X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 24 września 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karusia nie miej wyrzutów sumienia. Myślę, że matczyna intuicja dobrze nam podpowiada co robić.

    Karola:) lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 24 września 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja witaminy biorę codziennie, a jak mi się przypomni piję wapno.

    Na spacerze byłam dziś 15 minut bo Dawid nic tylko płakał i nie chciał się uspokoić więc wróciliśmy do domu :/
    Ogólnie to dziś spał dwa razy po 20 min i teraz usypia przy cycku. Ale ewidentnie go dziś boli brzuch. Mam nadzieję że w nocy choć pośpi bo ja już padam, a jeszcze zepsuła się moja zupa z mięskiem i nie mam nic na ciepło do jedzenia :(

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 24 września 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am moja Jula też dzisiaj mało spała i tak jak Ty padam już na twarz a dziecko jeszcze nie śpi. Do tego cały dzień byłam sama, poprawka jeszcze jestem bo mąż będzie około 23.

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 24 września 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze, ze nie tylko my mialysmy kiepski dzionek.. ahh te nasze malutkie brzuszki. :) Camilia dziekuje za slowa otuchy :) czuje sie poniekad rozgrzeszona ;)

    Camilia lubi tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 24 września 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawid śpi, oby jak najdłużej :)
    Ja tak wyczekuję kiedy Mały skończy trzy miesiące i bóle brzucha ustąpią jak ręką odjął... hmmm....chciałabym żeby tak było.....

    Camilia, karusia, Karola:), Paula_29 lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 25 września 2014, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    am wrote:
    Dawid śpi, oby jak najdłużej :)
    Ja tak wyczekuję kiedy Mały skończy trzy miesiące i bóle brzucha ustąpią jak ręką odjął... hmmm....chciałabym żeby tak było.....


    Nie pocieszę Cię u 2 kolezanek skonczylo sie po 6 miesiącu... :(

    Nasza od 2 godzin zasypia i sie budzi, mega gazy wychodzą, juz mnie reka boli, tylko przy piersi siedzi...ale po szczepieniu jest więc, trudno...ale juz nie wiem co jej moglo zaszkodzic, chyba, ze sie tak zapowietrzyła :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2014, 00:07

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 25 września 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mala po paracetamolu spala do 5 rano i jak ja wzielam do odbicia poszla mega kupa.. az sie wylala plecami :D ale najwazniejsze, ze poszla! Teraz sie karmimy i malutka znowu komaruje przy piersi :) man nadzieje, ze bedzie miala dzisiaj dzien spiocha :) dzisiaj wieczorem wizyta i pani ordynator w sasiednim miescie.. zobaczymy czy cos madrego wymysli.. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2014, 09:45

    km5st5odu2rt42xe.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 25 września 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusie, wiem że nie raz pisałyście o wysypkach...u mojego Jasia na lewej stronie w okolicy skroni od kilku dni jest takie skupisko krostek-nierówności, pod palcem je czuć. Nie są czerwone, nie łuszczą się ale jednak takie chropowate. po drugiej stronie brak i troszkę czerwonych pojedynczych krostek w okolicy buźki-myśle,że to od cycka.
    Zastanawiam się czy to trądzik czy moze skaza/?Co prawda Jaś jest na mieszanym karmieniu i dostaje mleko moje i mm w stosunku 1:2(czyli dwa razy wiecej mm)-wiec nie wiem czy jest szansa na skaze?

    Do pediatry nie chce isc-bo u mnie nie ma osobnej poczekalni dla dzieci chorych i zawsze wszyscy siedzą w jednej-a nie chce aby Jasiu coś złapał eh.
    Przemywam mu wodą przegotowana -ale moze za rzadko bo 2 razy.

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 25 września 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, ja niestety nie pomogę. Mój Szymek wprawdzie też ma taką chropowatą buźkę z jednej strony, ale wg mnie to jest pozostałość po trądziku (w pon byłam u pediatry i zapomniałam zapytać o tą robioną maść o której pisała lolka :/)

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 25 września 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Wiktoria zasnęła o 20stej, pobudki na karmienie - 3,5,7, później zabawa - przyczepiam zabawki na kołyskę, więc chwila snu dla nas. Następnie wzięłam do łóżka, poprzytulaliśmy się do niuni, powkurzała się troszę i zasnęła. O 9 dałam jej cycka i tak jadła i przysypiała do 9.40. Wstałyśmy o 10 :) Teraz ja jem śniadanko a Wiki boksuje misia. Jaka już ona mądra się robi :) Codziennie z mężem wieczorem gadamy o tym, jaka ona śliczna, mądra, kochana.
    Rodzicielstwo nie jest łatwe, ale uśmiech szcześliwego dziecka wynagradza wszytskie trudy :)

    U nas chyba będzie padać, ciekawe czy na spacer wyjdziemy. Może być ciężki dzionek bo Wiktoria w dzień zasypia tylko raz na 2-3 h, ale tylko w wózku...tak to ze 2-3 drzemki po pół godziny, max godzina!

    Pisałyście wczoraj o kombinezonach, śpiworkach na zimę - ja mam 2 kombinezony od koleżanki, z tym że 2 na 68 cm, ciekawe czy wystarczą...pewnie nie, wczoraj mierzyłam ją to wyszło mi 62-63 cm...

    mikulka, am, karusia lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 25 września 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia z tego co piszesz to potówki, skoro nie są czerwone, nie błyszczą się i tylko na skroni. Skaza nie sądzę.

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 25 września 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też wczoraj mega problem z brzuszkiem, mała cały dzień płakała. Normalnie mam wrażenie że nieraz coś wisi w powietrzu, bo jak się zbierze to wszystkie piszemy, że w danym dzień był ból brzuszka. Przez to Zuzia nie spała cały dzień, padła po kąpieli i karmieniu koło 22. Obudziła się o 3 i 6,30 na karmienie i pospała do 10. Jeśli chodzi o noce to złote dziecko, gorzej w dzień jak brzusio boli

    Ja też muszę kupić kombinezon, tylko zastanawiam się jaki. Widziałam fajny w H&M biało-beżowy , różowy w C&A i szary z kotkiem w Smyku i nie wiem na który się zdecydować. Grube macie te kombinezony, bo widzę, że co firma to różna grubość

    Karola:), am lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 25 września 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem że kupujecie kombinezon lub ocieplacz do wózka czy to i to? U mnie w gondoli chyba nie będzie miejsca na grubo ubrane dziecko i ocieplacz razem. Gondola ma 76cm a Jula już długa jest :-P

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 25 września 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karusia spóźnione życzenia urodzinowe: wszystkiego najlepszego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2014, 11:42

    karusia lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 25 września 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pamiętacie co to był za probiotyk który miał być zamiennikiem biogaji?Natalia z czerwcowek o nim pisala.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2014, 11:46

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 25 września 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pierwszy raz masakryczna noc, mala nie chciala spac, oczy w 5 zl, co chwila spala i budzily ja bąki...o 22 zasnela na 20 min a pozniej juz masakra...wzielam ja do siebie do piersi i pierwszy raz nic, wiła sie jak opetana, nozki i raczki biegaly...Kupa po 19 wyszla gigant, wiec ja nie wiem, czy to efekt szczepienia, ja przysypialam a ona co chwila sie budzila i szukala cycka, possala minute i znow cala chodzila, chyba mocno usnela o 4 do ok 8.30. Od 9 do 12 cycek aby possac, baki i dopiero 10 min temu padla..nie wiem ile pospi...
    temperatura tak 36,6-37,1, wiec nie miala.

    eh, az sie zestresowalam, bo nie wiem czy to mogl byc efekt szczepienia, czy sie wszystko razem zlozylo...
    JAk ona mi tak co chwila przy piersi siedzi to mam wrazenie, ze one pozniej się nie napelniaja i mam mniej mleka...
    eh :(

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 25 września 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Dziewczyny pamiętacie co to był za probiotyk który miał być zamiennikiem biogaji?Natalia z czerwcowek o nim pisala.


    ja mam dicoflor, ale bylo to chyba cos innego.


    A to kilka zdjęc małej z sesji, chociaż wydaje mi się, że babka nie umieścila tych najładniejszych :) Miałą wtedy 2 tyg.
    http://www.fotomia.pl/?p=3062

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2014, 12:38

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 25 września 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, dziekuje!:)

    wczoraj moi tesciowie byli w jakiejs hurtowni w Piastowie i nakupili naszej malej ubranek, w tym kombinezon, bardzo cieply, w srodku na polarze razem z butkami i rekawiczkami oczywiscie rozowy w babeczki :) rozmiar 62/68 wg mnie starczy do grudnia i trzeba bedzie kupic kolejny... wydaje mi sie, ze trzeba kupic taki na 74 zeby dziecko pochodzilo cala zime.. na pewno na poczatku trzeba wywijac rekawy... albo kupic na 68 na pierwsza czesc zimy i na wyprzedarzach styczniowych kupic wiekszy :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2014, 12:30

    Karola:), Paula_29 lubią tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 25 września 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka, Wiktoria cudowna <3

    jaki pultasek i jakie długie włoski! ile miała jak robiliście sesję?

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 25 września 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola:) wrote:
    Lolka, Wiktoria cudowna <3

    jaki pultasek i jakie długie włoski! ile miała jak robiliście sesję?


    Hej, dzieki :)
    Miala 2 tyg wtedy :) Takze jeszcze z brzuszka była pupelcik, teraz sie mocno wyciagneła .
    Wloski maial takie od urodzenia, robila show w szpitalu, a jak jej stana to mozna prawie juz kucyk robic :)

    Zaczelam czytac, ze skutki uboczne szczepionki, to bezzsenosc, niby niezbyt czesta i bole brzucha, a ta malenka co chwila sie budzi i poplakuje i zasypia...nie wiem, co jej jest, kurcze, niby miala to od wczoraj nocy, wiecchyba to nie przyczyna szczepionki, znów wymsylam, czy znow cos zjadlam czy efekt ssania butli...ostatnio podaje znow madele i nie wiem czy nie po niej sie więcej nałyka powietrza...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2014, 12:43

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
‹‹ 429 430 431 432 433 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ