X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2017
Odpowiedz

Lipiec 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie, macie już jakieś wyraźne oznaki ciąży? U mnie tylko brzuch trochę doskwiera no i zmęczenie, jak tylko coś zjem to odpływam... A co z nudnościami itp?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi piersi ważą chyba z tonę, takie odczucie. Mnóstwo kremowego śluzu no i teraz zaczyna mnie już lekko mdlić przy jedzeniu, dziwne uczucie :)

  • Mandy Przyjaciółka
    Postów: 70 99

    Wysłany: 30 października 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie za to bòl górnej części piersi, mdłości ale nie poranne;) a dziś mega ból w krzyżach, który trwał z godzine:/ martwie sie czy to nie za duzo jak na poczatek... do tego bóle w dolnej czesci brzucha ale takie delikatne nawracajace... co myslicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2016, 18:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od zawsze mam duży biust więc tylko się wkurzam że nie mieszczę się w większość staników, ich waga chyba jakoś bardzo się nie zmieniała, przynajmniej tego nie odczuwam...

    A na kiedy termin? Ja jeszcze nie byłam u lekarza ale mniej więcej 5 lipca...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandy, ja w ogóle jestem zaskoczona że w tak wczesnej ciąży cokolwiek się odczuwa, do piątku byłam nieświadoma tego jak dużo się musi w organizmie zmienić...

    A do moich objawów jeszcze dzisiaj doszła zmiana wydzieliny, strasznie gęsta się zrobiła...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie wiedzieć, że to nie wytwór naszej wyobraźni :P straszna płaczka ze mnie przez ostatnie dni, ale przynajmniej wiem czemu :)
    Łykacie coś prócz kwasu foliowego? Chodzi mi o cały komplet witamin, bo właśnie szukam coś dobrego i myślę o omegamed start :)
    Oczywiście nie konsultowałam tego, bo raczej na pierwszą wizytę wybiorę się jak już będzie słychać serduszko :) czyli pewnie z 1-2 tygodnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejjj, a może poznajmy się lepiej :))) ile się starałyście, jak zareagowali Wasi mężczyźni? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też chciałam iść tak dopiero za dwa tygodnie tylko u mnie problemem jest tarczyca... Jakieś pół roku temu zrobiłam badania, TSH mam za wysokie a przez różne koleje losu do endokrynologa zapisałam się późno, wizytę mam dopiero za miesiąc... Dlatego do gina zadzwonię jutro albo w środę żeby zapytać co dalej...

    Co do suplementów to na razie biorę tylko kwas, nawet skrzyp odstawiłam do czasu konsultacji z ginekologiem. W moim przypadku pewnie dojdzie suplementacja jodu, ale tak zasadniczo to czekam co lekarz mi powie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie starałam, samo wyszło :)
    Mój chłopak zareagował super, ucieszył się i w ogóle... Tylko jak zalałam się łzami (chyba szczęścia??) gdy pokazywałam mu wynik gHCG to się zapytał czy w ciąży mogę pić melisę:P

  • jednataka Ekspertka
    Postów: 207 87

    Wysłany: 30 października 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) u mnie z objawów to jest b.mokro...normalnie jak wstaję to coś scieka wręcz! też tak macie? nie pamiętam tego z pierwszej ciąży.. odrzuciło mnie od kawy co jest bardzo nietypowe dla mnie, lekkie bóle brzucha , lekkie zmęczenie, czasem mi się w głowie zakręci ;)
    ja biorę kwas foliowy, vit d3 i aspargin.

    Córeczka 06.05.2014
    Synek 03.07.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak raz miałam, strasznie mnie to zaskoczyło...

  • Mandy Przyjaciółka
    Postów: 70 99

    Wysłany: 30 października 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze względu na niedoczynność tarczycy i hashimoto biore letrox i wita-miner plus z jodem. Jutro dzwonie umowic sie do gin zeby potwierdzic czy to ciaza, a jesli tak to czy wszystko ok. Poki co nie chce sie cieszyc bo nasze starania trwaly 1,5roku...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też staram się dozować szczęście. Cały czas mi towarzyszy strach jak rozmawiam z mężem. Dzisiaj nawet omijaliśmy w sklepie stoiska z śpioszkami, chociaż wymienialiśmy się spojrzeniami. Ehhh, ciężko tłumić uczuciach jak serce się cieszy :)
    Będzie dobrze, musi być :)

  • MaagdaM Koleżanka
    Postów: 62 13

    Wysłany: 30 października 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    Też się witam. Wstępny przewidywany termin to początek lipca :).

    f2w3vfxmb0qc55qi.png
  • Marzenie27 Ekspertka
    Postów: 242 126

    Wysłany: 30 października 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę vitaral prenatal, ale lekarz polecal prenatal uno, ogólnie kazał mi brać coś co ma kwas foliowy, jod i witamine d3. Z moich objawów to pobolewa mnie lekko brzuch, mam biały gęsty śluz, bolą mnie sutki i jestem zmęczona, ale to może dlatego że odstawiłam kawę a wcześniej dużo piłam. A co do starań to po ślubie po prostu przestaliśmy się zabezpieczać i udało się w trzecim miesiącu, nie myśleliśmy że to będzie tak szybko:-)

    2nn3vfxm7v9y72dw.png
  • Luz Maria Przyjaciółka
    Postów: 114 146

    Wysłany: 31 października 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kolejne dziewczyny :-)

    Ja poza kwasem foliowy z polecenia lekarza mam clexane i profilaktycznie duphaston. Żadnych dodatkowych witamin w pierwszym trymestrze mi nigdy lekarze niezalecali.

    Obiawów jak zwykle w tak wczesnej ciąży u mnie brak... no może poza tym ze ciągle bym spała i sny śnią mi się bardziej intensywnie i delikatnie czuje cycki :-), ale czy to od ciąży to ciężko wyczuć :-)

    Ten cykl w staraniach nie był intensywny i nie rozmawiałyśmy z moim M o tym i nie czekaliśmy na dzień testowania.
    Miałam stare zlecenie na różne badania na którym m.in. była beta. A że byłam przed wyjazdem firmowym pomyślałam sobie ze zrobię tak na wszelki wielki.
    Jak odebrałam wyniki po pracy to odrazu zadzwoniłam z samochodu do M i zapytałam się czy siedzi i czy ma chwile bo zaraz mu coś wyślę. Wysłałam mu MMSka z wynikami i zachwile zadzwoniłam. Pytał czy to może po poprzednim razie nie do końca spadło. Odrazu kazał mi dzwonić to lekarza po recepty na clexane. Jak zwykle był/jest pozytywnie nastawiony i mówi mi cały czas że wszystko się uda tym razem :-) później powiedzia, że był pewien że na zdjęciu zobaczy rozbity samochód :-) Był zaskoczony bo nic mu nie mówiłam ze idę na badania i tym razem nie robiłam wcześniej testu w domu jak zawsze.

  • Leosia Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 31 października 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Przyszłam się przywitać ;)
    Dziesiaj rano wysikane dwie kreski, jedna co prawda jeszcze blada, ale jest :)
    Przewidywany termin z ovu to 13 lipiec.
    Jestem mega szczęśliwa :)

    Gratuluję wszystkim zaciążonym :*

    4f05745a83750c569e3c453aea2d8518.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszytkie Lipcóweczki! :* :*:*. Kochane gratuluję wam z całego serca kruszynek , pod serduszkiem , życzę wam zdrowych 9 msc i żeby maleństwa były z wami na zawsze:*:*:*. Życzy wam Kwietniówka 2017 .

    Cherry_Blossom Chociaż Cię nie znam napiszę Ci że ja też w tym roku niestety proniłam w Czerwcu i tego samego dnia miałam zabieg taki sam jak Ty , a w Lipcu w tym roku po pierwszej @ po zabiegu zaszłam w kolejną ciążę , i już jestem w 5 msc , więc jak widzisz wszystko jest możliwe :*:*:*:*:.

  • Okilaa Koleżanka
    Postów: 37 24

    Wysłany: 31 października 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Dzięki za miłe słowa :) i kolejna mamuśka której 3 miesiące przed nami zobaczy malucha :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    f2w3yx8d9zvq9pa1.png
  • MaagdaM Koleżanka
    Postów: 62 13

    Wysłany: 31 października 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie napisałam o moich objawach. U mnie przez jakiś tydzień był kompletny brak apetytu. Teraz już powoli zaczynam normalnie jeść. Dużo śluzu i nabrzmiałe piersi już od jakiś 2 tygodni.

    f2w3vfxmb0qc55qi.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ