X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietnióweczki 2016
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2016

Oceń ten wątek:
  • fabdorota Autorytet
    Postów: 1189 984

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany, co tu się zadziało? Coraz częściej się tu robi nieprzyjemnie...

    Pola <3, córcia młodsza o tydzień wg usg 16udpc0z4oz3gttb.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ostro tu u Was....wrrr ;)

    Mordeczka, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Marpati Przyjaciółka
    Postów: 107 104

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze nie raz slyszalam ze jestem wredna su*a (do tego dodaje, ze przynajmniej z rodowodem ;) ale zmija chyba nie bardzo, nie przepadam za tym gadem.

    Wiolcia1405, jamniczakuchnia lubią tę wiadomość

    sktjqhi.png
    rfpn987.png
  • agu88sia Przyjaciółka
    Postów: 87 130

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wczorajszej wizycie taka byłam przejęta że zapomniałam napisać. Moje szczęście ma już 2,32 cm <3 Widać zalążki rączek, nóżek i wielką główkę :) Serduszko bije mocno ;) Karta ciąży założona następna wizyta ustalona na 24.09 3 dni przed naszą pierwszą rocznicą ślubu <3

    Ale muszę Was opuścić bo termin porodu ustalony na 31.03.2016 przenoszę się do marcówek :P

    jamniczakuchnia, Lanusia93, Rotenkopf, monia_em, zizi, Malinkowe oczekiwanie, wiecznie, ewcia21k, Justine M, xpatiiix3 lubią tę wiadomość

    f2w3lhb84sr8k5fi.png
  • jaskra Autorytet
    Postów: 527 424

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za dziecinada.. może poszło też o krytykowanie kolorów? No jak ktoś się tak zachowuje, to na pewno nie dorósł do pewnych rzeczy..

    monia_em lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgtiaisq5u.png
  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja92 co się stało? Dlaczego wpisałaś nas jako kwietniowe jadowite żmije? Ej....
    Dziewczyny o co chodzi? Bo chyba wyskoczyłam lekko z tematu :) I pierwszej strony też nie ma... Dziwne akcje.

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • Ameiva Autorytet
    Postów: 751 726

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale żenada... Droga moderatorko a moze powinnam zaczac "Naczelna żmijo" skoro to ty zalozylas ten watek. Twoje zachowanie jest ponizej jakiejkolwiek krytyki. Ja nie bralam udzialu w tej dyskusji i nie uwazam zebys miala prawo wrzucac mnie do jednego wora z osobami które zalazly ci za skóre, chociaz i z nimi ,moglas porozmawiac na priw, dac sobie przyslowiowego wirtualnego palskacza i po sprawie. Rozumiem ze moze jestes teraz dosc niestabilna emocjonalnie ale bez przesady, dziewczyno ogarnij sie...

    monia_em, Rotenkopf, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    dqpr3e5e2vsf93fd.png

    w4sqs65guiprfo6k.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam do administracji ovu z prośba o przywrócenie dawnej nazwy. szkoda tego wątku, bo przecież jesteśmy w tak podobnej sytuacji, że fajnie jest wspólnie przezywać pewne sprawy, doradzić sobie itp. a dość niekomfortowo się czuję, wchodząc na wątek o aktualnej nazwie. zobaczymy, może to coś da;) Więc głowy do góry, mam nadzieję że się uda i że atmosfera zrobi się przyjemniejsza. Miłego popołudnia:)

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizi zapraszamy na kwietniowe szczęścia. Tam się przeniosłyśmy jeśli chcesz dołączyć do starego grona.

    Wiolcia1405, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • Heathera Autorytet
    Postów: 1447 318

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej własnie p co chodzi? Nie było mnie kilka dni a tu jakaś rewolucja o.O

    dxomzbmhbfmviozz.png f2wlkqi151hokkn6.png 4b9ay2xy5p782exz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodźcie wszystkie na Kwietniowe Szczęścia 2016 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2015, 09:55

  • Asiasia Autorytet
    Postów: 422 158

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anica37 wrote:
    Trzymaj się Kochana i jeśli jesteś osobą wierzącą odmów modlitwę Św.Rity, na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc.
    ja tez sie mocno do niej modle..sama mam wizyte w pon przed ktora drze...moj maluszek jest za maly :/

    Asiasia
    p19us65gzsjdhk9r.png
  • Anuleczka Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 6 września 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Nie za bardzo mam czas na bieżąco Was czytać, ale postaram się to naprawić :) Termin mam na 20 kwietnia :) w środę druga wizyta. Jutro zaczynamy 9 tydzień :)

    xX1Lde5.jpgxX1Lp1.png
    tN8fp1.png
  • largos Przyjaciółka
    Postów: 87 89

    Wysłany: 10 września 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej daiewczyny, ja mam termin na 5 kwietnia, chociaz lekarz wyliczyl mi na 7 marca, okres mialam 30 czerwca wiec sama juz nie wiem. Jestem w 11 tygodniu i jestem przeziebiona, mam katar i kaszel...masakra jakas

    katka/85 lubi tę wiadomość

    relgupjy7eqx5bjf.png
  • Beata22111 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 września 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie mamy :) te obecne i przyszłe.

    Ja już się nie mogę doczekać swojego maleństwa. Przyjdzie na świat w kwietniu :)

    Beata :)
  • Doti10 Przyjaciółka
    Postów: 70 23

    Wysłany: 21 października 2015, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z wami żegnając swoje maleństwo zmarlo w 10tyg wlasnie dzisiaj dowiedziałam sie ze od 3tyg nie żyje w czwartek mam zabieg to byl mój od dawna wyczekany skarb nie moge sie pozbierać pisze przez lzy nie wiem co ze sobą robic ciagle placze największemu wrogowi nie życzę takiego bolu rozrywa mi serce boje się jechac do szpitala bo wiem. ze potwierdza diagnozę lekarza to mnie zabije

    💁‍♀️córka 26.07.2010r🥰

    Aniołek mój skarb 😥
    zasnął:13.10.2015 13tc
    Porzegnanie:29.10.2015 15tc

    💁‍♂️Syn 21.10.2016😍
  • sylwia.z Koleżanka
    Postów: 45 30

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kwietnióweczki kochane...dziękuję za pamięc...odwiedzam Was na chwilkę aby Was powitac,pozdrowic i życzyć dużo zdrówka...Mój Bąbelek zmienił tylko termin przybycia zamiast w kwietniu pojawi się we Wrzesniu :)
    Wszystko pięknie sie rozwija serducho puka 8tc. :)

    Mynia, Larisa lubią tę wiadomość

    sylwia.z
‹‹ 157 158 159 160 161
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ