X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola u nas już od jakiegoś czasu wszystkie zabawki są z premedytacją rzucane na podłogę i Jula patrzy na reakcję mamusi :-P

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to samo od ponad miesiąca. Powoli uodparniam się na jego darcie :P Niech rozrzuca te zabawki i sam próbuje do nich dopełznąć...

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabawki też zrzuca od dawna, ale teraz jak siedzi w leżaku, już oprzeć się nie chce, to zabawki wyrzuca nagminnie po sekundzie i później nachyla się i patrzy na nie :P Cwaniara :) a i kaszlem wymusza zwrócenie uwagi :]

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • marta&hania Ekspertka
    Postów: 174 343

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach te dzieciaki, nie pozwolą nam się nudzic;)
    W Wawie wiosenka;) spacer udany.

    Jaką wodę podajecie? Jak z butelki to czy ją jeszcze gotujecie?

    Am jak po szczepieniu? My za tydzień, brrr na samą myśl mi słabo.

    am lubi tę wiadomość

    l22nio4pqrnzhmck.pngc233c97d9c4db1a0.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po szczepieniu, jedyny pozytyw z wizyty że dziś było bez opóźnień, a poza tym masówka :( Po szczepionce Mały płakał zdecydowanie mniej niż ostatnio. Waży tylko 7150 ale jeszcze mam się nie martwić, a i pękło mu dziąsło na dole, więc pierwsza jedynka już wkrótce :)

    U nas też piękna pogoda ale siedzimy w domu, jutro pójdziemy na spacer.

    Mały zjadł obiad i próbuję go uśpić, nie wiem czy mi się uda.

    Misia, Paula jak Wasze nocki? Bo chyba Was jeszcze dziś tu nie było.

    marta&hania, Iwo, Paula_29 lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • marta&hania Ekspertka
    Postów: 174 343

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, mówiłam ze Cię ząbkowanie zaskoczy;)
    U nas w ogóle to żeby wypatrzeć czy coś wychodzi to nie wystarczyło pomasowac dziaslo lub odchylic wargę, trzeba zajrzeć do środka, ja zauważyłam dopiero jak mnie zakuło jak masowalam, bo zagladalam tylko z przodu dziąsła i nic nie widziałam żadnego zaczerwienienia i spuchaniecia, podejrzewałałam tylko ze idą bo zjadała z krzykiem swoje ręce po łokcie. A tu ząbki prześwitują od tylniej ścianki dziąsła. A ja aż tam nie wpychałam swoich oczu. Eh człowiek się uczy- mam nadzieję że przy drugim będę już śmigać i robić wszystko śpiewająco;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2015, 15:26

    Camilia, Paula_29 lubią tę wiadomość

    l22nio4pqrnzhmck.pngc233c97d9c4db1a0.png
  • Aniulka Ekspertka
    Postów: 195 197

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, my też po spacerku, byliśmy 2 h bo pogoda super, lubię taką zimę.
    Dziewczyny jak u Was z poruszaniem się maluchów? Franio od dłuższego czasu pelza do tylu a ostatnio czolga się do przodu i buja się przód tył na kolankach i wyprostowanych rączkach, zastanawiam się czy daleko mu jeszcze do raczkowania. Sąsiadka ma synka z 2.04 i on jeszcze nie raczkuje ale siedzi sam. U nas też siadanie coraz lepiej idzie. Od kilku dni oglądamy baby tv i jest szał jak usłyszy piosenkę o urodzinach :)

    ex2b9vvjc1a8dlo7.png[/url0975efaf2fd64ad1.png
    f2w3rjjgmre2apcb.png
  • Aniulka Ekspertka
    Postów: 195 197

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w niedzielę swietujemy pólurodziny, tort zamówiony, szampan się chłodzi i goście zaproszeni :)

    Camilia, marta&hania, Paula_29, misia_k1 lubią tę wiadomość

    ex2b9vvjc1a8dlo7.png[/url0975efaf2fd64ad1.png
    f2w3rjjgmre2apcb.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, śliczna Wiki! Przez te "moskitiery' wygląda jak księżniczka :)

    Aniulka, u nas Szymek jeszcze nie siedzi i nie raczkuje, ale potrafi podpełznąć do zabawki jeśli mu się bardzo chce

    marta&hania lubi tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • marta&hania Ekspertka
    Postów: 174 343

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cisza, chyba wróciłyście ze spacerow;)
    Aniulka no to udanej imprezki;) i duuuużo uśmiechu dla dzidzi.
    Jeśli chodzi o poruszanie to podpinam się do wypowiedzi BiB u nas tak samo;) a i Hania daje wyraźnie do zrozumienia ze zabawka którą jej podaje, nie podoba się, bije ręką i macha nogami z miną, która mnie oczywiście rozśmiesza no ale jestem poważna no bo przecież ona taka niezadowolona, i teren grymas z oczami.... jakiś nerwusek mi rośnie.

    Aniulka, mikulka lubią tę wiadomość

    l22nio4pqrnzhmck.pngc233c97d9c4db1a0.png
  • maja89waw Autorytet
    Postów: 636 929

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też zęby idą, ale strasznie długo to trwa ! Ja myślałam, ze czas pras w kilka dni od przebicia ząbki będą :p nie wiem dlaczego tak sobie to wyobrażałam ;p

    Aniulka skoro sie buja na kolankach to już raczkowanie tuż tuż. Najpierw dziecko jeździ na brzuchu do tylu, potem na kolanach, potem do przodu, potem sie buja iiii raczkuje :) wiec szykuj mieszkanie na nadejście smoka :p

    Moja Lila dziś była taka słodka i grzeczna, ze sie chyba z cztery razy rozczulilam.... Siedziała ładnie rano w kojcu, bawiła sie ale po chwili jakas cisza dziwna. Ja podchodzę a ona przy drabinkach kojca na kolankach taki słodki wzrok i uśmiech walnęła, ze padłam... Musiałam ja wyjąc :))
    Zabawiła sie pianinkiem wiec poszłam szybko myć naczynia. Mamy otwarta kuchnie na salon, wiec miałam ja na oku. Ledwo umylam pierwszy rondelek a czuje, ze mi kapcia chce ściągnąc jakiś mały krasnolud :)). Schylam sie a ona tak zachichotała, jak wiewiórka z Chip i Deila :p normalnie tak sie uśmiałam a ona sie śmiała razem ze mną :))
    Gdy karmiłam ją zupką w którymś momencie zaczęła mówić ciàgiem maaamamamaaaamamaa, ale szybko przestała. Myśle, fajnie ale pewnie bez zrozumienia. Wstałam na chwile do kuchni po jej kubeczek z woda a ona za mną: MA MA...
    Taka jest kochana, ze normalnie bym ja zjadła zeby była cały czas ze mną jak jeszcze nieco ponad 6 miesięcy temu :)
    A jeszcze na koniec dnia zrobiła numer :) M przyjechał koło 18 idą z nią otworzyć drzwi. M mówi, dobry wieczór córeczko a ona taaaaaki uśmiech z dźwiękiem eheheh i raczki i nóżki w ruch :) az sie M wzruszył i nawet nie przebrał sie jak zawsze tylko w garniturze sie z nią bawił do 19 :)

    Paula przeczytałam artykuł. Rzeczywiście czasami trzeba zatrzymać sie na chwile i docenić to co sie ma.

    mikulka, am, marta&hania, Iwo, Mandalena, Aniulka, Karola:), BiB, Camilia, lolka83, Paula_29 lubią tę wiadomość

    3i49y2v4dzux5b7r.pngimg5-100_ertysd_4_x_x.jpg
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB dziekujemy za komplementy :)

    Maja jak ja Ci zazdroszcze :) ale wszystko przed nami :)

    Wiki dzisiaj mega maruder, ale póki co spi od 20stej, a ja pije piwko z sokiem, dzisiaj M. ma dyzur, juz zaklepałam spanie do 10tej :)

    Camilia, marta&hania, Paula_29, maja89waw lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja89waw wrote:
    Aniulka skoro sie buja na kolankach to już raczkowanie tuż tuż. Najpierw dziecko jeździ na brzuchu do tylu, potem na kolanach, potem do przodu, potem sie buja iiii raczkuje :) wiec szykuj mieszkanie na nadejście smoka :p
    .

    Eeeee, to my jesteśmy jeszcze w burakach :P Nawet nie wiem co to jest jeżdżenie na brzuchu do tyłu..

    am, marta&hania, lolka83, Paula_29 lubią tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB wrote:
    Eeeee, to my jesteśmy jeszcze w burakach :P Nawet nie wiem co to jest jeżdżenie na brzuchu do tyłu..


    He he he Bib my też w tych samych burakach siedzimy ;)

    marta&hania, lolka83, Paula_29 lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez nie wiem co to jezdzenie, a tez podejrzewałam raczkowanie :P

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I my razem z Wami w tych samych burakach :-P

    Karola:), am, marta&hania, Paula_29 lubią tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Mandalena Ekspertka
    Postów: 182 350

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja, ale zabawnie streściłaś swój dzień- uśmiałam się z tym krasnoludem.

    Raduś też się strasznie cieszy jak M. wraca z pracy. Jak usłyszy przekręcanie zamka nasłuchuje, zagląda, a jak już Go zobaczy to aż cały chodzi, nogi wariują, uśmiecha się i krzyczy. DO mnie tak nie robi... ;( Może za rzadko wychodzę ;)

    Mówi czasem mama- jak płacze lub się żali. Nie tak umyślnie. Najpierw mówił MAM MAM. Jak mówię do niego powiedz mama, to się uśmiecha, tak jakby zawstydzał się

    KArola, Twoja WIki to jak Carska księżniczka w tych futrach! na bogato ;)


    Karola:), marta&hania, maja89waw lubią tę wiadomość

  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego wszystkiego właśnie Wam nie napisałam:

    Karola Wiki w tym wózeczku wygląda jak taka rosyjska księżniczka (w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu, żebyś źle mnie nie zrozumiała :)) - tak dostojnie :)

    Mandalena a Raduś super, mój Mały też z zainteresowaniem zagląda w laptop, tam gdzie mu nie wolno ;) A wydaje mi się że Radek się trochę zmienił.

    Mandalena, Karola:) lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • marta&hania Ekspertka
    Postów: 174 343

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżna Wiktoria! Bardzo ładnie brzmi, kto wie wszystko przed nią, jeszcze żyjemy w czasach gdzie są prawdziwe królewienki. Syn Kate i Williama wolny^^
    W sumie dobra partia;)

    Przespanych nocek;*

    Mandalena, Camilia, Karola:) lubią tę wiadomość

    l22nio4pqrnzhmck.pngc233c97d9c4db1a0.png
  • Mandalena Ekspertka
    Postów: 182 350

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam Fisher Price-y i inne zabawki, jak są laptopy, telefony i piloty!

    Eh ta dzisiejsza młodzież...

    marta&hania, am, Paula_29, Camilia lubią tę wiadomość

‹‹ 615 616 617 618 619 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ