X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcówki 2015:)!
Odpowiedz

Lipcówki 2015:)!

Oceń ten wątek:
  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livia zazdroszcze moje dzieciaki nigdy nie spia o tej samej porze. Za to jesc zawsze chca w tym samym momencie...

    Ja tez posle milka dopiero do przedszkola. Chce zeby zlapal dobra wiez z Olga.

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie nie wiem za bardzo na co wydac kase w tym Rossmanie :D Olek pije Nutramigen a Tomek ostatnio Bebiko i tylko jedna flaszke na dobe - przed spaniem 210ml. Nie ma co robic zapasow bo obawiam sie, ze i z tej flaszki niedlugo moze zrezygnowac. Moze kosmetyki do tylka i kapieli i chusteczki. Pieluchy tez sa w tej promcji?

    Radiszka ja od pierwszego dnia jak wrocilam ze szpitala to ustawialam Olka pod Tomka i udalo sie ale to chyba fart jakis ;-)
    Chlopcy sa grzeczni bardzo ale za to starsza corka daje popalic ze swoim buntem nastolatka. Makabra, mowie wam...

    Biedroneczka83 lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak pieluchy tez obejmuje.
    To Milek pije 2x na dobe ale czasem tez juz nie chce. Ale Ola pije to samo mleko wiec jak cos to dla niej zostanie.
    Jal bym nie probowala ustawiac tego karmienia to i tak zawsze wyrownaja po swojemu.
    U nas chyba idzie bunt 2latka. Krzyki, rzucanie sie po podlodze i wymuszanie krzykiem...

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas bunt 2 latka już od jakiegoś czasu ale do ujarzmienia ;-) Gorzej z córką bo na nią już nic nie działa a mi nerwy puszczają...

    To cóż, będę musiała wezwać teściową do Tomka i z Olkiem skoczyć do Rossmana. Olka jej nie zostawię, noł wej ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo co do tesciowej to u mnie temat rzeka...
    Ma ukochana jedna wnuczke i zajmuje sie nia caly swoj wolny czas (1,5 mies starsza od Olgi) a dla moich dzieci jak znajdzie godzinke w ciagu miesiaca to cud-mieszka w tej samej miejscowosci i ma do nas doslownie rzut beretem. No ale coz to ona na tym traci. Chociaz mnie to cholernie wkurza :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 09:15

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radiszka moja za to non stop u mnie siedziała i zajmowała się dziećmi a ja się na to nie zgadzam :D

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy po pierwszym dniu w żłobku. Adaptacja była zbędna. Rodzice wrócili do domu bez dziecka a Lilka została się socjalizowac. Jak po nią wróciliśmy to nie chciała wychodzić. Jeżeli nadal będzie chciała to będzie chodzić 3 x w tygodniu na 3 h. Jest to na tyle mało - myślę że będzie miała jak złapać więź z siostrą. A jej kontakt z rówieśnikami dobrze zrobi, bo w domu juz się nudzi mimo tego, że ma podwórko i ja staram się jej urozmaicac czas. Jak na swój wiek jest duża i wygląda na 3 latke.

    Dziewczyny zazdroszczę Wam ładnych nocy. Laura jest na piersi i max przesypia 3h a po pierwszej pobudce budzi się co 2h albo co 1,5. Jestem wymeczona tym bardziej, że czasami sama po prostu nie mogę zasnąć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2017, 07:30

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w niedziele na grilu u tesciowej usłyszałam od jej córeczki (rodzila sn), że "ja nie wiem co to ból bo ja NIGDY NIE RODZIŁAM"a jak jej babcia zapytała jak sobie daje rade z maluchami i czy jestem zmeczona to ta najmądrzejsza powiedziała "oj babciu jak jest zmeczona to mogla myslec i nie robic cziecka za dzieckiem"... wiecie jak sie tam czułam? A tesciowa nawet nie zareagowala...
    Troche jej odszczeknelam ale ja juz nie mam sily do tej bezmozgiej panny. Pomyslec ze kedys bylysmy dobrymi kumpelami... a teraz wsiada na mnie a ja nawet nie mam pojecia o co jej chodzi. Nie chce ograniczac dzieciom kontaktu z dziadkami (choc im chyba na tym wogole nie zalezy) ale chyba zupelnie przestane tam jezdzic, szkoda mojego zdrowia...
    Poradzicie cos jak wybrnac z tej chorej sytuacji? :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2017, 13:31

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radiszka szczerze? Moim zdaniem taki typ człowieka jest niereformowalny - należy po prostu unikać. Ja rodziłam 2 x SN ale nigdy bym nikomu tak nie powiedziała tym bardziej, że nie miałam nigdy CC. Moja koleżanka miała i CC i SN - twierdzi, że ból po CC jest o stokroć gorszy niż przy SN, więc tak można się licytować...

    Moja Lila jest po 3 dniach w żłobku. Uwielbia tam chodzić. Wraca taka zadowolona i zmęczona ;) Zasypia w mig.

    radiszka, mon!ta^ lubią tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja :)

    Wesołych i spokojnych Świąt :)

    Radiszka daj sobie spokój nie ma co się denerwować idiotka.

    U nas z piciem, jedzeniem kanapek oraz jajek na różny sposób nie ma problemu wszystko zje, wypije :)

    Teraz jest problem ze spaniem wieczorem ma zmienione lozeczko na lozko z deska i ma rytuał taki sam jak od urodzenia czyli kolo 20 spać. No ale sam wychodzi i tak na prawdę spanie jest dopiero o 22 :/ z tym się meczymy.

    Nocnik narazie jakoś mocno nie przykladam się ale siada sam tylko ze w ciuchach bo mi ciężko co chwile się schylac i mu zakładać spodnie i pieluchomajtki. Z tym poczekam po rozwiązaniu.

    Konwalia super ze nie było problemu ze zlobkiem :)

    U nas bunt dwulatka jest od ok 19 mc ale nie jest non stop tylko raz jest raz nie ma. A jak jest to strasznie. Bije, ryczy, kładzie się, wymusza itd także wiecie :p czasem mam dość xD i jeszcze hormony ciążowe tk juz w ogóle

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Wam święta minęły?
    Monita trzymasz się jeszcze w dwupaku czy sprawiłaś rodzince małego zajączka? :)
    Ja ostatnio mam kryzys, dzieci wchodza mi na głowe, nie daje rady.... :/

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    jesli ktoras czuje tak jak ja potrzebe wygadania sie to zapraszam: https://bellybestfriend.pl/forum/porod/ciezki-porod-trauma,12819.html

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem nadal w dwupaku :D

    radiszka, Konwalia lubią tę wiadomość

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po dwóch dniach jednak już nie xD

    Radek urodzony o 18:10 przez cc waga 3690, 57 cm oraz 10 punktów

    Konwalia lubi tę wiadomość

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monita gratulacje! Wracaj szybko do siłi dużo zdrówka dla Ciebie i Radzia :)

    mon!ta^ lubi tę wiadomość

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monita gratulacje. Pokaźny ten Twój Radzio.

    To już nie ma następnych... Edit: Jest. Ewela86
    Teraz czekamy aż któraś oznajmi że jest w dwupaku. Pay może Ty?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2017, 22:27

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Pay Autorytet
    Postów: 387 430

    Wysłany: 1 maja 2017, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Lipcoweczki :))

    Nadal chodzę na pusto i szybko się to nie zmieni chyba że będzie to psikus od losu.

    Fajnie Konwalia ze o mnie pamiętasz.
    Gratuluję mamusiom kolejnych pociech.

    U nas wszystko szybko, na wariata. Szymon nadal na diecie. Do długiej listy alergenów dołączyło kakao. Gotuje do żłobka i daje swoje. W końcu apteka w której mam być kierownikiem ma się otworzyć więc gorący okres. I Budowa domu.
    Szymon nadal prawie nic nie mówi. Tylko na migi. I tata! Najważniejsze słowo :) I rosną mu 5tki. Bunt jest choć staramy się go ignorować tłumaczyć itp. Nie jest źle. Orientuje się że płacz nie pomaga i przestaje.. . Choć nie zawsze

    f2wli09k7bbu5oba.png
    Moja miłość od pierwszego wejrzenia
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 1 maja 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej lipcówki :) macham kolejny raz w dwupaku taki psikus losu :) tym razem bedzie listopad :)

    Konwalia, radiszka, livia30, mon!ta^, ewela86 lubią tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 1 maja 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka gratuluję. Daj znać jak juz będziesz wiedziec czy to kolejna córeczka.

    Monita jak po cc? Jak Radzio? Jesteście już w domu?

    Pay fajnie że nas jeszcze poczytujesz i się odezwałaś. Wyobrażam sobie że masz ręce pełne roboty- gotowanie dla Szymka, budowa, praca zawodowa i standardowe obowiązki.

    Livia co tam u Was? Dawno się nie odzywałas. Z perspektywy mamy już bardziej doświadczonej to co gorsze - zabkowanie, bunt dwulatka, adaptacja do przedszkola/szkoły czy dojrzewanie nastolatki? Prawda to że małe dziecko mały kłopot duże dziecko duży kłopot?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2017, 21:28

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 2 maja 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;-) Jestem jestem, byłam na ślubie brata z dzieciakami. Sama bez męża bo on w morzu, 530km samochodem ale daliśmy radę ;-) Niestety okazało się, że Tomek ma chorobę lokomocyjną i umęczył się bardzo ale na weselu za to król parkietu :D

    Poza tym u nas dobrze. Dzieci grzeczne (w miarę), Oluś najgrzeczniejszy... Zdrowe to najważniejsze.

    Bunt 2 latka u nas na całego i czasem nerwy mi puszczają i po prostu odwracam się i wychodzę z pokoju. Jak nie ma widowni to nagle Tomkowi się odechciewa popisów ;-)

    Nie wiem co gorsze w sumie, nie zastanawiałam się nad tym nigdy. Nastolatka jak da popalić to aż mną telepie ale Tomek też potrafi. Ząbkowanie przy tym chyba to pikuś ;-)
    Adaptacji do przedszkola jako takiej nie znam bo Majka poszła od raz i wracać nie chciała ale Tomek wyj strasznie i odpuściliśmy więc wszystko przede mną dopiero.

    Jak Lilka w żłobku? Dalej zadowolona? My mamy nianię dla Tomka 3 razy w tygodniu na popołudnia, kobitka w przedszkolu pracuje, Tomek ją uwielbia :)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
‹‹ 1293 1294 1295 1296 1297
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ