Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 30 marca, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa049 wrote:
    Ja mam zamiar jechać sama, a jadę na drugi koniec miasta i planuje autem 🙈🙈 aż tak się można źle po tym czuć?

    No ja miałam mega helikopter, do tego stopnia, że jak doszłam na przystanek to jakaś babcia ustąpiła mi miejsca na ławeczce, bo musiałam źle wyglądać 😵‍💫ale ja wiedziałam czego się spodziewać, bo w pierwszej ciąży już po też się średnio czułam. Nie wiem, może to kwestia tego, że tak długo bez śniadania byłam? Z krzywej wyszłam około 12, tylko po wyjściu jakiś jogurt do picia w Żabce chwyciłam.

    nofajniefajnie lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Pati1985 Przyjaciółka
    Postów: 67 85

    Wysłany: 30 marca, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa049 wrote:
    Ja mam zamiar jechać sama, a jadę na drugi koniec miasta i planuje autem 🙈🙈 aż tak się można źle po tym czuć?
    Ja też pojechałam autem, a później prosto do pracy 💪💪💪 więc nie jest tak źle. Wiadomo każdy organizm inaczej reaguje ale nie ma się co źle nastawiać :)

  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 30 marca, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wandapanda wrote:
    Pani Bocianowa jak możesz ogarnij sobie (albo spytaj czy mają w lab) glukozę cytrynową. To smakuje jak bardzo słodka lemoniada, ale przez tą cytrynę naprawdę da się to wypić. Mi nie było niedobrze jak czekałam tylko ciągle mi się ta sztuczną cytryną odbijało,
    No i polecam jednak jak lab jest dalej od domu, żeby ktoś zawiózł. Ja nie chciałam jechać autem, więc wybrałam się tramwajem i nie wiem co było gorsze 😩 bo jak wracałam to miałam w głowie straszny helikopter. Potem dostałam opr od męża, że nie wzięłam ubera, ale ja to złotówa jestem i mi szkoda 🙈
    To chyba tylko mnie nie smakuje ta cytrynowa? Wolę zwykła:D cytrynowa smakuje jak fervex fuuuuj :D

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 30 marca, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z glukoza jest jak z pobieraniem krwi czy gastroskopia - każdy reaguje inaczej wiec nie ma co sie nastawiać:) jedna bedzie wymiotować, druga mdleć a trzecia czekać aż sie wysiedzi zeby zjeść cos normalnego :D nie ma co sie negatywnie nastawiać:) tak jakbyś rozcieńczony lukier pila:D

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 30 marca, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MayMasza wrote:
    Z glukoza jest jak z pobieraniem krwi czy gastroskopia - każdy reaguje inaczej wiec nie ma co sie nastawiać:) jedna bedzie wymiotować, druga mdleć a trzecia czekać aż sie wysiedzi zeby zjeść cos normalnego :D nie ma co sie negatywnie nastawiać:) tak jakbyś rozcieńczony lukier pila:D

    Jestem na razie tak neutralnie nastawiona, a chyba pójdę za tydzień albo dwa 😀 planuję jechać sama i wziąć sobie już jakąś kanapkę do plecaka, żeby od razu zjeść jak wyjdę, bo to się chyba często tutaj powtarza, żeby zaraz coś zjeść normalnego

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • Kofii Autorytet
    Postów: 1513 2689

    Wysłany: 30 marca, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja krzywą mam dopiero za miesiąc, ale planuję jechać sama autem 😀 w poprzedniej ciąży mąż mnie zawiózł i przywiózł, ale to dlatego, że rano tak bardzo mi się lała krew z nosa, że nie chciałam sama jechać 😶😵‍💫
    Byłam dzis u położnej, na szczęście nie na urlopu w okolicach mojego terminu, także ufff kamień z serca 😄 będę do niej chodzić co tydzień żeby omawiać tematy które mnie interesują.

    🙋🏻‍♀️29🙋🏻33

    2023 💙👶🏻

    23.11 ⏸️ 💖
    24.11 beta 2148
    26.11 beta 5693
    preg.png
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 30 marca, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jadę z mężem, będzie mi raźniej bo się stresuje tym na Maxa :D nie będę już opowiadać co było przy pierwszej ciąży.

    preg.png
  • Silvia Autorytet
    Postów: 469 382

    Wysłany: 30 marca, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jechałam zawsze sama samochodem, teraz też. Mi zwykle niedobrze jest w trakcie picia, bo słodkie, pozniej raczej jestem taka zamulona i zaspana cały dzień. Zaraz po ostatnim badaniu cos jem, mam spakowane jedzenie w plecaku, aby nie wracać na pusty żołądek.

    Starania od 11.2017r.
    -brak prawego jajowodu.
    -IO, PCOS
    04-10.19r - Lametta + Ovitrelle, glucophage
    20.11.19r. - 1 cykl z clo i IUI (7cs) 😥
    16.12.19r. - 2 IUI menopur (8cs) 😥
    02-05.20r. - starania bez leków (10-13cs) torbiel czekoladowa po lewej stronie
    22.06.20r. - transfer 4ab
    8dpt - beta 114.09 🥰
    11dpt - beta 301.78 🥰
    18dpt - beta 3258.58 🥰
    💙
    23.02.23r. transfer 3BB
    6dpt - beta 19 / prog 20.60 🥰
    8dpt - beta 56 🥰
    13dpt - beta 593 🥰
    15dpt - beta 1654 🥰
    20dpt - beta 7314 🥰
    🩵
    Zostały jeszcze ❄❄❄❄
    2025 z naturalnego cudu - córka 🩷
    preg.png
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 30 marca, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam Was dziewczyny, że jesteście w stanie same jeździć, bo ja uważam, że mniej więcej od już od połowy ciąży stanowię zagrożenie na drodze 😅 mam budyń zamiast mózgu no i czas reakcji już nie ten 😆 i boję się, że zakręci się w głowie albo zrobi mi się słabo, bo to niestety częste u mnie. Jadę tylko jak baaardzo potrzebuję i nie mam innego wyjścia, ale ostatnio już przerzucam się na komunikację miejską jak mam gdzieś dobry dojazd.

    preg.png
  • Mysia 24 Ekspertka
    Postów: 209 184

    Wysłany: 30 marca, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też pojechałam sama autem, ale w sumie tylko niedobrze mi po tym było, no i jestem dalej zamulona, po badaniu zjadłam bułkę a jak wróciłam to wskoczyłam pod koc i usnęłam na 1,5 h nawet nie wiem kiedy 😄

    Mysia_24
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 30 marca, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa wrote:
    Ja jadę z mężem, będzie mi raźniej bo się stresuje tym na Maxa :D nie będę już opowiadać co było przy pierwszej ciąży.
    Jak mialas zle doświadczenia to sie wcale nie dziwię:D

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Ceci Autorytet
    Postów: 433 336

    Wysłany: 30 marca, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 18:56

  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 30 marca, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przepalam dzień 🤯
    Mama przywiozła młodszego syna
    Straszy naszczescie jeździ i wraca sam
    Właśnie wrócił z zakupami bo ja to jestem totalne zwłoki .
    Jeszcze mama weszła z małym i chciałam wstać z łóżka szybko a mi noga zdrętwiała i stanęłam to tak się wygięła że myślałam że skręciłam …. No tego mi by jeszcze brakowało . Boli ale chyba naszczescie nie jest skręcona

    O 18 kąpię małego i kładę a ja mam nadzieję że jutro będzie ok bo już od 2 godz nie wymiotowałam …

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 30 marca, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    Ja przepalam dzień 🤯
    Mama przywiozła młodszego syna
    Straszy naszczescie jeździ i wraca sam
    Właśnie wrócił z zakupami bo ja to jestem totalne zwłoki .
    Jeszcze mama weszła z małym i chciałam wstać z łóżka szybko a mi noga zdrętwiała i stanęłam to tak się wygięła że myślałam że skręciłam …. No tego mi by jeszcze brakowało . Boli ale chyba naszczescie nie jest skręcona

    O 18 kąpię małego i kładę a ja mam nadzieję że jutro będzie ok bo już od 2 godz nie wymiotowałam …
    Bidulo ale cię wzięło,moze rzeczywiście zlapalas jakąś jelitowke.Oby jutro bylo lepiej.

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • GosAga123 Autorytet
    Postów: 251 285

    Wysłany: 30 marca, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju dziewczyny czy u Was też zaczął się spadek energii? Ostatnie tyg tak dobrze mi się życie ogarniało a teraz od kilku dni był tylko leżała.. kawa nie pomaga a oczy się same zamykają.. mam nadzieję że to jednak chwilowe bo mam jeszcze od groma rzeczy do ogarnięcia przed lipcem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca, 18:05

    Ona 35
    On 34

    05.2021 👶w 1cs

    Ponowne starania od 01.2024
    08.2024 - ciąża pozamaciczna i usunięty jajowód - ureaplasma i mycoplasma - wyleczone

    05.2025 usunięcie niszy w bliźnie u prof Ludwina

    Walczymy od nowa od 09.2025 (+Ovitrelle)

    10.2025 - Udalo sie w 2 cs <3

    11.2025 - Ponowna walka z Ureaplasma.. - wyleczona

    preg.png
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 30 marca, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosAga123 wrote:
    Jeju dziewczyny czy u Was też zaczął się spadek energii? Ostatnie tyg tak dobrze mi się życie ogarniało a teraz od kilku dni był tylko leżała.. kawa nie pomaga a oczy się same zamykają.. mam nadzieję że to jednak chwilowe bo mam jeszcze od groma rzeczy do ogarnięcia przed lipcem
    Mam to samo. Od kilku dni siedzę na kanapie i tylko patrzę na ilość rzeczy do zrobienia i spisuje na kartce ale bez realizacji..

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 30 marca, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiecie ze ja tez poczułam ostatnio takie zmęczenie.Moja diabetolog powiedziała ze to moze byc przez niska ferrytyne,hemoglobina mam piękna bo caly czas utrzymuję się na poziomie 13+ za to ferrytyna 6.Jutro ide do swojej dr prowadzacej to wszystko z nią obgadam.

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Kirby Autorytet
    Postów: 327 511

    Wysłany: 30 marca, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oh melduję, że ja jutro też od rana krzywa cukrzycowa. Nigdy wcześniej nie miałam tego badania więc trochę się stresuje, zaopatrzyłam się w cytrynową glukozę i zobaczymy co będzie.
    Też czuję spadek energii i jeszcze czuję, że jakieś przeziębienie mnie dopada, katar i głowa boli. Dołączam do teamu pod kocykiem 🤧

    Starania od 07.2024
    💁‍♂️✅

    03.25 Hashimoto 👨‍⚕️
    04.25 ANA9 ➡️ PPJ (ANA23) ⚠️
    06.25 biopsja endometrium ⚠️ ➡️ antybiotyk
    08.25 ferrytyna ⬇️ suplementacja
    09.25 drożność z lipiodolem ✅
    24.10.25 ⏸️🥹
    25.10.25 β-hCG - 29,8 mlU/ml
    27.10.25 β-hCG - 98,0 mlU/ml
    30.10.25 β-hCG - 418,7 mlU/ml
    07.11.25 β-hCG - 11621,8 mlU/ml

    💊 Pueria Uno, Letrox 25, Ultragestan

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 701 882

    Wysłany: 30 marca, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosAga123 wrote:
    Jeju dziewczyny czy u Was też zaczął się spadek energii? Ostatnie tyg tak dobrze mi się życie ogarniało a teraz od kilku dni był tylko leżała.. kawa nie pomaga a oczy się same zamykają.. mam nadzieję że to jednak chwilowe bo mam jeszcze od groma rzeczy do ogarnięcia przed lipcem

    Ojej tak, ja też czuję znowu zmęczenie i czasem potrzebę drzemki.

    @PaniBocianowa można mi w wolnej chwili wpisać wizytę 24.04 😀

    Pani Bocianowa lubi tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 30 marca, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już ustaliłam z mężem (który tak btw. dziś mnie przeprosił za wczorajsze jazdy o ciuchy 🙄) że jedziemy na glukozę w środę. Już mnie ściska w żołądku 😂

    Ananabanana 🫡

    Ananabanana lubi tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 293 294 295 296 297 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ