Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe mamy 2021
Odpowiedz

Lipcowe mamy 2021

Oceń ten wątek:
  • martini92 Autorytet
    Postów: 440 384

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, podchodzisz do kasjerki na kasie i ona je zgarnia z magazynu, na paczce mają oznaczenie że nie są na sprzedaż :)

    Kosmo lubi tę wiadomość

    preg.png
  • StarającaSię Autorytet
    Postów: 731 540

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mialam badanie i nic tam się nie dzieje,szyjka długa🤔 pobrali krew i mocz i leże.najgorsze że to weekend i nie robią nic.do poniedziałku czekaj na jakąś decyzje jak ja tu już po 3 h nie wyrabiam.Gorąco na oddziale,tyle dobrego że wode dają w butelkach i jest też dystrybutor,chociaż i tak wzięłam 3 butelki duże🤣

    4x córka😁❤️🤪

    ex2bzbmhtxo2wcnz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 18:07

  • Kosmo Autorytet
    Postów: 1316 417

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gf95 wrote:
    Powiedzcie, w poniedziałek mam przyjęcie do szpitala aczkowliek teraz odebrałam wyniku moczu i nie są zaciekawe, bo mam wykryty urobilinogen, białko w moczu, leukocyty, obfite bakterie - myslicie dzwonić na IP, czy mam przyjechac wczesniej, bo wszystko to jak czytam i mam jakas wiedze jest dosc niebezpieczne
    A ciśnienie masz dobre? Nie puchniesz? Moja gin zawsze mnie straszy tym białkiem w moczu 🙄

    Zadzwoń na IP, będziesz miała czyste sumienie w razie czego.

    klz9mg7yyp19n25l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 18:07

  • Kosmo Autorytet
    Postów: 1316 417

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gf95 wrote:
    na IP powiedzieli, ze skoro nie ma skurczy to nic sie nie dzieje.... dno, byle by zbyc pacjenta, ja juz sie cala stresuje...

    Ciśnienie teraz mierzyłam jest dobre, tylko tętno wysokie. Nie puchne
    A masz możliwość skontaktować się ze swoim ginem prowadzącym? Złośliwość że zawsze takie sytuacje zdarzają się w okolicach weekendu 🤦‍♀️

    klz9mg7yyp19n25l.png
  • vatolina Autorytet
    Postów: 349 248

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwoń do gina z tym moczem a najlepiej to powtórz jutro jak jest u ciebie otwarte jakieś labo , może źle się podmylaś?

    ojxel6d846sat3l9.png
    20.01.21 / 168g 🤍 (16+4)
    17.02.21 / 391g 🤍 (20+4)
    17.03.21 / 773g 🤍 (24+3)
    14.04.21 / 1459g 🤍 (28+3)
    12.05.21 / 2375g 🤍 (32+3)
    02.06.21 / 2880g 🤍 (35+3)
    10.06.21 / 3150g 🤍 (36+4)
    18.06.21 / 3240g 🤍 (37+5)
    05.07.21 / 3700g 🐻🎂🎈
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 18:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 18:07

  • LENi Autorytet
    Postów: 911 254

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam sobie te pampersy :) fajna akcja. A i paczka idealna do szpitala.


    Gf95 może powtórz sobie jutro te badania moczu prywatnie, abyś była pewna. Myślę, że lekarz wie co robi. Nie stresujcie się! Zostały Ci 3 dni. Będzie dobrze!

    l22ndf9helggnp3z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 18:07

    LENi, Kosmo lubią tę wiadomość

  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę akurat do Rossmana i też zapytam o te pampersy bo też nie dostałam żadnego maila a sprawdzalam już skrzynkę kilka razy 🤔

    Ja byłam dziś na ostatniej wizycie u ginekologa w ciąży! Az nie wierzę, że dotarłam do tego etapu... Młody waży 2912g, lekarz szacuje wagę urodzeniową 3100g. Jak na mnie to i tak super waga😀 z szyjka i rozwarciem nic się nie zmieniło. Do 30.06 spokojnie powinnyśmy dać radę 😄

    Kama_86, Kosmo, StarającaSię, Alunis, akilegna♥ lubią tę wiadomość

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • olimama Autorytet
    Postów: 1190 772

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 01:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kosmo, odnośnie tej wysciolki chyba faktycznie jedyne wyjscie przeszyc ja. A ja w moim wózku wyprulam ta nakleje, pozniej wypralam i przeprasowalam ten bok i nie ma śladu.

    Gf95, dużo tego białka i leukocytów? Tak, jak dziewczyny podpowiadaja zrób powtórkę.

    Pozdrowienia z nocnego karmienia. 😉

    Kosmo, Alunis lubią tę wiadomość

    qdkkroeq0u8d5vnj.png

    20+3tc 380g 22+3tc 500g 24+3tc 660g 28+3tc 1229g 32+3tc 2032g 34+3tc 2400g 36+3tc 2640g 37+6tc 2810g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 04:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 18:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 18:07

    vatolina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GF, ja to mam już kryzys. boli mnie wszystko, ledwo się podnoszę z krzesła czy kanapy. młody nawala w brzuch tak ze mnie aż chwilami kręgosłup od wewnątrz boli. glowka nisko i czasem strach krok gwałtowny zrobić. stopy mi puchną, nawet dzisiaj rano jedna jest spuchnięta i aż podeszwa stopy boli.
    jadę zaraz do mojego dr na ktg i ustalam kiedy wywołanie jak przez weekend nie ruszy. jestem wykonczona, niedospanai nie wiem skąd mam mieć sile na np 20h poród..

    vatolina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 18:08

  • vatolina Autorytet
    Postów: 349 248

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj miałam takie akcje ze tak mi się wbijał że kroku zrobić nie mogłam 😳 nie umiem ocenić czy to krocze czy szyjka ale cisnął strasznie 😖

    Wieczorem znowu miałam to samo z tym puchnięciem i mrowieniem , po odpoczynku nie przechodziło tak naprawdę o 3 w nocy przeszło jak wzielam magnez , wapń i potas 😳 może ja naprawdę jestem wypłukana z tych elektrolitów bo tak ze mnie ściąga wszyskto 😢 wiecie może czy jest jakiś preparat który zawiera to wszystko razem z sodem?

    Ja powiem wam ze tez mam już dość 😏 nie wytrzymam tego czekania i martwienia się najchętniej to bym poszła po skierowanie na cc bo czuje ze mój organizm już poprostu jest za bardzo obciążony 😕

    ojxel6d846sat3l9.png
    20.01.21 / 168g 🤍 (16+4)
    17.02.21 / 391g 🤍 (20+4)
    17.03.21 / 773g 🤍 (24+3)
    14.04.21 / 1459g 🤍 (28+3)
    12.05.21 / 2375g 🤍 (32+3)
    02.06.21 / 2880g 🤍 (35+3)
    10.06.21 / 3150g 🤍 (36+4)
    18.06.21 / 3240g 🤍 (37+5)
    05.07.21 / 3700g 🐻🎂🎈
  • StarającaSię Autorytet
    Postów: 731 540

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    da81ce82eb66.jpg
    u mnie rano takie skurcze się pisały ale mam wrażenie że to wszystko już przechodzi.🤨😭😭😭łażę po korytarzu jakieś tam skurcze niby mam ale nie wiem czy to się coś rozkręci.

    vatolina, olimama lubią tę wiadomość

    4x córka😁❤️🤪

    ex2bzbmhtxo2wcnz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy twardnienia brzucha (niebolesne, nieregularne, przy wstawaniu, zmianie pozycji ciała) w ilości ok 10-15/dobę są ok? Mam je od 2 dni. Nie biorę no-spy, ani magnezu no bo chyba ta macica ma się przygotować? Chodzi mi o to, czy takie twardnienia mogą zwiastować szybszy poród, czy są normalne i mogą być nawet kilka tygodni do terminu? Dziś 35+3.

‹‹ 353 354 355 356 357 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ