Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPCOWE mamy 2025 👶🌞🏝️
Odpowiedz

LIPCOWE mamy 2025 👶🌞🏝️

Oceń ten wątek:
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 795 1612

    Wysłany: 6 grudnia 2024, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Karolina93 ja mam to samo, cycki bolą, mdłosci też są i totalny brak energii
    Dziekuję dziewczyny za wsparcie naprawdę jesteście cudowne ❤️
    W poprzedniej ciąży robiłam badanie genetyczne podstawowe (chyba te geny co w nifty pro), wyszło ok, teraz zrobię badanie wszystkich genów żeby mieć pewność że to nie wina genetyki. Lekarz mówił ze wyśle mnie do hematologa, a potem zobaczymy 🙂

    nick nieaktualny, Galaxis lubią tę wiadomość

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2024, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek93 wrote:
    @Karolina93 ja mam to samo, cycki bolą, mdłosci też są i totalny brak energii
    Dziekuję dziewczyny za wsparcie naprawdę jesteście cudowne ❤️
    W poprzedniej ciąży robiłam badanie genetyczne podstawowe (chyba te geny co w nifty pro), wyszło ok, teraz zrobię badanie wszystkich genów żeby mieć pewność że to nie wina genetyki. Lekarz mówił ze wyśle mnie do hematologa, a potem zobaczymy 🙂

    Jesteś super silna ❤️ powodzenia 💪

  • cherrybloom Koleżanka
    Postów: 33 28

    Wysłany: 6 grudnia 2024, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rolka355 wrote:
    Ktoś wizytuje jutro lub w pon?

    Tak, ja mam pierwszą wizytę w poniedziałek 🥹

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    20.11.2024. ⏸️ 15dpo
    10.12.2024. CRL 1,21 FHR 133
    18.12.2024. CRL 2,14 FHR 153
    08.01.2025. CRL 5,14 FHR 143


    preg.png
  • Karolina93 Przyjaciółka
    Postów: 93 43

    Wysłany: 6 grudnia 2024, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rolka355 wrote:
    Zazdroszczę ze masz synka. 🥰 Ja mam dosc tej walki o pierwsze, że jak teraz się nie uda to raczej nie mam siły próbować więcej. Jestem zmęczona i przestresowana. Jeśli się uda wiecej dzieci mieć nie będę.

    O tego brzdąca też walczyliśmy prawie dwa lata i udało się bez żadnych komplikacji więc zastanawiam się co tutaj poszło nie tak...

    Ona 32 l.
    On 32 l .

    22.05.2022 synek Jasiu 🥰
    06.2023 9tc 💔👼
    12.2024 9tc 💔👼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2024, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina93 wrote:
    O tego brzdąca też walczyliśmy prawie dwa lata i udało się bez żadnych komplikacji więc zastanawiam się co tutaj poszło nie tak...

    Też tego nie rozumiem. 😢

  • Karolina93 Przyjaciółka
    Postów: 93 43

    Wysłany: 6 grudnia 2024, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byle przetrwać do poniedziałku i do zabiegu i potem muszę się pozbierać... W każdym razie na pewno nie mam w planach 3 ciąży. Mąż mówi że to się zmieni pewnie, ale ja nie wiem. Na badanie kariotypu pójdziemy bo chce wiedzieć czy to miało związek z tymi wydarzeniami..

    Ona 32 l.
    On 32 l .

    22.05.2022 synek Jasiu 🥰
    06.2023 9tc 💔👼
    12.2024 9tc 💔👼
  • Karolina93 Przyjaciółka
    Postów: 93 43

    Wysłany: 6 grudnia 2024, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A za was dziewczyny trzymam kciuki 🥰 i dzięki za słowa wsparcia.. wczoraj nie byłam w stanie tego napisać ..

    Ona 32 l.
    On 32 l .

    22.05.2022 synek Jasiu 🥰
    06.2023 9tc 💔👼
    12.2024 9tc 💔👼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2024, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina93 wrote:
    A za was dziewczyny trzymam kciuki 🥰 i dzięki za słowa wsparcia.. wczoraj nie byłam w stanie tego napisać ..

    Tutaj na forum się rozumiemy, nie jedna z nas jest po stracie. 🫂🫂🫂 odpocznij ile potrzebujesz 😘

    Karolina93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2024, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cherrybloom wrote:
    Tak, ja mam pierwszą wizytę w poniedziałek 🥹

    Ok, to rano postresujemy się razem, daj znać po 😊, ja też dam. Dziewczyny mega prośba o trzymanie kciuków w pon rano. Nie będę czuła, że idę sama 💝

    Galaxis, Iiiiii00, Kamax9, Begginer, Nieprzejrzysta, Optymistka90, Ala1416, Letycja, AnitaK, tygrysek7773, Emii, CoffeeDream, cherrybloom lubią tę wiadomość

  • angelberry Autorytet
    Postów: 847 1350

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mnie boli żołądek, dziś już nie jestem pewna, czy to normalne... A wizyta dopiero w środę.

    15.11.24 ⏸️ 18cs
    27.11.24 pierwsze USG
    11.12.24 CRL 1.49cm i ❤️
    16.01.25 masz 6.73cm i jesteś zdrową dziewczynką 🧬🩷🥹
    12.02.25 172g żabeczki 🐸
    12.03.25 połówkowe, 350g, wszystko ok 🫶
    19.03.25 416g, wszystko idealnie, tylko mama z anemią
    16.04.25 885g, wszystko super🩷 i po anemii
    07.05.25 1334g mojej Plumkisi 👶
    14.05.25 USG III trymestru, 1424g, idealna Córeczka 🌸
    04.06.25 2217g, już kawał dzidziusia 😍
    25.06.25 3006g 😱🩷
    16.07.25 3300g 🥰
    23.07.25 czekamy na postęp...
    23.07.25 TP 🍼
    31.07.25 jest już z nami 🥰🩷


    age.png
  • Optymistka90 Autorytet
    Postów: 3039 3824

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angelberry wrote:
    Tak mnie boli żołądek, dziś już nie jestem pewna, czy to normalne... A wizyta dopiero w środę.
    Biedna. Może to jakiś wirus? Mój mąż miał z miesiąc temu takie silne bóle, i dziwne objawy- było mu lepiej kiedy jadł. A zazwyczaj jest odwrotnie przy żołądku. Tobie lepiej jak zjesz?
    Jemu pomogły dopiero leki od gastrologa.

    👶🏻 Witek
    🗓️ 19.07.2025
    🕰️ 11.12
    ⚖️ 3920 g

    age.png
  • shaylen Autorytet
    Postów: 514 1061

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angelberry wrote:
    Tak mnie boli żołądek, dziś już nie jestem pewna, czy to normalne... A wizyta dopiero w środę.

    Tez mnie bolal dobre dwa dni... ale tak mocno że ani nie mogłam spać ani nic. Ktoras z dziewczyn poleciła anaketon, kupiłam i sobie go biorę i wczoraj już żołądek nie bolał :) Ale fakt faktem wczoraj jadlam po prpstu mniejsze porcje jedzenia. Może i u ciebie sie sprawdzi :)

    👱‍♀️29👱‍♂️30+🐈+🐕
    Początek starań 06.23 🥲
    *prawy jajowód niedrożny
    17cs 20.11.24 wyraźne ⏸️ 🥹❤️
    31.07.25 Narodziny 🩷 3060g 53cm

    05.26 wracamy do gry 🤞
    Czy ponownie stanie się CUD? 🥹

    Oto zaczyna się nowy rozdział -pisany małymi stópkami, pierwszymi uśmiechami i niezliczoną ilością nowych emocji :)
    age.png
  • KasKas Autorytet
    Postów: 371 639

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2025, 13:00

    Anulek84, Emii, AkacjowaM, cherrybloom, angelfromhell, Nieprzejrzysta, Optymistka90, Ala1416, Kinia92, Vilka, Róża11, Lusia90, angelberry, myszka1991, Galaxis, Ambiwalentna, Meeegy91, Pokahontaz26, Sanana, AnitaK, Lileepi lubią tę wiadomość

  • Kinia92 Autorytet
    Postów: 1208 2501

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Ja miałam dziś piękny sen 🥰 śniło mi się że byłam na wizycie i moje serduszka pięknie biły i było je już tak pięknie widać :) jak wstałam to aż mi łzy poleciały ze szczęścia 🥰❤️

    Anulek84, cherrybloom, Nieprzejrzysta, Elena20, Ala1416, Vilka, Róża11, Lusia90, angelberry, Galaxis, Meeegy91, Sanana, AnitaK lubią tę wiadomość

    12 cs szczęśliwy🥺
    02.2020 👧
    08.2021 👼

    AMH
    03.2024 - 0,530
    10.2024 - 0,211

    07.11.2024 ⏸️ beta 105, prog 25,65
    09.11.2024 beta 257,9, prog 24,07
    12.09.2024 beta 890,8, prog 16,86
    25.11.2024 dwa groszki z ❤️❤️ 124ud/min🥺
    13.12.2024 dwa Misie Haribo 2,4cm ❤️❤️ 176ud/min🥺
    07.01.2025 dwie cytrynki 6,9cm 💙💙167ud/min - mamy dwóch chłopców 🥺
    14.02.2025 1. 270g Kokosika 💙, 2. 225 g Kokosika 💙
    04.03.2025 1. 413 g Liska 💙 2. 369 g Liska 💙
    29.03.2025 1. 705 g Misia, 2. 700 g Misia 💙
    09.04.2025 1. 915 g Łobuza, 2. 894 g Łobuza, echo serduszek ok 🥰
    26.04.2025 1. 1191 g Tygryska, 2. 1211 g Tygryska 🥰
    26.05.2025 1. 2157 g Słodziaka, 2. 1951 g Słodziaka
    16.06.2025 wizyta🤞

    Acard 150

    Sometimes when you pray for a miracle, God gives you Two 💙💙

    preg.png
  • cherrybloom Koleżanka
    Postów: 33 28

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rolka355 wrote:
    Ok, to rano postresujemy się razem, daj znać po 😊, ja też dam. Dziewczyny mega prośba o trzymanie kciuków w pon rano. Nie będę czuła, że idę sama 💝

    Jaaasne 🩷 też mam wizytę rano, więc kciuki będą zaciśnięte podwójnie. 🤞

    nick nieaktualny, Kinia92 lubią tę wiadomość

    20.11.2024. ⏸️ 15dpo
    10.12.2024. CRL 1,21 FHR 133
    18.12.2024. CRL 2,14 FHR 153
    08.01.2025. CRL 5,14 FHR 143


    preg.png
  • cherrybloom Koleżanka
    Postów: 33 28

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasKas wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Chciałam się przywitać, od długiego czasu tylko czytalam forum, ale odważyłam się w końcu dołączyć :)
    Mój termin porodu to 30.07.
    Hej! U mnie ten sam termin 🩷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2024, 10:41

    KasKas lubi tę wiadomość

    20.11.2024. ⏸️ 15dpo
    10.12.2024. CRL 1,21 FHR 133
    18.12.2024. CRL 2,14 FHR 153
    08.01.2025. CRL 5,14 FHR 143


    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie jeszcze bole brzucha czy tylko były na początku? Mnie od wczoraj złapało znow takie ciśnięcie jak na okres w samym dole, dosyć odczuwalne.

  • Vilka Autorytet
    Postów: 1867 2554

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rolka355 wrote:
    Macie jeszcze bole brzucha czy tylko były na początku? Mnie od wczoraj złapało znow takie ciśnięcie jak na okres w samym dole, dosyć odczuwalne.

    Ja już raczej takiego bólu okresowego nie mam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2024, 11:54

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👰🤵 2016 married
    👶🩷 .17.08.2023
    18.10.2024 ⏸️
    Niedoczynność tarczycy - letrox 100

    Wizyta 7.11 0,5cm
    Wizyta 19.11 1,54cm ❤️169ud/min
    Wizyta 26.11 2,25cm
    Wizyta 21.12 6,74cm
    Prenatalne 23.12 6,9cm🩷 girl 164ud/min
    07.01 wizyta 9,79cm🩷
    04.02 wizyta 295g🩷
    17.02 połówkowe 388g🩷
    04.03 wizyta 590g🩷
    25.03 wizyta 965g
    22.04 wizyta 1800g
    23.04 prenatalne 1600g🩷
    22.05 wizyta 2,5kg
    03.06 wizyta 2,9kg
    17.06 wizyta 3,4kg
    24.06 wizyta 3,5kg
    01.07 wizyta 3,9kg

    age.png
  • Letycja Autorytet
    Postów: 609 687

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rolka355 wrote:
    Macie jeszcze bole brzucha czy tylko były na początku? Mnie od wczoraj złapało znow takie ciśnięcie jak na okres w samym dole, dosyć odczuwalne.
    Ja mam, ale nie każdego dnia tak samo. Są dni ze mało co boli, a są takie ze dość mocno, szczególnie zaraz po pracy.

    nick nieaktualny, AnitaK lubią tę wiadomość

    age.png
‹‹ 168 169 170 171 172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ