jak u ciebie :)

    Sallvie nic się nie martw cesarki zawsze są szybciej, później nadrobimy normę porodów sn :D

    Monika myślę, że to głupi pomysł brać po operacji w ukryciu przed lekarzem leki, gdyby coś się wydarzyło i ten lek kolidował z innymi, które ci podadzą?? Pomyślałaś o tym? Mogłabyś czasem zaufać lekarzowi, a jeśli nie pasuje ci jego opinia, to masz prawo w szpitalu skonsultować się z innym lekarzem.

    Niania Gakin super, że wasi chłopcy tak pięknie rosną i macie już te skarby w domu :) Z wielkim uśmiechem czytam każdą waszą wiadomość :))

    eforts, niania.ogg, Lokokoko, ilae, Marsylia lubią tę wiadomość

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki doki :) to wszystko wiem. Dzięki za rady :) :-*:-

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • Vero Autorytet
    Postów: 837 1029

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy ,

    my juz w domu z Zosia , obiecuje wiecej tu zagladac:)

    kahaska - czekamy na wiesci!!

    pierwsza noc minela dobrze ale zmeczenie robilo swoje pierwszego dnia :) teraz czuje duzo wiecej energii. Zosia wstaje co 3h, ale nie placze raczej sie upomina. Mam nadzieje ze wbaczycie brak zdjecia jednak oboje z moim m nie chcemy wrzucac do sieci zdjec malej.

    Zosia jest tak malenka ze ubranka w rozm 44 sa zdecydowanie za duze, jesli polecaci jakis sklep to z checia poczytam a i mysle ze jednak mam zdecydowanie za malo tych malenkich pieluszek bambusowych Sofia je uwielbia wtula sie za kazdym razem przy odbijanie, jedzeniu itd.

    Reni1982, misKolorowy, niania.ogg, Donia12, Lokokoko, sallvie, Kjopa3, sy__la, ilae, lis87, kasieniaczek, Misiu2017, Aga1991, pati87, mada87, Marsylia, AmyLeah lubią tę wiadomość

    17.03.2017 <3 Sofia

    f2w39jcgw9mcoxh4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    f

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 10:18

  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka rozumiem tok myślenia (też przez to.przeszlam) ale ostatecznie uważam że nie ma się czym martwić. Wirus musi mieć jakąś pozywke żeby przetrwać. Wydaje mi się że gdyby takie coś nioslo zagrożenie to byśmy ciągle byli chorzy :)

    Monika ja zgadzam się z Misiemkolorowym ale jak mam być szczera to chyba nie mam sensu powtarzać Ci ciągle tego samego :/

    Lokokoko, koniczynkaa, ilae, kasieniaczek lubią tę wiadomość

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika ja też zgadzam się,ze to niezbyt mądry pomysł. :) Przecież lekarze wiedzą co robią.

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • niania.ogg Autorytet
    Postów: 597 498

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misKolorowy wrote:

    Niania Gakin super, że wasi chłopcy tak pięknie rosną i macie już te skarby w domu :) Z wielkim uśmiechem czytam każdą waszą wiadomość :))
    Za chwilę będziemy się cieszyć takimi wiadomościami od ciebie :) mój syn to już wtedy będzie stary chłop ;) pewnie mu z miesiąc stuknie ;)

    Eforts, przygotowujesz jakoś synka, że nie będzie cie chwilę w domu? Albo raczej - przygotowujesz siebie? Macie jakiś plan na te dni?

    misKolorowy lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-71898.png

    https://www.maluchy.pl/li-72950.png
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki kochane, a w jakiej temperaturze powinno się kąpać dzidziusia ??

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko-temp wody miedzy 36,6 a 37
    Temperatura w pokoju ok 20-22 max

    Lokokoko lubi tę wiadomość

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dzisiaj się wsypałam :) wstałam dopiero po 10 :) tylko raz wstałam na siku :) czekam na wieści od Juli i Kahaśki!

    kasieniaczek lubi tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • aniołkowa mama Autorytet
    Postów: 1583 1461

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, zgadzam się z przedmówczyniami, w szpitalu gdzie ja będę też nie używają Clexanu tylko czegoś tam innego ale wiedzą o wszystkich lekach, które przyjmuję i jeszcze z nimi będę konsultować czy mogę przyjmować je dalej. Wiedzą też o moich alergiach (pamiętajcie powiedzieć o tym! Moja lekarka powiedziała, że bardzo dobrze, że dałam znać, że jestem uczulona na amoxycykliny bo czasem podaje się ten antybiotyk przy jakichś powikłaniach). Jeszcze na kolejnej wizycie się upewnię, że zapisała sobie wszsytkie moje leki i dolegliwości (chyba nie wyłapała mojego obniżonego białka S ale nie jest to teraz tak ważne jak to jakie leki przyjmuję). Muszą wiedzieć absolutnie o wszystkim... chyba nie chcesz sobie zaszkodzić co...?

    Pomyśl co się może stać jakby podali Ci jednak po cc coś rozrzedzającego krew a później Ty po kryjomu zrobisz sobie zastrzyk... możesz dostać krwotoku...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 11:36

    Lokokoko, misKolorowy lubią tę wiadomość

    Córcia jest z nami :)

    04.2016 Aniołek [*]
    11.2015 Aniołek [*]
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po pierwszej nieprzespanej nocy z Kornelką w domu ;)
    Mała chyba się nie mogła tak szybko zaadaptować. No trudno. Może dziś będzie lepiej ;)

    Wczoraj mieliśmy pierwszą kąpiel i było w porządku. Małej się chyba nawet podobało. Nic strasznego :D jeszcze nie wiem czy kąpać codziennie czy co dwa dni :)

    Atat kochana ja też walczę z karmieniem. W szpitalu mała nawet ładnie jadła a teraz w ogóle nie chce piersi, nie może złapać i zaraz się zanosi. Mam już dość laktatora. Ech. A jak u Ciebie ?

    SAllvie słońce możesz mi tutaj wkleić w wolnej chwili listę rozpakowanych. Może dziś uda mi się ja uzupełnić jak mała da mi czas ;) i mam prośbę żebyś dalej notowala mamusie do czasu aż się ogarne i będę mieć czas bieżąco śledzić forum albo do czasu Twojego rozpakowania :D da radę?

    Widzę że jakiś poród się szykuje lada moment. Kahaska, Jula tak ?

    Szczęśliwa Mamusia, IGA.G, vitae13, Lokokoko, pati87, mada87, Marsylia, misKolorowy, niania.ogg lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki za wizyty wasze , a za rodzące szybkiego i bez bolesnego porodu :*:*:*.

    Hej hej moje kochane :*:*:*:* .

    No to witamy się  w kolejnym tc :*:*:*:*:* według bbf to nasz 39 tc ,  a mojego gina 38 :-P . Nie mogę kochane w to uwierzyć że już najprawdopodobniej w następną Niedzielę kierunek CC ,  jutrzejsza wizyta zadecyduje wszystko na razie symptomów porodu nie widać , ani czop mi nie odchodzi , plecy mnie nie bolą a pomyśleć że w tym samym tc  w 38 urodziłam Gabrysię :*:*:* . Czuje się już znacznie lepiej , jutro kochane o 9.20 wizyta , a raczej USG aby zobaczyć jak szczęście jest ułożone . Mąż dziś do 12.00 w pracy później , musi coś w Urzędzie Skarbowym załatwić .

    A to My :*:*:*:*.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/694b4c39a8ec.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 11:30

    Kjopa3, vitae13, Lokokoko, Aga1991, Marsylia, misKolorowy lubią tę wiadomość

  • _tika Autorytet
    Postów: 296 279

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teklaa wrote:
    Tika w którym tyg wywoływałas?


    To bylo już w 40 tc, ale nie próbowałam wcześniej :D

    mjvyanliyoyciuje.png
    bhywroeqc6cb0gak.png
  • nutella_ Autorytet
    Postów: 1765 2640

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Monna po porodzie tak ? A stosowała któraś biotebal ?
    Ja stosowałam i mi pomógł.

    Lokokoko lubi tę wiadomość

    👩30 lat 👨‍🦱 34 lata
    2015 💔
    2015 Julia ❤️👶
    2017 Antoni ❤️👶
    Termin: 29.09.2024 Zosia 🩷
    preg.png[/url]
  • nutella_ Autorytet
    Postów: 1765 2640

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie ból okresowy dalej. Do tego bolą mnie kości w rozkroku i uda.
    Wczoraj byłam na wizycie i gin mówił, że od poprzedniej wizyty (tydzien temu) szyjka się jeszcze bardziej skrociła i rozwarła. Więc... mam nadzieję, że te bóle nie na marne :D

    Donia12 lubi tę wiadomość

    👩30 lat 👨‍🦱 34 lata
    2015 💔
    2015 Julia ❤️👶
    2017 Antoni ❤️👶
    Termin: 29.09.2024 Zosia 🩷
    preg.png[/url]
  • koniczynkaa Ekspertka
    Postów: 198 189

    Wysłany: 24 marca 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loko, Efors w takim razie przestaje zaprzatac sobie tym głowę, tylko z prasowaniem reszty poczekam aż będę się trochę lepiej czuła.

    Monika przepraszam za dosłownosc tego co napisze ale chyba tego potrzebujesz. To naprawdę bardzo głupie i nieodpowiedzialne co chcesz zrobić. Zastanowiłas się choć przez moment jak może na Ciebie wpłynąć podwójną dawką leku rozrzedzajecego krew? To nie jest witamina c.Jak masz wątpliwości to idac do szpitala rozmawiasz z lekarzem i mu o tym mówisz ale nigdy nie bierzesz takich leków na własną rękę!

    8p3ogywlikdf22k2.png
‹‹ 1897 1898 1899 1900 1901 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ