X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do slinienia i gryzenia, nasza dzis znalzla klapek mojego meza, wyszlam na chwilke do kuchni wracam a ona go gryzie :P eh..zamowilam dziś kojec i wlasnie Sophie :)

    https://www.facebook.com/pages/MamoZobacz/779014708843959?ref=hl

    proszę ja wklejałam dzis Sophie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 20:33

    karusia, Paula_29 lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia to choć przez weekendy złapiesz oddech. Ale ogólnie to trochę ciężko tak 24 na dobę funkcjonować. Ja od piątku wszystko robię sama, plus zakupy, obiad itp i już jestem padnięta, oby ten mój m wyzdrowiał i nas nie pozarażał, wystarczą mi zęby Dawida.

    Żyrafkę zamówiłam z oryginalnego sklepu, bo bałam się że z allegro trafię na podróbkę. http://zyrafa-sophie.pl/zyrafa-sophie/10-sophie-la-girafe-w-pudelku.html

    Iwo pytałaś o gryzienie, wiesz na szczęście Mały jeszcze nie odkrył do czego służą zęby, zdarzyło mu się może ze dwa razy mnie przygryźć, ale zazwyczaj tego nie robi.

    A co do ciuszków lidla, to moim zdaniem mają zawyżoną rozmiarówkę. Osobiście nie przepadam za nimi, bo Mały jest zdecydowanie za szczupły na ich body i bluzki, mam tylko jakieś spodenki i rajstopki to jeszcze może być.

    Iwo lubi tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am życzę Wam samego szczęścia i miłości na każdy dzień :*

    Iwo, Zosia mnie kilka razy ugryzła na samym początku jak tylko wyszły jej ząbki... I to nie celowo, a po to, żeby przytrzymać sobie cyca w buzi... Najczęściej zdarzało się jej to nocą :P Za każdym razem za pomocą palca zabierałam jej cyca z buzi i mówiłam "no no" :)

    Ubranka z lidla są raczej z tych większych. My mamy body i leginsy takie sztruksowe, uwielbiam w nich Zosię!
    U nas jednak skok :P Zosia od kilku dni jakaś zmieniona :P buzia jej się nie zamyka, jakiaś taka bardziej kumata się zrobiła i strasznie ruchliwa! Więc sądzę, że to jednak był skok...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 20:54

    Iwo, am, marta&hania, Paula_29 lubią tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am ja zamowilam na allegro ale odbior w sklepie w Wawie, ma same dobre opinie wiec powinno byc ok :) JUtro mąz odbierze i bedzie zyrafka.

    Mala dzis sajgon, od wczoraj podniecona, nie poznaje jej, albo skok, albo jazda po szczepieniu, albo zeby, mzoe wszystko na raz...
    KArusia u nas podobnie z zachowaniem malej :P

    Co do lidla jeszcze nam bardzo pasuja, body uwielbiam mamy takie w sowki i krpeczki sliczne sa...spodenki tez, ale malo je zakladam :)

    mąż karmi mala, niech juz zasnie..rany, chce odpoczac :P

    karusia lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny, a mnie od wczoraj bolą jajniki (albo coś w ich okolicy), w ciągu dnia było znośnie, ale teraz to jest masakra!Nawet podczas siadania boli.. mam nadzieję, że to nie jakaś cysta znowu...

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB wrote:
    Jeny, a mnie od wczoraj bolą jajniki (albo coś w ich okolicy), w ciągu dnia było znośnie, ale teraz to jest masakra!Nawet podczas siadania boli.. mam nadzieję, że to nie jakaś cysta znowu...


    MNie bola coraz czesciej..minal miesiac jak nie karmie piersia, okresu nadal brak...mam wrazenie, ze dostane i nie przychodzi...

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    MNie bola coraz czesciej..minal miesiac jak nie karmie piersia, okresu nadal brak...mam wrazenie, ze dostane i nie przychodzi...

    Ja dostałam dokładnie m-c od czasu jak zaczęłam zmiejszać karmienia, a 2 tygodnie po całkowitym odstawieniu. No ale waidomo, każdy inaczej. W sobotę powinnam dostac drugi okres, ciekawe jak teraz będzie z regularnością...

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola:) wrote:
    Ja dostałam dokładnie m-c od czasu jak zaczęłam zmiejszać karmienia, a 2 tygodnie po całkowitym odstawieniu. No ale waidomo, każdy inaczej. W sobotę powinnam dostac drugi okres, ciekawe jak teraz będzie z regularnością...


    Ciekawe wlasnie, kumpela dostala 4 miechy po odstawieniu, kazdy inaczej...mala spi, byle do rana :P

    Karola:), am lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am wszystkiego dobrego z okazji rocznicy

    Karola, BiB Zuzia też niestety nie czai ani papa ani kosi kosi choć papa robię jej już dłuższy czas i niestety ani myśli rączki podnieść:)

    Misia ciuszki z Lidla tak jak dziewczyny mówią mają zawyżoną rozmiarówkę, ale ja je lubię

    Dla dziewczyn które chciałyby nocnik to z fisher price na mall.pl jest przeceniony z 169 na 89, my zamawiamy

    Dziewczyny próbowałyście pić z tego niekapka aventu? trzeba mocno ssać?
    Bo ja mam wrażenie , że ten swój niekapek Zuzia bardziej gryzie niż ssie

    am lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karusia wrote:

    http://matkapauka.blogspot.com/2015/01/a-niech-mi-ktos-ka-powie.html

    Uśmiałam się do łez, czytając zastanawiałam się gdzie został pominięty spacer, a odnalazł się na końcu wpisu :)

    Ja często mam wrażenie że wstaję, a już za chwilę jest wieczór ;) a od południa nie robię nic innego jak karmienie i przygotowywanie tego jedzenia ;)

    Paula_29, Iwo, karusia lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:

    Dziewczyny próbowałyście pić z tego niekapka aventu? trzeba mocno ssać?
    Bo ja mam wrażenie , że ten swój niekapek Zuzia bardziej gryzie niż ssie

    Paula nie próbowałam, ale wydaje mi się że łatwo leci, właśnie nawet po takim przygryzaniu, bo Dawid też go lubi gryźć, a jak zassie to leci tak że nie nadąża połykać :)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    am wrote:
    Uśmiałam się do łez, czytając zastanawiałam się gdzie został pominięty spacer, a odnalazł się na końcu wpisu :)

    Ja często mam wrażenie że wstaję, a już za chwilę jest wieczór ;) a od południa nie robię nic innego jak karmienie i przygotowywanie tego jedzenia ;)


    idealne!!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 22:13

    am lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    MNie bola coraz czesciej..minal miesiac jak nie karmie piersia, okresu nadal brak...mam wrazenie, ze dostane i nie przychodzi...

    Właśnie sobie uświadomiłam, że dziś 26dc, więc może małpa powoli będzie nadchodzić.. Choć zawsze cykle miałam dłuższe..

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie dzisiaj dostałam @, coś za szybko eh. Ale to dopiero drugi po porodzie wiec cóż. Organizm potrzebuje czasu żeby sobie wszystko poukładać na nowo ;-)

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am jaki Dawidek w avatarku cudny!!!! sama slodycz~! boski! :)

    am lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    Am jaki Dawidek w avatarku cudny!!!! sama slodycz~! boski! :)

    :D dziękuję :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 00:36

    lolka83 lubi tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... kto mi podmienil dziecko...? Budzila sie dzisiaj i jeczala co godzine.. muslalam, ze wyjde z siebie... mam nadzieje,ze to sie w koncu skonczy :(

    km5st5odu2rt42xe.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Am, Dawidek w avatarku wymiata ;-) Słodziak

    Jak tak mają wyglądać moje @ to dziękuję. Mam takie bóle, że aż mi się dzisiaj poród przypomniał !!!! Na dodatek @ po 23 dniach eh.

    Karusia, może te pobudki przejściowe ;-)

    My dzisiaj o 12 jedziemy na trzecią dawkę wzw, oby mi do tego czasu przeszło, bo tam chyba padne. Ciekawe swoją drogą ile Jula waży, ale myślę że już przekroczyła 7 kg ;-)

    Julka od wczoraj wieczora rozgadala się na calego: aga, baba, tata, Ania, no i jej ulubione ... GEJ heh. Wiadomo, że wszystko to wypowiadane nieświadomie, ale my z M nie możemy wyjść z podziwu. Niedawno taka bezbronna kruszynka, a teraz gadu gadu na całego :-D

    am, marta&hania lubią tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewuszki w ten zimowy poranek :)

    Podzielę się z Wami moją dzisiejsza refleksją...wstałam o 6.15, gdyż na 7mą musiałam iśc do kościola na mszę za ciocię. Weszłam do pokoju Wiki, a ona tak słodko na brzuszku spała, ubrałam się, ogarnęłam, przekręciłam ja na plecy, po chwili się rozbudziła, dałam jej mleczko, przebrałam pieluszkę, zaniosłam mężowi do łóżka. O 8mej byłam z powrotem, wchodzę do sypialni - Wiki rozłożona na całości, M. gdzieś "w kącie". <3
    Raczej należe to tych ludzi, którzy lubią sobie posapać, ale nie aż tak jak mój M, który mógłby spac codziennie do południa. Ale dzisiaj wstałam o 6tej, czyli o tej, o której wiki się ostatnio budzi na mleczko, poszłąm do kosciola, na pobranie krwi, ogarnełam mieszkanie, zrobiłam sobie kawkę, zjadłam kawałek tortu z wczoraj i teraz siedze sobie w spokoju na forum i popilam kawkę. Eh...cudnie byłoby wstawac o tej 6tej, miałabym wtedy czas na wszytsko - sniadanie, sprzatanie, mały relaks przy kawce, przygotowanie do obiadu...a dziecko by słodko spało do 9tej...to byłby plan wymarzony, ale leń pewnie wezmie góre :P

    Am Dawidek jest cudowny <3 z racji tego, ze Wiki tez jest drobna, Dawid szczegolnie mi sie podoba, bo jestem przyzwyczajona do takich drobinek :*

    Mikulka, wspolczuje @ :( ale zazdroszcze rozgadanej Julci, u nas tylko "nie" i "ba"

    am, lolka83 lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, ja też "kocham" takie chwile tylko dla siebie. Wstaje wcześniej, aby szykować syna do szkoły, ale potem budzi się Jula i dupa blada ;-) Ale szczerze mówiąc nie chciałoby mi się wstawać wcześniej, zmęczenie i leń biorą górę :-)

    Wkurzylam się na maksa. Babka w przychodni powiedziała, że nie wie czy będą szczepienia, bo jest dużo chorych dzieci. No jakaś pomiana normalnie. Mąż specjalnie zwalnia się z pracy, psychicznie tez juz się nastawilam i co? Mam dzwonić o 11 i jeszcze zapytać, brak słów .

    Idę na kawusie i pączka póki mała drzemie.

    Karola:) lubi tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
‹‹ 633 634 635 636 637 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ