X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2024
Odpowiedz

Lipiec 2024

Oceń ten wątek:
  • Sajgonka Autorytet
    Postów: 726 869

    Wysłany: 24 maja, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi jak ja będę wyglądać za 2 miesiące skoro już mam brzuch jakbym jutro miała jechać na porodówkę?😄😄🐡🐳🎈

    IMG-20240524-191411.jpg

    Zosis, dori, Minia95, Junjul, Ania1985, Kocur, Mimi09, Lady_Dior, Doris8, Emimo, Myszkaaa20, Karolejna, Ammeluna lubią tę wiadomość

    👦🏻2021
    👶🏻2024

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2231 2034

    Wysłany: 24 maja, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sajgonka wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi jak ja będę wyglądać za 2 miesiące skoro już mam brzuch jakbym jutro miała jechać na porodówkę?😄😄🐡🐳🎈

    IMG-20240524-191411.jpg
    Za dwa miesiące to już możesz wysłać takie zdjęcie z Bobaskiem. 😂 A tak serio, to mój brzuch też zaliczył taki skok duży i od jakiegoś czasu nie powiększa się jakoś turbo mocno.

    Sajgonka lubi tę wiadomość

    age.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 1972 5123

    Wysłany: 24 maja, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sajgonka wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi jak ja będę wyglądać za 2 miesiące skoro już mam brzuch jakbym jutro miała jechać na porodówkę?😄😄🐡🐳🎈

    Będziesz wyglądać... Pięknie!

    Ja melduję, że wózek kupiony. Padło na Roan Bloom. Wiem, że w stosunku do Waszych mercedesów i porsche to pewnie jakiś opelek albo i niżej, ale i tak jestem szczęśliwa. A i jeszcze mam już u siebie walizkę do spakowania do porodu, także przygotowawczy plan do porodu wykonany na 150%. 😅💪

    Smart-Select-20240524-130529-Facebook.jpg

    Sajgonka, AEGO, dori, Minia95, Natka9106, Marti27, Junjul, Ania1985, Kocur, Mimi09, Lady_Dior, Doris8, Emimo, Kejt93, Myszkaaa20, Ammeluna lubią tę wiadomość

    👩‍🦰34 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań
    IUI 10.2023 (27-my cykl starań)
    👶 wyczekana Basia 07.2024 💗

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2231 2034

    Wysłany: 24 maja, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis wrote:
    Będziesz wyglądać... Pięknie!

    Ja melduję, że wózek kupiony. Padło na Roan Bloom. Wiem, że w stosunku do Waszych mercedesów i porsche to pewnie jakiś opelek albo i niżej, ale i tak jestem szczęśliwa. A i jeszcze mam już u siebie walizkę do spakowania do porodu, także przygotowawczy plan do porodu wykonany na 150%. 😅💪

    Smart-Select-20240524-130529-Facebook.jpg
    Kochana, ja jezdzilam opelkiem, który btw właśnie został wystawiony 2 tyg temu na sprzedaż i żadnym autem mi się tak dobrze nie jeździło, więc proszę nie obrażać mojego oplunia. 🤣🤣🤣🩵
    Edit: I oczywiście gratuluję zakupu!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 19:35

    Ammeluna lubi tę wiadomość

    age.png
  • Sajgonka Autorytet
    Postów: 726 869

    Wysłany: 24 maja, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis wrote:
    Ja melduję, że wózek kupiony. Padło na Roan Bloom. Wiem, że w stosunku do Waszych mercedesów i porsche to pewnie jakiś opelek albo i niżej, ale i tak jestem szczęśliwa. A i jeszcze mam już u siebie walizkę do spakowania do porodu, także przygotowawczy plan do porodu wykonany na 150%. 😅💪
    Ja mam stary wózek Muuvo po siostrzeńcu i starszym synku, więc nawet nie wiem jakie są teraz wózki i co jest Mercedesem🙂 ale my ze starym jeździmy skoda, więc wózek też middle middle class😆 najważniejsze że jest krok do przodu 🙂

    👦🏻2021
    👶🏻2024

    age.png
  • Natka9106 Autorytet
    Postów: 621 590

    Wysłany: 24 maja, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AEGO wrote:
    Jak się przygotowujesz? 😀

    Ogólnie mam do nadrobienia mnóstwo filmików ze szkoły rodzenia, chciałabym też rozpocząć masaż krocza ale nie wiem co z tego wyjdzie, bo trochę się boję infekcji, mam teraz od kilku dobrych tygodni spokój z tym (odpukać), wolałabym żeby tak zostało.
    Jeśli chodzi o ćwiczenia to nie wiem czy to nie za późno, bo zdecydowanie też nie jestem żadna fitnesiarą. 😂 wręcz leniwą kluchą z +9 kg na tą chwilę.
    Także ja chyba postawie bardziej na mentalne, psychiczne przygotowanie no i dokończe torbę do szpitala, kącik dla bejbika i wysprzątam chatę, taki mam cel na najbliższe 3 tygodnie. A potem będę siedzieć i czekać czy to już😂😂😂😂😂 na tą chwilę jest to dla mnie jakaś abstrakcja.

    AEGO lubi tę wiadomość

  • Zosis Autorytet
    Postów: 1972 5123

    Wysłany: 24 maja, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aego, przepraszam oplunia. 😅
    Fakt, nie każdy musi kochać mercedesy. Mój Stary np. to wielki fan bmw, i to tych bardziej wiekowych i w ogóle starej motoryzacji.

    AEGO lubi tę wiadomość

    👩‍🦰34 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań
    IUI 10.2023 (27-my cykl starań)
    👶 wyczekana Basia 07.2024 💗

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2231 2034

    Wysłany: 24 maja, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis wrote:
    Aego, przepraszam oplunia. 😅
    Fakt, nie każdy musi kochać mercedesy. Mój Stary np. to wielki fan bmw, i to tych bardziej wiekowych i w ogóle starej motoryzacji.
    Opelek wybacza, ale prawda jest taka, że to auto dla jakiś cholernych bogaczy, bo nam się psuje regularnie co miesiąc. 🤣 Ale nowe już czeka na odbiór, ale nie pogardziłabym oczywiście mercem!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 20:29

    age.png
  • Kocur Autorytet
    Postów: 1560 1633

    Wysłany: 24 maja, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez jaj Zosia ! Jest przekazak ! Poza tym Każdy wózek to król szos ! 😎

    Moj pierwszy wózek był firmy krzak , chyba najtańszy na allegro , ale i tak uważałam że był totalnym kocurem, bo był w panterkę a Ryś to kot ;) więc wszystko się zgadzało ;). Do tego jeździłam matizem a chwilę później przesiadłam się do lanosa lub nubiry , także to był dla mnie awans jak z malucha na limuzynę ;). Pierwszy kredyt, wykańczanie mieszkania „po kosztach” a z tak ogromnym wzruszeniem wspominam ten czas macierzyństwa, że marzę teraz o powtórce. A mój mały kartofel skończył już 10 lat i nie wiem kiedy to minęło .

    Do do brzucha i uroków ciąży na ostatniej prostej- ja chyba pęknę 😂 straciłam pępek 🫣 nie mogę się już położyć w wannie . Najgorzej ;) a na dodatek mamy chyba najgorętszy maj ever ! Normalnie byłabym zachwycona, teraz jakoś nie bałdzo ;)

    Dalej w ferworze przygotowań do komunii, zaraz będzie za nami i w końcu spakuje torbę, obiecuję ;)

    Buziaki !!!




    AEGO, Zosis, Sajgonka lubią tę wiadomość

    2014- synek cc 36 tc
    2016- adopcja córeczki
    2019- poronienie zatrzymane 10 tc 💔
    2020- ciąża w bliźnie po cc 8/9tc 💔
    2024- córeczka cc 36 tc
    202406105056.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5303 4660

    Wysłany: 24 maja, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sajgonka super brzuszek 😊 Też zadaję sobie to pytanie ale się okaże za parę tygodni 😆

    Ja już zakupiłam bilety do Pl. Lecę na 8dni sama z dziećmi w 33tc 🙈 Strach się bać ale muszę dzieciom (zwłaszcza synowi) badania porobić.
    Potem już od 18czerwca mam macierzyńskie, więc zostało mi 2tyg.pracy jupiiiii😁

    Ja jeszcze niedawno drobne zakupy ciuszków zrobiłam i nadal mnie kusi by zrobić sobie zapas na 62😂ale zobaczę jeszcze, bo ważniejsza na ten moment jest wanienka, której jeszcze nie ma.

    IMG-20240510-153413.jpg
    IMG-20240510-153526.jpg
    IMG-20240510-153702.jpg

    Ania1985 te Twoje ubranka co wklejałaś ostatnio też bardzo mi się podobały. Nie wiesz, czy sklep wysyła za granicę 😆❓

    Natka9106 powodzenia teraz na ten trudny miesiąc. Trzymam kciuki, żeby partner zdążył na narodziny. Mój się spóźnił jakieś pół godziny 😆 Poleciał do Pl dosłownie na dobę i wtedy córka zechciała wyjść 🤣 Zdążył na rodzenie łożyska🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 21:37

    Sajgonka, dori, Natka9106, Kejt93, Ania1985, Kocur, Doris8, Raela lubią tę wiadomość

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Emimo Autorytet
    Postów: 1360 986

    Wysłany: 24 maja, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka trzymam kciuki żeby Maluszek zaczekał na tatę
    Sajgonka super brzuszek pięknie wyglądasz
    Lady Dior śliczne ubranka to chyba NEXT ?
    Ja dziś pierwszy raz mam tak porządnie spuchnięte stopy jak idę to czuję że woda mi się przelewa. Muszę siedzieć z nogami do góry.
    Ja cały czas sprzątam. Nie wyrobię się na pewno do porodu z tym co bym chciała.
    Kącika dla Maluszka nie mam, bo czekam na sofę i narożnik jak przyjdą ( mają być do 17.06 ) to wtedy ogarnę salon rozłożę łóżeczko i krzesełko na leżaczkiem.

    Sajgonka lubi tę wiadomość

    26.10 11dpo ⏸️
    14.11 ♥️
    🙋‍♀️40 lat
    👧2003
    👦2008
    👧2010
    👧2021
    👶2024
    age.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 2996 6649

    Wysłany: 25 maja, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki w weekend! Widzę
    Że wszystkie pospały nie tylko ja 😂

    Ja zaraz nastawiam ostatnie „pierwsze pranie” i od następnego tygodnia chyba wezmę się za ubranka powyżej 62 i spakuje w worki próżniowe żeby mieć gotowe. (Na ten moment spakowane mam je w walizkach, a muszę jedną opróżnić żeby spakować się do szpitala 😂)

    Coraz częściej zdarzają mi się skurcze przepowiadające, kilka - kilkanaście razy w ciągu dnia je czuję…

    Młody też już bardziej się rozpycha niż kopie… wczoraj dotarła do mnie straszna wiadomość, moja koleżanka straciła dzieciątko w 24 tc 😭 bardzo dziękuję Bogu że u nas jest ok i bąbel książkowo rośnie ❤️ i nie ma żadnych komplikacji.
    Stary też od kilku dni cały czas mi powtarza żeby się oszczędzać… uczę się tego serio… nie siedzę w pracy całymi dniami, staram się od 9:30 max do 15 i po obiedzie już nie wracać do biura co miało miejsce do tej pory… ja chyba nie bardzo potrafię w odpoczynek… ale już zdecydowałam że do okien napewno poszukam kogoś do pomocy, jak będzie ok to może i do takiego generalnego sprzątania mieszkania z odsunięciem mebli itp. Dbajmy o siebie dziewczyny ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja, 09:22

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2231 2034

    Wysłany: 25 maja, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    Cześć dziewczynki w weekend! Widzę
    Że wszystkie pospały nie tylko ja 😂

    Ja zaraz nastawiam ostatnie „pierwsze pranie” i od następnego tygodnia chyba wezmę się za ubranka powyżej 62 i spakuje w worki próżniowe żeby mieć gotowe. (Na ten moment spakowane mam je w walizkach, a muszę jedną opróżnić żeby spakować się do szpitala 😂)

    Coraz częściej zdarzają mi się skurcze przepowiadające, kilka - kilkanaście razy w ciągu dnia je czuję…

    Młody też już bardziej się rozpycha niż kopie… wczoraj dotarła do mnie straszna wiadomość, moja koleżanka straciła dzieciątko w 24 tc 😭 bardzo dziękuję Bogu że u nas jest ok i bąbel książkowo rośnie ❤️ i nie ma żadnych komplikacji.
    Stary też od kilku dni cały czas mi powtarza żeby się oszczędzać… uczę się tego serio… nie siedzę w pracy całymi dniami, staram się od 9:30 max do 15 i po obiedzie już nie wracać do biura co miało miejsce do tej pory… ja chyba nie bardzo potrafię w odpoczynek… ale już zdecydowałam że do okien napewno poszukam kogoś do pomocy, jak będzie ok to może i do takiego generalnego sprzątania mieszkania z odsunięciem mebli itp. Dbajmy o siebie dziewczyny ❤️
    Do okien bierz kogoś koniecznie! Ja bym oszalała jakbym miała teraz myć okna, a w mieszkaniu to nie mam ich dużo.
    Co do koleżanki - straszne 😟, to jest coś czego całą ciążę się obawiałam i nadal obawiam najbardziej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja, 09:35

    age.png
  • Doris8 Autorytet
    Postów: 1799 1610

    Wysłany: 25 maja, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne ciuszki dziewczyny 😉 ja postanowiłam, że nie dokupię nic póki nie wyprasuje i nie posegreguje tego co mam.. 🤣 pewnie się tak umęczę, że mi się odechce.
    A właśnie, obcinacie wszędzie metki czy zostawiacie ? 🙈

    Moon bardzo przykra wiadomośc, nie umiem sobie nawet wyobrazić ,osobiście cały czas się takich sytuacji boję, najbardziej tego, że poród będzie trwał za długo i coś się zadzieje😨 co do odpoczynku, racja, słuchaj Starego i korzystaj z czasu który Ci został dla Maleństwa, ale przede wszystkim dla samej siebie 😊

    🏡👩‍❤️‍👨
    🙎‍♀️ 32'
    🙎‍♂️34'

    09.23 1 IUI ❌️
    10.23 2 IUI ✅️
    03.11 ⏸️
    20.11 pierwsze usg 😍
    20.11 3mm, mamy ♥️
    08.12 9tc, mamy 23,3 mm😍 - krwiak😩
    28.12 prenatalne OK 👶 5,2cm 11+6,
    niskie ryzyka 🤞

    🩷14.07, 21.09, 10/10, 3030g🩷

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2231 2034

    Wysłany: 25 maja, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris8 wrote:
    Piękne ciuszki dziewczyny 😉 ja postanowiłam, że nie dokupię nic póki nie wyprasuje i nie posegreguje tego co mam.. 🤣 pewnie się tak umęczę, że mi się odechce.
    A właśnie, obcinacie wszędzie metki czy zostawiacie ? 🙈

    Moon bardzo przykra wiadomośc, nie umiem sobie nawet wyobrazić ,osobiście cały czas się takich sytuacji boję, najbardziej tego, że poród będzie trwał za długo i coś się zadzieje😨 co do odpoczynku, racja, słuchaj Starego i korzystaj z czasu który Ci został dla Maleństwa, ale przede wszystkim dla samej siebie 😊
    Ja odcięłam, nie prałabym z metkami 😅.

    age.png
  • Sajgonka Autorytet
    Postów: 726 869

    Wysłany: 25 maja, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! My zaczęliśmy dzień od goferkow z nowej gofrownicy 🤩 i planujemy dzień spędzic na rodos.

    Kocur kiedy macie komunie?

    Lady Dior piękne ciuszki, jaram się tym że będzie latko i będzie można ubierać te piękne rampersiki.
    Jakimi liniami lecisz? Nie robią problemu powyżej 32tc?

    Moon straszna historia z tą koleżanką, ja też brałam panią do okien, więc nawet nie ma się co zastanawiać ✊🏻 co do spania to młody nam pospal do 7.30, więc się starałam nie ruszac i tego nie zniszczyc, ale gdzieś od 5 czy 6 rano pewnie byłam już cała odrętwiała😆

    👦🏻2021
    👶🏻2024

    age.png
  • Kejt93 Autorytet
    Postów: 1205 1311

    Wysłany: 25 maja, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    Cześć dziewczynki w weekend! Widzę
    Że wszystkie pospały nie tylko ja 😂

    Ja zaraz nastawiam ostatnie „pierwsze pranie” i od następnego tygodnia chyba wezmę się za ubranka powyżej 62 i spakuje w worki próżniowe żeby mieć gotowe. (Na ten moment spakowane mam je w walizkach, a muszę jedną opróżnić żeby spakować się do szpitala 😂)

    Coraz częściej zdarzają mi się skurcze przepowiadające, kilka - kilkanaście razy w ciągu dnia je czuję…

    Młody też już bardziej się rozpycha niż kopie… wczoraj dotarła do mnie straszna wiadomość, moja koleżanka straciła dzieciątko w 24 tc 😭 bardzo dziękuję Bogu że u nas jest ok i bąbel książkowo rośnie ❤️ i nie ma żadnych komplikacji.
    Stary też od kilku dni cały czas mi powtarza żeby się oszczędzać… uczę się tego serio… nie siedzę w pracy całymi dniami, staram się od 9:30 max do 15 i po obiedzie już nie wracać do biura co miało miejsce do tej pory… ja chyba nie bardzo potrafię w odpoczynek… ale już zdecydowałam że do okien napewno poszukam kogoś do pomocy, jak będzie ok to może i do takiego generalnego sprzątania mieszkania z odsunięciem mebli itp. Dbajmy o siebie dziewczyny ❤️

    Słyszałam podobne historie, ja w tym czasie strasznie bałam się przedwczesnego porodu. Bardzo współczuje koleżance bo mogę tylko domyślić się jakie to bolesne. 🥺

    Wczoraj u nas dość mocno lało wiec ku mojemu zdziwieniu tatuś ustawił mebelki w naszej sypialni a ja wreszcie pozbierałam wszystkie rzeczy dzidziusiowe i poupychałam na przewijaku. Jeszcze dostawka musi wlecieć na swoje miejsce i w sumie wszystko gotowe 😬🫣

    Czy planujecie prac elementy wózka które są w środku gondoli? Mam prześcieradełko i zastanawiam się czy jest to konieczne i ciekawa jestem waszego zdania 😅

    Dostałam fotki z sesji zdjęciowej. Jestem zachwycona, chciałam wrzucić fotkę ale jeśli zaslonie twarze to wyglądamy jak zdjęcia kryminalne 😆

    💒 04.09.2021
    Starania 👶 od 2022
    ⏸️ październik 2022
    💔 listopad 2022
    ❤️‍🩹 wznowienie starań 02.2023
    ⏸️ październik 2023 🥹🤞✊

    🤰22.11.2023 - 1,58 cm i bijące serduszko
    👶 08.12.2023 (10+1) - 3,48 cm
    👦 04.01.2023 (14+0) - 8,15 cm - chłopczyk
    ⚖️ 25.01.2024 (17+0) - 190g ❤️
    ⚖️ 15.02.2024 (20+0) - 310g 😍
    ⚖️ 07.03.2024 (23+0) - 630g 🥺
    ⚖️ 28.03.2024 (26+0) - 960g 😱
    ⚖️ 18.04.2024 (29+0) - 1650g 🤯
    ⚖️ 09.05.2024 (32+0) - 2150g 🥳
    ⚖️ 31.05.2024 (35+1) - 2750 g

    Nikodem 🩵
    23.06.2024 - godz 20:09
    ⚖️ 3260g
    📏 55 cm

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2231 2034

    Wysłany: 25 maja, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt93 wrote:
    Słyszałam podobne historie, ja w tym czasie strasznie bałam się przedwczesnego porodu. Bardzo współczuje koleżance bo mogę tylko domyślić się jakie to bolesne. 🥺

    Wczoraj u nas dość mocno lało wiec ku mojemu zdziwieniu tatuś ustawił mebelki w naszej sypialni a ja wreszcie pozbierałam wszystkie rzeczy dzidziusiowe i poupychałam na przewijaku. Jeszcze dostawka musi wlecieć na swoje miejsce i w sumie wszystko gotowe 😬🫣

    Czy planujecie prac elementy wózka które są w środku gondoli? Mam prześcieradełko i zastanawiam się czy jest to konieczne i ciekawa jestem waszego zdania 😅

    Dostałam fotki z sesji zdjęciowej. Jestem zachwycona, chciałam wrzucić fotkę ale jeśli zaslonie twarze to wyglądamy jak zdjęcia kryminalne 😆
    Ja prałam prześcieradła do gondoli, nic więcej.
    Tak, ja od jakiegoś 20-28 tc bałam się prawie jak na początku, bo wiedziałam, że nic się nie zrobi za bardzo, trudno jest ratować takie maluchy, ale przecież nie pisałabym wtedy tego na forum, żeby kogokolwiek straszyć. 🙈 Po tym 28 tc podobno te szanse wzrastają szybko z tyg na tydzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja, 10:46

    Kejt93 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Minia95 Autorytet
    Postów: 491 384

    Wysłany: 25 maja, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesamowite jak każdy tydzień w brzuchu jest na wagę złota :') i jakie te organizmy mamusiek są cenne dla rozwoju takiego maluszka.

    Synuś - 1.07.2024 ❤️
  • Doris8 Autorytet
    Postów: 1799 1610

    Wysłany: 25 maja, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero wczoraj bardziej odetchnelam kończąc 33tc bo mój szpital jest I referencyjnosci i bałam się strasznie tej walki z czasem czy człowiek zdąży gdzieś dojechać 😑
    Do gondoli piorę prześcieradło, tak jak do baby hug, dostawki i łóżeczka choć wydaje mi się, że nie mam jeszcze jakiegoś materaca 🤣 ale już zgłupiałam z tym czego mi brakuje... nie idzie tego ogarnąć, codziennie co 2 dni wpada mi do głowy jedna rzecz.
    Co do metek to nie wiem sama. Większe czy w niewygodnych miejscach na pewno obcinam, ale tak patrzę, że nawet w tych ciuszkach co używane kupilam to są metki w dużej części 🤷‍♀️

    🏡👩‍❤️‍👨
    🙎‍♀️ 32'
    🙎‍♂️34'

    09.23 1 IUI ❌️
    10.23 2 IUI ✅️
    03.11 ⏸️
    20.11 pierwsze usg 😍
    20.11 3mm, mamy ♥️
    08.12 9tc, mamy 23,3 mm😍 - krwiak😩
    28.12 prenatalne OK 👶 5,2cm 11+6,
    niskie ryzyka 🤞

    🩷14.07, 21.09, 10/10, 3030g🩷

    age.png
‹‹ 389 390 391 392 393 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ