Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPCOWE MAMY 2020
Odpowiedz

LIPCOWE MAMY 2020

Oceń ten wątek:
  • July Autorytet
    Postów: 549 314

    Wysłany: 19 lipca 2020, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2020, 12:40

  • Monia/89 Autorytet
    Postów: 1304 1058

    Wysłany: 19 lipca 2020, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawał miałam dopiero w domu, w 6 i 7 dniu po cc. Miałam pojemniki i woreczki do mrożenia.

    July lubi tę wiadomość

    03.2019 punkcja
    05.2019 1 transfer 4AA cb
    09.2019 histeroskopowa biopsja endometrium (wysokie NK) + scratching
    10.2019 2 transfer 4AA intralipid+encorton
    8 dpt 90,58
    10 dpt 234,50
    12 dpt 582,70
    25 dpt crl 2,7 mm mamy ❤️
    Czekamy na córeczkę 🙆
    06.2020 mamy 51 cm cudu❤️
    10.2022 transfer 4.1.1
    8 dpt 71,46
    10 dpt 228,20
    14 dpt 1051
    24 dpt mamy ❤️
    06.2023 mamy 54 cm drugiego cudu❤️
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1262 497

    Wysłany: 19 lipca 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj zapadła decyzja o wywołaniu porodu ze względu na białko i leukocyty w moczu oraz cujrzyce ciążową. Póki co mam założony balonik i okaże się co będzie dalej.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Nadzieja Autorytet
    Postów: 2205 3188

    Wysłany: 19 lipca 2020, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noris ✊✊✊ szybkiego porodu

    860ix1hp6806789i.png


    147a8caae8.png

    qq87io4phvumny7i.png

    35 lata
    Starania od 2018
    29.03.2019 -nadżerka
    05.04.2019 usunięcie nadżerki
    15.10.2019 start I iv protokół krotki
    26.10.2019 punkcja 10 oocytow, 8 komorek, 6zaplodnionych i 6 zarodkow, do 5-doby zostaly 4
    31.10.2019 transfer 1 blastki ⛄
    12dpt 476,5, 14dpt 888,2
    18.11.2019-18dpt (5+2) pęcherzyk i ciałko żółte 🎉
    27.11.2019 -27dpt ❤️

    10.07.2020 godz.19.45 Synek 3580g szczęścia 😍 38tc 5dzien


    02.2021 wracamy po rodzeństwo
    20.02.2021 transfer 1blastki ⛄
    03.03.2021 - 11dpt - 600
    05.03.2021 - 13dpt - 1443
    26.03.2021- ❤️
    Zostań z nami ....🍀🍀🍀

    29.10.2021 godz. 8.55 córeczka 3460g szczęścia 😍38tc 3dzien
  • Kosanka Autorytet
    Postów: 2206 2351

    Wysłany: 19 lipca 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    Dzisiaj zapadła decyzja o wywołaniu porodu ze względu na białko i leukocyty w moczu oraz cujrzyce ciążową. Póki co mam założony balonik i okaże się co będzie dalej.

    To czekamy na dobre wieści. Niech moc będzie z Tobą! 🍀✊🍀✊🍀💪

    41 lat
    - 2 x IUI :(
    - 1 procedura - 1 zarodek: 3 doba, 8AA :(
    - Badania immunologiczne - totalnie rozchwiane cytokiny - encorton
    - Mutacje MTHFR a1298c, PAI 1 - włączone heparyna i acard
    - 2 procedura - 2 zarodki: dwudniowe 4AB :(
    - Szczepienia limfocytami męża w Łodzi
    - 3 procedura - 1 zarodek, blastuś 5AB
    7 dpt 57 😍
    9 dpt 157,7
    12 dpt - 485,9
    15 dpt - 1764
    19 dpt - 7256 😁
    25 dpt - 💖 😍

    1usa20mmkjfnof95.png
  • Monia/89 Autorytet
    Postów: 1304 1058

    Wysłany: 19 lipca 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis oby szybko poszło 😊

    03.2019 punkcja
    05.2019 1 transfer 4AA cb
    09.2019 histeroskopowa biopsja endometrium (wysokie NK) + scratching
    10.2019 2 transfer 4AA intralipid+encorton
    8 dpt 90,58
    10 dpt 234,50
    12 dpt 582,70
    25 dpt crl 2,7 mm mamy ❤️
    Czekamy na córeczkę 🙆
    06.2020 mamy 51 cm cudu❤️
    10.2022 transfer 4.1.1
    8 dpt 71,46
    10 dpt 228,20
    14 dpt 1051
    24 dpt mamy ❤️
    06.2023 mamy 54 cm drugiego cudu❤️
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4616 6453

    Wysłany: 19 lipca 2020, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis dajesz 💪🍀💪

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1262 497

    Wysłany: 19 lipca 2020, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jutro będzie oksytocyna. Mam nadzieję że na jednej dawce się skończy.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Kosanka Autorytet
    Postów: 2206 2351

    Wysłany: 19 lipca 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    No i jutro będzie oksytocyna. Mam nadzieję że na jednej dawce się skończy.

    A jak balonik? Czuję, że jutro czeka mnie ta samą drogą, bo dziś już ktg im się nie podobało i powtarzamy. Zadziałał ten balonik? Bolało zakładanie?

    41 lat
    - 2 x IUI :(
    - 1 procedura - 1 zarodek: 3 doba, 8AA :(
    - Badania immunologiczne - totalnie rozchwiane cytokiny - encorton
    - Mutacje MTHFR a1298c, PAI 1 - włączone heparyna i acard
    - 2 procedura - 2 zarodki: dwudniowe 4AB :(
    - Szczepienia limfocytami męża w Łodzi
    - 3 procedura - 1 zarodek, blastuś 5AB
    7 dpt 57 😍
    9 dpt 157,7
    12 dpt - 485,9
    15 dpt - 1764
    19 dpt - 7256 😁
    25 dpt - 💖 😍

    1usa20mmkjfnof95.png
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1262 497

    Wysłany: 19 lipca 2020, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kosa ka zakładanie było tylko nieprzyjemne i powodowało dyskomfort. Balonik to cewnik napełniany jakimś płynem. No z balonikiem skurcze już były bolesne i cały czas czylam ból podbrzusza a miałam go ok 8 h. Po wyjęciu niestety plamie tak dość mocno ale nie jest źle. Podbrzusze dalej boli szczególnie przy zmianie pozycji. Nieststy nie zrozumiałem czy rozwarcie z 1 cm wzrosło do 4 cm czy jak bo lekarz cham i nie chciałam z nim rozmawiać. Więc coś zadziałało ale na tym staneło.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Kosanka Autorytet
    Postów: 2206 2351

    Wysłany: 19 lipca 2020, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    Kosa ka zakładanie było tylko nieprzyjemne i powodowało dyskomfort. Balonik to cewnik napełniany jakimś płynem. No z balonikiem skurcze już były bolesne i cały czas czylam ból podbrzusza a miałam go ok 8 h. Po wyjęciu niestety plamie tak dość mocno ale nie jest źle. Podbrzusze dalej boli szczególnie przy zmianie pozycji. Nieststy nie zrozumiałem czy rozwarcie z 1 cm wzrosło do 4 cm czy jak bo lekarz cham i nie chciałam z nim rozmawiać. Więc coś zadziałało ale na tym staneło.

    Z tymi lekarzami to jest masakra. Tu są wszyscy bardzo mili, ale przekaz informacji... "Wszystko dobrze, wszystko dobrze." - mogliby to nagrać.
    Trzymam kciuki, żeby akcja przyspieszyła 🍀✊🍀✊🍀

    41 lat
    - 2 x IUI :(
    - 1 procedura - 1 zarodek: 3 doba, 8AA :(
    - Badania immunologiczne - totalnie rozchwiane cytokiny - encorton
    - Mutacje MTHFR a1298c, PAI 1 - włączone heparyna i acard
    - 2 procedura - 2 zarodki: dwudniowe 4AB :(
    - Szczepienia limfocytami męża w Łodzi
    - 3 procedura - 1 zarodek, blastuś 5AB
    7 dpt 57 😍
    9 dpt 157,7
    12 dpt - 485,9
    15 dpt - 1764
    19 dpt - 7256 😁
    25 dpt - 💖 😍

    1usa20mmkjfnof95.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 20 lipca 2020, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis i kosanka jak u was?

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 20 lipca 2020, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj skurcze dość odczuwalne a dziś od rana krwawy czop mi odchodzi, po jakim czasie od odejścia takiego czopa rodziłyście? 🤔 O 14.30 wizyta, zobaczymy jak tam rozwarcie ☺️

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • Kosanka Autorytet
    Postów: 2206 2351

    Wysłany: 20 lipca 2020, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Nobis i kosanka jak u was?

    U mnie ponoć coś się ruszyło. Nic nie czuję, ale twierdzą, że w badaniu już widać. Dziś zrobili wymaz, bo nagle podejrzewają grzybicę. Jutro mają zakładać cewnik folleya. Mam nadzieję, że pójdzie. Zapowiedzieli, że jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, będą ciąć.

    41 lat
    - 2 x IUI :(
    - 1 procedura - 1 zarodek: 3 doba, 8AA :(
    - Badania immunologiczne - totalnie rozchwiane cytokiny - encorton
    - Mutacje MTHFR a1298c, PAI 1 - włączone heparyna i acard
    - 2 procedura - 2 zarodki: dwudniowe 4AB :(
    - Szczepienia limfocytami męża w Łodzi
    - 3 procedura - 1 zarodek, blastuś 5AB
    7 dpt 57 😍
    9 dpt 157,7
    12 dpt - 485,9
    15 dpt - 1764
    19 dpt - 7256 😁
    25 dpt - 💖 😍

    1usa20mmkjfnof95.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 20 lipca 2020, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobrze. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.

    Sonia daj znać po wizycie.

    Kurcze a ja dalej walczę z podwyższona temperatura. Obiecywałam sobie dzisiaj lekarza a znowu przekładam...

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1262 497

    Wysłany: 20 lipca 2020, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Nobis i kosanka jak u was?
    Niedawno podloczono mi oksytocyne. Skurcze są dość regularne póki co mało bolesne. Rozwarcie na 2 palce. Lekarz mógł dotknąć główki małego.

    Monia/89, Nadzieja, ellevv, ola_g89 lubią tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 5001 1720

    Wysłany: 20 lipca 2020, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sonia94 wrote:
    Wczoraj skurcze dość odczuwalne a dziś od rana krwawy czop mi odchodzi, po jakim czasie od odejścia takiego czopa rodziłyście? 🤔 O 14.30 wizyta, zobaczymy jak tam rozwarcie ☺️

    Ja po 1 dniu, ale krwi nie było. Przyjaciółka tego samego dnia, ona to się zalała krwią.

    9 tc (*) 24.01.2016

    3 córki :)
    06.11.2017
    01.07.2020
    07.01.2023
  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 20 lipca 2020, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś na wizycie rozwarcie na 2 palce, szyjki prawie że nie ma. Pojedyncze skurcze sie pisały. Jak na razie cisza 😶

    wichrowe_wzgórza, Kosanka lubią tę wiadomość

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 20 lipca 2020, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis, Kokosanka - trzymam kciuki za szybkie i sprawne porody! ✊

    Sonia, w poprzedniej ciąży chyba na drugi dzień lub 2 dni później urodziłam po krwawym czopie. Trzymam kciuki żeby się rozkręciło :)

    Sonia94 lubi tę wiadomość

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 5001 1720

    Wysłany: 20 lipca 2020, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam dziewczyny? :D Któraś już się drze na porodówce? ;)

    9 tc (*) 24.01.2016

    3 córki :)
    06.11.2017
    01.07.2020
    07.01.2023
‹‹ 315 316 317 318 319 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ