X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne KWWIETNIOWO-MAJOWE Mamusie 2014
Odpowiedz

KWWIETNIOWO-MAJOWE Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 2 września 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorjana wsparcie tutaj na forum jest bezcenne:-) witaj w naszym gronie. co do terminu porodu wiadomo ze jest on ruchomy i pewnie bedzie sie zmienial.ja wedlug kalkulatorow jestem w 5 tygodniu a do lekarza wybiore sie jakos w przyszlym tygodniu.

    Dorjana lubi tę wiadomość

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 2 września 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena mi lekarka przyslala sms ze mam wyniki w normie i nie musi zwiekszac, ale to w irlandii, chyba jutro pojde po wyniki i przedzownie do polskiej lekarki bo sie obawiam

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 3 września 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:)
    w piątek robiłam test. piękne 2 krechy. termin na 9 maja:)
    pozdrawiam:)

  • mamafasolki Ekspertka
    Postów: 185 106

    Wysłany: 3 września 2013, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kwietniowo-majowe mamusie :)
    Termin mam na 7 maja. Wczoraj byłam u lekarza ale stwierdził, ze jeszcze za wcześnie. Kazał zrobić badania i przyjść za 2 tygodnie. Ze wzgledu na bóle brzucha mam brac dopochwowo luteine. Wczoraj mialam zgage a dzisiaj jest mi slabo puki co zupełnie inaczej jak w pierwszej ciąży.


    Yvone widze że jestesmy równo w ciąży, cykle w tym samym dniu nam sie zaczeły 30.07. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2013, 12:42

    eikte6hhj5bvjgsz.png

    iv09io4p0rqg51ty.png
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 3 września 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamafasolki a kiedy była u Ciebie owu, bo u mnie 16 sierpnia i dlatego wyliczyłam termin według owulacji na 9 maja:) ale super. będziemy razem przeżywać:)
    jakieś objawy już?

  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 3 września 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aNiLewe wrote:
    magdalena mi lekarka przyslala sms ze mam wyniki w normie i nie musi zwiekszac, ale to w irlandii, chyba jutro pojde po wyniki i przedzownie do polskiej lekarki bo sie obawiam
    aNiLewe jak bedziesz spokojniejsza to zadzwon do polskiej pani doktor lepiej sie upewnic wiecej anizeli mniej.

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 3 września 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yvone wrote:
    Witajcie:)
    w piątek robiłam test. piękne 2 krechy. termin na 9 maja:)
    pozdrawiam:)
    no to gratulacje ja tez mam na 9 maja :-)
    mamafasolki take gratuluje :-)
    bedziemy razem przezywac te chwile!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2013, 21:22

    Yvone lubi tę wiadomość

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • rena Znajoma
    Postów: 19 10

    Wysłany: 3 września 2013, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, to ja tez sie dolaczam. termin mam jakos koniec kwietnia/poczatek maja. W sobote bylam na USG i widac pecherzyk, nastepna wizyta za dwa tygodnie.

    Kurcze, ale ten czas sie wlecze, juz bym chciala, zeby byl koniec pierwszego trymestru. Dzisiaj zaczal mi sie 7-my tydzien, wiec ok 50% pierwszego trymestru juz za mna :-)

    pozdr Was i Wasze fasolki :-)

    niunia lubi tę wiadomość

  • rena Znajoma
    Postów: 19 10

    Wysłany: 3 września 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aNiLewe wrote:
    magdalena mi lekarka przyslala sms ze mam wyniki w normie i nie musi zwiekszac, ale to w irlandii, chyba jutro pojde po wyniki i przedzownie do polskiej lekarki bo sie obawiam

    aNiLewe - ja tez mieszkam w Iralndii, Dublinie. Wybralas juz moze szpital?

  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 3 września 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witamy rena :-) mi tez sie wlecze podobnie jak ty chcialabym byc juz w II trymestrze.

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • rena Znajoma
    Postów: 19 10

    Wysłany: 3 września 2013, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie chce mowic nic w pracy az do 12-tego tygodnia i musze zamylac. wymyslili ostatnio jakis dzien integracyjny gdzie mamy grac w polo jerzdzac na takich rydwanach na kolkach (nie wiem jak to sie nazywa) - kurde zabawy integracyjne jak w przeczkolu. no i musze teraz krecic, zeby sie z tego wymigac :-)

  • mamafasolki Ekspertka
    Postów: 185 106

    Wysłany: 4 września 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yvone wrote:
    mamafasolki a kiedy była u Ciebie owu, bo u mnie 16 sierpnia i dlatego wyliczyłam termin według owulacji na 9 maja:) ale super. będziemy razem przeżywać:)
    jakieś objawy już?


    Owu nie wiem dokładnie kiedy miałam (nie mierzyłam temp) 9 sierpnia bolał mnie jajnik a serduszkowalismy 5 sierpnia. Lekarz i ovu według ostatniej miesiączki wyliczył mi na 7 maja :)

    Na razie mnie mdli z rana jak jestem głodna i czasami mi słabo. Jak sie przepracjuje to boli mnie brzuch.

    Byłaś już u lekarza?

    eikte6hhj5bvjgsz.png

    iv09io4p0rqg51ty.png
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 4 września 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nie byłam jeszcze. wizytę mam umówioną do swojego dopiero na 30 września ale w przyszłym tygodniu chyba wybiorę się do mojej byłej lekarki, tam przychodzę i przyjmuje mnie, bo kolejek nie ma, żeby tylko potwierdzić i sprawdzić czy wszystko ok. myślicie, ze będzie już serduszko w przyszłym tygodniu?

  • mamafasolki Ekspertka
    Postów: 185 106

    Wysłany: 4 września 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ma dobre usg to moze juz być widać. Ja byłam w pon i jeszcze nie było i kazał przyjsc za 2 tyg. Ale jak u Ciebie nie bedzie jeszcze widać to dowiesz sie czy wszystko jest wporządku

    eikte6hhj5bvjgsz.png

    iv09io4p0rqg51ty.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 4 września 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dzis powiedzialam w pracy dlatego ze chce byc spokojna ze jak sie zle poczuje i nie pojde do pracy to beda wiedzieli dlaczego moja kierowniczka sue ucieszyla wysciskala i kazala dbac o siebie. wiecie co ulzylo mi tym bardziej ze robie sie rozlazla i chyba bede potrzebowala wsparcia.
    tez jestem po przejsciach ciazowych wiec teraz tylko to sie liczy i nic nie jest wazniejsze!

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 4 września 2013, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rena ja jestem z cork, tydzienm temu bylam u gp, a dzis juz dostalam list ze szpitala, z zaproszeniem na usg 21 pazdziernika ale akurat bedziemy w Polsce i nie chcieli mi przelozyc na szybciej bo powiedziala Pani ze przed 12 tygodniem mi usg nie zrobi. wiec przelozylam na dwa tygodnie pozniej jak skonczone 14 tyg. a w 12 zrobie w polsce.
    i tak mialam taki plan z tym ze myslalam ze pojade do rodzicow juz po usg i bede wiedziec co i jak, a tu w niedziele zajade i bede sciemniac ze nic sie nie dzieje pod luzniejsza tunika :P w pon na usg i dopiero bedziemy swietowac

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • Dorjana Autorytet
    Postów: 1791 1915

    Wysłany: 5 września 2013, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena wrote:
    a ja dzis powiedzialam w pracy dlatego ze chce byc spokojna ze jak sie zle poczuje i nie pojde do pracy to beda wiedzieli dlaczego moja kierowniczka sue ucieszyla wysciskala i kazala dbac o siebie. wiecie co ulzylo mi tym bardziej ze robie sie rozlazla i chyba bede potrzebowala wsparcia.
    tez jestem po przejsciach ciazowych wiec teraz tylko to sie liczy i nic nie jest wazniejsze!


    Popieram - chyba też wolałabym już powiedzieć w pracy...

    Szkoda tylko że ciąży jeszcze nie mam potwierdzonej...
    więc póki co poczekam tak do 9 tygodnia, a później zobaczymy...

    To okropne, że kobieta w żaden sposób nie może kontrolować przebiegu ciąży...

    :) fajnie by było jakbym mogła z rana sprawdzić czy KROPEK ma się dobrze ;)


  • Dorjana Autorytet
    Postów: 1791 1915

    Wysłany: 5 września 2013, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszą wizytę planuję za 2 tygodnie...
    tzn. gdzieś po 15 września
    póki co nie nakręcam się na to że jestem mamusią...

    po ostatniej wizycie odechciało mi się wszystkiego...
    sprawdzam przyrost BETY w tym tygodniu i kontrolnie jedno badanie zrobię za tydzień ;))

  • Dorjana Autorytet
    Postów: 1791 1915

    Wysłany: 5 września 2013, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamafasolki wrote:
    Jak ma dobre usg to moze juz być widać. Ja byłam w pon i jeszcze nie było i kazał przyjsc za 2 tyg. Ale jak u Ciebie nie bedzie jeszcze widać to dowiesz sie czy wszystko jest wporządku

    no to pozazdrościć lekarza...
    ja poszłam tylko na konsultację i po ewentualne skierowanie na BETĘ
    to dostałam mega wykład i dowiedziałam się że jak dla niego to wcale nie jestem w ciąży - bo to za wcześnie żeby mówić o ciąży i że pewnie to pusty pęcherzyk :O i nic z tego może nie być itp...
    Nic mi nie poradził tylko z ziemią zrównał :(
    Załamałam się po wyjściu z gabinetu...

    Więc tak to BARDZO WAŻNE żeby dobrze trafić - na lekarza z ludzkimi odruchami[//b] a nie zimnego, bezczelnego, nadętego .... SNOBA !!!

  • mamafasolki Ekspertka
    Postów: 185 106

    Wysłany: 5 września 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorjana
    Dobry lekarz do którego ma sie zaufanie to podstawa. Niestety nieraz mozna trafic na konowała jak w twoim przypadku, współczuje. Mam nadzieje że drugi bedzie tym właściwym. Czekam na relacje z wizyty.

    eikte6hhj5bvjgsz.png

    iv09io4p0rqg51ty.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ