X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 27 września 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karusia, w głowie się nie mieści co Ci lekarze wypisują, dobrze, że poczytałaś wcześniej co i jak.

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 27 września 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga, uwaga! Nadeszła pora na Szymonowy coming out ;)

    Tak wyglądamy aktualnie

    Tutaj mamy tydzień


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 10:22

    am, lolka83, misia_k1, Mandalena, Paula_29, Camilia lubią tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 27 września 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bib ale masz przystojniaka! :) piekne oczyska i usteczka ladniutkie!

    no ciesze sie, ze sprawdzilam w pore, bo gdybym zrobila dziexku krzywde tym dziadostwe to bym sobie nie wybaczyla..

    BiB, misia_k1 lubią tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 27 września 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karusia wrote:
    Bib ale masz przystojniaka! :) piekne oczyska i usteczka ladniutkie!

    Dziękujemy :) Oczyska ma po tatusiu, a usteczka po mamusi (żeby nie było, ze cały tata :P)

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 27 września 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 19:22

    karusia lubi tę wiadomość

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 27 września 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bib Szymonek śliczny :) Usteczka rzeczywiście jak namalowane :)

    BiB lubi tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 27 września 2014, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bib Szymonek przystojniaczek:)oczka nieziemskieeeeee!!!

    BiB lubi tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 28 września 2014, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karusia rece opadaja...najwazniejsze,ze Zosienka ma trzezwo myslaca mamusie

    Camilia, karusia lubią tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 28 września 2014, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam dziś nockę :/

    Po południu miałam gości, Dawid był taki spokojny, jak nie jadł to gadał w leżaczku, a znajomi byli zachwyceni jakie spokojne dziecko :)

    To teraz mam za swoje, bo Dawid obudził się o 1, ledwie jak się położyłam, w sumie szybko zasnął, ale o 4:30 znów pobudka i do tej pory nie śpi, po prostu chciałby się pobawić, pogadać, a ja zombi .......... :(

    Paula_29, lolka83, misia_k1 lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 28 września 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to am witaj w klubie. U mnie najgorsza nocka do tej pory. Małego obudziły bączki o północy, akurat jak się kładłam spać i nie mógł usnąć. Udało się dopiero ok 1 jak przystawiłam do cyca. Myślałam, ze jak pojadł to pośpi, a tu o 3.30 znów pobudka i meeeega wrzaski, bo nie mógł biedaczek zrobić kupki. No to rureczka poszła w ruch i nic. masowałam mu brzuszek, robiłam rowerek a kupki dalej nie ma. Potem rureczka drugi raz i wyszła kupka, ale dość mała jak na takie wrzaski. Usneliśmy przed 5 i po 7 Szymek już był wyspany. teraz szaleje na macie.

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 28 września 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I u nas to samo! Juz dawno nie mielismy takiej slabej nocy :(

    km5st5odu2rt42xe.png
  • ewelina84 Autorytet
    Postów: 392 323

    Wysłany: 28 września 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB wrote:
    Uwaga, uwaga! Nadeszła pora na Szymonowy coming out ;)

    Tak wyglądamy aktualnie
    29vcsvr.jpg

    kxlq8.jpg


    Tutaj mamy tydzień
    xnggna.jpg


    Jak z bajki:) slicznusi

    BiB lubi tę wiadomość

  • ewelina84 Autorytet
    Postów: 392 323

    Wysłany: 28 września 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karusia wrote:
    Ale się rozpisałyście :)

    Am, Dawidek jest świetny z tymi swoimi włoskami!! Dziewczyny, a Wasze małe pięknisie są przesłodkie!

    U nas dzisiaj pracowity dzień... Kupiłam pościel antyalergiczną, wynieśliśmy dywan na strych, wszystko odkurzyłam i wymyłam.. więc się dzieje..

    Przyszła dzisiaj sukienka! Jest świetna! Mogłam wziąć rozmiar s... Ta jest luźnawa.. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu :)

    Nasza Zosia wygląda teraz tak:

    1zef3eu.jpg
    Jaka ona sliczna!!ślicznie na brzuszku trzyma główkę w szoku jestem moja jak lezy na brzuszku glówki nie chce podnieść a jak sie ja weźmie na rączki trzyma ją bez problemu sama....

    karusia lubi tę wiadomość

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 28 września 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bib przystojny ten Twój Szymonek, będą dziewczyny miały z kogo wybierać:)
    Karusia śliczna Zosia:)

    Dziewczyny my byliśmy wczoraj w Tesco bo na markę F&F jest 30% rabatu
    Kupiliśmy małej przeróżne ciuszki, spódniczki, sukienki , komplety. Warto się wybrać. Promocja jest do dzisiaj

    Moja mała ostatnio nie chce leżeć na macie. Poleży 5 min i płacze, nie wiem dlaczego. W leżaczku bujaczku bawi się zabawkami i jest ok, a na macie marudzi. Nie wiem czy jej się nie podoba czy o co chodzi
    Am mamy taką samą matę, jak Twój Dawidek, korzysta z niej?

    karusia, BiB lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 28 września 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas noc też w kratkę :-P Mała zjadła o 23.30 i zasnęła, później 3.30 i 6.30 jak z zegarkiem w ręku co trzy godziny. Moja Jula w nocy w ciągu nie śpi dłużej niż 4-5 godzin no ale to lepiej niż dzisiejsze 3. Teraz przysypia z mężem i smoczkiem ;-)

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 28 września 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula moja tez ostatnio jakos 5-10 min i jakos nie za bardzo chce...w bujaku czy w lozeczku uwielbia te zabawki, a tam nie wiem czy nie za duzo tego :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2014, 11:39

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 28 września 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas znów tez dziwnie...bo mala zasypia przy piersi po 22.30 i spi, juz ja niose do lozezeczka, a tu zaczynaja sie baki i powtorka z rozrywki, mala sie rozbudza, wczoraj bylo rurkowanie, takiej kupy to jeszcze nie mielsimy, chyba 3 gigant wyszly...
    Mala juz nie chce spac budzi się, cuda wianki,gada, usmiecha sie, dopiero butla mm ja dobijamy, pozniej na chwilke do cycka na zasniecie i ok 1 spi...
    ale to juz od kilku dni, ma tak, ze od 22 do 1 trwa proces zasypiania..pozniej ciagiem spala do 8.40...takze mega dlugo :)
    Do cycka, znow i spalysmy do 10.30 :)
    maz godzinke temu wyjechal na chrzest do Torunia do kuzynow, wiec dzis przychodza moi rodzice i z nimi dzien spedzimy :)
    W Wawie piekna pogoda, pewnie za niedlugo spacerek sie szykuje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2014, 11:40

    Karola:) lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 28 września 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to sie zastanawiam kiedy nadejda te noce kiedy nasze Malenstwa beda spoac od 21 do 8 lub 7 bez pobudek w srodku nocy...Moj Jas tak jak u Was budzi sie regularnie co 3 godz.ma swoje pory miedzy 2 a 3 a potem miedzy 5 a 6 i najlepsze z tego jest to,ze jesli zasnie o 4.30 to i tak po 5 budzi sie wyspany i domaga butli mimo ze zjadl godz wczesniej he

    Karola:) lubi tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 28 września 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też był kiepski ale wieczór, myślę, że zapewniliśmy małej za dużo wrażeń, bo 5 h byliśmy w rozjazdach. Jak wróciliśmy do domu zaczął się płacz i tak do kąpieli, przy piersi nawet płakała taka była rozdrażniona, i sama się już popłakałam bo myślałam, że nie skończy
    na szczęście zasnęła po 22 i obudziła się o 2,30 potem 6,30 i 9,30. Zjadła pobawiła się godzinę i znowu do spania. Śpi już ponad godzinę.
    Zauważyłam, że najlepiej jej się śpi i zasypia niedługo po przebudzeniu. Już 3 dzień śpi koło 11, ale nie mogę przegapić jak godzinę po wstaniu zaczyna się robić marudna. Wtedy kładę do łóżeczka i jeszcze godzinę. dwie potrafi pospać, później jest już gorzej

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 28 września 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wczoraj byliśmy na roczku u męża chrześniaczki. Wiki była z teściową, ok. 20stej przejechałam ją nakarmić i wykąpać, a godzinę prędzej zjadła moje mleko z butelki, więc po kąpaniu była już tak zmęczona, że wyrywała się od piersi. Oczywiście ja się wkurzyłam i "się bałam" że już nie wrócimy na impreze. Przestałam jej dawać na siłę, położyłam do kołyski i zasnęła w 5 minut o 20.30. Więc my do 23 byliśmy na roczku :)
    Obudziła się o 4, póżniej o 7.30 i spaliśmy do 10 :)
    Zauważyłam że wystarczy że użyję laktatora na 5 minut - tak jak wczoraj i tak mi to wtedy rozbuja laktacje, że cycki jak kamienie, nie mogłam spać dosłownie, tak mnie bolały.
    U nas już drugi dzień z rzędu - 1 kupka na dobę, niby to normalne, ale dziwie tak z tylu kupek przejść na jedną :P

    Byliśmy u pediatry z tymi krostami - lekarz stwierdził skazę białkową, nie żadne potówki. Oczywiście mogło ją co innego uczulić, ale raczej jest to białko mleka krowiego. Lekarka stwierdziła, że Wiki ma delikatnie, bo opórcz zmian skórnych innych dolegliwości - takich jak ból brzucha czy krew w kupie nie ma. Więc jej zdaniem szkoda abym zrezygnowała z karmienia. Także powalczę - odstawiam białko mleka krowiego - mleko, sery, śmietanę, słodycze. Mam kupić SOBIE do picia bebilon pepti :P
    Zacznę też zapisywać co jem i będziemy obserwować.
    Musimy też zadbać o pielęgnację skóry - ponoć emolium nie jest dobre, ani zalecany przez położne cetaphil - bo ma w składzie olej parafinowy a to pochodna benzyny, zdziwiło mnie to. Lekarka zalecała serię babydream oraz mydełko bambino. Nie wiem czy się z nia zgodzić...

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
‹‹ 435 436 437 438 439 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ