X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2024
Odpowiedz

Lipiec 2024

Oceń ten wątek:
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2220 2018

    Wysłany: 3 lipca, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis wrote:
    Dziewczyny zaraz będę starać się Was nadrabiać, bo widzę, że się tu sporo działo... U nas też. 🙈

    Od wczoraj od 20.58 jesteśmy razem z malutką Basią. 10/10, 3340g i 56 cm. Skurcze zaczęły mi się po 13 od razu regularne co mniej niż 10 minut, zanim dojechałam do szpitala już były co 4-5 i rozwarcie 3 cm. 🤯 Ja serio, nie wiem, kiedy to wszystko się zadziało. Poród całkowicie sn, bez oxy i zzo. Bolało, jak cholera, nie ma co się czarować. Momentami to myślałam, że nie dam rady, na znieczulenie najpierw było za wcześnie po heparynie, a później już za późno. 😬 Ale trafiłam na dwie cudowne zmiany położnych i śmiem twierdzić, że dzięki nim przeżyłyśmy. Niestety, nie obyło się bez nacięcia krocza, bo na koniec pojawiły się zielone wody i jakieś problemy ze spadającym tętnem, ale koniec końców bez komplikacji. 🤩

    I wiecie co? Ten cały ból i mękę porodową zapomina się, jak tylko maleństwo przyłożą Wam na klatkę, serio. 😍

    Teraz się tulimy i próbujemy odpocząć.
    https://ibb.co/mvvyc7t
    Jednak Basia! I jak zaskoczeni?!
    Gratuluję! 💕 Jak każda z naszych mam, jesteś super turbo dzielna! 🙈
    Kruszyna piekna! 😃

    Zosis, Magic05 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Nimfadora Autorytet
    Postów: 646 784

    Wysłany: 3 lipca, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis, ogromne gratulacje!😘 Piękna Dziewuszka! ❤

    Zosis, Magic05 lubią tę wiadomość

  • Doris8 Autorytet
    Postów: 1792 1590

    Wysłany: 3 lipca, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis bardzo gratuluję 😍 słodkości!! 🥰🥰
    Tylko co Ty z Michasiem zrobiłaś?!😅
    No nie powiem, zdygałaś mnie teraz... tą szybką akcją i terminem 'prawie' moim 🙈
    Tulcie się i odpoczywajcie 😊!

    Zosis, Magic05 lubią tę wiadomość

    🏡👩‍❤️‍👨
    🙎‍♀️ 32'
    🙎‍♂️34'

    09.23 1 IUI ❌️
    10.23 2 IUI ✅️
    03.11 ⏸️
    20.11 pierwsze usg 😍
    20.11 3mm, mamy ♥️
    08.12 9tc, mamy 23,3 mm😍 - krwiak😩
    28.12 prenatalne OK 👶 5,2cm 11+6,
    niskie ryzyka 🤞

    🩷14.07, 21.09, 10/10, 3030g🩷

    age.png
  • Mimi09 Autorytet
    Postów: 1464 2443

    Wysłany: 3 lipca, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis, gratualcje!! 🎉🥰 Piękne imię dla córeczki 😍

    Alez wątek obfituje w dzieciaczki w ostatnie dni 😁 rozpakowywanie nabiera tempa!

    Zosis lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2019
    👩 Niedoczynność tarczycy, IO, endometrioza (torbiel jajnika), adenomioza, usunięty mięśniak macicy, AMH 1,1-1,8 (89 r.)
    🧔 Ciężka oligoteratozoospermia, IO

    ➡️ 1IMSI - 02.2022 - długi, 3 komórki, 3 zapłodnione, 0 blastek - brak transferu 😔
    ➡️ 2IMSI - 07.2022 - krótki, 5 komórek, 5 zapłodnionych, 0 blastek - brak transferu 😭
    ➡️ 3IMSI - 03/04.2023 - duostim, 2x krótki, łącznie 8 komórek, 7 zapłodnionych, 2x4A❄️, 0 blastek 💔
    ▪️31.10.2023 - CN, FET 2x4A(2-dniowe)+EG&AH
    7dpt-⏸️; 8dpt-33; 10dpt-114; 13dpt-296; 15dpt-869; 17 dpt-2136; 20dpt-6934; 24 dpt-19951
    6t1d - mamy ❤️🥹
    11t2d - sanco - ryzyka niskie, córeczka 😍
    37t4d - CC, 51 cm, 2720 g - nasz cud już z nami 🥰

    age.png
  • Sajgonka Autorytet
    Postów: 717 853

    Wysłany: 3 lipca, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis gratulacje, widzisz a już chciałas się przepakowywac😆 a wagowo chyba taka sredniaczka, co? 🙂 Wiem że było Ci ciężko, ale ja i tak zazdroszczę porodu🤭 dla mnie marzenie w porównaniu do wielu godzin skurczy bez rozwarcia🙈

    Ciri piękny pokoik, my gdzieś mamy karuzele, nie wiem gdzie, ale to i tak ma sens chyba dopiero jak dziecko zaczyna trochę więcej widzieć, może po miesiącu, dwóch. U nas się kompletnie nie sprawdziła, zero zainteresowania.

    U mnie w większości starszakiem zajmuje się mąż po żłobku, ja już nie daję sobie rady. Teraz też ma takie bunty, że mam go momentami ochotę wyrzucić przez balkon😅 ale na szczęście jesteśmy oboje w domu i się zmieniamy jak jest kryzys.

    Ja wróciłam z bezsensownego ktg, na którym nic szczególnego nie wyszło. Dziecku bije serce, a ja nie mam skurczy, wiedziałam to zanim wydałam stówę na badanie, ale ok 😅 dziś mam wizytę, ale też nic odkrywczego się nie dowiem na tym etapie.

    Zosis lubi tę wiadomość

    👦🏻2021
    👶🏻2024

    age.png
  • Katarzyna439 Autorytet
    Postów: 584 370

    Wysłany: 3 lipca, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    Znam problem. Mam turbo anemię i z płytkami też problem, do tego trombofilia, więc o zzo to mogę zapomnieć...
    Myślę dziś o tensie, ale musialabym wypożyczyć, a są tylko tygodniowe pakiety, gdzie terminu porodu przecież nie przewidze 🙈 położne tu dziś mi mówiły, że TENS pomaga tak do 4-6 cm, później przeszkadza raczej. A ja z kolei nie czuje się na tyle źle do tych 6 cm żeby tego potrzebowac, od 6 jest dramat
    Hej widziałam kiedyś, że na czerwcowych mamach pytałaś się o tens, rzadko tu już zaglądam ale czasem podczytuję i może ci to coś pomoże w wyborze. Ja miałam tens i potwierdzam pomaga tylko do 6-7 cm, ja co prawda miałam wywoływany poród więc możliwe, że te skurcze miałam bardziej intensywne, nie wiem. Od 7 wzięłam gaz i działał mniej więcej do 9 cm. Od 9 zaczęła się jazda i nic nie pomagało a skurcze miałam co minutę chyba :D ogólnie to poród mój wspominam bardzo dobrze, wiadomo bolało ale było ok, najważniejsze to się ruszać. Z podłączoną oksytocyną i ktg da się, przynajmniej u mnie w szpitalu się dało :) i polecam gaz też później wziąć bo naprawdę działa on. Ja mimo że miałam wywoływany poród to pierwsza faza u mnie trwała 4 h a druga 22 minuty i urodziłam w pozycji kolanowo łokciowej polecam, jakby mi się kazali wtedy położyć to chyba bym się zabiła, najgorsze jest leżenie dziewczyny. Jak tylko możecie to przyjmujcie inne pozycje i nie bójcie się wywoływania jeśli ktoś ma, wiadomo może być różnie ale nie ma się co źle nastawiać moim zdaniem. Ja tylko pękłam minimalnie i miałam może 1 szew, po porodzie od razu chodziłam i normalnie siadałam nic mnie nie bolało. Wiadomo byłam osłabiona to tak, ale fizycznie dla mnie bajka poród naturalny mimo że wywoływany.

    Także podsumowując tens polecam ale faktycznie działa tylko na chwilę, później polecam gaz. U mnie po cewniku już było rano 5 cm rozwarcia więc nie było sensu zzo, a ja nie chciałam, bo chciałam mieć pewność że będę mogła chodzić i się ruszać, a przy znieczuleniu niestety nie zawsze się tak da, wiadomo to też zależy.

    Magic05, Mamma-mia lubią tę wiadomość

    preg.png

    Na razie mama wesołego czworonoga ❤️🐾
    Niedługo mama słodkiej kuleczki 😊

    Nifty -> niskie ryzyka 🥳 dziewczynka 🌺🥰
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 3 lipca, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oli gratulacje maleństwa ❤️ dużo zdrówka dla Was i korzystajcie z czasu razem 🥹😍

    Zosis ale super że jesteście już razem 🥹 i poszło dość szybko, zazdroszczę pozytywnie przebiegu i tego że jesteście już razem 😍 a i super że trafiłaś na fajne położne to jest mega ważne ❤️

    Ja wczoraj jeszcze narobiłam pierogów że szpinakiem i fetą 😋 zamroziłam porcjami i będzie na połóg, zostanie dokupić jakieś warzywa na patelnię 😁

    U Nas pokój młodego prawie skończony zostały listwy i złożenie mebli mam nadzieję że w tydzień się wyrobimy i potem niech się dzieje, chociaż liczę na pełnię 😅

    Sajgonka, oli23, Zosis, Magic05 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • Junjul Autorytet
    Postów: 935 1123

    Wysłany: 3 lipca, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oli, Zosis, Minia - gratulacje dziewczyny! Ale wysyp dzieci na dniach 😄 jeżeli kogoś pominęłam to również gratuluję 🥳🎉 nie nadążam z czytaniem trochę 😄 Totylkoja co u Ciebie?
    My czekamy na pierwszą wizytę patronazowa, zobaczymy czy wszystko w porządku z wagą i ogólnie 🙂
    Jednak nie ma jak w domku, dziecko spojone, śpi w nocy, praktycznie nie płacze, chyba że głodna to jest alarm 😄 teraz moja średnia córka ma kryzys bo już nie jest maluszkiem i z jednej strony chce pomagać, z drugiej co chwilę wpada w rozpacz. Roboty przy trójce mnóstwo, ja nie leżę praktycznie tylko na nogach od rana do nocy, mąż pomaga ale przy przewadze ilościowej dzieci ledwo ogarniamy momentami 😄

    oli23, Zosis, Magic05, Raela lubią tę wiadomość

    age.png
  • Sajgonka Autorytet
    Postów: 717 853

    Wysłany: 3 lipca, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    Oli gratulacje maleństwa ❤️ dużo zdrówka dla Was i korzystajcie z czasu razem 🥹😍

    Zosis ale super że jesteście już razem 🥹 i poszło dość szybko, zazdroszczę pozytywnie przebiegu i tego że jesteście już razem 😍 a i super że trafiłaś na fajne położne to jest mega ważne ❤️

    Ja wczoraj jeszcze narobiłam pierogów że szpinakiem i fetą 😋 zamroziłam porcjami i będzie na połóg, zostanie dokupić jakieś warzywa na patelnię 😁

    U Nas pokój młodego prawie skończony zostały listwy i złożenie mebli mam nadzieję że w tydzień się wyrobimy i potem niech się dzieje, chociaż liczę na pełnię 😅
    Ja teraz każdego obiadu gotuję jak dla wojska i zjadamy porcję, a reszta idzie do zamry 🙂 zobaczymy ile się uda uzbierać. Też celuję w pełnię 🙂

    Myszkaaa20, Magic05 lubią tę wiadomość

    👦🏻2021
    👶🏻2024

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2220 2018

    Wysłany: 3 lipca, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg od 2h chodzę z Bubciem w wózku, bo bawi się ze mną w jakąś zabawę „zatrzymanie parzy” i się budzi. 🤡 Dobrze, że wzięłam słuchawki. 😅

    A Wasze Dzieciaczki chyba zobaczyły w kalendarzu, że jest lipiec i stwierdziły, że trzeba szybko wyskakiwać.

    Totylkoja, kochana martwimy się. ❣️ Daj jakiś znak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca, 13:28

    age.png
  • totylkoja Autorytet
    Postów: 638 606

    Wysłany: 3 lipca, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, nadrobię Was, ale póki co pisze, bo mam chwilę.

    Otóż jak napisałam Wam o skurczach to od 21 były co 7-10min, o godz. 01.00 zaczęły być częstsze i mocniejsze. Koło 2 porodowka i niestety nie miałam dużo szczęścia z szybkim albo chociaż mniej bolesnym porodem. Szczegóły zachowam dla siebie. Urodziłam o 14. Personel i szpital wspaniały, tylko ja znowu pechowiec 😜

    Ale na świecie jest nasza Zosia, urodziła się z wagą 3740 (kruszynka co?) Pamietacie jak mówiłam że wg usg nie przybiera. Także muszę powiedzieć mojemu ginowi, żeby sobie zmienił usg albo oczy.

    IMG-20240703-WA0006.jpg

    Lady_Dior, Myszkaaa20, AEGO, Ammeluna, Doris8, Mimi09, Zosis, Sajgonka, Mamma-mia, Magic05, Nimfadora, Kejt93, Ania1985, dori, MILENA, baby33, Emimo, Junjul, Raela lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀30👱🏻‍♂32

    24.03.23r. poronienie zatrzymane 7/8 tydz. 💔

    31.10 ⏸️
    02.11 bhcg 2047 mIU/ml; prog 27 ng/ml
    04.11 bhcg 5315
    07.11 wizyta - pechęrzyk ciążowy z ciałkiem żółtym
    19.11 szpital - krwawienie🥺
    30.11 8+4 i 2.05 cm
    21.12 4.9 cm
    28.12 prenatalne 13+1 i prawie 7 cm
    01.02.24 240 g cudu ❣️
    15.02 połówkowe 20+1 i 380 g dziewczynki 🌸
    14.03 716 g
    04.04 1100 g 💟
    25.04 1450 g 💟
    21.05 2300; 33+6
    04.06 2700: 35+6 🌸.

    age.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5287 4627

    Wysłany: 3 lipca, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przystopujcie, bo zaraz będzie zastój na połowę lipca😂 nieźle się tu dzieje 😁 Ja liczę, że urodzę w 38tc🤪

    Ammeluna super sesja z corcią🥰 ahh te noworodzie😊

    Emimo ale słodziak z Rysia🥰 Przystojniak.. Jak siostra zareagowała na brata😁?

    Junjul ja się tego mega boję jak to będzie z trójką 🙈🙈🙈 najbardziej mimo wszystko boję się nocy, bo syn śpi średnio aczkolwiek odpukać od paru dni jest dobrze. Oby tak zostało 🙏🏻

    Angel989 rano się rozpływałam nad córką a ledwo przyszłam po nią do szkoły i znowu cyrki 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Nie no serio cieszę się, że będę mieć drugiego syna, bo bym zwariowała z drugą taką panienką😂 Stary twierdzi, że jest wredna po mnie🤣🤣🤣
    Foch, bo jej kupiłam nadziewane go donauta a nie zwykłego. Bleeee bo ona chce spaghetti a nie ziemniaki z mięsem burakami. No zaraz mnie coś strzeli😂

    Angel989 to Ty chyba rodzisz następna 😁 daj znać jak po wizycie 😌

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca, 13:48

    Ammeluna, Mimi09, Magic05, Emimo lubią tę wiadomość

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5287 4627

    Wysłany: 3 lipca, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totylkoja aaaaa gratuluję ogromnie kochana 🥰 Śliczna córcia i ta waga ja nie mogę 😁 No jak Boga kocham nie ma sensu się stresować wagą dziecka jak jeszcze w brzuszku jest, bo często właśnie tak to wygląda 🤪 Zdrówka dla Was, tulcie się i bądźcie szczęśliwi 🥰😘

    totylkoja lubi tę wiadomość

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 3 lipca, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totylkoja gratulacje ❤️ mała słodzinka 🥹 najważniejsze że masz to za sobą i możecie się tulić ❤️ jesteś mega dzielna !

    Lady_Dior no prawdziwa księżniczka Ci się trafiła 😅

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2220 2018

    Wysłany: 3 lipca, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    totylkoja wrote:
    Kochane, nadrobię Was, ale póki co pisze, bo mam chwilę.

    Otóż jak napisałam Wam o skurczach to od 21 były co 7-10min, o godz. 01.00 zaczęły być częstsze i mocniejsze. Koło 2 porodowka i niestety nie miałam dużo szczęścia z szybkim albo chociaż mniej bolesnym porodem. Szczegóły zachowam dla siebie. Urodziłam o 14. Personel i szpital wspaniały, tylko ja znowu pechowiec 😜

    Ale na świecie jest nasza Zosia, urodziła się z wagą 3740 (kruszynka co?) Pamietacie jak mówiłam że wg usg nie przybiera. Także muszę powiedzieć mojemu ginowi, żeby sobie zmienił usg albo oczy.

    IMG-20240703-WA0006.jpg
    Dobrze, że się odezwałaś! Mam nadzieję, że mimo bardzo trudnego przeżycia dojdziesz do siebie!
    Zosia jest cudowna! 💞 Prawie kruszynka. 🤣

    age.png
  • Mimi09 Autorytet
    Postów: 1464 2443

    Wysłany: 3 lipca, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totylkoja 😍😍 ale księżniczka piękna 😍 gratulacje!

    Ale się dzieje, co wejdę na wątek to nowy bejbik 😁❤️

    Starania od 01.2019
    👩 Niedoczynność tarczycy, IO, endometrioza (torbiel jajnika), adenomioza, usunięty mięśniak macicy, AMH 1,1-1,8 (89 r.)
    🧔 Ciężka oligoteratozoospermia, IO

    ➡️ 1IMSI - 02.2022 - długi, 3 komórki, 3 zapłodnione, 0 blastek - brak transferu 😔
    ➡️ 2IMSI - 07.2022 - krótki, 5 komórek, 5 zapłodnionych, 0 blastek - brak transferu 😭
    ➡️ 3IMSI - 03/04.2023 - duostim, 2x krótki, łącznie 8 komórek, 7 zapłodnionych, 2x4A❄️, 0 blastek 💔
    ▪️31.10.2023 - CN, FET 2x4A(2-dniowe)+EG&AH
    7dpt-⏸️; 8dpt-33; 10dpt-114; 13dpt-296; 15dpt-869; 17 dpt-2136; 20dpt-6934; 24 dpt-19951
    6t1d - mamy ❤️🥹
    11t2d - sanco - ryzyka niskie, córeczka 😍
    37t4d - CC, 51 cm, 2720 g - nasz cud już z nami 🥰

    age.png
  • Doris8 Autorytet
    Postów: 1792 1590

    Wysłany: 3 lipca, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totylkoja no nic tylko się zakochać w tym "Maleństwie" 🥰🥰 przesyłam tony tulasów!!
    Teraz jestem ciekawa na ile mały jest brzuszek mojej gwiazdy 🙈

    Lady_Dior zgadzam się totalnie, zaczynam czuć już oddech na plecach czy jakaś inną presje😅 byle do piątku 🙈 bo nie chce rodzić w autobusie w drodze na ktg 🤣

    🏡👩‍❤️‍👨
    🙎‍♀️ 32'
    🙎‍♂️34'

    09.23 1 IUI ❌️
    10.23 2 IUI ✅️
    03.11 ⏸️
    20.11 pierwsze usg 😍
    20.11 3mm, mamy ♥️
    08.12 9tc, mamy 23,3 mm😍 - krwiak😩
    28.12 prenatalne OK 👶 5,2cm 11+6,
    niskie ryzyka 🤞

    🩷14.07, 21.09, 10/10, 3030g🩷

    age.png
  • Ammeluna Autorytet
    Postów: 411 795

    Wysłany: 3 lipca, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totylkoja - o jaaaa! Gratki! "Kruszynka" nieźle Cię wymęczyła, skoro dopiero o 14 przyszła na świat...ale jesteście razem i to się liczy 🤗 ojoj...jaki ten misiu musi być malutki, skoro taki mikro przy Niej 😍

    Myszkaaa20 - no ja Cię podziwiam za te pierogi. Serio. To trzeba jednak trochę postać i polepić. Brawo!

    Lady_Dior - a z tym wymyślaniem córki, to nawet mi nie mów 🤦‍♀️ moja ogólnie to jak sobie coś ubzdura, to chociażby skały s*ały, to nie zmieni zdania. Bo sos miał być obok ziemniaków, a nie na ziemniakach, bo Ona chce sukienkę, ale nie taką tylko inną 😶 a za niedługo będą takie dwie w domu...help 🫢

    U mnie zaczyna się coś dziać, bo do dzisiaj jak miałam skurcze, to było to napinanie brzucha, może jakiś delikatny dyskomfort, ale dzisiaj od godziny 9-10 naprawdę mnie boli jaki się brzuch spina, takie typowe bóle jak na okres, brzuch jak kamień, ale słyszałam, ze te przepowiadające przy kolejnych ciążach odczuwa się to intensywniej. Przy pierwszej ciąży tylko w ostatnich dniach tuż przed porodem tak miałam, a teraz to niech się Mała nie rusza, bo na RSV dopiero w poniedziałek się zaszczepiłam 😅 (a, i tak dla tych, które się jeszcze nie szczepiły, a by chciały, w co wątpię, że jeszcze tutaj takie są, to szczepionka bezbolesna i do tej pory nic mi nie jest 👍).

    Myszkaaa20, Lady_Dior lubią tę wiadomość

    age.png
  • Sajgonka Autorytet
    Postów: 717 853

    Wysłany: 3 lipca, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totylkoja gratulacje 🥰 mam nadzieję, że szybko będziesz miała okazję trochę odpocząć, na pewno poród Cię wymęczył ✊🏻

    Mnie często boli jak na okres i ogólnie mam przeróżne bóle, ale nic się nie pisze na ktg. A jak mnie lekarz pyta czy mam jakieś dolegliwości to nie bardzo wiem co mam odpowiedzieć. Czy "Wszystko mnie boli" to właściwa odpowiedź? 😆

    Magic05 lubi tę wiadomość

    👦🏻2021
    👶🏻2024

    age.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3123 2195

    Wysłany: 3 lipca, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Totylkoja, gratuluję ślicznej córeczki 🥰

    @Ammeluna, to mamy podobnie... U mnie też przepowiadające się zmieniły. Są bardziej bolesne i jakby zmieniły miejsce odczuwania, bo jak wcześniej był u mnie to sam brzuch, a bardzo doraźnie czułam krocze/tyłek, tak teraz co skurcz to krocze, tyłek, brzuch, takie rozpieranie w kroczu czuje też... Na razie rozwarcie stoi w miejscu, ale wczoraj pod ok 18/18:30 do prawie północy męczyłam się ze skurczami najpierw co 10:30 min, a później co 9 min.
    Dzisiaj wyszło mi trochę czopa, po tygodniu przerwy.


    Moja hemoglobina znowu spadła 😰 już mnie wszystkim faszerują.. do żyły/do mięśnia. B12, żelazo, kwas foliowy, krew... Cholera no.

    age.png
‹‹ 532 533 534 535 536 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ