Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2017
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • sunshine Autorytet
    Postów: 542 634

    Wysłany: 16 października 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kiedys w szpitalu (przy okazji kamicy nerkowej) lekarz powiedzial, ze skoro tak trzaskam kamienie jeden za drugim to porodu nawet nie poczuje bo poród w porównaniu z kolka nerkowa to Pikus... No cóż nie mam jeszcze porównania...ale tak sobie mysle ze skoro dalam rade z kamieniami w nerkach to z porodem dam rade na pewno

    kahaśka lubi tę wiadomość

    atdc2n0at8s9ecys.png
  • atat Autorytet
    Postów: 1337 937

    Wysłany: 16 października 2016, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IGA.G wrote:
    Atat przybijam piątkę w 17 tc :) i niestety z dziąsłami też, po jednej stronie jamy ustnej na górze mam opuchnięte... zaczyna boleć, dzisiaj jak myłam trochę krwi poleciało :(


    Tez mam tylko z jednej strony!
    Ja z lewej a Ty?
    I tez na górze!

    ponad 5 lat starań
    2 poronienia
    MTHFR, BRCA1

    dqpri09kk3ufcjua.png
  • Korcia Autorytet
    Postów: 442 444

    Wysłany: 17 października 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walczyłam z dziaslami całą poprzednia ciążę. Pomagało trzymanie w ustach przez i parę minut oleju kokosowego.
    My już na nogach. Mąż że starszą pojechali a my jeszcze chwilę milutkamy się w łóżku.
    Dzisiaj Lekarz. Już czuję stres. Pewnie będzie jak zwykle opóźnienie. I zamiast o 17 wejdę o 18.

    8p3o3e3k2s82vwqj.png
  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 17 października 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hashija wrote:
    Niania to mamy tak samo :-/
    Gabi przebil sie wlasnie 5 ząbek. DZisiaj w nocy 5 razy wstawalam do niej i chyba to niewyspanie jest najgorsze.

    Zastanawiam sie czy Was tez pobolewa brzuch na dole czy to wina noszenia młodej?

    Ja też odczuwam bóle,niżej niż brzuch, czasem z lewej strony czasem na środku. Raz to są takie ukłucia, czasami bół pulsujący. Często pomaga zmiana pozycji. Zazayczaj boli jak leżę na plecach.

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • aniołkowa mama Autorytet
    Postów: 1583 1461

    Wysłany: 17 października 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na te dziąsła poza płukaniem szałwią pomógł trik z goździkami (dziękuję Lokokoko :*) ale nie moczyłam wacika, tylko znalazłam w necie żeby po prostu przygryźć goździki w pobliżu bolącego miejsca i trzymać trochę. Działa antybakteryjnie i znieczulająco. Nie wiem czy to to ale jest lepiej :P

    Lokokoko lubi tę wiadomość

    Córcia jest z nami :)

    04.2016 Aniołek [*]
    11.2015 Aniołek [*]
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 17 października 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was w nowym tygodniu.
    W tym tygodniu mam napiety grafik.
    Dzis lece na hybryde.
    Jutro rzęsy.
    Środa wyniki pappy i 2 usg prenatalne (mam nadzieję ze dziecko sie zmiesci w wymiarach- niby wg usg i owu mam -3dni niz na suwaczku ktory jest wg om wiec powinno byc ok).
    Czwartek mam wizyte w up.
    Piatek wolny.
    Sobota i niedziela mam zajecia i musze na nich być bo mamy pisac egzamin w niedzielę i dostac certyfikat kursu. (W ramach studium np w tamtych 2semestrach dostalam 2 certyfikaty z kursow, na kobiec mialam egzamin zawodowy).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2016, 08:43

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 17 października 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati a hybryda nie jest zakazana w ciąży? Ja robiłam ale lekarka powiedziała mi ze lepiej nie i koleżanka co mi robiła tez mówi ze w ciąży lepiej nie. To ja już nie wiem...

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3916

    Wysłany: 17 października 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati, masz bardzo aktywne dni, jak nie dla kobitki w ciazy:D A propos hybryd to mam w domu zestaw do domowych hybryd semilac i juz tak pieknie udaje mi sie zrobic paznokcie...gorzej ze teraz nie mam energii na ta zabawe. Ale moze wreszcie sie skusze:)

    A tu "pocieszajacy" obrazek dla Was, ktore jeszcze pracuja lub maja sporo innych obowiazkow
    aaa1315ef3d39334med.jpg

    Niedlugo bede musiala rozplanowywac swoja prace w pracy i bede musiala zglosic pare spraw z okazji mojej nieobecnosci...przy okazji zastanawiam sie jak to jest teraz w Pl: jak dlugi bedziecie chcialy brac macierzynki? macierzynski liczy juz sie od koncowki ciazy? w No macierzynski to juz 3 tyg przed planowanym porodem. Po roku dzieciatko idzie do zlobka czy zostaje u dziadkow czy dalej z rodzicami?

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • Taśka22 Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 17 października 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :)
    Pati faktycznie napięty grafik :)
    Mi caly weekend pobolewał brzuch, nie to, że mocno, ale często. W sobotę na noc aż wzięłam nospe.
    Ja to juz do piątku się nie moge doczekać - wyjeżdżamy na długaśny weekend. Najpierw na wesele w okolice Zielonej Góry, a później kilka dni w Pradze :) Taka wycieczka na 1 rocznicę ślubu :)
    Wczoraj jak już wieczorem oglądaliśmy leniwie tv z mężem to mu wymieniłam wszystkie rzeczy które miałabym ochotę zjeść :D ale miał ubaw jak pączki przeplatałam z rybą w sosie pomidorowym ;)
    A dziś wybieram sie na masaż :D pogoda chyba za oknem ładniejsza niż ostatnimi dniami (tak wiało u nas w weekend że szok i do tego zimno). Może przy okazji masażu zrobię mini spacer :)

    28.04.2017 r - urodził się Michał <3 (mój naturalny cud)

    Starania o drugie dziecko od grudnia 2017.

    Prawy jajowód - udrożniony
    Zrosty usunięte
    Endometrium - uszkodzone mechanicznie po porodzie.
    Lekka nadwaga
    1 IUI 😐
    2 IUI 😐

    05.2021 - 1 IVF - słaba odpowiedź na stymulacje, tylko 3 komórki pobrane, nic się nie zapłodniło

    10-11.2021 - 2 IVF - długi protokół - 7 oocytów pobranych, 6 zapłodnionych, 3 zarodki w 3 dobie, 1 zarodek podany w 3 dobie(8B), 2 pozostałe nie dotrwały do mrożenia :(


    Luty 2022
    Zmiana kliniki
    Pcos
    Insulinooporność + hiperinsulinemia (opanowane 2024r)

    2023 i 2024 - przerwa czyszczenie głowy <3

    listopad 2024
    powrót do walki
    kwalifikacja do programu
    grudzień 2024 - długi protokół (menopur 300 + gonapepyd 1/2 amp.)
    4 oocyty, 4 zapłodnione - rozwinął się tylko 1 zarodek

    12.02.2025 r. - transfer 3 dniowy zarodek
  • atat Autorytet
    Postów: 1337 937

    Wysłany: 17 października 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dziś pierwszy poniedziałek w pracy po tygodniowym zwolnieniu na zatoki - to moje pierwsze zwolnienie od kilku lat...
    Dziwnie tak isc do pracy, troche sie rozleniwilam :)

    Lokokoko lubi tę wiadomość

    ponad 5 lat starań
    2 poronienia
    MTHFR, BRCA1

    dqpri09kk3ufcjua.png
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 17 października 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello!!

    Dziewczyny jadę dziś do bezrobocia nq pierwsza część wizytę po zarejestrowaniu się i mam się przyznać do tego, że jestem w ciąży jak mi będą chcec dać prace?? Boje sie bardzo

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 17 października 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobas2015 wrote:
    Pati a hybryda nie jest zakazana w ciąży? Ja robiłam ale lekarka powiedziała mi ze lepiej nie i koleżanka co mi robiła tez mówi ze w ciąży lepiej nie. To ja już nie wiem...
    Ja mam zaprzyjazniona kosmetyczke. Chodze do niej 9lat prawie. Zna noja historie. Jesli chodzi o paznokcie to akrylu nie mozna robic. Patrzac na sklad hybrydy i lakieru do paznokci lakiery maja gorszy sklad. Poza tym tez to konsultowalam z ginem ktory mowil ze mozna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2016, 09:16

    Lokokoko, kahaśka lubią tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Teklaa Autorytet
    Postów: 1309 645

    Wysłany: 17 października 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany a ja dopiero sie obudziłam i dalej bym spała

    mhsvhdgexfg3d4nx.png
    kolejna 30.03/36tc 16.03 3200/33tc 23.02 2297g/24.01 1447g/22.12 759g/połówkowe 05.12 wzorowo ❤️około 437g/24.11- ok/27.10 9-12cm/prenatalne 03.10.2016 - wszystko ok 6,5cm/19.09.2016 10tydz. 3,35 cm/5.09.2016 8tydz. 1,5cm serduszko 171
  • nutella_ Autorytet
    Postów: 2140 3697

    Wysłany: 17 października 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego hybrydy nie można robić ? Już kilka razy wrzucałam artykuły, że robienie paznokci nie jest zabroniony. Może drażnic nas zapach, ale to są śladowe ilosci i nie zaszkodza dziecku. Także spokojnie dziewczyny ! :)

    Lokokoko, kahaśka lubią tę wiadomość

    👩31 lat 👨‍🦱 35 lata
    2015 💔
    👶 Julia 9 lat
    👶Antoni 7 lat
    👶Zosia
    age.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 17 października 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieskaa
    Ja sama bym nie dala rady sobie zrobic hybrydy bo jestem bardzo wymagajaca klientka nie robie zwyklych pazurkow tylko zawsze jakies grafiki mam na kilku paznokciach. A ja takich zdolnosci nie mam.

    Lokokoko lubi tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 17 października 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja ;)

    Ja też melduję humorki, wczoraj nie mogłam zasnąć bo M jakoś tak dziwnie mlaskał, no tak mnie to wkurzalo że szok, więc niemiłym głosem powiedziałam: możesz tak nie dziamgać !? (Nowe pojęcie w moim słowniku) :D

    Niebieska ja chyba wyląduje na kosiniakowym bo umowa mi się skończyła na początku ciąży, a że musiałabym dostać już umowę na czas nieokreślony to mi nie przedluzyli...niestety :( więc ja będę siedzieć w domku z małym, raczej na pewno pierwsze lata bo nikt inny nie będzie mógł zająć się dzieckiem, wszyscy pracują, a na pewno nie będziemy do żłobka tak wcześnie posylac ;)

    Taśka w końcu się zdecydowalas na wyjazd. I super ;) tylko się tam nie przemeczaj !!!

    Ja mam wizytę w przyszły wtorek i już chce znieść jajko normalnie :( oczywiście tysiąc czarnych myśli bo mnie boli głowa, bo brzuch boli itd...Jak tu dotrwać ?

    Koko powiedz o ciąży, nie ma się czym stresować, zwykły urząd...;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2016, 09:21

    lis87 lubi tę wiadomość

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • nutella_ Autorytet
    Postów: 2140 3697

    Wysłany: 17 października 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy małe dziecko może wyczuwac nieobecność ojca i spać nie spokojnie ? Jak mąż jest w domu moja mała ma 2-3 pobudki, śpi do 8,9. Jak ja jestem sama wstaje o 4,5 i tysiące razy w nocy. Czasami czuje się jak idiotka. Mówię, że Julka wstawała dziś ileś razy, on jest w domu, a mała śpi np.całą noc bez pobudek.

    👩31 lat 👨‍🦱 35 lata
    2015 💔
    👶 Julia 9 lat
    👶Antoni 7 lat
    👶Zosia
    age.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 17 października 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy wiecie ale duzo rzexzy dla nas i dla dziecka mozemy zamawiac na doz.pl tam wwszystko jest duzo tansze dosrawa gratis do apteki od 20zl. Np miedzy rossmanem a apteka butelka i smoczek lovi w doz 15zl taniej. Tylko niestety bez zamowien internetowych wszystko w aptece od reki jest drozsze. Przez internet nawet leki na recepte mozna w doz zamowic.

    Niebieskaa, Milka1991 lubią tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 17 października 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka
    W przyszly wtorek tez mam wizyte u swojego gina prowadzacego ciążę.

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 17 października 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka1991 wrote:
    Witam i ja ;)


    Koko powiedz o ciąży, nie ma się czym stresować, zwykły urząd...;)

    A nie wywala mnie? :D no ja też będę na kosiniwkowym. A kiedy trzebw składać wniosek o to całe kościniwkowe??

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
‹‹ 555 556 557 558 559 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ