Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • Ceci Autorytet
    Postów: 433 336

    Wysłany: 8 kwietnia, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Ja to mam farta, w poniedziałek będąc z psem na wybiegu niechcący wpadłam tyłem nogą w wykopany dołek, cała kostka poleciała mi bokiem aż na głos chrupnęło 🫣 Byłam na sorze bo cała kostka mega spuchnięta, krwiak, ból taki że się zastanawiałam czy nie jest zlamana. No ale oczywiście nie było lekarza od usg, a rtg mi odradzili mimo, ze mój gin. nie widzi przeciwskazań.
    Najprawdopodobniej mam całkiem zerwane więzadło 🥲 Znowu muszę brać zastrzyki Clexane przez 4 tyg, stabilizator też na miesiąc, no i taka to przygoda 😅😅
    O matko… wspolczuje bardzo :( oby chociaz bol szybko minal

  • Mysia 24 Ekspertka
    Postów: 209 184

    Wysłany: 8 kwietnia, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ceci wrote:
    A nad jakimi sie zastanawiacie?

    Hania
    Wiktoria
    Marcelina
    Hania mi od wielu lat chodzi po głowie😄
    Wiktoria podoba mi się bardzo i jest mniej spotykane, co bardzo mi odpowiada.
    A Marcelinka to była moja pierwsza myśl jak się dowiedziałam że to dziewczynka 😄 i mam megaa dylemat 😄 a mój mąż chyba jeszcze większy 😂

    Mysia_24
  • Mysia 24 Ekspertka
    Postów: 209 184

    Wysłany: 8 kwietnia, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa a jak poznajesz że to czkawka 😁? Chyba jeszcze u nas tego nie było albo nie skumałam że to, to 😀

    Mysia_24
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 8 kwietnia, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 24 wrote:
    Pani Bocianowa a jak poznajesz że to czkawka 😁? Chyba jeszcze u nas tego nie było albo nie skumałam że to, to 😀

    Też się zastanawiałam i wyczytałam, że to takie rytmiczne podskoki w brzuchu 😀 i czasami faktycznie rytmicznie skacze ten brzuch 😂

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 8 kwietnia, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć po świętach 🐣 nie odzywałam się, bo to był dość intensywny czas. Ale już jesteśmy w domu, mąż ma dzisiaj jeszcze urlop, więc siedzi na budowie. Ja pojechałam z nim rano, żeby trochę tam posprzątać, ale za dużo nie dałam rady, więc właśnie wróciłam sobie spacerkiem do domu i zalegam pod kocem.

    Dzisiaj śniło mi się, że była moja impreza urodzinowa i rodzina zorganizowała mi tort z moim imieniem + 51 lat. I w tym śnie zastanawiałam się, że może faktycznie mam już to 51 lat i ten czas tak szybko leci. Jak się obudziłam to stwierdziłam, że moja podświadomość próbuje mi coś powiedzieć, nie wiem, może na tyle się czuję w tej ciąży 🤪 w sumie by się zgadzało 😆

    Wstałam dzisiaj rano i był rzyg 🤮 w dodatku z krwią. Ale z pół godziny wcześniej dość mocno leciała mi krew z nosa i spływało po gardle. Mam nadzieję, że to od tego. Pierwszy raz taka sytuacja.

    Widziałam, że jest promocja na jukki. Zamawiałyście coś ciekawego? Jak tak to się pochwalcie 😄 mi się podobają daszki muślinowe na wózek i kilka kokonów.

    Mysia wszystkie 3 imiona bardzo ładne, też miałabym dylemat 🙈

    preg.png
  • Mysia 24 Ekspertka
    Postów: 209 184

    Wysłany: 8 kwietnia, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wandapanda wrote:
    Cześć po świętach 🐣 nie odzywałam się, bo to był dość intensywny czas. Ale już jesteśmy w domu, mąż ma dzisiaj jeszcze urlop, więc siedzi na budowie. Ja pojechałam z nim rano, żeby trochę tam posprzątać, ale za dużo nie dałam rady, więc właśnie wróciłam sobie spacerkiem do domu i zalegam pod kocem.

    Dzisiaj śniło mi się, że była moja impreza urodzinowa i rodzina zorganizowała mi tort z moim imieniem + 51 lat. I w tym śnie zastanawiałam się, że może faktycznie mam już to 51 lat i ten czas tak szybko leci. Jak się obudziłam to stwierdziłam, że moja podświadomość próbuje mi coś powiedzieć, nie wiem, może na tyle się czuję w tej ciąży 🤪 w sumie by się zgadzało 😆

    Wstałam dzisiaj rano i był rzyg 🤮 w dodatku z krwią. Ale z pół godziny wcześniej dość mocno leciała mi krew z nosa i spływało po gardle. Mam nadzieję, że to od tego. Pierwszy raz taka sytuacja.

    Widziałam, że jest promocja na jukki. Zamawiałyście coś ciekawego? Jak tak to się pochwalcie 😄 mi się podobają daszki muślinowe na wózek i kilka kokonów.

    Mysia wszystkie 3 imiona bardzo ładne, też miałabym dylemat 🙈

    Ja planuję zamówić od nich kokon XXL jest większy niż na innych stronach i dłużej będzie można używać🙂 mam od nich poduszkę ciążową i super mi się sprawdza teraz przy większym brzuchu i problem ze spojeniem, chociaż jak dla mnie mogła by być bardziej wypchana.
    No właśnie nie mogę się zdecydować, okaże się przy porodzie które do niej pasuje 😆 jeśli się wcześniej nie namyślimy 😄

    Mysia_24
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 8 kwietnia, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Domi wow szok , ciesze sie ale przyznam ze jednak po cichu wam kibicowałam ze moze jednak sie miedzy wami poukłada.A najstarszy syn zostaje z tata?Bede Ci tu mocno kibicowac 💪🥳

    Dziewczyny wszystkie imiona o których mowicie sa piekne i Ignas i Marcel i Vincent💚🩵
    @Mysia my początkowo tez rozważaliśmy właśnie Hanie i Marcysie.Moja córka w jakiejś apce zrobila takie kolo fortuny na którym byly imiona które nam się podobają o kazdy po kolei kręcił kolem.Najczesciej wypadła Marcysia i tak zostalo,nam sie bardzo podoba🩷
    @Pani Bocianiowa moze wy tez spróbujcie takie kola 😜

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 8 kwietnia, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do aktywności to zauważyłam ze Marcysia ma już swoj staly rytm.Najbardziej aktywna jest miedzy 5-7 rano,potem kolo godz 11.W dzień jest troszke spokojniejsza ale to tez moze dlatego ze ja sporo sie ruszam,pare kopniakow kolo godz 16.I prawdziwe bajlando rozpoczyna sie miedzy godz 21-23 🥊🥊🥊Mam wrazenie ze ona naprawde tam cwiczy boks,3 szybkie ,2 sportowe lup lup lup 😂😂😂Czasami to az mnie zegnie.Wczoraj juz przysypialam ale jak dostałam 2 takie pożądane kopniaki pod rzad to się rozbudzilam🙃

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Ceci Autorytet
    Postów: 433 336

    Wysłany: 8 kwietnia, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 18:56

  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 8 kwietnia, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieciaki zabieram ze soba ;)
    Przez chwilę też miałam myśli że może sie to jakoś poskleja ale widzę że jest bez szans .

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 8 kwietnia, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa wrote:
    Hejka. Ja dziś zapadłam w jakąś śpiączkę i dopiero się obudziłam 🙈😂
    Ale miałam takie erotyczne sny, że chyba moja głowa po prostu nie chciała się obudzić 😂

    Kiki - aż mnie ciarki przeszły 😳 boli Cię dalej ta noga? I w końcu nie miałaś żadnego USG ani nic do tej pory żeby zobaczyć co tam chrupnęło?

    Domi - czyli nie będziesz mieszkać z mężem ?

    Co do imienia, my mamy wstępnie wybrane, ale nikt nie mówi że na 100%, temat ucichł, nadal mówimy „dziecko” (co wręcz UWIELBIAM 😒) ale już mam dosyć zmieniania go po 100 razy, więc nie odzywam się.

    Jakby któraś z Was chciała dopisać imię na pierwszej stronie czy cokolwiek to mówcie, będę dopisywać :)

    Aga - tak, budzi się ze mną, ale jak w nocy idę siku to szybko zasypia. Ma rytm podobny do mnie, mam nadzieję że tak jej zostanie 😝

    Za to od kilku dni moja córka kilka razy dziennie ma czkawkę 😄 to chyba moje ulubione uczucie z tych wszystkich ruchów za którymi nie bardzo przepadam.

    No i jeszcze z nowości mam wciąż jakąś infekcję intymną, dostałam na poprzedniej wizycie fluomizin, ale nic nie pomógł 🙄 czekam do wtorku na wizytę bo już ręce opadają. Jak nie urok to sraczka.


    A u mnie jest ciągle mały albo zgred 🤡🤭

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 8 kwietnia, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    Dzieciaki zabieram ze soba ;)
    Przez chwilę też miałam myśli że może sie to jakoś poskleja ale widzę że jest bez szans .

    Też miałam nadzieję, że uda sie Wam jeszcze dogadać :(

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 701 882

    Wysłany: 8 kwietnia, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kikix0o współczuję, oby wszystko z noga było dobrze 😌

    Co do imion to już widzę, że chyba zatwierdzone, więc nie kombinuje nawet nad zmianą, bo z moim mężem się dogadać w tej kwestii graniczy z cudem 😅 ale już sam mówi na nią Mania więc jest dobrze.

    Młoda u nas też już widzę że ma swój rytm i właśnie na wieczór i z rana jest najaktywniejsza. A czkawkę jak ma to mi się śmiać chce 😅

    Nie wiem jak Wy dziewczyny, ale u mnie dramat z energią.
    Mam takie zjazdy od jakiegoś czasu. Nie mam sił na nic, męczę się okropnie przy zwykłych czynnościach i spać mi się chce cały czas. Dziś spałam do 10:30, a zasnęłam jakoś o 22 🫣 wcześniej wstawałam 6/7 rano i pełna energii. Dziś wstałam i zrobiłam coś koło siebie, posprzątałam, zrobiłam obiad i już padam i poszłabym spać.
    Chciałabym poćwiczyć coś, ale nie mam sił, czuję też w mięśniach, że nie mają sił, jakbym była po grubym treningu. Plus coś mi mdłości wracają. 😳

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 8 kwietnia, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 24 wrote:
    Pani Bocianowa a jak poznajesz że to czkawka 😁? Chyba jeszcze u nas tego nie było albo nie skumałam że to, to 😀


    Rytmiczne puknięcia w brzuchu
    U nas czkawka bardzo często i do tego mały wtedy się bardzo złości i wciska w bok brzucha dupka 🫣

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 8 kwietnia, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 24 wrote:
    Ja planuję zamówić od nich kokon XXL jest większy niż na innych stronach i dłużej będzie można używać🙂 mam od nich poduszkę ciążową i super mi się sprawdza teraz przy większym brzuchu i problem ze spojeniem, chociaż jak dla mnie mogła by być bardziej wypchana.
    No właśnie nie mogę się zdecydować, okaże się przy porodzie które do niej pasuje 😆 jeśli się wcześniej nie namyślimy 😄


    Miałam ten kokon przy młodszym synku
    Ale teraz zamówiłam standardowy bo jak był malutki to w nim pływał .
    I jeśli mały też polubi to sprzedam ten mniejszy i kupię wtedy większy .

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 8 kwietnia, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszłam na Jukki i zamówiłam daszek do gondoli i kilka pieluch tetrowych jeszcze ;)
    Dziś udało mi się wyrwać chustę elastyczna na vinted za 50 zł aż w szoku byłam bo szukałam od dłuższego czasu i ceny ok 120 zł
    Opłacało mi się wejść na vinted rano o 7 bo post wystawiony godz przed kupnem 🫣

    Nie kupuję już nic
    Dziś dojdzie mi wanienka i kokon z roZkiem
    Co najlepsze wanienkę już raz zamówiłam i nie wysłali 🤯

    Została mi apteka ale to ogarnę za miesiąc
    Jak już się wprowadzę .
    W czerwcu już chcę spakować walizkę żeby czekała w razie w .

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 8 kwietnia, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to znowu caly czas na pełnych obrotach ale musze troche zwolnić bo wczoraj znowu mialam bolesne skurcze i bylo ciężko.Przeszlo troche po cieplym prysznicu.Ale to dla mnie takie trudne wiecie ja po prostu nie potrafię tak siedzieć w miejscu musze cos robić,ruszac sie😅
    Co do wyprawki to ja juz tez nic nie kupuje została apteka i materacyk ale to tez chce za jakis czas zeby materacyk sie nie kurzyl.
    A Torby u mnie juz spakowane 🫣Pewnie jeszcze ze dwa razy wszystko wyjmę i poukładam od nowa ale co tam chociaż bede mieć zajęcie 😜

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Mysia 24 Ekspertka
    Postów: 209 184

    Wysłany: 8 kwietnia, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa a to jednak moja kruszyna miewa często 😄 ale myślałam że ma po prostu takie swoje podrygi 😄

    Wiola ale niezły patent z tym kołem 😆 chyba wypróbuję 😁

    Ceci gdyby nie to że u mojej przyjaciółki jest Gabrysia, charakterna z niej dziewuszka 😁 to też bym rozważała bo zawsze mi się bardzo podobało. No ale właśnie te 3 imiona nie występują u nas w rodzinie, a już Wiktorii to dawno żadnej nie poznałam😀 Z Hanią mam taki problem że mamy sąsiadów u których jest Hania, co prawda była by kilka lat starsza od naszej ale mają tak samo na nazwisko i w jednej szkole by były 😅

    Domi a jak z jakością? Masz wersję bawełnianą czy Velvet ? Dokupowałaś też do niego ten materacyk ?

    Co do energii to ja mam takie zrywy😆 mogę pół dnia przeleżeć bez siły a potem wstaje i robię wszystko na raz 😂
    Dziś np. wzięłam sobie za cel ogarnięcie kwiatów których mam dużo, narobiłam bałaganu a teraz energia mnie opuściła i leżę 🫣 nie wiem kto to dokończy 😄

    Mysia_24
  • Natalie2026 Ekspertka
    Postów: 231 277

    Wysłany: 8 kwietnia, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa049 wrote:
    Czy Wasze maleństwa też się budzą razem z Wami? Ja nawet w nocy jak idę siku i się kładę to już czuję jak mały się rusza. Mąż wstał o 5, ja też się przebudziłam i młody już też fika… ledwo oczy otworzę i już go czuję 🙈😀

    Taaak, dosłownie jak na zawołanie 😂
    Czasem mam
    Wrażenie, że Eryk w ogóle nie śpi w nocy, bo co się przebudzę to jest imprezka 😳

  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 8 kwietnia, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 24 wrote:
    Agaa a to jednak moja kruszyna miewa często 😄 ale myślałam że ma po prostu takie swoje podrygi 😄

    Wiola ale niezły patent z tym kołem 😆 chyba wypróbuję 😁

    Ceci gdyby nie to że u mojej przyjaciółki jest Gabrysia, charakterna z niej dziewuszka 😁 to też bym rozważała bo zawsze mi się bardzo podobało. No ale właśnie te 3 imiona nie występują u nas w rodzinie, a już Wiktorii to dawno żadnej nie poznałam😀 Z Hanią mam taki problem że mamy sąsiadów u których jest Hania, co prawda była by kilka lat starsza od naszej ale mają tak samo na nazwisko i w jednej szkole by były 😅

    Domi a jak z jakością? Masz wersję bawełnianą czy Velvet ? Dokupowałaś też do niego ten materacyk ?

    Co do energii to ja mam takie zrywy😆 mogę pół dnia przeleżeć bez siły a potem wstaje i robię wszystko na raz 😂
    Dziś np. wzięłam sobie za cel ogarnięcie kwiatów których mam dużo, narobiłam bałaganu a teraz energia mnie opuściła i leżę 🫣 nie wiem kto to dokończy 😄


    A pytasz o ten xxl czy zwykły ?

    Ten xxl miałam bawełniany - prany setki razy i sprzedałam w stanie idealnym ;)

    Teraz kupiłam muslinowy mniejszy ale z firmy paluli , później sprzedam jak mały wyrośnie i kupię ten z Jukki xxl ;)

    Materacyka nie miałam wcześniej i teraz też nie .
    Nie widzę takiej potrzeby tym bardziej że kokon leży na łóżku bądź w łóżeczku , dlatego wydaje mi się że tutaj to akurat materacyk to zbędny gadżet 🙃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia, 14:16

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
‹‹ 312 313 314 315 316 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ