X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietnióweczki 2016
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2016

Oceń ten wątek:
  • Larisa Autorytet
    Postów: 462 309

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poczułam ruchy w 17 tygodniu. To było niesamowite uczucie :) mam nadzieje niedługi tego doświadczyć ponownie :)

    f2w3ol2anio3j8u2.png
    mhsv15nmt1i18xj8.png
  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    Ala fair play za zachowanie klasy do samego końca <3 Bo ja kurw... juz bym dawno rynsztokiem odpisala...

    no... właśnie klasę pokazała, nie ma co...

    Lanusia93 lubi tę wiadomość

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    wiecie co czytam, czytam no i nie wiem czy normalni ludzie tak rozmawiają, Ala pisała grzecznie i prawdziwie, z zakończenia czytam że tak się stało jak Ala z wejścia pisała że tylko beta na tym etapie....
    a jeśli odpowiedź na jej posta zaczyna się od' Gówno prawda' no to sorry, ale to chyba nie jest na poziomie wymiana zdań.
    W ogóle się Ali nie dziwię, też bym się wkurzyła jakby taki jadem ktoś mnie tratkował a potem jeszcze bezczelnie napisał 'nie pluj jadem'
    Masakra!
    Ala fair play za zachowanie klasy do samego końca <3 Bo ja kurw... juz bym dawno rynsztokiem odpisala...
    Tylko to była dyskusja kilku osób- 2-3? a nie całej grupy, jest nas ok 50-60. Więc po co od razu zmieniać nazwę i tym samym okazywać brak szacunku dla innych forumowiczek? Czemu my winne?

    Kajka, Malinkowe oczekiwanie, zizi, ewcia21k, monia_em, Lanusia93, Anastazjaaa, Olina lubią tę wiadomość


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Tylko to była dyskusja kilku osób- 2-3? a nie całej grupy, jest nas ok 50-60. Więc po co od razu zmieniać nazwę i tym samym okazywać brak szacunku dla innych forumowiczek? Czemu my winne?

    Tak dla zasady. Zaraz na mnie się odbije, bo jestem nabuzowana i napisałam parę słów pewnie za dużo, choć w dyskusji przez którą jest to wszystko również nie brałam udziału.

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to załóżcie nowy wątek, każdy może, tu już nie piszcie, tylko na nowym i po sprawie

    tak kolejne 2-3 osoby powtarzały wyjęte z kontekstu zdania bo ciężko było przeczytać od początku zanim się odezwało
    Ja się Ali nie dziwie ze ja nerwy poniosły w końcu....

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Catelyn Przyjaciółka
    Postów: 107 162

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt Alicja mogła się wkurzyć bo to nie pierwszy raz jak właśnie ta jedna czy dwie osoby na nią naskoczyły za wyrażenie swojego zdania.. Ale nie rozumiem jak można od razu się obrażać na nas wszystkie skoro jest nas tutaj dużo więcej. Mogła po prostu sobie odpuścić na parę dni wchodzenie na forum i potem z pozytywną energią na niego zajrzeć ;) Każda z nas ma teraz swoje humorki przez te buzujące hormony ale nie dajmy się im opanować

    Malinkowe oczekiwanie, triste, ewcia21k lubią tę wiadomość

    0d1yugpjk43izaz7.png
    19p2v3r.png
  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Catelyn wrote:
    FKażda z nas ma teraz swoje humorki przez te buzujące hormony ale nie dajmy się im opanować

    Święte słowa.

    dichlieb lubi tę wiadomość

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • triste Autorytet
    Postów: 262 188

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwietniowe jadowite zmije? Myślałam ze to jakiś nowy watek na forum a nie nasze :( przykro mi się zrobilo :(

    Olina lubi tę wiadomość

    ckai9jcg2r8f85gp.png
  • Wiolcia1405 Autorytet
    Postów: 619 525

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    wiecie co czytam, czytam no i nie wiem czy normalni ludzie tak rozmawiają, Ala pisała grzecznie i prawdziwie, z zakończenia czytam że tak się stało jak Ala z wejścia pisała że tylko beta na tym etapie....
    a jeśli odpowiedź na jej posta zaczyna się od' Gówno prawda' no to sorry, ale to chyba nie jest na poziomie wymiana zdań.
    W ogóle się Ali nie dziwię, też bym się wkurzyła jakby taki jadem ktoś mnie tratkował a potem jeszcze bezczelnie napisał 'nie pluj jadem'
    Masakra!
    Ala fair play za zachowanie klasy do samego końca <3 Bo ja kurw... juz bym dawno rynsztokiem odpisala...
    Nie ktoś tylko ja, możesz zacytować :-). Najpierw przeczytaj dokładnie co ala napisała ze to mikroporonienie! Do kobiety z problemami kobiety która boi się o swoje dziecko boi się czy wszystko okej takie słowa ?. Napisałam ze to gówno prawda bo to jest gówno prawda i uzasadnia to. Nie będę się przejmować ze ktoś nie umie przyjąć krytyki, jak ja urazilam mogła napisać do mnie a nie robi takie rzeczy krzywdząc przy okazji resztę dziewczyn które w ogóle się nie udzielały w tej sprawie.
    Swoje zdanie powiedziałam ;) i mam do tego cholerne prawo a jak ktoś tak postępuje jak ona to sorry ale poziom bliski zeru :/
    Sorki wredne zmijki ze jestem asertywna (jak wcześniej napisałam ) i jest teraz jak jest :/ wy nie jesteście niczemu winne .. Ehh

    f2w39jcgyl35ko6r.png

    mker2l4.png
  • Wiolcia1405 Autorytet
    Postów: 619 525

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze ze to nie pierwszy raz jak miałam z nią odmienne zdanie. Tyle że później pisalysmy normalnie ( np. Na temat wózka ) . Nigdy nie dogodzisz się 2 osobie a jest nas tyle ze nie do każdego można pajac sympatią .. takie sprawy jak w życiu załatwia się na osobnosci nie wciągająca w to osób 3. Nie mogę tego pojąć.

    f2w39jcgyl35ko6r.png

    mker2l4.png
  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żmijki zapraszam na kwietniowe szczęścia ;-p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2015, 21:42

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • fabiola Autorytet
    Postów: 535 653

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już się przenoszę :)

    atdcjw4zbts1ljz3.png

    3i49jw4zl4uo1feg.png[/url]
  • monia_em Autorytet
    Postów: 306 109

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Ekhm widzę, ze nie ma pierwszej strony i mamy piękną nazwę "Kwietniowe jadowite żmije" ktoś się chyba obraził....

    Edit:

    Swoją drogą nie wiem o co poszło, albo co się stało??

    Co????!!!!!
    Co za dziecinada :)))))
    Jadowita zmija sie nie czuje, wiec polecam uwazac na slowa :)

    sIcRp2.png
    QEBMp2.png
  • monia_em Autorytet
    Postów: 306 109

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Was zapraszam na kwietniowe forum na gazeta.pl :) miło tam u nas, przejrzyste wątki. Także dołączajcie, poniżej link:
    http://forum.gazeta.pl/forum/f,253315,_60_3_Kwietniowki_2016_60_3.html

    sIcRp2.png
    QEBMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli ktoś włamał się na Jej konto?

  • fabiola Autorytet
    Postów: 535 653

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rotenkopf wrote:
    A jeśli ktoś włamał się na Jej konto?

    Jeśli ktoś włamał się na jej konto to jutro pewnie napisze i to wyjaśni ale niestety obstawiam że chciała nam sprawić przykrość :(

    atdcjw4zbts1ljz3.png

    3i49jw4zl4uo1feg.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam do Niej z nadzieją, że mi to wyjaśni

  • fabiola Autorytet
    Postów: 535 653

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać jeśli Ci odpisze. Dobranoc Dziewczyny :*

    atdcjw4zbts1ljz3.png

    3i49jw4zl4uo1feg.png[/url]
  • Mynia Ekspertka
    Postów: 212 301

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też idę na kwietniowe szczęścia, żmiją chyba nie chcę być, sama nie wiem... :P

    monia_em, Rotenkopf, BATTINKA, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 - szczęśliwy

    f2w3yx8d8kgijfn8.png
  • monia_em Autorytet
    Postów: 306 109

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mogę się przestać smiać :D

    Aleksandrakili, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    sIcRp2.png
    QEBMp2.png
‹‹ 157 158 159 160 161
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ