Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe mamy 2021
Odpowiedz

Lipcowe mamy 2021

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do boku krocza- ostatnio wybraliśmy się na spacer i musiałam wracać, bo mały tak mi kopał szyjkę i pęcherz że nie byłam w stanie iść. A wracałam z przysiadaniem na ławce co chwile🙈. Póki co dopiero raz taka akcja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 18:08

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Kosmo Autorytet
    Postów: 1316 417

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Dziewczyny, czy twardnienia brzucha (niebolesne, nieregularne, przy wstawaniu, zmianie pozycji ciała) w ilości ok 10-15/dobę są ok? Mam je od 2 dni. Nie biorę no-spy, ani magnezu no bo chyba ta macica ma się przygotować? Chodzi mi o to, czy takie twardnienia mogą zwiastować szybszy poród, czy są normalne i mogą być nawet kilka tygodni do terminu? Dziś 35+3.
    Mi brzuch twardnieje chyba już od 25tc przy czym tak właściwie większość dnia od 35tc. I nic się nie dzieje, macica cwiczy a ja już nawet nie zwracam na to uwagi. Chociaż w łóżku przy zmianie pozycji i wieczorami jest to najbardziej niekomfortowe. I ja dalej biorę magnez 3x2 i mimo wszystko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2021, 09:26

    klz9mg7yyp19n25l.png
  • Kosmo Autorytet
    Postów: 1316 417

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StarającaSię wrote:
    da81ce82eb66.jpg
    u mnie rano takie skurcze się pisały ale mam wrażenie że to wszystko już przechodzi.🤨😭😭😭łażę po korytarzu jakieś tam skurcze niby mam ale nie wiem czy to się coś rozkręci.
    Przynajmniej je czujesz więc wiesz że się dzieje i to te skurcze. Mi ostatnio na ktg zapisało się kilka takich do 85 a ja nic nie czułam. Tylko młoda wtedy więcej się kotłowala w brzuchu 🤷

    klz9mg7yyp19n25l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się w szpitalu zapisywały skurcze nawet 100 i trwające po kilka(naście) sekund. ale póki się wyciszają to trzeba czekać.

    vatolina, od jakiegoś czasu kupuje elektrolity w aptece i to pije zamiast wody. wydaje mi się ze przy tych upałach i poceniu i konieczności nawadniania sama woda to mało.

  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę, że wszystkie mamy podobne odczucia... Jak się nie zacznie u mnie, to za tydzień chyba z płaczem będę prosić lekarza o jakieś wywołanie, albo niech tną, chociażby z powodu tych wód... Już mi tak źle z tym brzuchem, że jest mi wszystko jedno..😑

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 18:08

  • vatolina Autorytet
    Postów: 349 248

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shooa a jakie masz te elektrolity?

    ojxel6d846sat3l9.png
    20.01.21 / 168g 🤍 (16+4)
    17.02.21 / 391g 🤍 (20+4)
    17.03.21 / 773g 🤍 (24+3)
    14.04.21 / 1459g 🤍 (28+3)
    12.05.21 / 2375g 🤍 (32+3)
    02.06.21 / 2880g 🤍 (35+3)
    10.06.21 / 3150g 🤍 (36+4)
    18.06.21 / 3240g 🤍 (37+5)
    05.07.21 / 3700g 🐻🎂🎈
  • StarającaSię Autorytet
    Postów: 731 540

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kosmo wrote:
    Przynajmniej je czujesz więc wiesz że się dzieje i to te skurcze. Mi ostatnio na ktg zapisało się kilka takich do 85 a ja nic nie czułam. Tylko młoda wtedy więcej się kotłowala w brzuchu 🤷
    ja je czuje właśnie i to dość mocno.zaczynają się na dole i przechodzą jakby w szyjkę i kręgosłup tylko że nie są regularne.co 12,10 minut.czasem przerwa i z 20 jest.Ehhh.....

    4x córka😁❤️🤪

    ex2bzbmhtxo2wcnz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 18:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vatolina, różne zależy jaka apteka i jakie maja :)


    u mnie po ktg, ok. mam ktg we wtorek i w czwartek. do tego czasu dużo seksu. kupię dziś herbatę z liści malin. pewno placebo ale nóż widelec coś ruszy..

  • StarającaSię Autorytet
    Postów: 731 540

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gf95 wrote:
    może się rozkręci, nie stresuj się bo to nie pomaga...
    licze na to ....

    4x córka😁❤️🤪

    ex2bzbmhtxo2wcnz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 18:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze można sobie lanoliną w maści brodawki masowac- nie dość, że przygotuje do karmienia, to jeszcze powoduje wyrzut oksytocyny. I jeść ananasa podobno.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 18:08

  • Kama_86 Autorytet
    Postów: 325 213

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też brzuch się napina kilka razy dziennie, ale nic nie biorę, niech macica ćwiczy. Magnez na badaniu z krwi wyszedł mi na dobrym poziomie. Poza tym ostatnio dużo jest kopania w żebra, zwłaszcza jak się położę i próbuję zasnąć. Na szczęście po burzy się ochłodziło i dziś daje się już oddychać. Stopy mam spuchnięte, ale jak trzymam wysoko, to da się przeżyć.

  • ina-1409 Autorytet
    Postów: 770 574

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a olej z wiesiołka bierzecie Myslalm żeby brać 3x2 Chyba już mogę zacząć co?

    17u9df9hmomyrllt.png
    01.21. - nifty: zdrowa dziewczynka 💝
    29.10.20. FET
    20.01.20. ET 💔(10tc)
    15.01.20. pick-up (11 kumulusów, 8 zapłodnionych, 6 blastek 3x 4.1.1., 3x 4.2.2.)
    Gameta Gdynia
    07.2016 - ciąża naturalna 💔(10 tc)
  • ina-1409 Autorytet
    Postów: 770 574

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na wieczór brzuch mam twardy i skóra się napina mocno. Ze spaniem tez roznie. Dzisiaj była dobra noc. Tylko jedna pobudka na siku i szybko zasnęłam dalej. Przespałam 9h. Noc wcześniej tragedia. Wstałam bardziej zmęczona niż sie położyłam.

    Ja mam ktg i lekarza dopiero w piątek. Już odliczam dni.

    17u9df9hmomyrllt.png
    01.21. - nifty: zdrowa dziewczynka 💝
    29.10.20. FET
    20.01.20. ET 💔(10tc)
    15.01.20. pick-up (11 kumulusów, 8 zapłodnionych, 6 blastek 3x 4.1.1., 3x 4.2.2.)
    Gameta Gdynia
    07.2016 - ciąża naturalna 💔(10 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 18:08

‹‹ 354 355 356 357 358 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ