X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcówki 2015:)!
Odpowiedz

Lipcówki 2015:)!

Oceń ten wątek:
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 3 maja 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja u nas ok :) Robcio coraz bardziej akceptuje braciszka. Noce spoko co 2h pobodki a w dzień tak co 2,5h się budzi. U nas tez bunt dwulatka i tez na to nie zwracam uwagi bo nie ma sensu. Zastanawiam się czy nie dać Robcia do klubu maluszka na 3h dwa razy w tygodniu :) ale to tak myślę że za miesiąc może dwa żeby nie myślał że został odrazu wydalony z domku. Zobaczymy ostatnio jak byliśmy w restauracji to zostawiliśmy go pod opieka opiekunki na placu zabaw. Mieliśmy podgląd co tam robią itd i jak się po niego przyszło to nas wyrzucal bo on jeszcze chce zostać xD także myślę że problemu ze zlobkiem czy przedszkolem nie będzie :)

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Lipcoweczki. Co tu tak cicho? Co u Was?

    Katepr dawno nie pisalas. Co u Ciebie?
    Ewela86 Ty już po terminie. Jak poród i dzidzia? Zdradzisz nam płeć?

    Lipcoweczki wyprawiacie drugie urodziny?

    Livia Lilcia nadal lubi chodzić do żłobka tj. do dzieci, baby i am :) Są dni że przychodzi z butami i czapka 2h przed wyjściem i już chce iść. A jak odbieram ja to czasami ucieka przede mną ;) Niestety przynosi ze żłobka też złe umiejętności jak szczypanie, gryzienie i bicie. Bardzo jest zazdrosna o siostrę. Niby przytula, kocha a tu pac - z zaskoczenia Laura w głowę dostanie.

    U mnie ciężko. Raczej staram się nie narzekac ale ostatnie tygodnie są na prawdę trudne. Oprócz buntu dwulatka wychodzą 5. Lila bardzo ciężko to znosi - budzi się o 5,6 z przerazliwym płaczem i nie chce już spać, jest bardzo marudna, ma katar, brak apetytu i luźne kupy. Jedna 5 już się wyrznela i były 3 dni przerwy a od wczoraj od nowa pełen panel objawów. Jak to przetrwać? Cały czas ja szprycowac przeciwbólowymi? Poprzedni zab 3 tygodnie jej dokuczal. Ja jestem trochę umeczona bo karmie mała i jeszcze tak wcześnie pobudki.

    Jak u Was z nauką sikania do nocnika? Używacie może majtek do nauki sikania? Sprawdzają się Wam?

    ewela86 lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia u nas to samo. Miłoszek ciągle bije Olge po główce a jak siedzi to ja przewraca. A za moment biegnie do niej podkład swoją głowę żeby go dotknęła i biegnie do mnie i mówi że ona tez go bije. .. juz brak mi pomysłów bo nie mogę z nich oka sporcie ani na moment.
    Co do nauki sikania to idzie powiedziałabym coraz lepiej. Wola ze chce siku i zawsze coś nasila tylko ze co moment wstaje zaglądać jak dużo nasikal i przerywa i siada puści parę kropel i znów wstaje. Wieczorem problem bo zauważył ze jak wola to go wyciągnę i nie chce się dać potem znów zapakować do łóżeczka a jak Olga śpi to ja budzi.

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • ewela86 Autorytet
    Postów: 292 324

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :)

    Przepraszam, ze nie napisalam po porodzie ale nie mialam zasiegu w szpitalu a po powrocie do domu trzeba bylo sie zorganizowac z dwojka maluchow i tak mi zeszlo...
    Urodzilam 12.04 o godzinie 10:09 synka-Davida, wazyl 3845kg i mial 53cm jest bardzo grzecznym i pogodnym dzieciatkiem. Jedynie mecza go troszke kolki i co najlepsze widac mu juz dwie dolne jedynki, nie czuc ich jeszcze dotykajac dziaselek ale sa juz widoczne... Co do porodu to mialam planowana cesarke (tak samo jak przy Olivii) :) Jednak tym razem czulam sie duzo, duzo gorzej,mialam silne bole brzucha, plecow I glowy :/ Na szczescie teraz juz jest dobrze (czasem jeszcze pobolewa blizna).
    Po powrocie do domu Olivia nie opuszczala mnie na krok, musialam z nia chodzic spac, tylko ja moglam ja przebierac, karmic I cala reszte... Bardzo przezyla moj pobyt w szpitalu zwlaszcza, ze calymi dniami przebywala tylko ze mna. Na malego w ogole nie zwracala uwagi jak chcialam jej go pokazac i wytlumaczyc ze to jej braciszek to wrecz krzyczala ze nie chce :/ Przyznam, ze bylismy nieco przerazeni czy zaakceptujen jego i cala ta nowa sytuacje.Na szczescie sie udalo i od okolo 2 tyg ciagle go caluje, glaska I przytula :D wita sie z nim co rano :D
    U nas tez chyba bunt dwulatka dal troszke popalic, kilka razy robila straszne afery I nie chciala isc spac tylko strasznie plakala dopoki ni padla u mnie na rekach... Przez ostatnie 1,5 miesiaca na szczescie troszke sie uspokoilo ;) Ma juz 2 piatki z jednej strony co tez moglo sie przyczynic troszke do jej zachowania ;) co do nauki sikania to u nas dosyc ciezko idzie ale mam nadzieje ze mimo tego niedlugo nam sie uda :)
    Kolorowych :)

    Aniolek (*) 12.02.2014

    3jvzcwa1e34kv3jd.png
    mhsvanli88vjtg38.png
  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 6 lipca 2017, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela gratulacje! Dużo zdrówka dla dzieciaków!

    U nas znów nie najlepiej pomijając temat bicia wszystkich do około przez Miłosza (z którym de facto sobie nie radze), znów nawiedziły nas choroby...

    Biegunka, wymioty, Gorączka ponad 40 st.
    Najpierw Miłosz, później Olga. Miłosz zniósł to lepiej a Olge meczy juz tydzień i tam oto wyladowalysmy w szpitalu.

    ewela86 lubi tę wiadomość

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 6 lipca 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Radiszka, zdrówka!!!

    radiszka lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puk puk a co tu tak cicho? Jak dzieciaczki znoszą upały?

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja dziewczyny :) cichutko tutaj

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
‹‹ 1293 1294 1295 1296 1297
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ