Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2122

    Wysłany: 12 listopada 2025, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa wrote:
    No ja właśnie liczę z owulacji bo z OM też 5+2 😁 jeszcze wizyta tego samego dnia 🤣

    Ktoś tu pisał o bliźniakach to ja się zgłaszam ! Bardzo bym sobie życzyła 🥹

    Też bym chciała bliźniaki 🥹 Moja babcia urodziła bliźniaki, więc może genetycznie jest szansa 😄

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 12 listopada 2025, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja prababcia od strony mamy miała brata bliźniaka, a od strony taty aż dwie kuzynki mają bliźniaki, więc i u mnie byłoby duże prawdopodobieństwo. Ale dla mnie byłby to najgorszy koszmar 😂 mi z jednym małym dzieckiem było mega ciężko i stąd decyzja i kolejnym dopiero po 6 latach 🫣

    snieżka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 535 771

    Wysłany: 12 listopada 2025, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki bety, 3555mlU 😲 przyrost 106% 😁 ale czad!

    U mnie nie ma żadnych bliźniaków niestety :( ale mogłabym rozpocząć ten trend rodzinny :D

    snieżka, GosAga123, wandapanda, GąskaBalbinka, Alexx94, MEG, Natalie2026, emciak, Patka2525, aniluaP19, Precelek 🥨, OlaNowa, Rudylisek lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Alexx94 Koleżanka
    Postów: 48 69

    Wysłany: 12 listopada 2025, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja też mam wyniki 5940 mlU, przyrost 118% ☺️

    Mój mąż się śmieje żeby były bliźniaki ale ja bym się trochę bała 😅 ale jak będą to i tak się będę cieszyć jak głupia 😆

    GąskaBalbinka, GosAga123, snieżka, wandapanda, Pani Bocianowa, Natalie2026, emciak, Patka2525, aniluaP19, Precelek 🥨, Rudylisek lubią tę wiadomość

  • Anuska94 Autorytet
    Postów: 457 134

    Wysłany: 12 listopada 2025, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was jest z okolic Krakowa i rodziła w Krakowie?

  • MEG Znajoma
    Postów: 28 28

    Wysłany: 12 listopada 2025, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Czy któraś z was jest z okolic Krakowa i rodziła w Krakowie?

    🙋🏼‍♀️ Jestem z Krakowa i rodziłam w Krakowie w Rydygierze

    age.png

    preg.png
  • nofajniefajnie Ekspertka
    Postów: 240 235

    Wysłany: 12 listopada 2025, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta 1125,5 mIU/ml, to teraz czekać do piątku na drugą

    MEG, Natalie2026, snieżka, Pani Bocianowa, wandapanda, emciak, GąskaBalbinka, Patka2525, aniluaP19, Precelek 🥨, Rudylisek lubią tę wiadomość

  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2122

    Wysłany: 12 listopada 2025, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Czy któraś z was jest z okolic Krakowa i rodziła w Krakowie?
    Jestem z Krakowa, ale nie rodziłam jeszcze 🙈

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2659 5846

    Wysłany: 12 listopada 2025, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż ma brata bliźniaka i przy pierwszej ciąży bardzo chciałam, ale teraz przyznam, że rok po roku to bym się chyba załamała 😂😂🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2025, 20:04

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈+🍍=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03.2024- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 27.11.2024, godzina 10:10
    3940g wymarzonego synka 🥹👶🏼

    07.2025 Biochem 💔
    04.12.2025 7tc 💔👼🏽
    event.png
  • Johana Autorytet
    Postów: 1002 737

    Wysłany: 12 listopada 2025, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też kiedyś chciałam bliźnięta, mamy trochę ich w rodzinie ale po przejściach szwagierki i porodzie w 26tc podziękuję 🫣 nie umiałabym się cieszyć już

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2025, 19:45

    👦 azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅

    6 ❄️

    I FET
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    II FET
    7dpt < 0,1 😢 próg 11

    Histeroskopia

    III FET
    10dpt 360
    12dpt 712
    14dpt 2157
  • nofajniefajnie Ekspertka
    Postów: 240 235

    Wysłany: 12 listopada 2025, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby nie bliźniaki, jak sobie pomyślę na raz dwa takie harpagany jak mój to mi aż słabo 😅
    Do tego ciąża wysokiego ryzyka z automatu

  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2105

    Wysłany: 12 listopada 2025, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nofajniefajnie wrote:
    Oby nie bliźniaki, jak sobie pomyślę na raz dwa takie harpagany jak mój to mi aż słabo 😅
    Do tego ciąża wysokiego ryzyka z automatu

    Ze mną na sali w pierwszej ciąży leżała dziewczyna z bliźniakami, jeden zasnął drugi ryk, oszaleć szło 🤣

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Weronka89 Ekspertka
    Postów: 175 234

    Wysłany: 12 listopada 2025, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem nowa na forum, szukałam odpowiedniego wątku do napisania i nie wiedziałam do końca gdzie najlepiej, więc spróbuję tutaj. Szukam chyba głównie informacji czy ktos miał/słyszał o podobnych wynikach i jak to się skończyło. Obecnie jestem w 3 ciąży, z pierwszej mam 4 letniego, wspaniałego synka. Druga ciąża w czerwcu tego roku, puste jajo, zakończona łyżeczkowaniem (macica nie oczyściła się samoistnie mimo krwawienia, leki nie działały w ogóle). Obecnie kolejna ciąża, wg OM termin na 30.06. U lekarza byłam w 5+3 tyg, nie było widać zupełnie nic w macicy oprócz pogrubionego endometrium , lekarka nastawiona umiarkowanie pozytywnie, mówiła, że może być młodsza ciąża. Kolejna wizyta za 2 dni, biore duphaston i urogestagen. Ze względu na poprzednie poronienie lekarka zaleciła co kilka dni badać HCG (w poprzedniej ciąży były bardzo niskie przyrosty). No i ta HCG mnie martwi. Obecnie wg OM jest 7+1 tyg. Total HCG (u mnie w lab nie badają beta HCG, a total HCG) dzisiaj 10443 - wydaje mi się że to bardzo niski wynik. 4,5 dnia temu było 7000, jeszcze 4 dni wcześniej 4200. Więc baaaaardzo mocno ten przyrost zwolnił, ja wiem, że im wyższe wartości tym rośnie wolniej, ale aż tak dużo wolniej? Teraz to nawet nie urosło o 50%, plus ta wartość sama w sobie jest niska... czy ktoś może spotkał się z podobnymi wartościami? Do piątku chyba całkiem osiwieję z niepewności :(

  • Weronka89 Ekspertka
    Postów: 175 234

    Wysłany: 12 listopada 2025, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, dodam że progesteron 2 tyg temu 15,9 a dzisiaj 18,3 więc też bez szału :( ale nie mam ani żadnych plamień, bóle brzucha lekkie ale od kilku dni jest lepiej. Z objawów to tylko lekko obolałe piersi i od kilku dni toaleta co godzinę na siku, plus mega chęć na ostre jedzenie. Ale z pierwszym synem nie miałam zupełnie żadnych objawów więc to chyba u mnie akurat norma, że nic wielkiego się nie dzieje.

  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 12 listopada 2025, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka89 wrote:
    Cześć, jestem nowa na forum, szukałam odpowiedniego wątku do napisania i nie wiedziałam do końca gdzie najlepiej, więc spróbuję tutaj. Szukam chyba głównie informacji czy ktos miał/słyszał o podobnych wynikach i jak to się skończyło. Obecnie jestem w 3 ciąży, z pierwszej mam 4 letniego, wspaniałego synka. Druga ciąża w czerwcu tego roku, puste jajo, zakończona łyżeczkowaniem (macica nie oczyściła się samoistnie mimo krwawienia, leki nie działały w ogóle). Obecnie kolejna ciąża, wg OM termin na 30.06. U lekarza byłam w 5+3 tyg, nie było widać zupełnie nic w macicy oprócz pogrubionego endometrium , lekarka nastawiona umiarkowanie pozytywnie, mówiła, że może być młodsza ciąża. Kolejna wizyta za 2 dni, biore duphaston i urogestagen. Ze względu na poprzednie poronienie lekarka zaleciła co kilka dni badać HCG (w poprzedniej ciąży były bardzo niskie przyrosty). No i ta HCG mnie martwi. Obecnie wg OM jest 7+1 tyg. Total HCG (u mnie w lab nie badają beta HCG, a total HCG) dzisiaj 10443 - wydaje mi się że to bardzo niski wynik. 4,5 dnia temu było 7000, jeszcze 4 dni wcześniej 4200. Więc baaaaardzo mocno ten przyrost zwolnił, ja wiem, że im wyższe wartości tym rośnie wolniej, ale aż tak dużo wolniej? Teraz to nawet nie urosło o 50%, plus ta wartość sama w sobie jest niska... czy ktoś może spotkał się z podobnymi wartościami? Do piątku chyba całkiem osiwieję z niepewności :(

    A nie przesunęła Ci sie owulacja? Ja miałam zawsze mega krótkie cykle i owulacje nawet 8 dnia, aż do maja jak poleciałam na urlop. Stres i kilkanaście godzin w samolocie sprawiły, że wszystko się rozjechało, cykl trwał 40 dni a owulacja była 22 dnia czyli dwa tygodnie później niż zawsze. Może u Ciebie podobnie i ta ciąża jest dużo młodsza?

    Jeśli chodzi o badania to niestety nie wiem czym się różni beta hcg od total hcg i jakie są normy więc ciężko się odnieść.

    preg.png
  • Weronka89 Ekspertka
    Postów: 175 234

    Wysłany: 12 listopada 2025, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wandapanda wrote:
    A nie przesunęła Ci sie owulacja? Ja miałam zawsze mega krótkie cykle i owulacje nawet 8 dnia, aż do maja jak poleciałam na urlop. Stres i kilkanaście godzin w samolocie sprawiły, że wszystko się rozjechało, cykl trwał 40 dni a owulacja była 22 dnia czyli dwa tygodnie później niż zawsze. Może u Ciebie podobnie i ta ciąża jest dużo młodsza?

    Jeśli chodzi o badania to niestety nie wiem czym się różni beta hcg od total hcg i jakie są normy więc ciężko się odnieść.

    Owulacja mogła się przesunąć ale maks o 2-3 dni, wtedy też było ostatnie współżycie a 9 dni później wyszedł już bladziutki test ciążowy i hgc 12. Więc nie było to jakieś spektakularne przesunięcie.

    HCG total to betaHCG + inne rodzaje HCG. Wg norm mojego labu na 7-8 tydz jest 10000-100000, 8-10 tydzien 15000-200000. Więc nawet jeśli jest tydzień młodsza ciąża czyli 7 tydzień to wynik na samiuśkim dole normy i przyrost niecałe 50% w 4,5 dnia :(

  • Domcia90 Autorytet
    Postów: 270 466

    Wysłany: 12 listopada 2025, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki 6142,20 i mi wzrósł progesteron,gdzie byłam pewna,ze spadnie. Lekarz i tak zapisał mi do konca 1 trymestru,żebym go brała. I wg usg jest ciąża starsza,mogła owulacja sie przesunąć wcześniej.
    I teraz takie yyy,żeby tylko nie był kolejny syn 🫣

    Patka2525, GąskaBalbinka, nofajniefajnie, snieżka, Pani Bocianowa, Precelek 🥨, emciak lubią tę wiadomość

    preg.png
  • nofajniefajnie Ekspertka
    Postów: 240 235

    Wysłany: 12 listopada 2025, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka89 wrote:
    Owulacja mogła się przesunąć ale maks o 2-3 dni, wtedy też było ostatnie współżycie a 9 dni później wyszedł już bladziutki test ciążowy i hgc 12. Więc nie było to jakieś spektakularne przesunięcie.

    HCG total to betaHCG + inne rodzaje HCG. Wg norm mojego labu na 7-8 tydz jest 10000-100000, 8-10 tydzien 15000-200000. Więc nawet jeśli jest tydzień młodsza ciąża czyli 7 tydzień to wynik na samiuśkim dole normy i przyrost niecałe 50% w 4,5 dnia :(

    Kilka postów wcześniej (chyba strona czy dwie wcześniej) wrzucałam linka do dobrego kalkulatora, który uwzględnia te spowolnienia, poszukaj i sprawdź.

    Natomiast sama beta to niewiele powie, tutaj USG dobre potrzebne. Mówisz, że ostatnie miałaś 5+3? To jeśli ciąża była młodsza np 5 dni to na kiepskim aparacie mogło jeszce nie być nic widać.

    Ja w 5+3 w poprzedniej ciąży miałam 11000 betę, a na luxmedowym usg nie było widać nic. Zaś 4 dni wcześniej na szpitalnym był pęcherzyk.

    Tak czy inaczej kolejne USG koniecznie zrób.

  • Weronka89 Ekspertka
    Postów: 175 234

    Wysłany: 12 listopada 2025, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nofajniefajnie wrote:
    Kilka postów wcześniej (chyba strona czy dwie wcześniej) wrzucałam linka do dobrego kalkulatora, który uwzględnia te spowolnienia, poszukaj i sprawdź.

    Natomiast sama beta to niewiele powie, tutaj USG dobre potrzebne. Mówisz, że ostatnie miałaś 5+3? To jeśli ciąża była młodsza np 5 dni to na kiepskim aparacie mogło jeszce nie być nic widać.

    Ja w 5+3 w poprzedniej ciąży miałam 11000 betę, a na luxmedowym usg nie było widać nic. Zaś 4 dni wcześniej na szpitalnym był pęcherzyk.

    Tak czy inaczej kolejne USG koniecznie zrób.

    Dziękuję, znalazłam :) niestety nawet tam wskazuje na wynik poniżej średnich. No ale wiadomo, średnie to średnie. Na USG idę w piątek, faktycznie moja gin ma nie jakiś super jakości sprzęt, rozważałam USG gdzie indziej ale uznałam że już poczekam. Ale dzisiejsze wyniki jednak mocno mnie zmartwiły :(

  • Johana Autorytet
    Postów: 1002 737

    Wysłany: 12 listopada 2025, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka89 wrote:
    Dziękuję, znalazłam :) niestety nawet tam wskazuje na wynik poniżej średnich. No ale wiadomo, średnie to średnie. Na USG idę w piątek, faktycznie moja gin ma nie jakiś super jakości sprzęt, rozważałam USG gdzie indziej ale uznałam że już poczekam. Ale dzisiejsze wyniki jednak mocno mnie zmartwiły :(

    Nie patrzyłam na ten kalkulator, tam jest tylko średnia czy również poziom min i max? Jeśli jest, mieścisz się w nich?

    Jeśli chodzi o progesteron bierzesz tabletki które nie wpływają na wyniki krwi wie jest wyższy niż dostałaś :) ja bym się o niego nie martwiła :) świetnie sam daje rade

    👦 azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅

    6 ❄️

    I FET
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    II FET
    7dpt < 0,1 😢 próg 11

    Histeroskopia

    III FET
    10dpt 360
    12dpt 712
    14dpt 2157
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ