X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2024
Odpowiedz

Lipiec 2024

Oceń ten wątek:
  • Sajgonka Autorytet
    Postów: 728 872

    Wysłany: Dzisiaj, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka trzymajcie się tam💪🏻 na pewno jest to przerażające, ale z drugiej strony strach by było z takim maluszkiem chorym zostać samemu w domu, więc przynajmniej jesteście pod dobrą opieką.

    U nas dalej glut.

    Ja też mam problem ze spacerami, nie mam żadnych patentów, bo prostu rzadko wychodzę, a też bardzo potrzebuje ruchu 😑 póki co cieszę się, że mały daje się w miarę spakować w wózek lub fotelik i idzie ze mną po południu do przedszkola. Na resztę widocznie jeszcze przyjdzie czas.

    Chyba jestem tu jedyna, która jeszcze nie dotarła do fizjo z moim małym człowiekiem.
    Ale będzie to musiało poczekać jeszcze trochę, bo mamy inne rzeczy głowie chwilowo🙈
    Starszy ma zapalenie spojówek i właśnie sobie uświadomilam, że zapomniałam mu dac leki rano.
    Pogoda jest do d**, więc staramy się nie złapać już nic nowego przed imprezka, która mamy niedługo.

    Zdrówka dla wszystkich ✊🏻

    👦🏻2021
    👶🏻2024

    age.png
  • Ania1985 Autorytet
    Postów: 422 482

    Wysłany: Dzisiaj, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka trzymam mocno za was kciuki! Az mnie ciary przeszły z Twojego opisu. Oby wszystko szybko się wyjaśniło i wyleczylo 🙏🙏🙏

    age.png
  • Ammeluna Autorytet
    Postów: 426 845

    Wysłany: Dzisiaj, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AEGO wrote:
    Natka, jeju, powodzenia! Trzymam kciuki też za zdrowie Małej. 🥰
    Ammeluna, a czy to już jest etap, że interesują ją roślinki? Chyba jeszcze chwila? Bo jak Feliksa zaczęły interesować to spacery na nowo zaczęły być przyjemne, bo lubi patrząc na liście i drzewa i z nimi gada. Wcześniej chodził chętnie jak był mały mega, bo sobie spał, później była niechęć i dopiero zainteresowanie powróciło jak już bardziej “ogarniał” rzeczywistość i może iść sobie na zwiedzanko.

    Właśnie dopiero zaczyna Ją interesować, może jeszcze jakieś 2 tygodnie i polubi się z wózkiem 🤞

    age.png
  • Ammeluna Autorytet
    Postów: 426 845

    Wysłany: Dzisiaj, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    totylkoja wrote:
    Ja zamówiłam kurtkę do noszenia z greyse i nie musze dziecia pakować w kombinezon.
    Jak stary ma wolne to robimy wózkowa próbę. Fakt, w sb i nd zainteresowała się zielenią, a w nd pomarudzila i zasnęła, ale ze względu na jej wczesniejsze wrzaski w wózku jakoś nie potrafię się sama odważyć i wyjść.

    Natka, trzymajcie się!

    Dori, też miałam takie dni, że nic ja nie bolało, a darla się nie wiadomo o co.

    Też chyba kupię kurtkę dla dwojga, daję sobie czas jeszcze 2 tygodnie 😅 jak wózek dalej będzie bleee, to trzeba będzie zainwestować w taki wynalazek 😅

    age.png
  • Ammeluna Autorytet
    Postów: 426 845

    Wysłany: Dzisiaj, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, tak strasznie mi przykro 😔 w tej sytuacji nic tylko życzyć Ci dużo wytrwałości, żeby Małej przeszło jak najszybciej, no i żeby nic innego się do Was nie przykleiło. Będzie dobrze! Ściskam mocno!

    Totylkoja - o kurcze, to to jest niewykonalne uspać dziecko tak o...wyzwanie to mało powiedziane 😶

    My właśnie po pierwszej dawce na meningo i drugiej na rota. Mała waży 5400g 🤗 mamy skierowanie do fizjo, bo lekarka zauważyła delikatną asymetrię, przez jakieś napięcie po prawej stronie, ale tak niewielkie, że pytała, czy w ogóle chcemy, a ja w sumie wolę dostać jakieś ćwiczonka i poćwiczyć trochę niż bujać się z czymś później. A...no i darcie w aucie w jedną i w drugą stronę. Starsza nadal w domu, ale jutro idzie do przedszkola (Chociaż na ten jeden dzień 🙏🏻), bo można oszaleć. W domu takie krzyki, sąsiedzi myślą na bank, że u nas patologia 😅🤦‍♀️

    age.png
  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 743 733

    Wysłany: Dzisiaj, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, dużo zdrówka dla Małej i wytrwałości dla Ciebie!

    Dziewczyny przychodzę do Was z pytaniem. Jak Wasze pociechy przechodziły trzeci skok? U nas mam wrażenie, że ciągnie się już od 4-5 dni i końca nie widać. Staszek jest bardzo niespokojny, marudny, ale do tego wróciły mega bolibrzuszki i mocno ulewa. Wcześniejsze skoki to była kwestia dwóch dni, a teraz to jakaś masakra. Zaczęłam się zastanawiać czy to na pewno skok. Mogłybyście się podzielić swoimi obserwacjami?

    Spokojnego dnia!

    30 lat
    niedoczynność tarczycy
    Ur. 15.07.2024 Staszek 👦❤️
    age.png
  • Sajgonka Autorytet
    Postów: 728 872

    Wysłany: Dzisiaj, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ammeluna wrote:
    Natka, tak strasznie mi przykro 😔 w tej sytuacji nic tylko życzyć Ci dużo wytrwałości, żeby Małej przeszło jak najszybciej, no i żeby nic innego się do Was nie przykleiło. Będzie dobrze! Ściskam mocno!

    Totylkoja - o kurcze, to to jest niewykonalne uspać dziecko tak o...wyzwanie to mało powiedziane 😶

    My właśnie po pierwszej dawce na meningo i drugiej na rota. Mała waży 5400g 🤗 mamy skierowanie do fizjo, bo lekarka zauważyła delikatną asymetrię, przez jakieś napięcie po prawej stronie, ale tak niewielkie, że pytała, czy w ogóle chcemy, a ja w sumie wolę dostać jakieś ćwiczonka i poćwiczyć trochę niż bujać się z czymś później. A...no i darcie w aucie w jedną i w drugą stronę. Starsza nadal w domu, ale jutro idzie do przedszkola (Chociaż na ten jeden dzień 🙏🏻), bo można oszaleć. W domu takie krzyki, sąsiedzi myślą na bank, że u nas patologia 😅🤦‍♀️
    U nas na szczęście sąsiedzi dookoła z małymi dziećmi, więc nigdy do końca nie wiadomo które się wydziera🤣

    Ja polecam na spacer z chustą ubrać kurtkę starego jeśli jest większy😅

    Generalnie właśnie mieliśmy 30 min drzemki na spacerze czyli mały sukces, i nie wiem czy to nie dlatego, że przykrylam mega grubym kocem. Zdaje się, że mój mały lubi mieć bardzo ciepło do spania🤔

    👦🏻2021
    👶🏻2024

    age.png
‹‹ 741 742 743 744 745
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ