Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne KWWIETNIOWO-MAJOWE Mamusie 2014
Odpowiedz

KWWIETNIOWO-MAJOWE Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • natalinka Autorytet
    Postów: 1873 1190

    Wysłany: 23 listopada 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili piękna :)

    mychowe lubi tę wiadomość

    201404234670.png

    cfc61914ad.png
  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 23 listopada 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy za życzenia :D

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 23 listopada 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i buziaki dla Kubusia <3

    natalinka lubi tę wiadomość

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • mychowe Autorytet
    Postów: 992 966

    Wysłany: 24 listopada 2014, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoznione zyczenia dla Ewelinki :)

    ex2bkrhmvrp7aszy.png>
  • lineczka Ekspertka
    Postów: 146 148

    Wysłany: 24 listopada 2014, 03:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serdeczne życzenia dla Antosia, Ewelinki I Kubusia:) sto lat!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    iv09io4ptwhk6nng.png
  • lineczka Ekspertka
    Postów: 146 148

    Wysłany: 24 listopada 2014, 03:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas trochę lepiej że spaniem, widze że wszystko się powoli normuje. Na noc daję jej kropelki Camilla , śpi spokojnie może wcześniej zęby jej bardziej w nocy dokuczały?

    iv09io4ptwhk6nng.png
  • lineczka Ekspertka
    Postów: 146 148

    Wysłany: 24 listopada 2014, 03:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wyladowałam w szpitalu , , cały czwartek spędziłam na emergency

    iv09io4ptwhk6nng.png
  • Pipi26 Autorytet
    Postów: 326 332

    Wysłany: 24 listopada 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spóźnione buziaczki dla Kubusia :)
    Buziolr dla Sammy :)
    Co sie stalo Lineczka.... mam nadzieje ze nic poważnego

    iv09df9h5nm7nn0s.png
  • Pipi26 Autorytet
    Postów: 326 332

    Wysłany: 24 listopada 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I oczywiscir spoznione Buziole dla Antosia i Ewelinki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    iv09df9h5nm7nn0s.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 24 listopada 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kubuś buzaki za wczoraj <3> <3> <3 >

    ZDROWIA ,ZDROWIA,ZDROWIA ,ZDROWIA

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 24 listopada 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lineczka buzaki dla dzidziusia i ZDROWIA, ZDROWIA, ZDROWIA I SZYBKIEGO powrotu do domu !!!!!!!!!!!!!! <3><3><3>

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 24 listopada 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie:)

    Buziaki dla Marcelka i Sammy <3

    U nas powtorka z rozrywki, super noc, usypianie porazka! A co smieszne, to Lukasz jeszcze spi!

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1237

    Wysłany: 24 listopada 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja rano myślałam że na zawał zejdę. Młody spał z nami w łóżku a że rano go karmiłam z prawej piersi to leżał od zewnętrznej strony łóżka, zawsze zwijam kołderkę w rulon i daję na brzeg. obudziłam się o 7,40 a młody miał nogi dupkę zwisającą z łóżka i wesoło machał sobie nóżkami. Ja pierdzelę jeszcze trochę i by zleciał!
    U nas dziś pierwszy dzień taty na rodzicielskim w domu żeby się wdrożył pod moim okiem (mimo że już 3 tydzień mu leci) póki co już mnie drażni że nie robi pewnych rzeczy przy małym jak ja. Usypianie młodego mu nie wyszło, musiałam ja go uśpić. Wieczorem zawsze on go usypia ale to wtedy jest dość proste bo młody zasypia sam w lóżeczku po krótkim noszeniu i zaśpiewaniu kołysanki, a w dzień to już nie takie proste. No nic zobaczymy jak kolejne dni będą wyglądać.


    Buziolki dla Sammy :*
    Lineczka a co się stało że byłaś w szpitalu? Mam nadzieję że już wszystko ok.

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


  • aga8787 Autorytet
    Postów: 558 489

    Wysłany: 24 listopada 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    Spóźnioneżyczenia dla Antosia, Ewelinki I Kubusia:)
    Buziaki dla Marcelka i Sammy
    Iza to miałaś poranek eh ale najważniejsze że nic się nie stało :)
    Lili śliczna :)
    a my męczymy się dalej Hania wczoraj do południa trochę lepiej, ale dziś znowu daje popis :( nie wiem co jest
    Dziwne jest to że mimo ogromnego zmęczenia od kilku dni cierpię na bezsenność ;/

    nick nieaktualny, natalinka, mychowe lubią tę wiadomość

    ug37df9hmgtex3az.png
  • aga8787 Autorytet
    Postów: 558 489

    Wysłany: 24 listopada 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń :) pociechy z Marcelka
    Ps. masz urodziny jak mój mąż :)

    ug37df9hmgtex3az.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 24 listopada 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja, wszystkiego najlepszego dla Ciebie i buziaki dla Marcelka :*
    Fajnie, że oboje urodziliście się 24ego tyle że w innych miesiącach.

    Całusy dla Sammy :* Mam nadzieje, że Ty już lepiej się czujesz

    Zozol, dobrze że w porę się obudziłaś

    Kaja lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1237

    Wysłany: 24 listopada 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wszystkiego najlepszego, buziaki dla Marcela :*

    Kaja lubi tę wiadomość

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


  • Pipi26 Autorytet
    Postów: 326 332

    Wysłany: 24 listopada 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziaczki dla Marcelka :)

    Kaja lubi tę wiadomość

    iv09df9h5nm7nn0s.png
  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 24 listopada 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza no to widzisz, dobrze ze w pore sie przebudzilas izlapalas Maksa:-)

    Lukasz drzema, a ja w domu troche ogarnelam poszalalam isie nawet wykapalam! Hehe
    A teraz leze obok buszownika, bocoz:-) trza sie zrelaksowac:-)

    Pipi26, mychowe lubią tę wiadomość

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • natalinka Autorytet
    Postów: 1873 1190

    Wysłany: 24 listopada 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówka dla Sammy i Marcela <3

    Kaja - życzę Ci przede wszystkim spełnienia w macierzyństwie i kolejnego małego krasnala ;)

    Lineczka mam nadzieję, że wszystko już w porządku i nie było to nic poważnego

    Iza - współczuję poranka, chyba odechciało Ci się już spać...

    lineczka, Kaja lubią tę wiadomość

    201404234670.png

    cfc61914ad.png
‹‹ 704 705 706 707 708 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ