X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2017
Odpowiedz

Lipiec 2017

Oceń ten wątek:
  • Alimak Autorytet
    Postów: 1474 698

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny jak tam mijają Wam wakacje? Jak dzieciaczki znoszą upały?

    mjvye6ydhfd1c7iz.png
    Tyle mamy szans ile sił.
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.hej. U nas chyba się już do upałów przyzwyczaił, ale najchętniej siedział by całe dnie w wodzie i się bawił. Teraz na szczęście jest ochlodzenie więc jest o niebo lepiej dla wszystkich ;)

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Nika też jakoś zbytnio nie zwraca uwagi na upały. Niestety daje jej w kość gardło. Przechodziła stan zapalny bez objawowo, jedynie po kilku dniach straszna maruda się zrobiła. Lekarz przepisał spray z fioletem i miało pomóc. Niestety wczoraj wzywałam go do domu bo od przedwczoraj zaczęła gorączkować a wczoraj temp dochodziła prawie do 39 stopni... I niestety zamiast polepszyć to się pogorszyło i poszedł w ruch antybiotyk :/ mam nadzięję, że szybko jej pomoże bo serce mi się kraje słysząc jej płacz...

    l22nhdgen92nqanl.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę, że coś tutaj jednak się troszkę dzieje :)

    Anga zdrówka dla małej!

    Upały M znosiła ogólnie ok ale upał + ząbkowanie to już za dużo dla nas :p

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika po chorobie. Ale znowu mnie gardlo boli :/ no kurde jak nie urok to sraczka...

    U Nas ida trojki i mam dosc. To beda najbardziej pamietne zeby w historii zabkowania. Placz w nocy co godzine, slinienie i gryzienie wszystkiego co popadnie (a najbardziej upatrzyla sobie mnie ;) ). Na noc musze podawac lekprzeciwbolowy aby mloda mogla spokojnie noc przespac...
    W dzien ogolnie tylko brykac by chciala. Lata po calym mieszkaniu. Cos zje i dwa razy po godzince zrobi sobie drzemke

    l22nhdgen92nqanl.png
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na razie ani czwórek. Ani trójek. Jasiek śpi w zupełnie innym łóżeczku. Z takimi niskimi barierkami jak przy lozeczkach z funkcją tapczanika, bo jego czeka już na siostrę ;), obok ma komode. Tam zostawiamy mu bidon z sokiem więc w nocy sobie wstaje, pije i idzie dalej spać, także z tym mam spokój. Mleko w ciągu dnia pije juz tylko dwa razy. No i wszędzie go pełno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2018, 13:54

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas niestety choroba, bostonka.. najpierw temperatura i brak apetytu a pózniej wysypka na nóżkach raczkach brzuszku No i brzydkie gardło.. teraz są bąbelki z osoczem :( złapała od kuzynów masakra :( noce tak jak u angi pobudka co godzine z wielkimmplaczem :(

    [img][/img]
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 20 września 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj forum lipcowek umiera... Cisza jak makiem zasial...

    Jak tam dziewczyny sie macie? Jak maluchy?

    l22nhdgen92nqanl.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 20 września 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moja 13/09 miała szczepienie na odrę / różyczkę / świnkę to była środa i do soboty było ok, w nocy z soboty na niedzielę jakaś totalna masakra, w niedzielę armagedon i w poniedziałek kontynuacja (była mega drażliwa / płaczliwa i drzemki na 15 min i wybudzenie się z płaczem). Wtorek do rany przyłóż i w środę (6 doba po mmr) stan podgorączkowy i lekki katar. Wnioskuję, że maruda taka po szczepieniu. No i trójki w natarciu :p

    A tak to jest kochanna, dużo gada po swojemu, uwielbia książeczki i bujanie na huśtawkach :)

    Anga1989 lubi tę wiadomość

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Alimak Autorytet
    Postów: 1474 698

    Wysłany: 7 października 2018, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj faktycznie nam forum umiera, o ile już nie umarło, szkoda.

    Co tam u Was dziewczyny?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 23:34

    mjvye6ydhfd1c7iz.png
    Tyle mamy szans ile sił.
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 8 października 2018, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Jasiek poszedł do żłobka. I tak szybko jak poszedł tak szybko siedzi już w domu 3 tydzień. Idą mu 4 i jest masakra... Jak zwykle gil po pas i marudzenie. Ale ogólnie jest spoko w domu. Tylko młody jest na tyle ciężki że powoli siada mi kręgosłup. Jedynie mogę pochwalić matkę naturę że chyba wie co robi, bo chociaż w tej ciąży obdarowała mnie dość małym brzuchem :D chyba właśnie po to żebym nadal mogła spokojnie nosić i przytulać tą moją kluche 12 kg ;)

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 8 października 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak się czujesz stokrotko?

    Oj ostatnio wazylam i mierzylam Nikole. 11,4kg i 89cm szczęścia <3

    Musialam zrobic jej znowu porzadek w ciuszkach bo musimy juz kupowac 86/92. Ale te 86 to taka zawyzona rozmiarowke hehe

    A była taka malutka a teraz rosnie z niej taka lobuziara ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2018, 15:59

    l22nhdgen92nqanl.png
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 8 października 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anga1989. Dziękuje, całkiem dobrze ogólnie. Wiadomo jest coraz ciężej, coraz gorzej działać jak człowiek, ale daje rade ;) nie ma czasu się zastanawiać co dokładnie boli i strzyka :D
    U nas już tak samo. Jasiek rozmiarowo. Jeszcze z butami na zimę się wstrzymuje. Bo 23 jest akurat, ale boję się że przed samą zimą wystrzeli i wpadnie w 24...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2018, 16:03

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 8 października 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ja Nice juz kupilam traperki roz.21. Bo nosi 20/21 i na zime jak znalazl bo ta 21 taka zawyzona jest.

    zimowa stokrotka lubi tę wiadomość

    l22nhdgen92nqanl.png
‹‹ 814 815 816 817 818
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ