Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 10 marca, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek93 wrote:
    @pani bocianowa jestem zapisana na usg 3 trymestru na 28 kwietnia 🙂 a wizyta u prowadzącej 27 marca 🙂 a jeśli chodzi o pęcherz i radosne kopanie w spojenie łonowe to taaaaak rozumiem twój ból 😂 mała wogóle rzadko kopie w brzuch tylko w te miejsca, ostatnio jak pare razy mnie kopnęła to poszłam poleżeć i trochę potrzęść brzuchem żeby jakoś inaczej się ułożyła 😂 na jakiś czas pomaga 😁
    Crp nie robi się standardowo w ciąży bo może wyjść lekko podwyższone. Ja miałam crp 6 norma do 5, a lekarka mówiła że w ciązy wynik do 10 jest ok. Chyba dopiero jak coś się dzieje to zlecają.
    A i dziekuje dziewczyny że tyle napisałyście o pampersowaniu/pieluchowaniu. Na start spróbuję hybrydowo, ale jak będzie mi ciężko to dam spokój 🙂


    No to nie wiem w takim razie po co kazała robić bo nic się nie dzieje a morfologia bardzo ładna

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 10 marca, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie ze juz 3 badania prenatalne III trymestru wypadają w moje urodziny 🤭 Będa dodatkowe powody do świętowania bo ciesza mnie kazde dobre wiadomości od was 💚☀️

    wandapanda, Missi, Motylek93, Ceci, Ananabanana, Pysio, emciak lubią tę wiadomość

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 10 marca, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaP wrote:
    A wiecie ze juz 3 badania prenatalne III trymestru wypadają w moje urodziny 🤭 Będa dodatkowe powody do świętowania bo ciesza mnie kazde dobre wiadomości od was 💚☀️

    Jesteś z kwietnia? 😀 ja z 27.04 😀

    Missi lubi tę wiadomość

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 10 marca, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaP wrote:
    A wiecie ze juz 3 badania prenatalne III trymestru wypadają w moje urodziny 🤭 Będa dodatkowe powody do świętowania bo ciesza mnie kazde dobre wiadomości od was 💚☀️


    Wlasnie śmiesznie, już dziś pomyślałam „co one się zapisały do jednego lekarza ze daty to tylko 27 i 28 kwietnia?” 🤣

    Motylek93 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 10 marca, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa mi możesz dopisać wizytę na 31.03. Teoretycznie powinnam mieć równo za miesiąc, ale ze względu na święta i urlop lekarza trzeba było przyspieszyć.

    Pani Bocianowa lubi tę wiadomość

    preg.png
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 10 marca, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa049 wrote:
    Jesteś z kwietnia? 😀 ja z 27.04 😀
    Ja z 28.04🫣😁

    Missi, Motylek93 lubią tę wiadomość

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 10 marca, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaP wrote:
    Ja z 28.04🫣😁

    To będziemy świętować 😀
    A właśnie propo świętowania 😂 pijecie piwa, wina itp zero w ciąży? Czy jednak w ogóle? 😀

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 10 marca, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaP wrote:
    Ja z 28.04🫣😁


    Ja z 25 😅

    Agaa049, WiolaP lubią tę wiadomość

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 796 1619

    Wysłany: 10 marca, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @missi a miałaś może bakterie w moczu czy coś? Może lekarka chce się upewnić że wszystko ok 🙂
    @agaa049 tak od czasu do czasu zdaży mi się wypić, ale trzeba bardzo uważac bo niektóre są oznaczone 0% a na etykiecie jest 0,5% 😕 mi najbardziej podchodzi lech mohito 🙂

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 10 marca, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek93 wrote:
    @missi a miałaś może bakterie w moczu czy coś? Może lekarka chce się upewnić że wszystko ok 🙂
    @agaa049 tak od czasu do czasu zdaży mi się wypić, ale trzeba bardzo uważac bo niektóre są oznaczone 0% a na etykiecie jest 0,5% 😕 mi najbardziej podchodzi lech mohito 🙂

    A to tak, na to patrzę, ale jak wcześniej dużo tego piłam, tak teraz wypije, a potem mam wyrzuty sumienia 😀

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 10 marca, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wogole nie pijemy alkoholu i jak kiedyś kupiliśmy sobie właśnie Leszka 0% to i ja i moj mąż czuliśmy sie jak pijani😂😅Tak juz glowa zrobila swoje,wiec nie pijemy nawet 0.

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 10 marca, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek93 wrote:
    @missi a miałaś może bakterie w moczu czy coś? Może lekarka chce się upewnić że wszystko ok 🙂
    @agaa049 tak od czasu do czasu zdaży mi się wypić, ale trzeba bardzo uważac bo niektóre są oznaczone 0% a na etykiecie jest 0,5% 😕 mi najbardziej podchodzi lech mohito 🙂

    Nie, czyściutko

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 10 marca, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa049 wrote:
    To będziemy świętować 😀
    A właśnie propo świętowania 😂 pijecie piwa, wina itp zero w ciąży? Czy jednak w ogóle? 😀

    Raz na jakiś czas się zdarzy smakowy radler 0.0%, ale to może z 2-3 razy w tej ciąży. W sumie przed ciążą też piłam tylko takie, bo jak spotykamy się ze znajomymi to najczęściej robię za kierowcę 😆 teraz jesienią i zimą średnio mam ochotę na zimne napoje, ale podejrzewam, że jak zaczną się upały to mi się bardziej będzie chciało 😁

    preg.png
  • Ceci Autorytet
    Postów: 433 336

    Wysłany: 10 marca, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 18:59

  • GosAga123 Autorytet
    Postów: 251 285

    Wysłany: 10 marca, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa wrote:
    Aga kiedy masz dokładnie wizytę to wpisze ?

    @Domcia90 rozumiem że wpisać Cię na naszą pierwszą stronę? 😁

    Napiszcie mi w ogóle co u kogo mam jeszcze wpisać 🤗

    Moje dziecko dzisiaj odprawia skoki po moim pęcherzu, niemalże nie mam jak wyjść z domu bo ciągle siku i siku 🤣🙄 utrudnia mi to życie. Pojechałam do sklepu 10km od domu, musiałam po drodze zatrzymać się na stacji na sikanie. Żal 🤣
    Kolejna wizyta mnie będzie 8 kwietnia :)

    Pani Bocianowa lubi tę wiadomość

    Ona 35
    On 34

    05.2021 👶w 1cs

    Ponowne starania od 01.2024
    08.2024 - ciąża pozamaciczna i usunięty jajowód - ureaplasma i mycoplasma - wyleczone

    05.2025 usunięcie niszy w bliźnie u prof Ludwina

    Walczymy od nowa od 09.2025 (+Ovitrelle)

    10.2025 - Udalo sie w 2 cs <3

    11.2025 - Ponowna walka z Ureaplasma.. - wyleczona

    preg.png
  • GosAga123 Autorytet
    Postów: 251 285

    Wysłany: 10 marca, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaP wrote:
    Ja z 28.04🫣😁
    Ja z 23.04 😅

    Agaa049, WiolaP lubią tę wiadomość

    Ona 35
    On 34

    05.2021 👶w 1cs

    Ponowne starania od 01.2024
    08.2024 - ciąża pozamaciczna i usunięty jajowód - ureaplasma i mycoplasma - wyleczone

    05.2025 usunięcie niszy w bliźnie u prof Ludwina

    Walczymy od nowa od 09.2025 (+Ovitrelle)

    10.2025 - Udalo sie w 2 cs <3

    11.2025 - Ponowna walka z Ureaplasma.. - wyleczona

    preg.png
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 10 marca, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ceci wrote:
    O jak duzo kwietniowych urodzin!

    Ja przed ciaza wcale alkoholu nie pilam, tylko piwo 0% ale jakos w ciazy mnie nie ciagnie :)

    Ja też przed nie piłam alko, tylko właśnie zerówki, a teraz mnie czasami ciągnie, ale też tak 2-3 na razie wypiłam. Choć somerbsy gruszkowy już kilka dni za mną chodzi 😂 bo trzeba dużo pić, a ja już mam dość wody czasami i chyba stąd ta ochota na piwko zero 😀

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • hypatia92 Autorytet
    Postów: 581 1098

    Wysłany: 10 marca, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crp mi nie zlecano, ale ostatnio dostałam skierowanie na żelazo i ferrytynę - mimo że hemoglobina ładnie się trzyma, to lekarka powiedziała, że sprawdzimy.

    Miałam dziś drugi raz połówkowe. Dużo lepsze, dużo dokładniejsze i - co najważniejsze - pozytywne wieści. Torbiel w główce powinna się wchłonąć do 25 tc, poza nią nie ma żadnych nieprawidłowości, więc generalnie nie ma się czym martwić. Pola waży około 450 g ❤️.

    Motylek93, wandapanda, Ananabanana, Agaa049, Pysio, Pani Bocianowa, Mysia 24, Kofii, Missi, WiolaP, emciak lubią tę wiadomość

    Synek 05.2024 ❤️
  • Kirby Autorytet
    Postów: 327 511

    Wysłany: 10 marca, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa049 wrote:
    A właśnie propo świętowania 😂 pijecie piwa, wina itp zero w ciąży? Czy jednak w ogóle? 😀

    Dwa razy zdarzyło mi się napić winka Falco ale też miałam wrażenie, że tam jest alko po wypiciu 😀 już wole bez.

    Dzisiaj zaliczyłam swoją pierwszą wizyte u fizjo uroginekologicznej i zamierzam wziąć się za ćwiczenia bo plecki zaczynają dokuczać, ale ostatnio jakoś spadek formy mam.

    Starania od 07.2024
    💁‍♂️✅

    03.25 Hashimoto 👨‍⚕️
    04.25 ANA9 ➡️ PPJ (ANA23) ⚠️
    06.25 biopsja endometrium ⚠️ ➡️ antybiotyk
    08.25 ferrytyna ⬇️ suplementacja
    09.25 drożność z lipiodolem ✅
    24.10.25 ⏸️🥹
    25.10.25 β-hCG - 29,8 mlU/ml
    27.10.25 β-hCG - 98,0 mlU/ml
    30.10.25 β-hCG - 418,7 mlU/ml
    07.11.25 β-hCG - 11621,8 mlU/ml

    💊 Pueria Uno, Letrox 25, Ultragestan

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 701 882

    Wysłany: 10 marca, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się czasem zdarzy piwko zero, też chyba wypiłam może ze 3 razy i to zazwyczaj jak jestem w gościach. Sama sobie nie kupiłam 😀

    Powiedzcie mi, czy Wy już puchniecie? Pytam o dłonie, stopy, nogi.

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
‹‹ 236 237 238 239 240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ