Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • Silvia Autorytet
    Postów: 469 382

    Wysłany: 5 lutego, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam, że wymioty mam już za sobą po grypie, która mialam dwa tygodnie temu... ale ciągle kaszel mi siw utrzymuje, po wyjściu na dwór i powrót do ciepłego normalnie sie duszę i mam takie napady kaszlu, ze az wymiotuje 😓 i tylko z powodu kaszlu, chociaż dzisiaj nie zjadłam sniadania juz mialam robic i nagle mi sie niedobrze zrobiło.
    Mi się brzuch napina jak za dużo sie napracuje, nadźwigam. Staram sie oszczędzać, ale przy dwójce małych dzieci jest to malo realne, jak wszystko na mojej głowie.
    Ale dzisiaj jestem dumna z siebie. Mam w miarę porządek w domu, no taki do zaakceptowania 😂 juz zupka paprykowa zaraz sie zrobi, wiec obiad mam. Starszy w przedszkolu, mlodszy w domu ale bawi sie dzisiaj od rana sam i nic ode mnie nie chce, ze mogę poleniuchować. Aż dziwne, tak sie dobrze sam bawi, starszy do tej pory tego nie potrafi, a drugie dziecko mi sie takoe trafiło. Co prawda bede miała kupę zabawek do sprzątnięcia, ale to i tak codzienność przy dzieciach 😄
    Czekam z niecierpliwością na wizytę, jeszcze musze krew i mocz pobrać w przyszłym tygodniu. Trochę sie martwię, bo no od poprzedniej wizyty mialam grypę, gdzie sie odwodnilam i schudlam 3 kg, wczoraj jeszcze upadek na lodzie. Eh 😟

    Starania od 11.2017r.
    -brak prawego jajowodu.
    -IO, PCOS
    04-10.19r - Lametta + Ovitrelle, glucophage
    20.11.19r. - 1 cykl z clo i IUI (7cs) 😥
    16.12.19r. - 2 IUI menopur (8cs) 😥
    02-05.20r. - starania bez leków (10-13cs) torbiel czekoladowa po lewej stronie
    22.06.20r. - transfer 4ab
    8dpt - beta 114.09 🥰
    11dpt - beta 301.78 🥰
    18dpt - beta 3258.58 🥰
    💙
    23.02.23r. transfer 3BB
    6dpt - beta 19 / prog 20.60 🥰
    8dpt - beta 56 🥰
    13dpt - beta 593 🥰
    15dpt - beta 1654 🥰
    20dpt - beta 7314 🥰
    🩵
    Zostały jeszcze ❄❄❄❄
    2025 z naturalnego cudu - córka 🩷
    preg.png
  • kaarolina93 Debiutantka
    Postów: 12 20

    Wysłany: 5 lutego, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silvia wrote:
    Myślałam, że wymioty mam już za sobą po grypie, która mialam dwa tygodnie temu... ale ciągle kaszel mi siw utrzymuje, po wyjściu na dwór i powrót do ciepłego normalnie sie duszę i mam takie napady kaszlu, ze az wymiotuje 😓 i tylko z powodu kaszlu, chociaż dzisiaj nie zjadłam sniadania juz mialam robic i nagle mi sie niedobrze zrobiło.
    Mi się brzuch napina jak za dużo sie napracuje, nadźwigam. Staram sie oszczędzać, ale przy dwójce małych dzieci jest to malo realne, jak wszystko na mojej głowie.
    Ale dzisiaj jestem dumna z siebie. Mam w miarę porządek w domu, no taki do zaakceptowania 😂 juz zupka paprykowa zaraz sie zrobi, wiec obiad mam. Starszy w przedszkolu, mlodszy w domu ale bawi sie dzisiaj od rana sam i nic ode mnie nie chce, ze mogę poleniuchować. Aż dziwne, tak sie dobrze sam bawi, starszy do tej pory tego nie potrafi, a drugie dziecko mi sie takoe trafiło. Co prawda bede miała kupę zabawek do sprzątnięcia, ale to i tak codzienność przy dzieciach 😄
    Czekam z niecierpliwością na wizytę, jeszcze musze krew i mocz pobrać w przyszłym tygodniu. Trochę sie martwię, bo no od poprzedniej wizyty mialam grypę, gdzie sie odwodnilam i schudlam 3 kg, wczoraj jeszcze upadek na lodzie. Eh 😟


    Masz podobną sytuację do mojej, straszy w przedszkolu a córka w domu ze mną i tez bardziej zajmie się sobą niż ten starszy 😁
    No przy dzieciach to już nie ma jak odpoczywać, zupełnie inaczej wyglądala moja pierwsza ciąża, gdy cały dzień leżałam i seriale oglądałam 😁 druga też była ok, bo starszy w przedszkolu a ja pół dnia miałam dla siebie. Tym razem już tak łatwo nie jest, ale czekam na ciepłe dni już o wyjście z nimi na plac zabaw chociaż 🫣😁

    Silvia lubi tę wiadomość

  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 5 lutego, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a macie w nocy takie napinania brzucha podczas zmiany pozycji z pleców na bok lub z boku na plecy? Moim to aż telepnie tak na sekundę. Muszę oddychać i pooooowoli się obracać to jest lepiej.

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 5 lutego, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cieszę się że już za tydzień wizyta. Od wczoraj włączył mi się już tryb zamartwiania się 🫣
    Mam wrażenie że mały rusza się jakoś mniej. Sama już nie wiem, może zmienił ułożenie i dlatego czuję mniej. Już potrzebuję wizyty aby znowu uspokoić głowę na kolejny miesiąc 😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego, 15:04

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Gonia90 Koleżanka
    Postów: 36 70

    Wysłany: 5 lutego, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, my po wizycie dzisiaj, wszystko u nas w porządku, dzidziuś dobrze się rozwija. Poznaliśmy płeć i będziemy mieć córeczkę ☺️☺️ tym samym dołączamy do babińca 😁☺️myślałam, że będę zawiedziona jeśli bobo okaże się dziewczynka, ale nie, cieszę się 😀

    Ja też czasem w nocy mam wrażenie że brzuch twardnieje, nawet myślałam że to może jelita, narazie nic z tym nie robię bo nic mnie nie boli. Jedynie przy kichaniu czasem mnie skręca 🤣

    Pani Bocianowa, Czarna_owieczka, Ananabanana, emciak, Ceci, wandapanda, WiolaP, Motylek93, Silvia, Mysia 24 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 5 lutego, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratki Gonia 💖 witam w psioszkowym klubie 😃

    Ej mi nic nie twardnieje :D albo nie wiem ze twardnieje 🤨

    Jutro @karolka otwiera nam wizyty połówkowe ! 🤩

    Chciałam uzupełnić info szczepionkowe: obudziła mnie dziś turbomigrena (jestem poza ciążą też migrenowym człowiekiem) i trwała do południa, dopiero w sumie wróciłam do życia. Czat GPT mówi że to najczęstsza reakcja po tej szczepionce.

    Batalia o imię u mnie w domu jednak trwa nadal…Basia idzie w zapomnienie niestety 😞 jakoś mam tak, że już bym chciała jakoś nazywać swoją córkę, choć ksywka „Bobisia” też jest ok 😅 czuję że to będzie trwało wieczność…zazdroszczę Ci Wiola że u Ciebie tak szybko poszło 🙃

    A jak reszta z tematem imion? Coś myślicie, kminicie czy narazie to martwy temat?

    Gonia90 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 5 lutego, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa u nas obecnie Aleksander ☺️ Bardzo podoba nam się tak dużo możliwości jeśli chodzi o zdrobnienia (Alek, Aluś, Aleks, Olek,Oli,Oluś)

    Ale nikomu z naszego otoczenia nie mówimy, bo mamy dość tego ciągłego wyrażania swojego zdania na temat imion które rozważamy 🤠

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • emciak Autorytet
    Postów: 819 1859

    Wysłany: 5 lutego, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam już notatkę w telefonie z moimi ulubionymi imionami i wybór będzie ciężki. Mam chyba swoje top 3 dla dziewczyny i chłopaka ale nie wiem wg jakiego kryterium ostatecznie wybiorę TO imię 😄

    6 CS ✨ 09.04 - 01.06 💔 8 tc (p. samoistne)

    🌈✨
    30.10, 10 DPO
    Beta 19,1, Progesteron 31

    19.11 0,7 cm Groszka 🌼
    04.12 2,1 cm Fasolka 🌼
    18.12 3,8 cm Maluszka 🌼
    02.01 6,7 cm Fikołka 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    15.01 8,5 cm Słoneczka 🌼 (nadal ukrywa płeć)
    12.02 Słodka Dziewczynka 🌸 292g
    23.02 USG połówkowe 👍🌸 350g
    15.04 Podgląd Dziewuszki 🌸 1149g
    29.04 III prenatalne 🌸 1431g
    14.05 Kontrola 🌸 1809g
    15.06 Narodziny Aurelki, 44 cm, 2050g, 10/10 APGAR 🐣🥰

    PAI homo/MTHFR hetero
    💊 Acard + Heparyna

    Ja '91, On '90 + 🐱

    preg.png
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 5 lutego, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa też ostatnio miałam straszną migrenę i pomogło mi leżenie z mrożonką na głowie. Polecam! 😁
    Ja mam problem z imieniem. Podobało mi się jedno, ale mężowi średnio. Za to syn podłapał i zaczął tak mówić na siostrę. W międzyczasie mąż się przyzwyczaił, zaakceptował i zaczął tak mówić do brzucha. A ja się właśnie rozmyśliłam 🤪 coś nie do końca mi w tym imieniu pasuje. Teraz nie wiem jak im to powiedzieć 🫣

    preg.png
  • Czarna_owieczka Ekspertka
    Postów: 210 690

    Wysłany: 5 lutego, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas będzie Aurelia. Jakoś to imię przyszło do męża i w sumie pomimo, że mieliśmy też inne typy, to już zostało. Pani Bocianowa możesz wpisać na pierwszą stronę.

    Też na razie nie dzielimy się z nikim, nie potrzebujemy gadania i tak jest już lista życzeń i każdy ma swój typ, damy im żyć w niewiedzy i domysłach ☺️

    Zaraz zbieram się na wizytację zobaczyć co u młodej słychać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego, 16:06

    WiolaP, Pani Bocianowa, Precelek 🥨, emciak lubią tę wiadomość

    🧑87 🧔85
    AMH 0,13, Hashimoto, IO, Adenomioza, PAI-1, brakujące KIRy implantacyjne, ❌Cross-match 32%, ❌ANA dodatnie
    ✅ przywrócone naturalne owulacje
    Morfologia 4%

    12.2024 1 IVF -> 4 🥚->1 MII -> 1 blastka -> ET beta 0 ❌
    02.2025 2 IVF-> 3 🥚-> 2 MII -> 1 blastka -> ET beta 0 ❌

    03.2025 cykl naturalny + ovitrelle ⏸️
    6+0 (29 dpo) 3,6 mm człowieczka z bijącym serduszkiem ❤️
    7+4 💔 👼 Joanka

    C.d. Histeroskopia - zrobiony porządek ✅ wyleczony stan zapalny ✅Mezoterapia jajników ✅ Immunosupresja ✅

    08.2025 3 IVF-> 6 🥚-> brak MII ❌

    10.2025 naturals 🌈 🌱
    💊accofil, encorton, prograf, clexane, accad
    Beta 9dpo 23, 11dpo 63, 13dpo 131, 15dpo 310, 18dpo 1179, 27dpo 21440🤞🏼
    6+6 9mm szczęścia i serdeuszko ❤️
    9+2 2,5 cm małego Bąbla
    12+1 Felia test - niskie ryzyka, dziewczynka 💕
    13+4 prenatalne - wszystko ok

    preg.png
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 5 lutego, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te komentarze na temat imion są straszne. Reakcja mojej rodziny: może pomyślicie jeszcze nad innym?
    Reakcja teściowej: a ja bym wolała Anielka.

    Nie obchodzi mnie to co kto by wolał, Anielka piękne imię, ale nie jest nawet brane pod uwagę, po prostu nie pasuje do nas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego, 16:10

    preg.png
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 5 lutego, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas z imionami tez jest tak,ze rodzinie sie nie podoba. Przy pierwszej córce każdy łapał sie za głowę a teściowa mowi: moze Julka,Kasia? W mojej głowie od razu takie wtf na pewno nie 🤣
    Nam tez podoba sie Aurelia :) ale jednak bardziej stawiamy na Klarę lub Zojkę :)

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 5 lutego, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok tak ja sie bardzo ciesze ze moge do brzusia mowic juz po imieniu,czuje ze dzięki temu nawiązujemy inna wiez.Ja natomiast nie ukrywam imienia,jak ktos rzuci jakims glupim komentarzem to od razu sie odgryzam😜 Opinie innych mam w głębokim powazaniu ale moj długi jęzor nie pozwala mi siedzieć cicho w takich sytuacjach.A jeśli by cokolwiek sie zmieniło i okaze sie ze Marcysia jednak bedzie chłopcem to bedzie Felicjan🥰Ale mimo tego ze marzylam o drugim synku to jednak niech Marcysia zostanie Marcysia bo wyprawka juz gotowa😅

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 5 lutego, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Pani Bocianowa u nas obecnie Aleksander ☺️ Bardzo podoba nam się tak dużo możliwości jeśli chodzi o zdrobnienia (Alek, Aluś, Aleks, Olek,Oli,Oluś)

    Ale nikomu z naszego otoczenia nie mówimy, bo mamy dość tego ciągłego wyrażania swojego zdania na temat imion które rozważamy 🤠

    O to u nas też to jest brane pod uwagę 😀 jeszcze myślimy o Marcelu. Ale znowu do nazwiska nam średnio pasuje 🤣 na razie nikomu nie mówimy. Chcemy sami podjąć decyzję i nie obchodzi nas też co kto powie.

    Missi lubi tę wiadomość

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • 94Lena Koleżanka
    Postów: 31 63

    Wysłany: 5 lutego, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jakoś całkiem gładko poszło z wyborem imienia, większy problem byłby dla chłopca, chociaż też już mamy swój typ. Póki co jest Helenka ♥️
    Też mam nadzieję, że nie zmieni płci bo już zaszalałam z wyprawka 😅

  • adukow Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 5 lutego, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po wizycie. U Feliksa wszystko dobrze ☺️ Miałam w tym tygodniu trochę stresów, więc wyczekiwałam tego spotkania. Lekarz powiedział, że widać po wynikach moczu, że sporo piję :d za tydzień połówkowe (20+0). Powiedział, że wszystko powinno być dobrze widoczne. Pytał jeszcze o ruchy, ale u mnie mega delikatne (tak też określiłam - jako muśnięcia), bo łożysko na przedniej ścianie.
    Z dobrymi wieściami rozpoczynam weekend, jutro jadę na panieński kumpeli, także trzymajcie się! Nadrobię Was na początku tygodnia 👋🏼

    Silvia, Pani Bocianowa, WiolaP, wandapanda, Czarna_owieczka, kaarolina93, Mysia 24, emciak lubią tę wiadomość

    age.png
  • Weronika97S Koleżanka
    Postów: 42 83

    Wysłany: 5 lutego, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas zdania odnośnie imienia są podzielone, mężowi nie za bardzo podobają się moje propozycje, a dla mnie z kolei jego propozycje są nieakceptowane. Ale powoli dochodzimy do kompromisu, chociaż ostatecznej decyzji jeszcze nie mamy.

  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 5 lutego, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba dziewczyny jutro podjadę po ten detektor tętna.
    Broniłam się przed tym ale teraz bardzo by mnie uspokoił....

    Pani Bocianowa, Natalie2026, Ceci lubią tę wiadomość

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 5 lutego, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja Wam dziewczyny Owieczka, Missi i Lena wpisuję wstępnie 😁 pamiętajcie że to jeszcze nie akt urodzenia i mogę zmienić 🙃 ja już będę zmieniać 3 raz 🤣

    A powiem Wam że pomimo że widziałam psioszke na pół ekranu jak byk, to mam stres że jeszcze się okaże że jednak to nie dziewczyna 🤦‍♀️🤣 a tak jak Lena, u mnie już wyprawka pod dziewczynkę, no ale jak rozsądnie (a nie ciążowo) pomyśleć no to nie ma szans na zmianę płci 🤣 chyba że jak będzie pełnoletnia 🤣

    Missi, Czarna_owieczka lubią tę wiadomość

    preg.png
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 5 lutego, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Pani Bocianowa a na jakie imie się zdecydowaliście?Czy caly czas wybieracie?

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ