X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2017
Odpowiedz

Lipiec 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój definitywnie zabronił mi jeść słodycze. Patrze do torebki, a tam kiwi, pomarańcza i bułka z twarożkiem :D :D jeszcze pytał czy mleko mi nalać. Ehhh, tak by się chciało krzyczeć... :) :)

  • Marzenie27 Ekspertka
    Postów: 242 126

    Wysłany: 31 października 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w ogóle się odechciało słodyczy, chociaż wcześniej mogłam je ciągle jeść, teraz mam chęć na kwaśne:-) a Wam się zmienił smak?:-)

    2nn3vfxm7v9y72dw.png
  • Okilaa Koleżanka
    Postów: 37 24

    Wysłany: 31 października 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzadziej na słodycze mnie ciągnie, a byłam bardzo słodyczolubna. Obecnie słone ;p Ale staram się kontrolować ile jem żeby potem nie płakać. Ale mimo, że sól zastępuję innymi przyprawami strasznie nabieram wody i puchnę.

    f2w3yx8d9zvq9pa1.png
  • Marzenie27 Ekspertka
    Postów: 242 126

    Wysłany: 31 października 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pijesz dużo wody? Ja na wadze nie widze na razie za bardzo zmian, nie mam też większego apetytu tylko chce mi się innych rzeczy:-) ale też staram się pilnować żeby za dużo nie utyć.

    2nn3vfxm7v9y72dw.png
  • Luz Maria Przyjaciółka
    Postów: 114 146

    Wysłany: 31 października 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze słodyczy to najbardziej tatar lubie ;-) wiec narazie odpada :-(

    rosax3 lubi tę wiadomość

  • MaagdaM Koleżanka
    Postów: 62 13

    Wysłany: 31 października 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie nigdy nie przepadałam za słodkim, a teraz mnie ciągnie, ale staram się poskromić. Waga też na razie stoi i dobrze bo za mała i tak to ona nie jest :).

    A kiedy dziewczyny planujecie powiedzieć rodzinie, przyjaciołom, znajomym czy w pracy?

    My pomyśleliśmy, że dla dziadków zrobimy niespodziankę na święta (bardzo chcieli i czekali, dla jednych i drugich pierwszy wnuk/wnuczka), więc przez długi czas, konspiracja. A jak u was?

    f2w3vfxmb0qc55qi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) można się dołączyć do wątku? Dziś wysikałam 2 kreski, w 23 cyklu starań :) mój termin porodu wg OM - 9 lipiec 2017 :) dziś pierwsza beta - 1278,8 mIU/ml :) myślicie, że jest ok jak na ten etap ciąży?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2016, 13:21

    Okilaa, rosax3, Paula. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O u mnie też 9 lipiec :) :)

    My też na razie się wstrzymujemy z radościami. Myśleliśmy, żeby powiedzieć na Boże Narodzenie, ale wątpie, że wytrzymam tak długo, zwłaszcza, że z mamą łączą mnie silne relacje.

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • MaagdaM Koleżanka
    Postów: 62 13

    Wysłany: 31 października 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się postaramy wytrzymać. Do wsparcia mam męża, a nic złego się nie stanie jak się dowiedzą trochę później. Planujemy zrobić takie pudełka prezentowe. Ze zdjęciem USG, body świątecznymi, smoczkiem i listem do dziadków.

    Okilaa lubi tę wiadomość

    f2w3vfxmb0qc55qi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do apetytu to jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży to momentalnie odeszła mi ochota na słodkie (a należę raczej do osób lubiących słodycze;), jak coś jem to zawsze pierwszą myślą jest "Co na to Dzidzia?"

    Co do mówienia rodzince...no cóż, jestem w bardzo specyficznej sytuacji ponieważ z chłopakiem nie mieszkamy jeszcze razem, na razie mieszkam z rodzicami i muszę im powiedzieć wcześnie, może za dwa tygodnie jak już będę po pierwszej wizycie u ginekologa. Dłużej nie dam rady się ukrywać z objawami i tym że np nie mogę dźwigać... Dla moich rodziców to będzie trzeci wnuk w przeciągu roku więc mam nadzieje że są już wprawieni w przyjmowaniu takich wiadomości :)

  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 31 października 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,

    U mnie na razie pozytywne test (robilam w czwartek i sobote rano). Dzis poszlam na bete i przy okazji TSH bo jestem na Euthyroxie, ale wyniki dopiero jutro.

    Ja mam takie objawy:
    - czeste sikanie
    - wzmorzone pragnienie
    - pobolewnie w dole brzucha (co mnie troszeczke martwi)
    - widoczne wzdecie brzucha
    - no i oczywiscie ból piersi juz od owulacji

    Czy ktoras z was ma tez bole w dole brzucha? Nie sa silne, raz na srodku, raz z lewej, raz z prawej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2016, 14:21

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • jednataka Ekspertka
    Postów: 207 87

    Wysłany: 31 października 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi544, mialam prawie identyczna bete w 4+2,bo 1241 i mam nadzieję, że jest dobra ;) teraz czekam na wynik dzisiejszy zrobiony po 72h.
    Sporo nas się robi :)
    Madzialenka84, ja miałam takie pobolewania, ale po luteine i asparginie mi przeszły. W pierwszej ciazy też takie miałam i bez lutki wszystko dobrze się zakończyło, ale może warto zrobić progesteron... Moja gin mówi, że progesteron co 2tygodnie mam robić (tak się robi w naprotechnolgii)

    gabi544 lubi tę wiadomość

    Córeczka 06.05.2014
    Synek 03.07.2017
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 31 października 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jednataka,

    To moja pierwsza ciaza, Ja mieszkam za granica (w USA) i tu lekarz raczej tak wczesnie nie zbada i kaze czekac. Zobacze jak wyjdzie beta i najwyzej przy nastepnej dorobie progesteron, ale nawet nie wiem czy tu lekarze beda probowac cos podtrzymywac na tak wczesnym etapie (u mnie jest dzis 32dc, a ciazy to by byl 4 tydzien 3 dzien).

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • Mandy Przyjaciółka
    Postów: 70 99

    Wysłany: 31 października 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebralam druga bete:) wynik 1237, 3 dni temu 441:) nie wierze!!! Tyle miesiecy czekania.... w przyszlym tyg wizyta u gin:)

    jednataka, gabi544, Magdalena890722, rosax3 lubią tę wiadomość

  • Okilaa Koleżanka
    Postów: 37 24

    Wysłany: 31 października 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piję bardzo dużo bo ciągle chce mi się pić i też patrzę na to jaką wodę wybieram. Może to reakcja organizmu na brak stałej aktywności fizycznej. Biegałam wcześniej 3-4 razy w tygodniu ale ze względu na skurcze i mdłości lekarz powiedział, że nie ma opcji. Dzisiaj też byłam na wizycie ponieważ potrzebowałam kwasu foliowego 5 mg ze względu na leki, które biorę. Zrobił już usg żeby sprawdzić czy pęcherzyk jest w macicy i jest.

    f2w3yx8d9zvq9pa1.png
  • jednataka Ekspertka
    Postów: 207 87

    Wysłany: 31 października 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odebrałam moją betę po 72 h i chyba jest ok :) z 1241 podskoczyło na 4181. Nie robię już bety, będzie co będzie!
    Okilaa, przynajmniej nie musisz się stresować,że to ciąża pozamaciczna, będzie dobrze, gratulacje:)

    ja zastanawiam się czy jutro nie powiedzieć rodzince. no bo nawet jeśli się nie uda, to przecież nie będę tego ukrywać... O moim pustym pęcherzyku nie wie rodzina męża do tej pory i w sumie żałuje, trochę dziwną sytuacje to stworzyło.

    Córeczka 06.05.2014
    Synek 03.07.2017
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 31 października 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jednataka wrote:
    odebrałam moją betę po 72 h i chyba jest ok :) z 1241 podskoczyło na 4181. Nie robię już bety, będzie co będzie!
    Okilaa, przynajmniej nie musisz się stresować,że to ciąża pozamaciczna, będzie dobrze, gratulacje:)

    ja zastanawiam się czy jutro nie powiedzieć rodzince. no bo nawet jeśli się nie uda, to przecież nie będę tego ukrywać... O moim pustym pęcherzyku nie wie rodzina męża do tej pory i w sumie żałuje, trochę dziwną sytuacje to stworzyło.

    Super przyrost. Ja dopiero czekam na wynik bety do jutra.
    Ja tez juz powiedzialam rodzince (nawet przed beta), bo to jest po prostu znak dla rodzicow meza, ze sie staramy (bo oni bardzo czekaja,sa starsi niz moji). No i to, ze dwie komorki sie polaczyly to jest dobry znak, ze sie owuluje, ze nasienie jest dobre i nie ma przeszkod-dochodzi do zaplodnienia.

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • Marzenie27 Ekspertka
    Postów: 242 126

    Wysłany: 1 listopada 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też już powiedzieliśmy rodzicom, chociaż wiem że to bardzo wcześnie. Reszcie rodziny planujemy powiedzieć w święta. Moi mają już jednego wnuka, ale dla teściów to będzie pierwszy wnuk więc bardzo się cieszą.MaagdaM bardzo fajny pomysł z tymi pudełkami :-)

    2nn3vfxm7v9y72dw.png
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 1 listopada 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo dziewczyny :-) mozna dołączyć ?:)u mnie termin przypada na 9 lipca :) strasznie sie z mężem cieszymy, ale jeszcze nikt nie wie:)

    gabi544 lubi tę wiadomość

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Okilaa Koleżanka
    Postów: 37 24

    Wysłany: 1 listopada 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaguś_7810 wrote:
    Hejo dziewczyny :-) mozna dołączyć ?:)u mnie termin przypada na 9 lipca :) strasznie sie z mężem cieszymy, ale jeszcze nikt nie wie:)

    Jasne :) Witamy w naszym wesołym gronie :)

    Jaguś_7810 lubi tę wiadomość

    f2w3yx8d9zvq9pa1.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ