Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 23 stycznia, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko do dziewczyn, które kontrolują glikemie. Czy 134 godzinę po posiłku to ok czy mogłoby być mniej? To mój pierwszy pomiar 🙃

    preg.png
  • hypatia92 Autorytet
    Postów: 581 1098

    Wysłany: 23 stycznia, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika97S wrote:
    Dzięki wszystkim za odpowiedzi. W takim razie konieczność tych wizyt u okulisty zależy chyba od lekarza, a nie jest to wymaganie odgórne. U mnie o dziwo zalecił tą wizytę lekarz do którego chodzę prywatnie, na NFZ na razie nic o tym nie wspominał.
    Jeśli masz sporą wadę, to warto iść kontrolnie, sprawdzić dno oka i siatkówkę. U mnie wyszły dwie małe dziurki w siatkówce, jedna kwalifikowała się do lasera, i miałam ten zabieg zrobiony jakoś 2,5 msc przed porodem, żeby zdążyło się zagoić. Bezpiecznej było zamknąć laserem niż ryzykować poszerzenie się tego przy wysiłku porodu naturalnego, a tak chciałam rodzić. I dostałam zaświadczenie właśnie o braku przeciwwskazań, jak sprawdzono, że się to ładnie pogoiło.

    Weronika97S lubi tę wiadomość

    Synek 05.2024 ❤️
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 673 638

    Wysłany: 23 stycznia, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wandapanda wrote:
    Mam pytanko do dziewczyn, które kontrolują glikemie. Czy 134 godzinę po posiłku to ok czy mogłoby być mniej? To mój pierwszy pomiar 🙃
    Wynik 134 jeszcze mieści sie w normie ale jest juz w górnej granicy.Godzine po posilku cukier nie powinien przekroczyć 140☺️

    wandapanda lubi tę wiadomość

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Ceci Autorytet
    Postów: 432 336

    Wysłany: 23 stycznia, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 20:59

  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 23 stycznia, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaP wrote:
    Wynik 134 jeszcze mieści sie w normie ale jest juz w górnej granicy.Godzine po posilku cukier nie powinien przekroczyć 140☺️

    A ile jest tak optymalnie?

    preg.png
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 23 stycznia, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które są w „niepierwszej” ciąży 😅 czy Was też tak wybrzuszyło ? Wyglądam jak w 6 miesiącu pierwszej mojej ciąży 😳 i to w sumie w tym tygodniu tak 😁
    Nie narzekam, ale musiałam nawet kupić nową kurtkę bo w starą się nie mieszczę a jak tak dalej pójdzie to w lipcu chyba mnie rozsadzi 🙄😁

    preg.png
  • adukow Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 23 stycznia, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ceci wrote:
    Z ciekawości obejrzałam filmik z porodu Andziaks i oczywiście hormony zrobiły swoje bo płakałam jak głupia :D

    Też oglądałam! 😆 a co do suchych stóp to niezawodna tarka z nano szkła! Pięty gładziutkie

    https://www.rossmann.pl/Produkt/Pumeksy-pilniki-i-tarki/Ewa-Schmitt-ProCare-tarka-do-stop-z-nano-szkla-rozne-kolory-1-szt,2072029,13142?srsltid=AfmBOorc9R_DKPpMFJE60a3lL6argwyYoV4sJCFzSaW_itWTiZjMn3Ua

    Skóra też sucha jak wiór. Myślałam, że przez zimę i mrozy. A wody bym piła hektolitry..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia, 22:24

    Natalie2026 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Kofii Autorytet
    Postów: 1513 2689

    Wysłany: 23 stycznia, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wsparcie i dobre słowa ❤️
    Akurat tak się niefajnie złożyło, że zobaczyłam rolkę na Instagramie, gdzie dziewczyna mówiła że nie rozumie jak można być rozczarowanym płcią itp. nawet nie będę tutaj pisać co dokładniej mówiła 😐 komentarze oczywiście też okropne i poczułam się po tym strasznie 😫
    No ale tak jak pisałyście, potrzebuję czasu żeby zmienić to wyobrażenie o mojej przyszłej rodzince i pogodzić się z tym, że nie będę mamą dziewczynki. Może jak wybierzemy imię to będzie jakoś łatwiej 🤔 tylko będzie z tym problem, bo to jedyne najpiękniejsze imię już użyliśmy dla pierwszego synka i żadne już nam się tak nie podoba 😅
    Trochę się boję komentarzy ludzi typu "szkoda że nie dziewczynka, byłaby parka", ale może nikt nie powie czegoś takiego...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia, 22:56

    Rewelka, WiolaP lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️29🙋🏻33

    2023 💙👶🏻

    23.11 ⏸️ 💖
    24.11 beta 2148
    26.11 beta 5693
    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 23 stycznia, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wandapanda wrote:
    A ile jest tak optymalnie?

    Jest ok, w normie. Nie schizuj! ❤️

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Kofii Autorytet
    Postów: 1513 2689

    Wysłany: 23 stycznia, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa wrote:
    Dziewczyny które są w „niepierwszej” ciąży 😅 czy Was też tak wybrzuszyło ? Wyglądam jak w 6 miesiącu pierwszej mojej ciąży 😳 i to w sumie w tym tygodniu tak 😁
    Nie narzekam, ale musiałam nawet kupić nową kurtkę bo w starą się nie mieszczę a jak tak dalej pójdzie to w lipcu chyba mnie rozsadzi 🙄😁
    Taak ja też już mam brzuch, zaraz będę ciążowe spodnie kupować😵‍💫 ale teraz to chyba będzie tak, że po prostu dłużej będziemy miały duży brzuch, skoro skóra już rozciągnięta 😅 a większy niż ostatnio nie będzie (mam taką nadzieję 😂 bo ja miałam ogromnyyyy, dziecko duże 3800g, a ja przed ciążą 50 kg ważyłam. Rozstępy mam tragiczne po tym)

    🙋🏻‍♀️29🙋🏻33

    2023 💙👶🏻

    23.11 ⏸️ 💖
    24.11 beta 2148
    26.11 beta 5693
    preg.png
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 23 stycznia, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    Jest ok, w normie. Nie schizuj! ❤️

    Nie schizuje, bardziej z ciekawości zaczęłam mierzyć, bo przed ciążą już zaczynały się u mnie jakieś problemy, a teraz dodatkowo zeszłam z metforminy. Lekarz kazał raczej starać się trzymać dietę, mimo że póki co u mnie cukier na czczo bardzo ładny bo 77. Ale wolę to obserwować.

    Pani Bocianowa ja już nie wiem nic, u mnie raz bebech ogromny, a potem płaski. Czuję już mocno powiększoną macie jak dotykam brzucha, ale we wszystkie dżinsy sprzed ciąży wchodzę i nie jest mi nawet ciasno 🙈

    preg.png
  • Ceci Autorytet
    Postów: 432 336

    Wysłany: 23 stycznia, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 21:00

  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 24 stycznia, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa wrote:
    Dziewczyny które są w „niepierwszej” ciąży 😅 czy Was też tak wybrzuszyło ? Wyglądam jak w 6 miesiącu pierwszej mojej ciąży 😳 i to w sumie w tym tygodniu tak 😁
    Nie narzekam, ale musiałam nawet kupić nową kurtkę bo w starą się nie mieszczę a jak tak dalej pójdzie to w lipcu chyba mnie rozsadzi 🙄😁


    Ja jestem w pierwszej a od 2 tyg. Noszę już ciążowe jeansy 😀

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Pa-u-linka Ekspertka
    Postów: 233 645

    Wysłany: 24 stycznia, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofii wrote:
    Dziękuję za wsparcie i dobre słowa ❤️
    Akurat tak się niefajnie złożyło, że zobaczyłam rolkę na Instagramie, gdzie dziewczyna mówiła że nie rozumie jak można być rozczarowanym płcią itp. nawet nie będę tutaj pisać co dokładniej mówiła 😐 komentarze oczywiście też okropne i poczułam się po tym strasznie 😫
    No ale tak jak pisałyście, potrzebuję czasu żeby zmienić to wyobrażenie o mojej przyszłej rodzince i pogodzić się z tym, że nie będę mamą dziewczynki. Może jak wybierzemy imię to będzie jakoś łatwiej 🤔 tylko będzie z tym problem, bo to jedyne najpiękniejsze imię już użyliśmy dla pierwszego synka i żadne już nam się tak nie podoba 😅
    Trochę się boję komentarzy ludzi typu "szkoda że nie dziewczynka, byłaby parka", ale może nikt nie powie czegoś takiego...
    Ja mam dwie córki . Bardzo się cieszyliśmy z tego powodu, ale pamiętam jak mnie irytowały komentarze ludzi ze " maż pewnie niezadowolony że to nie syn" albo że jest "pewnie zsłamany z tego powodu". Chore... I teraz najprawdopodobniej będzie 3 córka to dopiero będzie że napewno jej nie chcieliśmy tylko chłopca .

    2015 👶
    2018 👶

    05.12.2024 - aniołek💔 ( 10t2d)
    13.07.2025 - aniołek💔 (9t)
    10.2025 - ciąża biochemiczna 💔

    28.10.2025 - monitoring ( 4 pęcherzyki )

    12.11.2025 - beta 13,80 mlU, progesteron 46,8
    14.11.2025 - beta 41,10 mlU, progesteron 58
    17.11.2025 - beta 138 mlU
    19.11.2025 - beta 324 mlU, progesteron 43,1

    09.12.2025 - Maluszek 0,91 cm ❤️
    10.12.2025- Maluszek 1,06 cm❤️ (wizyta NFZ)
    23.12.2025- Serduszko pięknie bije❤️(wizyta NFZ)
    09.01.2025- Maluszek 5,67 cm ❤️
    16.01.2015- Maluszek 6,70 cm ❤️ (prenatalne)

    🔹cyclogest 🔹duphaston 🔹encorton 🔹clexane 🔹acard 🔹metformina 🔹insulina nocna

    preg.png
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 673 638

    Wysłany: 24 stycznia, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wandziu raczej nie ma czegos takiego jak optymalnie☺️ Poprostu godzine po posiłku nie moze przekroczyc 140.Jest dobrze💪

    Kofii serii olej to albo poprostu jak ktos rzuci glupim komentarzem to przyznaj mu racje.Ludzi nic tak nie kurza jak to ze ktos nie wchodzi z nimi w polemike tylko przyznaje im racje tym bardziej przy takim głupim komentarzu😉

    Pani Bocianowa po mnie pierwszej ciazy wogole nie bylo widac😅Chodzilam taka wygięta w luk zeby bylo cos tego brzucha widac 😂
    Ale teraz juz mam brzuszek ale to tez zalezy od pory dnia,rano napewno jest troche mniejszy a wieczorem jak juz jestem najedzona to jest dosc pokazny🥰
    Ja generalnie nie lubie dżinsów 😒Jestem zwolenniczka legginsów we wszystkich kolorah teczy plus od czasu do czasu jakies ladne dresy😁A tak naprawde to juz nie moge doczekac sie lata i sukienek,wtedy nie bedzie problemu czy się zmieszczę 🤩

    Ananabanana zastosowałam wczoraj twoj trik z kremem i skarpetkami i rzeczywiście dzis piety całkiem przyzwoicie sie prezentuja☺️

    Ananabanana lubi tę wiadomość

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Kirby Autorytet
    Postów: 327 511

    Wysłany: 24 stycznia, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ceci wrote:
    Z ciekawości obejrzałam filmik z porodu Andziaks i oczywiście hormony zrobiły swoje bo płakałam jak głupia :D

    Też oglądałam i też się popłakałam 🫣

    Co do płci, każda ma swój plusy i minusy. Nigdy nie da się przewidzieć, mój mąż liczył na syna bo powiedział, że faceci mają lepiej w życiu, nie muszą rodzić i nie mają okresu 🤣 ale oboje się bardzo cieszymy na córkę. Koffi, pomysl jakie korzyści będą dla Twoich dzieci z tego, że będziesz miała dwóch chłopaków, będą mogli być najlepszymi kumplami, zawsze sobie pomagać w życiu jak już będą dorośli itd.

    Ceci, Ananabanana, nofajniefajnie lubią tę wiadomość

    Starania od 07.2024
    💁‍♂️✅

    03.25 Hashimoto 👨‍⚕️
    04.25 ANA9 ➡️ PPJ (ANA23) ⚠️
    06.25 biopsja endometrium ⚠️ ➡️ antybiotyk
    08.25 ferrytyna ⬇️ suplementacja
    09.25 drożność z lipiodolem ✅
    24.10.25 ⏸️🥹
    25.10.25 β-hCG - 29,8 mlU/ml
    27.10.25 β-hCG - 98,0 mlU/ml
    30.10.25 β-hCG - 418,7 mlU/ml
    07.11.25 β-hCG - 11621,8 mlU/ml

    💊 Pueria Uno, Letrox 25, Ultragestan

    preg.png
  • Ceci Autorytet
    Postów: 432 336

    Wysłany: 24 stycznia, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 21:00

  • Skarbek001 Ekspertka
    Postów: 159 244

    Wysłany: 24 stycznia, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy u którejś z was lekarz oceniał płeć po wyrostku płciowym? Jestem bardzo ciekawa czy się wam sprawdziło. Mi powiedział wstępnie w 11 tyg płeć na podstawie wyrostka, na prenatalnych nie dało się ocenić płci, następna wizyta 9 lutego mam nadzieję że się dzidziuś pokaże i się dowiem już konkretnie 😅

    🌸 czerwiec 2024 - córeczka

    Czekamy na drugi cud ❤️
    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 24 stycznia, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaP wrote:

    Ananabanana zastosowałam wczoraj twoj trik z kremem i skarpetkami i rzeczywiście dzis piety całkiem przyzwoicie sie prezentuja☺️

    No ja polecam ten sposób, warto robić go codziennie lub przynajmniej co jakiś czas. Ja już mam taki nawyk, że nie zasnę jak nie zrobię tego lub przynajmniej nie nakremuje stóp. Po dłuższym czasie jest super, bardzo rzadko muszę używać jakiś tarek, pumeksów czy czegoś do złuszczania bo stopy są nawilżone. 😀😀😀

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 24 stycznia, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarbek001 wrote:
    Dziewczyny czy u którejś z was lekarz oceniał płeć po wyrostku płciowym? Jestem bardzo ciekawa czy się wam sprawdziło. Mi powiedział wstępnie w 11 tyg płeć na podstawie wyrostka, na prenatalnych nie dało się ocenić płci, następna wizyta 9 lutego mam nadzieję że się dzidziuś pokaże i się dowiem już konkretnie 😅

    Ja miałam 🙋‍♀️ dwóch niezależnych lekarzy oceniło po wyrostku że to dziewczynka, ostatnio pokazała pipke do kamery 😅 więc uwierzyłam już w skuteczność tej metody.

    preg.png
‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ