X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 28 września 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kąpiemy w oilatum bo Jula ma suchą skórę na której lubią pojawiać się krostki i nasza pediatra powiedziała, że to dobry wybór. Buźkę smaruje kremem oilatum. Ile ludzi tyle opinii jak widać ;-)

    Karola:), Iwo lubią tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 28 września 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 19:22

    Karola:), Camilia lubią tę wiadomość

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 28 września 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Moja mała ostatnio nie chce leżeć na macie. Poleży 5 min i płacze, nie wiem dlaczego. W leżaczku bujaczku bawi się zabawkami i jest ok, a na macie marudzi. Nie wiem czy jej się nie podoba czy o co chodzi
    Am mamy taką samą matę, jak Twój Dawidek, korzysta z niej?

    U nas akurat ostatnio mata Dawidkowi się podoba. Na początku nie bardzo lubił na niej leżeć, teraz jak troszkę "dorósł" codziennie na niej spędza trochę czasu :)
    Więc może Zuzia też za chwilę będzie chętniej na niej się bawić :)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 28 września 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina84 wrote:
    Jaka ona sliczna!!ślicznie na brzuszku trzyma główkę w szoku jestem moja jak lezy na brzuszku glówki nie chce podnieść a jak sie ja weźmie na rączki trzyma ją bez problemu sama....

    Ewelina, moja tez dlugo nie chciala, ale ktoregos dnia polozylam przed nia lusterko z maty i strasznie jej sie spodobalo jej wlasne odbicie i od tamtej pory trzyma glowke wysoko i dlugo ;)

    Karola:), Paula_29, ewelina84 lubią tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 28 września 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, a mnie dzis boli po lewej stronie pod zebrem, czyzby to trzustka? Kurcze sie zestresowalam, bo nie jem nic tlustego itd i nagle takie cos..od czego to cholerstwo,.., chyba, że efekty mojej dupnej diety :( nawet nie wiem co na to powinnam brac...eh...

    Pieknie...grr

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 28 września 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, Lolka z trzustka nie ma żartów, oby przeszło!

    My bylismy dzisiaj dopiero pierwszy raz z mała w kościele, musieliśmy do spowiedzi, no i taka próba przed chrzcinami. Troszeczkę marudziłą, ale szybciutko smok i zasnęła. Oby w sobotę było tak samo gładko :)

    U nas dzisiaj sporo gości, ale Wiki grzeczna, wszyscy chwalą, oby nie przechwalili :)

    Lecę coś zjeść, "Lekarze", prasowanko i spanko :)

    misia_k1 lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 28 września 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my wlasnie wrocilismy z teatru. Bylismy na spektaklu "Rajd Dakar" komedia malzenska.. w glownych rolach Pakosinska i Zbrojewski! Polecam wszystkim malzenstwom! Mozna z humoren spojrzec na wiele sytuacji, z ktorymi borykamy sie na codzien ;)

    Zosia zostala z tesciowa i spala na szczescie... bo strasznie znowu dzisiaj poplakiwala przez ten brzuszek.. :( myslicie, ze mozna dziecku przed karmiensiem dawac zarowno delicol wraz z espumisanem? Tak daje moja kumpela i sie zdziwilam, czy to nie za bogato?

    misia_k1, Paula_29 lubią tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 29 września 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka cisza :)

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • ewelina84 Autorytet
    Postów: 392 323

    Wysłany: 29 września 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karusia wrote:
    Ewelina, moja tez dlugo nie chciala, ale ktoregos dnia polozylam przed nia lusterko z maty i strasznie jej sie spodobalo jej wlasne odbicie i od tamtej pory trzyma glowke wysoko i dlugo ;)
    zrobie to samo:) moze tez spodoba sie jej:)

    karusia lubi tę wiadomość

  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 29 września 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ponoć po 5 października ma być ochłodzenie, a my 12 mamy chrzciny. Nie mam pojęcia jak ubrać małą. Te wszystkie sukienki, które oglądam są takie cieniutkie, no nie wiem. Znalazłam fajny komplecik wełniana tuniczka i spodenki ala leginsy. Problem w tym, że to jest w kolorze bitej śmietany i będzie problem z bucikami i ewentualnym plaszczyku czy kurteczce. Nie mogę się zdecydować. Jak będzie bardzo zimno to zapakuje ja chyba w śpiworek bialy misiu z H&M i będę miała problem z głowy. W końcu zdrowie dziecka ważniejsze prawda? Co radzicie mamusie?

    Dziewczyny, mała nadal nie chwyta butelki. Codzienne próby nie przynoszą żadnych efektów. Chyba będę ją karmić do czasu aż nie nauczy się pić ze szklanki heh! Taka mała dziewczynka, a rządzi całym domem ;-)

    misia_k1, Karola:), karusia lubią tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 29 września 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy chrzciny 19 października i też mam problem z ubrankiem.. Oglądałam wczoraj z mamą tego białego misia w h&m, ale stwierdziłyśmy, że nie bardzo pasuje..

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 29 września 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikulka, Bib pewnie znacie te strony ale na wszelki wypadek polecam zerknac.

    Zaczarowane sny i szatka.pl sa to str z ubrankami na chrzest.sama zamawialam i jest ok.sa tam ciuszki na chlodniejsza pore, moze cos Wam spasuje:)

    mikulka lubi tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 29 września 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy chrzciny w sobotę i jak sprawdzałam temperaturę, to ma być chłodno, a wieczorem to już w ogóle - a chrzest na 17sta. Ja ubieram - w sukienkę taką z atłasu, ona jest na krótki rękaw, pod to body na długi rękaw, na to takie bolerko-sweterek jakby z polaru (ładniejsze, tylko nie wiem co to za materiał :P). Wiki będzie w wózku pod kocem, wyjmiemy ją jak będzie trzeba. Jeżeli będzie bardzo zimno, to jeszcze mam taką białą kurteczkę-płaszczyk.
    Zimą chrzczą w kombinezonach białych i z głowy :)
    Uważam że pajac z HM, z resztą jakikolwiek nie pasuje za bardzo...

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 29 września 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny popatrzcie jeszcze na abracadabra.pl tam tez cos powinnyscie znalezc.

    km5st5odu2rt42xe.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 29 września 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wczoraj ciężki wieczór był, Jula marudziła chyba ze zmęczenia od 20 do 23 i dopiero padła ze zmęczenia.
    Mikulka to prawda, że nasze dzieci takie małe a rządzą całym domem :-P

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • ewelina84 Autorytet
    Postów: 392 323

    Wysłany: 29 września 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikulka wrote:
    Dziewczyny, ponoć po 5 października ma być ochłodzenie, a my 12 mamy chrzciny. Nie mam pojęcia jak ubrać małą. Te wszystkie sukienki, które oglądam są takie cieniutkie, no nie wiem. Znalazłam fajny komplecik wełniana tuniczka i spodenki ala leginsy. Problem w tym, że to jest w kolorze bitej śmietany i będzie problem z bucikami i ewentualnym plaszczyku czy kurteczce. Nie mogę się zdecydować. Jak będzie bardzo zimno to zapakuje ja chyba w śpiworek bialy misiu z H&M i będę miała problem z głowy. W końcu zdrowie dziecka ważniejsze prawda? Co radzicie mamusie?

    Dziewczyny, mała nadal nie chwyta butelki. Codzienne próby nie przynoszą żadnych efektów. Chyba będę ją karmić do czasu aż nie nauczy się pić ze szklanki heh! Taka mała dziewczynka, a rządzi całym domem ;-)
    Nasza niestety też nie chce chwycic butelki codziennie podchody ale bez szans,smoczka też nie chce chwycić,ciągle tylko cycek i cycek....

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 29 września 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karusia ja daje sab simplex i delicol i nie uważam, że to za dużo bo po pierwsze jedno jest na wzdęcia a drugie na nietolerancje laktozy, a poza tym są to kropelki, które się nie wchłaniają, więc bezpieczne

    Co do ubranek na chrzest ja zamawiałam w zaczarowanych snach i jestem bardzo zadowolona. Są różne komplety z bolerkami, sweterkami czy płaszczykami na zimniejsze dni

    Ja od 4 dni zaczęłam jeść normalnie, mleko bez laktozy( nie sojowe już) ser żółty, wczoraj nawet naleśniki po indyjsku z curry i co się okazało Zuzia zaczęła robić kupę normalnie bez czopków. W piątek zrobiła 3 kupy, dziś rano taką aż po pachy a tak robiła jedną na 4 dni i to czasem dopiero po czopku

    My wczoraj wzięliśmy Zuzię nad Wisłę na spacer a potem poszliśmy do restauracji na Kazimierzu. Zuzia całe 4 h przespała, ani na moment nie zapłakała. Jestem w szoku. Jak gdzieś wychodzimy to jest to złote dziecko. Zaczynam się zastanawiać czy w domu coś robimy nie tak, że płacze i nie chce spać w dzień

    am, Camilia, misia_k1, karusia lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 29 września 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina84 wrote:
    Nasza niestety też nie chce chwycic butelki codziennie podchody ale bez szans,smoczka też nie chce chwycić,ciągle tylko cycek i cycek....

    Ewelina ja mam tak samo, z tym że już jakiś czas temu odpuściłam wciskanie butelki i smoczka.

    ewelina84 lubi tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Wszystkie dzieciaczki takie śliczne, do schrupania. Jednym słowem - lipcowe dzieci są przesłodkie :)

    W niedzielę mamy chrzciny i ma być tylko 12 stopni. Mam dla małego ubranko cieplejsze, do tego wsadzę go do gondoli w śpiworek ciepły, bo u nas w kościele jeszcze nie grzeją i może być różnie.

    Victor tez już gaworzy na całego i jak tylko zobaczy mnie, męża lub dzieci - uśmiech jak banan :) Dziś pobił swój rekord, spał od 23:00 do 7:00 !!!

    A oto Victorek :)

    579bb18ef757682bmed.jpg

    4a766276a1ff3cdfmed.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 13:28

    am, karusia, Karola:), ewelina84, misia_k1, Camilia, BiB, Mandalena, Paula_29, lolka83 lubią tę wiadomość

  • ewelina84 Autorytet
    Postów: 392 323

    Wysłany: 29 września 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    am wrote:
    Ewelina ja mam tak samo, z tym że już jakiś czas temu odpuściłam wciskanie butelki i smoczka.
    a ja walcze :P

    am lubi tę wiadomość

‹‹ 436 437 438 439 440 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ