X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Szczęścia 2017
Odpowiedz

Kwietniowe Szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 31 lipca 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie piersi bolą to trzecia ciąża. Zawsze miałam malutkie piersi a teraz są pełniejsze. Kupiłam maść cynkowa. Farmaceuta stwierdził że nie wie czy można stosować. Byłam na izbie to lekarz powiedział ze nie wie czy to świerzb. Nie wygladam na brudasa wiem o tym ale można.sie przecież zarazić. Jutro Idę do przychodni a.dzis madc cynkowa idzie w ruch

    kahaśka, Milka1991 lubią tę wiadomość

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję. Najgorsze jest to, że w ciąży nie można praktycznie żadnych lekarstw, maści itp. stosować. A niby to taki błogosławiony stan. A tu wiecej stresu niz w zyciu pozaciazowym.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja. Beta w 24dc - 9,7 (ile dpo nie mam zielonego pojęcia między 11 a 13). Termin według kalkulatora to 08.04. Pierwsza wizyta u ginki dopiero po 06.08 stresuje się jak cholera (ciąża pozamaciczna odcisnęła swoje piętno).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej zakręcona żona, witaj wśród kwietniowek. Musisz być dobrej myśli. U mnie pierwsza ciąża poroniona. W drugiej bylo wszystko ok, a do wizyty i tak sie stresowalam. Teraz to moja 3 ciąża i pomimo, iż w drugiej bylo ok, to i tak boję sie powtórki z rozrywki. Wizyta dopiero 12.08. Czas będzie sie dluzyc, a w dniu wizyty bedzie zgryz paznokci ze strachu. Na czescie po to jedy to forum, zeby min. wylac swoje obawy.

  • Agga Autorytet
    Postów: 472 423

    Wysłany: 31 lipca 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziaaa ja mialam pare razy uczucie jakby byl naplyw mleka ( nie karmie od niecalego miesiaca) no i zrobily sie pelniejsze i nic poza tym jesli chodzi o piersi ;)

    jak glodnieje, to mdlosci.

    ZakreconaŻona- gratuluje ;* bedzie tym razem dobrze !

    3jvzhdge7ui8eco8.pngkm5sp07wzs12381t.png[/url]
    [*] 13.06.2014
    [*] 14.02.2014
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 31 lipca 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agga ja miałam podobne uczucie. Jakby napływ mleka a nie karmię już 9 mcy i pomyślałam, że to nie możliwe :)

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 31 lipca 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona witam ;)
    My wszystkie też się stresujemy, jedne bardziej, drugie mniej, myślę że kluczowe dla nas będzie pierwsze usłyszenie serduszka, a to może już w tym tygodniu się zdarzy u którejś z nas.
    Na razie bądź dobrej myśli i czekaj cierpliwie na wizytę :) ja mam zrobić betę w środę i jeśli będzie ponad 1000 mIU to wizytuję tego samego dnia i też się już nie mogę doczekać, bo chciałabym zobaczyć ładny zarodeczek :)

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie takiego uczucia nie bylo, ale np. jak nacisne pierś, to coś tam leci-malutko. Jeszcze pokarm do końca sie nie zgubił.

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 31 lipca 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie karmie już rok a nadal mam mleko jak nacisne...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 31 lipca 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się bardzo boję i stresuje pierwsza ciąża poroniona w 7tc nastepna ciąża to cały czas plamienia, poród przedwczesny w 23tc i niestety syn nie przeżył ;( teraz strach jest ogromny ale próbuje myśleć pozytywnie teraz musi być dobrze nie dopuszczam innej możliwości :)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 31 lipca 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka a możesz coś więcej napisać o Maksiu? Jaka przyczyna porodu przed czasem? Jeśli masz chęć oczywiście

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 31 lipca 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostra infekcja nerek i uk. moczowego bardzo szybko postępujące zakażenie :/ zanim zostało opanowane pęcherz zaczął wchodzić do macicy i uciskać małego :( dwa dni wcześniej byłam u lekarza z wynikami i wszystko było ok więc bardzo szybko postępująca infekcja :/ i wiecie co było to rok temu w lipcu i teraz w lipcu zaszłam w ciążę Makasiu dał nam prezent na swoje urodzinki <3

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 31 lipca 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno Maksiu będzie się opiekował rodzeństwem ;)

    Fufka30 lubi tę wiadomość

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 31 lipca 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadza się Maksiu czuwa :-)

    Ja mam dola. Trzecie Dzieciątko w drodze. A mój facet najwidoczniej nie traktuje mnie poważnie. Teraz sie boi moich rodziców bo gada że na pewno będą pytać jakie plany itd... a jak ja pytam go co dalej to dał do.zrozumienia że mu pasuje tak jaj jest teraz żadnego ślubu nie chce oświadcza się nie zamierza. Pan wygodnicki. Płakać mi się chce. Bo gada że jeszcze nie jest niczego pewny. Jaka ja jestem naiena

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • Antonelka Autorytet
    Postów: 3153 4099

    Wysłany: 31 lipca 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka trzymam kciuki i rozumiem Twoj stres. Ja nie doczekalam tak zaawansowanej ciazy jak Twoja utracona ale tez nie mam lekko wiec z tylu glowy stres jest. Mam nadzieje, ze limit pecha wyczerpalysmy.

    7.03.2017 - Nina jest z nami
  • Ejda665 Przyjaciółka
    Postów: 119 103

    Wysłany: 31 lipca 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka - bardzo współczuję Ci Twoich przeżyć, mam w rodzinie osobę, która też właśnie w okolicach 23 tc urodziła córeczkę, która przeżyła niestety tylko 6 dni... Teraz znowu jest w ciąży i jest to 14 tydzien, cała drży i my też, nie wyobrażam sobie nawet jak musisz się bać, a ja tu "świeżynka" przeżywam bóle brzucha niepotrzenie

    Angelika - nie fajnie, że facet nie chce się deklarować, na pewni czułabyś się bezpieczniej, a rodzice mają racje... 3 dzieci i on nie jest pewnien ?

    11.08.2016 - usłyszeliśmy serduszko <3
    następna wizyta - 19.09.

    3jgxyx8d3bc3z61w.png
  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 31 lipca 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejda tym bardziej że wzial mnie jako samotna mamę. Mamy razem już córkę i teraz następne.

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 31 lipca 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fufka ja też bardzo współczuję przeżyć ale teraz na pewno będzie wszystko ok. I ta dzidzia wynagrodzi ci wszystkie cierpienia.

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 31 lipca 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie ja myślę, że Twojego faceta po prostu przerasta sytuacja, musisz być cierpliwa i czekać, nie naciskaj, faceci tego nie lubię. Za jakiś czas delikatnie wróć do rozmowy, a może wcześniej sam to zrobi, nic na siłę ;)

    Fufka musisz teraz bardziej uważać na siebie i wszystko będzie dobrze ;)

    Dziewczyny czy któraś wizytuje przede mną? w poniedziałek albo wtorek? :)

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 31 lipca 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja środa, ale o 19 dopiero

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ