X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe mamusie 2022
Odpowiedz

Lipcowe mamusie 2022

Oceń ten wątek:
  • MamaKaji Przyjaciółka
    Postów: 143 42

    Wysłany: 5 lipca 2022, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzaa, jest potencjał 🤩 trzymam kciuki za punktualność Twojej Pociechy ☺️

    Ja jutro idę do swojego lekarza! Trzymać kciuki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2022, 19:37

  • Ani_7 Koleżanka
    Postów: 31 22

    Wysłany: 5 lipca 2022, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    04.07 o 8:37 przyszła na świat moj prześliczny cud Mia ♥️ 3900, 58 cm, 10 pkt. Jutro zapewne wyjdziemy, nie mamy żółtaczki.
    Ja czuję się świetnie, drugi dzień a ja już chodzę prawie że normalnie, aż jestem w szoku. Trzymam kciuki za resztę mam i dzieciaczków ♥️

    MamaKaji, 910608, Duzaa, PatkaPP, BasiaIR lubią tę wiadomość

    e437579cca.png
  • MamaKaji Przyjaciółka
    Postów: 143 42

    Wysłany: 5 lipca 2022, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani_7 gratulacje i zdrowia 🍀

  • MamaKaji Przyjaciółka
    Postów: 143 42

    Wysłany: 6 lipca 2022, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po wizycie :) i trochę mnie zdziwiła waga i przyrosty :)
    15.06 - 2000g (33tc)
    22.06 - 2300g (34tc)
    Dzisiaj - 3000g (36tc) 🤔🙈 cieszy mnie ta ostatnia waga ale do tej pory wyło zawsze ciut mniej niż norma 🤔😉

    Ja wiem ze te pomiary są dość subiektywne no ale duży przyrost 🤔😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2022, 15:10

  • Duzaa Autorytet
    Postów: 464 378

    Wysłany: 7 lipca 2022, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wpadłam tylko się pochwalić ze Maurycy już jest ze mną!! Wpadnę potem to napisze coś więcej ale jest cudowny :)

    BasiaIR, MamaKaji, Ani_7, MamaTrójki lubią tę wiadomość

    oar89jcggibdab41.png
  • BasiaIR Przyjaciółka
    Postów: 77 49

    Wysłany: 7 lipca 2022, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzaa wrote:
    Dziewczyny wpadłam tylko się pochwalić ze Maurycy już jest ze mną!! Wpadnę potem to napisze coś więcej ale jest cudowny :)
    Cudownie 😀Gratuluję

    Duzaa lubi tę wiadomość

  • MamaKaji Przyjaciółka
    Postów: 143 42

    Wysłany: 7 lipca 2022, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzaa! Gratulacje i dużo zdrowia 💚🍀

    Duzaa lubi tę wiadomość

  • Iwona:) Przyjaciółka
    Postów: 85 60

    Wysłany: 8 lipca 2022, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla mamusiek rozpakowanych 🌸💗 podczytuje was ostatnio :) ja narazie jeszcze w dwupaku ! Mały nam zrobił psikusa w tamta niedziele …. Skurcze przez 2 godziny co 2 min do szpitala zajechała i rozwarcie na 2 cm i później wszystko ucichło . Mały siedzi bardzo nisko w kanale rodnym .
    Powodzenia dziewczyny 🍀

    MamaKaji, Duzaa lubią tę wiadomość

    uwo99jcga0vdsd7t.png
  • Ani_7 Koleżanka
    Postów: 31 22

    Wysłany: 8 lipca 2022, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaKaji wrote:
    Dziewczyny jestem po wizycie :) i trochę mnie zdziwiła waga i przyrosty :)
    15.06 - 2000g (33tc)
    22.06 - 2300g (34tc)
    Dzisiaj - 3000g (36tc) 🤔🙈 cieszy mnie ta ostatnia waga ale do tej pory wyło zawsze ciut mniej niż norma 🤔😉

    Ja wiem ze te pomiary są dość subiektywne no ale duży przyrost 🤔😉
    Myślę że przyrost jest ok, na końcówce dziecko mocno przybiera na wadze. Ale nie analizuj tak tej wagi bo ona jest bardzo orientacyjna :)

    MamaKaji lubi tę wiadomość

    e437579cca.png
  • Duzaa Autorytet
    Postów: 464 378

    Wysłany: 11 lipca 2022, 03:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu się cisza zrobiła na tej końcówce... Co tam U was dziewczyny słychać??

    oar89jcggibdab41.png
  • MamaKaji Przyjaciółka
    Postów: 143 42

    Wysłany: 11 lipca 2022, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy 🤩🤣
    Wczoraj zaczęłam 37tc wiec DONOSIŁAM 😁 teraz 3 tygodnie na rozpakowanie 🤔

    Duzaa lubi tę wiadomość

  • Iwona:) Przyjaciółka
    Postów: 85 60

    Wysłany: 11 lipca 2022, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzaa wrote:
    Ale tu się cisza zrobiła na tej końcówce... Co tam U was dziewczyny słychać??
    Duża chyba każda ma dużo do roboty i uważam , ze końcówka jest ciężka jak dla mnie . To moja druga ciąża , dzisiaj 39 tydz , a ja od ponad 2 tyg mam skurcze i bóle w pachwinach , ledwo chodzę ! (Jak pingwin!) Niby nie przytyłam dużo bo tylko 8 kilo ale jak mały naciska mi na krocze przy 2 cm rozwarcia to boli jak cholera . To nowe doświadczenie dla mnie bo przy córce takiego czegoś nie miałam , ale jak to mówią każda ciąża jest inna i z tym się zgodzę 😩

    Ja się nie odzywałam bo miałam natłok myśli jeśli chodzi o moje mieszkanie . Może wam trochę opowiem i pomarudzę.
    Mamy kupiony domek w Szwecji i on jest na wiosce … do miasta 60 km . Przez 10 lat mieszkałam praktycznie w mieście.
    Znaleźliśmy inny dom i wygraliśmy licytacje i mieliśmy iść tam lecz z kupna naszego domu babka się wycofała kilka godzin przed podpisaniem mieszkania . Siedziałam i myślałam co teraz zrobimy i nadarzyła okazja dostania mieszkania z państwa wiec ja po tych wszystkich dniach stresowych stwierdziłam ze chce wrócić do miasta tam gdzie mieszkałam . Myśląc , ze na tej wiosce miałabym mieszkać sama bo nie mam tutaj znajomych i siedzieć całymi dniami z tym dzieckiem i zaraz zima idzie to wole być tam i mieć spokój na głowie . W tamtym mieście mam dużo koleżanek które urodziły nie dawno , w każdej chwili mogę się spotkać czy wyjść na spacer , do sklepu , lekarz blisko. Siedziałam i rozmyślałam całymi dniami . Ciężko czasem jest się przestawić ale trzeba spróbować wszystkiego . Tak wiec od 1 września idziemy na mieszkanko , troszkę jest mniejsze niż domek ale najważniejszy jest spokój na głowie 🍀
    I z takimi rozterkami się zmagałam ostatnio .

    Czekamy na małego cały czas ale on narazie siedzi sobie w brzuszku . Jeszcze mam lekkiego stresa bo mój ma szkolenia na lotnisku w nowej i ma czas szkolenia od 8-17 . Do domu ma godzinkę i boje się ze mnie weźmie w ciągu dnia i na tej wiosce nie zdążę do szpitala . Zanim on przyjedzie do domu będzie 18.00 a do szpitala następnie jest ponad godzinę 😩😩😩

    Zycze wam szybkiego rozwiązania dziewczyny 🌸💗

    uwo99jcga0vdsd7t.png
  • Duzaa Autorytet
    Postów: 464 378

    Wysłany: 11 lipca 2022, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona wiem co czujesz też to przechodziłam na końcówce z tym że ja przytyłam 18kg :p dodatkowo ja rodziłam a mąż jeszcze następnego dnia malował w nowym domu i wnosił rzeczy także końcówke ciąży miałam bardzo podobna i uratowalo mnie twierdzenie męża że tylko spokój nas ocali które powtarzałam w głowie jak mantrę.

    Dzis już po 4 dobach w szpitalu wychodzimy do domku i już nie mogę się doczekać! :)

    Iwona:) lubi tę wiadomość

    oar89jcggibdab41.png
  • MamaKaji Przyjaciółka
    Postów: 143 42

    Wysłany: 11 lipca 2022, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona:) to życzę dużo cierpliwości i spokoju :) a przede wszystkim by akcja się zaczęła jak mąż będzie w domu :) 🍀

    Duzaa, super wieści! Bardzo się cieszę ze u Was wszystko dobrze 🍀

    Iwona:) lubi tę wiadomość

  • (sunshine89 Przyjaciółka
    Postów: 116 178

    Wysłany: 12 lipca 2022, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona, mam to samo to też moja druga ciąża, w pierwszej nie miałam żadnych bóli, akcja się zaczęła rach ciach i po wszystkim było,a teraz bóle jak na miesiączkę często, bóle krocza i pachwin też ledwo chodzę bo jak tylko wstanę to czuje takie parcie nieprzyjemne, też mam już rozwarcie od 5 tygodni, ciągle strach o przedwczesny poród, przez co moja psycha jest w stanie tragicznym, właśnie skończyłam 36 tydzień i mam nadzieję, że jeszcze tydzień do ciąży donoszonej wytrzymam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2022, 08:57

    Iwona:) lubi tę wiadomość

  • Iwona:) Przyjaciółka
    Postów: 85 60

    Wysłany: 13 lipca 2022, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej !
    Dzięki Duża , mamakaj, sunshine za słowa otuchy 🌸🍀🌷😇
    U mnie troszkę lepiej z samopoczuciem . Siedzę sobie w dwupaku i czekam i czekam. Śpię bardzo dużo na tej końcówce i codziennie się zastanawiam czy urodzę przed terminem czy po 🫣
    Na szczęście mój kończy kurs kończy jutro i będzie miał wolne do mojego porodu wiec będzie siedział ze mną już do samego porodu i mam nadzieje ze ze mną nie zglupieje …. 😅😩
    Codziennie idziemy na spacer i wczoraj poszliśmy tylko kawałek i w takim tempie ze mówi , ze chodzę jak stara babuszka i codziennie mamy coraz wolniejsze tempo . Dla niego to pewnie jest ubaw bo ja zawsze bardzo szybko chodziłam i ledwo mnie doganiał i mówił jak ja mogę tak szybko chodzić jak mam dużo krótsze nogi niż on 😅😅😅😅
    Jak się czujecie ? Ile wam zostało dni do rozwiązania ?

    uwo99jcga0vdsd7t.png
  • Ank@ Debiutantka
    Postów: 14 15

    Wysłany: 14 lipca 2022, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) 13 lipca o 14:35 urodziłam synka 3040g i 55cm, siłami natury ;)
    Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia :*

    Sylwia1182, BasiaIR, MamaKaji, Ani_7 lubią tę wiadomość

    0d1yvfxm40979910.png
  • BasiaIR Przyjaciółka
    Postów: 77 49

    Wysłany: 15 lipca 2022, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że u mnie dziś termin porodu,a akcji brak😡 Właśnie czekam na ktg i dalsze wytyczne. Dziś dziki tłum w szpitalu....

  • MamaKaji Przyjaciółka
    Postów: 143 42

    Wysłany: 15 lipca 2022, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ank@ wrote:
    Hej dziewczyny ;) 13 lipca o 14:35 urodziłam synka 3040g i 55cm, siłami natury ;)
    Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia :*

    Cudownie! Gratulacje i dużo zdrowia 😁🍀

  • MamaKaji Przyjaciółka
    Postów: 143 42

    Wysłany: 15 lipca 2022, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BasiaIR wrote:
    Melduję, że u mnie dziś termin porodu,a akcji brak😡 Właśnie czekam na ktg i dalsze wytyczne. Dziś dziki tłum w szpitalu....

    Basiu to daj znać co u Was po konsultacji z lekarzem! Jak byłam w szpitalu to dziewczyna urodziła w 41 tc :) wiec trzymam mocno kciuki 🍀✊

‹‹ 212 213 214 215 216 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ