X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2024
Odpowiedz

Lipiec 2024

Oceń ten wątek:
  • Nisia18 Autorytet
    Postów: 574 939

    Wysłany: 7 listopada 2023, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. .

    Witam się nieśmiało , bo czuję że szybciej się pożegnam niż tu posiedzę z Wami .. :(

    Mam termin na lipiec , ale moje plamienia zamieniły się na czerwono i chyba nic z tego nie będzie .

    Pytanie mam tylko czy któraś z Was miała przypadek takich plamien nawet na czerwono i wszystko było ok ?

    Wizyta kolejna w sobotę , albo będzie serduszko albo Koniec ..

    Napisze tylko że robiłam betę 3 razy i przyrost w normie .

  • Cynamonkaa Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 7 listopada 2023, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nisia18 wrote:
    Cześć dziewczyny. .

    Witam się nieśmiało , bo czuję że szybciej się pożegnam niż tu posiedzę z Wami .. :(

    Mam termin na lipiec , ale moje plamienia zamieniły się na czerwono i chyba nic z tego nie będzie .

    Pytanie mam tylko czy któraś z Was miała przypadek takich plamien nawet na czerwono i wszystko było ok ?

    Wizyta kolejna w sobotę , albo będzie serduszko albo Koniec ..

    Napisze tylko że robiłam betę 3 razy i przyrost w normie .
    Hej, a nie możesz iść szybciej skontrolować plamienia? Ja miałam plamienia ale to byl jeszcze 4 tydz i lekarka na teleporadzie kazała mi jechać skontrolować to od razu.

  • Cynamonkaa Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 7 listopada 2023, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukrecja1208 wrote:
    Dziewczyny, przesunęli mi wizytę z środy na dziś i to już na 12.30 😱 Pół nocy nie spałam...
    I jak ?? Bo my tu się wspólnie martwimy

  • Cynamonkaa Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 7 listopada 2023, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam że mi przesunęli wizytę z poniedziałku na czwartek i już nogami przebieram.. Ale staram się nie wariować i traktować każdy dzień zwyczajnie, nie nakręcać się ciążą ale potem w nocy spać nie mogę bo na niczym innym sie skupić nie mogę 🙈

  • Lukrecja1208 Ekspertka
    Postów: 215 223

    Wysłany: 7 listopada 2023, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Nisia, jeśli tak wygląda sytuacja to myślę że nie ma co czekać do soboty tylko leć nawet na sor, niech sprawdzą co się dzieje i coś zaradzą. Trzymam kciuki!

    Naczekałam się na wizytę ale było warto 😊 Mamy 4mm dzidziusia i bijące serduszko 💖 Czekałam na ten dzień równe 3 lata😍😍😍


    https://ibb.co/BK8xZbP

    Zojkaa, Vivi00, oli23, Emimo, Cynamonkaa, Bluesky, IssGreen lubią tę wiadomość

    Starania od października 2020
    Maj 2021: Puste jajo 💔
    IVF 2023: Brak zarodków 😭
    21.10.2023⏸ Naturalna niespodzianka 😮
    Beta 289/761/ 1611, wizyta ➡️ widać pęcherzyk 😊
    7.11 Mamy 4mm dzidzi z bijącym serduszkiem ❤😍
    29.11 9t2d ➡️Serduszko przestało bić w 6tyg 😭💔
    👼 Chłopczyk, trisomia 13 😪
  • Zojkaa Ekspertka
    Postów: 145 160

    Wysłany: 7 listopada 2023, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukrecja1208 wrote:
    Hej Nisia, jeśli tak wygląda sytuacja to myślę że nie ma co czekać do soboty tylko leć nawet na sor, niech sprawdzą co się dzieje i coś zaradzą. Trzymam kciuki!

    Naczekałam się na wizytę ale było warto 😊 Mamy 4mm dzidziusia i bijące serduszko 💖 Czekałam na ten dzień równe 3 lata😍😍😍


    https://ibb.co/BK8xZbP


    Ale cudowne wieści 😍 niech kropek rośnie zdrowo ❤️

    Dzięki Twojej wizycie jestem pełna nadzieji, że i ja w czwartek zobaczę swojego dzidziusia po prawie 3 latach od pustego jaja 🙏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2023, 16:03

    Lukrecja1208, Emimo, Cynamonkaa lubią tę wiadomość

    03.2021 puste jajo płodowe 💔

    24.10.23 ⏸️🌈
    26.10 💉beta 221,69 prog 27,60
    USG 6+2 - 2,9mm 😍
    USG 8+2 - 1,53cm❤️
    USG 10+2 - 3,35cm❤️
    I prenatalne 12+2 - 5,9cm
    II prenatalne 21+2 - 430g chłopca🩵
    III prenatalne 28+2 - 1306g 🩵

    preg.png
  • Lukrecja1208 Ekspertka
    Postów: 215 223

    Wysłany: 7 listopada 2023, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mocno Ci tego życzę i bardzo w to wierzę 😊 Widzę że pięknie beta u Ciebie szybuje do góry, więc to bardzo napawa optymizmem 😍

    Zojkaa lubi tę wiadomość

    Starania od października 2020
    Maj 2021: Puste jajo 💔
    IVF 2023: Brak zarodków 😭
    21.10.2023⏸ Naturalna niespodzianka 😮
    Beta 289/761/ 1611, wizyta ➡️ widać pęcherzyk 😊
    7.11 Mamy 4mm dzidzi z bijącym serduszkiem ❤😍
    29.11 9t2d ➡️Serduszko przestało bić w 6tyg 😭💔
    👼 Chłopczyk, trisomia 13 😪
  • Nisia18 Autorytet
    Postów: 574 939

    Wysłany: 7 listopada 2023, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja miałam wizytę wczoraj . Więcej nie ma sensu narazie . W sobotę wizyta czy serduszko bije .

  • Zojkaa Ekspertka
    Postów: 145 160

    Wysłany: 7 listopada 2023, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukrecja1208 wrote:
    Bardzo mocno Ci tego życzę i bardzo w to wierzę 😊 Widzę że pięknie beta u Ciebie szybuje do góry, więc to bardzo napawa optymizmem 😍

    Tak, beta wkoncu zaczęła przyrastać szybciej więc liczę, że to dobry znak 🙂

    Jak wrażenia po wizycie? Stres już jest troszkę mniejszy? Jak to jest zobaczyć swoje dzieciątko z serduszkiem? 😍

    Granita lubi tę wiadomość

    03.2021 puste jajo płodowe 💔

    24.10.23 ⏸️🌈
    26.10 💉beta 221,69 prog 27,60
    USG 6+2 - 2,9mm 😍
    USG 8+2 - 1,53cm❤️
    USG 10+2 - 3,35cm❤️
    I prenatalne 12+2 - 5,9cm
    II prenatalne 21+2 - 430g chłopca🩵
    III prenatalne 28+2 - 1306g 🩵

    preg.png
  • przypadekbeznadziejny Znajoma
    Postów: 25 13

    Wysłany: 7 listopada 2023, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miała któraś z was tak że najpierw były odczuwalne kłucia w podbrzuszu i po tygodniu ustąpiły? Aktualnie jestem 6tyd i 2 dni wizytę mam mieć dopiero za tydzień, betę robiłam dwukrotnie i przyrost był ładny w tym tygodniu nie mam możliwości bo do pracy muszę jeździć na 7 rano 😞

    Sylwia
  • Annne Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 7 listopada 2023, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowa na pokładzie 😊 moja historia- 4,5corka i teraz już 7 dni przed spodziewana miesiączka ( piątek ) w godzinach popołudniowych test=dwie kreseczki ,powtórzony w sobotę również pozytywny + beta 60,5 w poniedziałek beta 181 wczoraj wieczorem i dziś brązowe plamienie w małych ilościach . ( Spodziewana miesiączka dopiero 10 listopada) co o tym myślicie ??

    Granita lubi tę wiadomość

  • Vivi00 Znajoma
    Postów: 28 36

    Wysłany: 7 listopada 2023, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam takie kłucia aktualnie ich nie czuje ale też jeszcze nie byłam u lekarza więc ciężko powiedzieć czy tak ma być

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2023, 19:33

  • Lukrecja1208 Ekspertka
    Postów: 215 223

    Wysłany: 7 listopada 2023, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stres był ogromny i zła jestem na siebie że mnie tą betę pokorciło zrobić. Ona faktycznie później Może zwolnić i wychodzi na to że nie jest to nic złego. Nastawiałam się na najgorsze, a przez pierwszy moment na usg byłam przekonana że się potwierdzą moje najwieksze objawy bo chwilę trwało zanim lekarka nam pokazała maleństwo. Wzruszenie totalne, niedowierzanie, ogromna radość i niesamowitą ulga. Byłam z mężem i zobaczyć radość na jego twarzy też piękne 😍

    Zojkaa, Emimo, Granita lubią tę wiadomość

    Starania od października 2020
    Maj 2021: Puste jajo 💔
    IVF 2023: Brak zarodków 😭
    21.10.2023⏸ Naturalna niespodzianka 😮
    Beta 289/761/ 1611, wizyta ➡️ widać pęcherzyk 😊
    7.11 Mamy 4mm dzidzi z bijącym serduszkiem ❤😍
    29.11 9t2d ➡️Serduszko przestało bić w 6tyg 😭💔
    👼 Chłopczyk, trisomia 13 😪
  • BetkaBetka Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 7 listopada 2023, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim! Mam pcos i endometriozę juz od 16. roku życia. Jestem z mężem już 3 lata (w partnerstwie ponad 10). Po wakacjach tego roku zdecydowaliśmy się na dziecko. 2 listopada ujrzałam dwie kreski. Ostatnią @ miałam 2 października. Wg testów owulacyjnych, owulację miałam 20-21 października. Współżyliśmy właśnie 20 października i od tamtej pory mam kłucie w podbrzuszu. Dziś dostałam plamienie, podejrzewam że implantacyjne bo w tym okresie powinnam dostać @.
    Mieszkam w uk. Byłam wczoraj oddać mocz do badania i czekam na wyniki i na wezwanie do położnej w celu zobaczenia co tam się wyczynia i skąd ten ból.
    Trzymajcie kciuki!

    Dużo, dużo zdrówka dla Was wszystkich! 💚💚💚

    Granita lubi tę wiadomość

  • Granita Ekspertka
    Postów: 168 179

    Wysłany: 8 listopada 2023, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! :)
    Przeczytałam wszystko ale ciężko sie odnieść więc - za wszystkie trzymam kciuki, wszystkim gratuluję 🥰

    I ja jeszcze bardzo nieśmiało ale jednak witam się z terminem z om na 6.07 🙊

    Pierwsza ciąża - bezproblemowa, miałam mdłości, odrzuciło mnie od większości jedzenie przez co schudłam 10kg ale na prawdę super się czułam! I fizycznie i psychicznie. Poród może nie najłatwiejszy ale wspominam z uśmiechem 🥰 Na pokładzie synek obecnie Rok i 7 miesięcy.

    Druga ciąża - udało się za pierwszym razem, byliśmy przeszczęśliwi. Niestety słaby przyrost bety, po drodze TRAGICZNA lekarka, spokojnie mogłam skarżyć ale zbyt dużo by mnie to kosztowało. Finalnie niestety ciąża pozamaciczna, wycięty jajowód, na stół trafiłam, jak to powiedzieli - w ostatnim dobrym momencie.
    Zielone światło na dalsze starania.
    W lipcu wróciła miesiączka no i działaliśmy 😉
    W październik jakoś wyjątkowo wierzyłam - urodziny, rocznica ślubu.. jednak 1/2/3 test negatywny więc już nie miałam nadzei. No i po tym 3 teście (31 dc), który pierwotnie był negatywny, miałam odruch wymiotny w trakcie śniadania, wróciłam do łazienki no a tam ewidentnie cień cienia (nie odczekalam tych 5min no ale też wróciłam po jakichś 15, więc mogło być różnie). Podkręcona przez dziewczyny na innym wątku tu - odnalazłam jeszcze jeden test no i mimo południa - już wyraźne dwie kreski.
    Pobiegłam na betę 102
    Po 48h 222
    Po 96h 1282
    Według kalkulatora bardzo ładny przyrost.
    Najchętniej biegałabym co 2 dzień na ta betę ale staram się zachować trzeźwe myślenie 🥺 Objawy ciążowe są (senność, mdłości, zgaga, rozkojarzenie, wzmożone bieganie siusiu 😅), żadnych niepokojących dolegliwości brak. Więc idąc za radą lekarki na wizycie przed ciążą (biec na betę, jeśli przyrost będzie słaby - umawiać wizytę natychmiast, jeśli będzie dobry - umówić 2 tygodnie po teście ciążowym).
    Wizyta umówiona na 15.11, umieram z niecierpliwości 😭😂 I już miałam przekładać na szybciej ale no po cichutku liczę na serduszko na tej wizycie, jeśli wszystko będzie ok (będę wtedy 6+4), więc dzielnie czekam skoro nic się nie dzieje.
    Zastanawiam się tylko czy zbadać jeszcze ta będę gdzieś po drodze czy jednak odpuścić 🙊 Strasznie boję się powtórki z rozrywki 😥.

  • Granita Ekspertka
    Postów: 168 179

    Wysłany: 8 listopada 2023, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annne wrote:
    Witam nowa na pokładzie 😊 moja historia- 4,5corka i teraz już 7 dni przed spodziewana miesiączka ( piątek ) w godzinach popołudniowych test=dwie kreseczki ,powtórzony w sobotę również pozytywny + beta 60,5 w poniedziałek beta 181 wczoraj wieczorem i dziś brązowe plamienie w małych ilościach . ( Spodziewana miesiączka dopiero 10 listopada) co o tym myślicie ??
    Nie miałam takiej sytuacji ale ponoć brązowe plamienia na początku ciąży jest normalne. Niemniej jeśli się stresujesz a do jutra nie przejdzie może jedź na IP? Jednak lepiej pojechać na marne niż żałować, że nic się nie zrobiło.

  • Lagolayet Koleżanka
    Postów: 59 65

    Wysłany: 8 listopada 2023, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Staraliśmy się od grudnia 2022 i w końcu
    w sobotę (10 dpo) Beta 15
    w poniedziałek (12 dpo) Beta 69 , progesteron 26,5
    Na dzisiejszy wynik dopiero czekam. Jedyne co mnie zastanawia i martwi to fakt ze jeszcze w niedziele i poniedziałek miałam objawy typu zgaga, delikatne zawroty głowy, częściej chodziłam siku. W tej chwili zero objawów. Ale widzę ze u was tez różnie z objawami - raz są raz ich nie ma. Trzymam za Was i za siebie mocno kciuki żeby wszystko było Oki ❤️❤️❤️
    Aplikacja termin wyliczyła mi na 12 lipca.

    Vivi00, Zojkaa lubią tę wiadomość

    Ona: 30
    ANA 1:320
    MTHFR
    PAI -1

    On: 35
    Morfologia: 2%

    4.11 Beta 15
    6.11 Beta 68
    8.11 Beta 139
  • Emimo Autorytet
    Postów: 1135 649

    Wysłany: 8 listopada 2023, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie 😀

    Granita lubi tę wiadomość

    26.10 11dpo ⏸️
    14.11 ♥️
    🙋‍♀️40 lat
    👧2003
    👦2008
    👧2010
    👧2021
    preg.png
  • Lukrecja1208 Ekspertka
    Postów: 215 223

    Wysłany: 8 listopada 2023, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Granita! Miło Cię tu widzieć 😍
    I wszystkie nowe dziewczyny 😄 👋

    Granita, BetkaBetka lubią tę wiadomość

    Starania od października 2020
    Maj 2021: Puste jajo 💔
    IVF 2023: Brak zarodków 😭
    21.10.2023⏸ Naturalna niespodzianka 😮
    Beta 289/761/ 1611, wizyta ➡️ widać pęcherzyk 😊
    7.11 Mamy 4mm dzidzi z bijącym serduszkiem ❤😍
    29.11 9t2d ➡️Serduszko przestało bić w 6tyg 😭💔
    👼 Chłopczyk, trisomia 13 😪
  • Granita Ekspertka
    Postów: 168 179

    Wysłany: 8 listopada 2023, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukrecja1208 wrote:
    Granita! Miło Cię tu widzieć 😍
    I wszystkie nowe dziewczyny 😄 👋
    Dzięki kochana 🥰 Ciebie również!
    Choć jeszcze nie do końca potrafię o sobie myśleć, że "jestem w ciąży" i z niecierpliwością czekam na wizytę 🙊

    Lukrecja1208 lubi tę wiadomość

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ