Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPCOWE mamy 2025 👶🌞🏝️
Odpowiedz

LIPCOWE mamy 2025 👶🌞🏝️

Oceń ten wątek:
  • Optymistka90 Autorytet
    Postów: 3039 3824

    Wysłany: 14 lutego 2025, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wam powiem, że też mam trochę opory w głowie przed seksem teraz. Na początku lekarz nie kazał, ostatnio powiedział że możemy już. Ale jeszcze się nie zebraliśmy 😂🙈 z jednej strony bym chciała, bo tęskno za tym 🙈😂 a z drugiej się boję żeby nic się nie wydarzyło.

    Edit. Mnie ostatnio zakłuło kilka razy w pochwie ale przeszło. To było po dość intensywnym dniu złożyłam to właśnie na to. Mam nadzieję że nic się tam nie dzieje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2025, 10:32

    Nowucjuszka lubi tę wiadomość

    👶🏻 Witek
    🗓️ 19.07.2025
    🕰️ 11.12
    ⚖️ 3920 g

    age.png
  • Truśka Autorytet
    Postów: 508 569

    Wysłany: 14 lutego 2025, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka657 wrote:
    U nas też cisza z seksem odkąd jestem w ciąży. Mąż się boi, a ja długo nie miałam ochoty. Dopiero mi wraca 🫣
    Ale nie martwi mnie to, bo w ciąży z synem też mieliśmy raczej przestój w tych sprawach, a po ciąży wszystko wróciło do naszej normy ♥️

    Pytanko nr 1: czy odczuwacie kłucia w pochwie? Gdzieś wyczytałam, że tak się może objawiać skracająca szyjka i zaczynam się denerwować poniedziałkową wizytą.

    Pytanko nr 2: czy znacie jakieś samoopalacze bezpieczne w ciąży? Wiem, że to nie jest konieczne i może zupełnie niepotrzebne i że jest to moje totalne widzimisie 🤣 ale mam taką ochotę się trochę opalić, musnąć sztucznym słonkiem, żeby wyglądać zdrowiej bo dzięki temu czuć się lepiej. Czytałam o jakimś samoopalaczu z lullalove. Może któraś z Was ma jakieś doświadczenia ?

    ☺️

    Tak tak kłucia są mega nieprzyjemne 🙈

    Ja samoopalacz też bym chętnie przetestowała

    Anka657 lubi tę wiadomość

    rocznik '90
    Synek 16.12.2014r.
    Synek 13.07.2016r.
    starania o 3 od 2024 :)
    01.11.2024r. II
    preg.png
  • Truśka Autorytet
    Postów: 508 569

    Wysłany: 14 lutego 2025, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Optymistka90 wrote:
    Ja wam powiem, że też mam trochę opory w głowie przed seksem teraz. Na początku lekarz nie kazał, ostatnio powiedział że możemy już. Ale jeszcze się nie zebraliśmy 😂🙈 z jednej strony bym chciała, bo tęskno za tym 🙈😂 a z drugiej się boję żeby nic się nie wydarzyło.

    Ja się trochę stresowałam ale jest spoko i nie ma już plamien” po” ani dyskomfortu myślę że dzidziuś jest wysoko bardziej

    Optymistka90 lubi tę wiadomość

    rocznik '90
    Synek 16.12.2014r.
    Synek 13.07.2016r.
    starania o 3 od 2024 :)
    01.11.2024r. II
    preg.png
  • Alima Autorytet
    Postów: 763 1520

    Wysłany: 14 lutego 2025, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ConteBis wrote:
    Tak jak u nas, mąż stwierdził, ze swieto zakochanych a my jesteśmy rodziną a nie zakochanymi 😅 poza tym nie obchodzimy imienin a dziś Walentego, żadnego nie znamy 🤣
    To wczoraj mój przyszedł z pracy i zacytował kolegę "to święto zakochanych a nie przyzwyczajonych" 🙈

  • Ania1008 Autorytet
    Postów: 505 492

    Wysłany: 14 lutego 2025, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka657 wrote:
    U nas też cisza z seksem odkąd jestem w ciąży. Mąż się boi, a ja długo nie miałam ochoty. Dopiero mi wraca 🫣
    Ale nie martwi mnie to, bo w ciąży z synem też mieliśmy raczej przestój w tych sprawach, a po ciąży wszystko wróciło do naszej normy ♥️

    Pytanko nr 1: czy odczuwacie kłucia w pochwie? Gdzieś wyczytałam, że tak się może objawiać skracająca szyjka i zaczynam się denerwować poniedziałkową wizytą.

    Pytanko nr 2: czy znacie jakieś samoopalacze bezpieczne w ciąży? Wiem, że to nie jest konieczne i może zupełnie niepotrzebne i że jest to moje totalne widzimisie 🤣 ale mam taką ochotę się trochę opalić, musnąć sztucznym słonkiem, żeby wyglądać zdrowiej bo dzięki temu czuć się lepiej. Czytałam o jakimś samoopalaczu z lullalove. Może któraś z Was ma jakieś doświadczenia ?

    ☺️

    Ja czuje kucie w pochwie plus bóle menstruacyjne i ból lewego jajnika. Ale nie powiązałam tego ze skracająca się szyjka tylko z tym, że wszystko się rozciąga.

    Anka657 lubi tę wiadomość

    preg.png


    👩🏼30🧒🏻29

    10.2024- starania o pierwsze dziecko
    07.11.2024- test ciążowy pozytywny.
    18.11.2024- pierwsza wizyta u ginekologa.
    16.12.2024- jest serduszko. Bobas ma 2,45cm.
    16.01.2025- chłopiec💙 8 cm.
    16.01.2025- NIPT niskie ryzyko.
    20.02.2025- prawdopodobnie dziewczynka 💓 , 237 gram.
    15.04- prawdopodobnie dziewczynka 💓 882g.
    30.04- wizyta u innego ginekologa-chłopiec 1280💙
    15.04- III prenatalne. 1600gram zdrowy chłopiec💙
    17.06-35+2 tydzień. 2334gram 💙
  • Truśka Autorytet
    Postów: 508 569

    Wysłany: 14 lutego 2025, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My obchodzimy walentynki rano dostałam prezent nawet 🙈 z pierwszym mężem nie obchodziłam teraz wychodzę z założenia że każdy powód jest dobry do świętowania i tyle, to jakaś kolacja to kino obojętnie byle spędzić czas razem jakoś bardziej wyjątkowo

    Optymistka90, Sanana, Kinia92 lubią tę wiadomość

    rocznik '90
    Synek 16.12.2014r.
    Synek 13.07.2016r.
    starania o 3 od 2024 :)
    01.11.2024r. II
    preg.png
  • Optymistka90 Autorytet
    Postów: 3039 3824

    Wysłany: 14 lutego 2025, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ekipa była, podłoga zalana betonem. Grzejnik przeniesiony. Teraz schnie. W przyszłym tygodniu położą panele spowrotem i można przenosić szafę.
    A ja dziś czekam na kuriera z paczką ubranek dla bobasa. I to jest najlepszy prezent walentynkowy ❤️

    shaylen, Nowucjuszka, angelberry, Alima, Anka657, Dosia_24, tygrysek7773, Ala1416, xMagda, Kinia92 lubią tę wiadomość

    👶🏻 Witek
    🗓️ 19.07.2025
    🕰️ 11.12
    ⚖️ 3920 g

    age.png
  • tralalina Autorytet
    Postów: 357 543

    Wysłany: 14 lutego 2025, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłucie mam od czasu do czasu. W poprzednich ciążach też miałam, a szyjkę miałam taką, że mi zafundowała dwie cesarki. Wszystko będzie dobrze.

    My walentynek nie swietujemy, chociaż chciałam zafundować mężowi masaż, ale nie ma czasu - on cały dzień pracuje. A akurat chata wolna… 🙈🥲🤣

    Chyba znowu mam anginę. Już jako dziecko miałam prawie bezobjawową anginę. Dzisiaj gardło spuchło i boli. Poza tym całkiem dobrze się czuję. Dzwoniłam do ginki, ma oddzwonic.
    Właśnie zaliczyłam siłkę, zaraz relaks i do domu dziecko na karmić. U nas dzieci przychodzą do domu na obiad, przerwa w szkole jest 11:50-13:25. I cały dzień pod dzieci podporządkowany. Kraj nie dla rodziców pracujących.

    Ślązaczka w Szwajcarii

    preg.png

    age.png

    age.png
  • tralalina Autorytet
    Postów: 357 543

    Wysłany: 14 lutego 2025, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my seks to jak króliczki (za przeproszeniem), najlepsze doznania dla mnie plus nie trzeba się martwić o wpadkę 🤣🤣🤣

    Anka657, tygrysek7773, Ala1416, Lusia90, xMagda, Kinia92 lubią tę wiadomość

    Ślązaczka w Szwajcarii

    preg.png

    age.png

    age.png
  • angelberry Autorytet
    Postów: 847 1350

    Wysłany: 14 lutego 2025, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamax9 wrote:
    U mnie akurat dziadek ma na imię Walenty 😂
    Też miałam dziadka Walentego! 😁

    Kamax9 lubi tę wiadomość

    15.11.24 ⏸️ 18cs
    27.11.24 pierwsze USG
    11.12.24 CRL 1.49cm i ❤️
    16.01.25 masz 6.73cm i jesteś zdrową dziewczynką 🧬🩷🥹
    12.02.25 172g żabeczki 🐸
    12.03.25 połówkowe, 350g, wszystko ok 🫶
    19.03.25 416g, wszystko idealnie, tylko mama z anemią
    16.04.25 885g, wszystko super🩷 i po anemii
    07.05.25 1334g mojej Plumkisi 👶
    14.05.25 USG III trymestru, 1424g, idealna Córeczka 🌸
    04.06.25 2217g, już kawał dzidziusia 😍
    25.06.25 3006g 😱🩷
    16.07.25 3300g 🥰
    23.07.25 czekamy na postęp...
    23.07.25 TP 🍼
    31.07.25 jest już z nami 🥰🩷


    age.png
  • Optymistka90 Autorytet
    Postów: 3039 3824

    Wysłany: 14 lutego 2025, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na zaufajpoloznej.pl jest -41% z okazji walentynek.
    Może któraś skorzysta. Ja się chyba skuszę, bo dziewczyny na wątkach udanego ivf bardzo polecały ich materiały.
    Jest też profil na instsgrsmie i fb i przekazują wartościową wiedzę 😊

    shaylen, Kamax9 lubią tę wiadomość

    👶🏻 Witek
    🗓️ 19.07.2025
    🕰️ 11.12
    ⚖️ 3920 g

    age.png
  • Alima Autorytet
    Postów: 763 1520

    Wysłany: 14 lutego 2025, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wam też tak szybko rosną paznokcie? Jestem załamana, bo teraz odrosty po tygodniu mam takie jak normalnie po 2 🙈 muszę zrobić na niedzielę, ale przez to, że zaraz będą odrosty to nie chce mi się 😬

  • Kamax9 Autorytet
    Postów: 1656 3207

    Wysłany: 14 lutego 2025, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alima wrote:
    Dziewczyny czy Wam też tak szybko rosną paznokcie? Jestem załamana, bo teraz odrosty po tygodniu mam takie jak normalnie po 2 🙈 muszę zrobić na niedzielę, ale przez to, że zaraz będą odrosty to nie chce mi się 😬
    Jezu tak!!!
    Paznokcie i włosy 😆 mam pełno babyhair na głowie 😂
    A teraz mam postanowienie żeby wrócić przez ciążę do mojego naturalnego koloru( tak wiem że mocna farbować odpowiednimy farbami ale chcialam to zrobic juz dawno a ze teraz szczegolnie nie wychodze to uznalam to za dobry moment zeby pozbyc sie czarnych wlosow ) I widzę po odroście ze rosną błyskawicznie 😁 oby po porodzie nie wypadły równie szybko 🫠

    Starania od 06.2022
    Grudzień 2022 -Aniołek 7/8 tc(*)
    Listopad 2023- ciąża biochemiczna
    Kwiecień 2024- ciąża biochemiczna
    21.10.2024 II chwilo trwaj 🥹❤️🤞🏻

    08.07.2025| 3780g| 57cm|
    Narodził się Nasz cud.
    Spełnionym jesteś marzeniem, Synku 💙
    age.png
  • Kamax9 Autorytet
    Postów: 1656 3207

    Wysłany: 14 lutego 2025, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też łapie jakaśinfekcja chyba. Mąż był chory więc chyba mnie też zaraził. Zjadłam chlebek z czosnkiem na śniadanie i liczę że nie rozwinie się zbyt mocno choróbsko 🙈

    Starania od 06.2022
    Grudzień 2022 -Aniołek 7/8 tc(*)
    Listopad 2023- ciąża biochemiczna
    Kwiecień 2024- ciąża biochemiczna
    21.10.2024 II chwilo trwaj 🥹❤️🤞🏻

    08.07.2025| 3780g| 57cm|
    Narodził się Nasz cud.
    Spełnionym jesteś marzeniem, Synku 💙
    age.png
  • Optymistka90 Autorytet
    Postów: 3039 3824

    Wysłany: 14 lutego 2025, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszły ciuszki. Jakie to malutkie 🥹
    Długie rękawy skompletowane. Teraz krótkie 🤣

    28ce5bafa33d4.jpghttps://zapodaj.net/plik-obUpGvrOxx
    dd5a07a0373e1.jpghttps://zapodaj.net/plik-RM5AlQLmW0
    ef9d513503a7d.jpghttps://zapodaj.net/plik-XAFovvQMus

    angelberry, Sanana, Kamax9, Ania1008, tygrysek7773, Róża11, shaylen, Alima, Dosia_24, xMagda, Galaxis, Kinia92 lubią tę wiadomość

    👶🏻 Witek
    🗓️ 19.07.2025
    🕰️ 11.12
    ⚖️ 3920 g

    age.png
  • angelberry Autorytet
    Postów: 847 1350

    Wysłany: 14 lutego 2025, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w ogóle nic nie kłuje w pochwie (no jeszcze tego by brakowało), ale w podbrzuszu się kotłuje. Czuję jajniki, czasem bóle takie jakby zakwasowo-menstruacyjne, choć to nie do końca tak. Na wieczór też czuję czasem takie napięcia. A kichanie i kaszel to hardcore, muszę się podtrzymywać, bo mam wrażenie, jakby wszystkie flaki się przestawiały 😅

    tygrysek7773 lubi tę wiadomość

    15.11.24 ⏸️ 18cs
    27.11.24 pierwsze USG
    11.12.24 CRL 1.49cm i ❤️
    16.01.25 masz 6.73cm i jesteś zdrową dziewczynką 🧬🩷🥹
    12.02.25 172g żabeczki 🐸
    12.03.25 połówkowe, 350g, wszystko ok 🫶
    19.03.25 416g, wszystko idealnie, tylko mama z anemią
    16.04.25 885g, wszystko super🩷 i po anemii
    07.05.25 1334g mojej Plumkisi 👶
    14.05.25 USG III trymestru, 1424g, idealna Córeczka 🌸
    04.06.25 2217g, już kawał dzidziusia 😍
    25.06.25 3006g 😱🩷
    16.07.25 3300g 🥰
    23.07.25 czekamy na postęp...
    23.07.25 TP 🍼
    31.07.25 jest już z nami 🥰🩷


    age.png
  • Dosia_24 Autorytet
    Postów: 389 537

    Wysłany: 14 lutego 2025, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alima wrote:
    Też polecam kobido, chodzę regularnie, nawet w poniedziałek miałam iść, ale dziewczyna się rozchorowała 😞

    To dobrze ,że powiadomiła ,że chora ,bo ja zauważyłam ,że to nagminne ,że ktoś jest chory ,a i tak wychodzi, idzie do pracy zarazić albo właśnie idzie chory skorzystać z jakichś usług. Ja byłam wczoraj umówiona z mężem ,że przyjdę do niego do pracy i zrobi mi piaskowanie tak profilaktycznie ,bo niby zęby zdrowe i wszystko okej ale coś tam delikatnie przy nitkowaniu podkrwawia.
    No i ja do wyjścia z domu ,a mąż mi pisze ,że przyszedł do niego na wizytę ojciec z dzieckiem ,a w karcie adnotacja z dnia wcześniejszego ,że dziecko ma krztusiec. Ojciec zapytany co on robi u dentysty z dzieckiem chorym - on tak tylko kaszle troszkę ale nie jest chory 😑
    No ,a w karcie od rodzinnego czarno na białym jakieś pozytywne testy i notka ,że dziecko ma krztusiec.

    👱‍♀️ 25
    🧔‍♂️ 34

    Starania od 3.2024
    21.11.2024 - pozytywny test 😊
    5.12 - pierwsza wizyta na USG 😊 mamy ❤️
    20.01 - prenatalne 👶 niskie ryzyka, prawdopodobnie 💙
    17.03 - połówkowe

    preg.png
  • Gosiaczek.prosiaczek Autorytet
    Postów: 662 804

    Wysłany: 14 lutego 2025, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bardzo bolały więzadła, mega mnie to stresowało.
    Teraz nic mnie nie boli i też mnie to stresuje … no nie dogodzisz kobiecie w ciąży 😂😂😂

    Ale dziewczyny skracająca szyjka nie boli (80%), a kłucie w pochwie to też zwiastuje powiększanie się macicy także luz :)

    👩🏻 35 & 👨‍🦱 43

    26.04.2024 - 9 tc 💔
    01.07.2025 - Krzyś „Jerzyna” [39+0] 😍😍😍😍😍😍

    age.png
  • Nieprzejrzysta Autorytet
    Postów: 693 1359

    Wysłany: 14 lutego 2025, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dosia_24 wrote:
    To dobrze ,że powiadomiła ,że chora ,bo ja zauważyłam ,że to nagminne ,że ktoś jest chory ,a i tak wychodzi, idzie do pracy zarazić albo właśnie idzie chory skorzystać z jakichś usług. Ja byłam wczoraj umówiona z mężem ,że przyjdę do niego do pracy i zrobi mi piaskowanie tak profilaktycznie ,bo niby zęby zdrowe i wszystko okej ale coś tam delikatnie przy nitkowaniu podkrwawia.
    No i ja do wyjścia z domu ,a mąż mi pisze ,że przyszedł do niego na wizytę ojciec z dzieckiem ,a w karcie adnotacja z dnia wcześniejszego ,że dziecko ma krztusiec. Ojciec zapytany co on robi u dentysty z dzieckiem chorym - on tak tylko kaszle troszkę ale nie jest chory 😑
    No ,a w karcie od rodzinnego czarno na białym jakieś pozytywne testy i notka ,że dziecko ma krztusiec.

    O kurczę, ale nieodpowiedni ojciec... 🙄

    -13.06.25r.- 2500 g 🦔
    -15.05.25r.- 1500 g 🍍
    -02.05. 25r.- 30+4 ok. 1300 g 🍉
    -24.04.25r.- III prenatalne, ok. 1066 g kruszynki 🍇
    -11.04. 25r.- Echo serduszka ok, 850 g
    -4.04.25r.-26+4, 750 g małej bokserki 🥊
    -7.03. 25r.- 22+4, 480 g Panny 🍊
    -26.02.25r.- Połówkowe, 350 g małej damy 🍒
    -13.02.25r.- 230 g dziewuszki 💜
    -07.02.25r.- 5 wizyta (nadal nie wiemy kogo tam gościmy💚) 18+4?
    -10.01.- 4 wizyta (14+4)
    -13.12- 3 wizyta (10+4) szalejące dzidzi 🍒
    -22.11- 2 wizyta (7+2) mamy serduszko ❤️
    -14.11.- 1 wizyta(6+3)pęcherzyk ciążowy
    -8 ms ( 28 październik II kreski) 🌱🍀👣
    -7 ms (wrzesień) 💔 ciąża biochemiczna 💔
    -Podejrzenie Hashimoto, guzki na tarczycy,Niedowaga, od dzieciństwa problemy z serduchem 💔💉
    ASD II,arytmia od 2021r. anemia (Czerwiec 2024r.)
    👱‍♀️29🧑29

    ❤️H❤️ 07.07.2025r. 2820g 51 cm do kochania ❤️
  • Ania1008 Autorytet
    Postów: 505 492

    Wysłany: 14 lutego 2025, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alima wrote:
    Dziewczyny czy Wam też tak szybko rosną paznokcie? Jestem załamana, bo teraz odrosty po tygodniu mam takie jak normalnie po 2 🙈 muszę zrobić na niedzielę, ale przez to, że zaraz będą odrosty to nie chce mi się 😬


    Ja zdjęłam paznokcie i dopiero po ciąży zacznę znowu robić. Paznokcie robię sobie sama w domu. Mam żele i wszystko co potrzebuje.
    Wczoraj robiłam paznokcie u stóp i to chyba ostatni raz. Następnym razem będę szła do kosmetyczki bo wczoraj już ciężko było robić przez brzuch.

    preg.png


    👩🏼30🧒🏻29

    10.2024- starania o pierwsze dziecko
    07.11.2024- test ciążowy pozytywny.
    18.11.2024- pierwsza wizyta u ginekologa.
    16.12.2024- jest serduszko. Bobas ma 2,45cm.
    16.01.2025- chłopiec💙 8 cm.
    16.01.2025- NIPT niskie ryzyko.
    20.02.2025- prawdopodobnie dziewczynka 💓 , 237 gram.
    15.04- prawdopodobnie dziewczynka 💓 882g.
    30.04- wizyta u innego ginekologa-chłopiec 1280💙
    15.04- III prenatalne. 1600gram zdrowy chłopiec💙
    17.06-35+2 tydzień. 2334gram 💙
‹‹ 573 574 575 576 577 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ