Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 7 kwietnia, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przejrzałam na szybko stronę Mój świat dziecka i faktycznie cenowo spoko ;) chyba więcej osób o tej stronie pisało. Coś mi się kojarzy. Trzeba chyba zacząć pomału coś kompletować 🙈

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • GosAga123 Autorytet
    Postów: 251 285

    Wysłany: 7 kwietnia, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    94Lena wrote:
    Daj koniecznie znać co ci powie lekarz, mam od pewnego czasu takie ataki bólu żołądka, niezależnie od tego co zjem i tak jak mówisz boli żołądek i kręgosłup na wysokości żołądka, coś strasznego… jedyne co pomaga to prowokacja wymiotów, ból ustępuje natychmiast.
    Na dodatek od wczoraj boli mnie gardło a te wymioty jeszcze pogorszyły sprawę 😥
    Byłam dziś rano na wizycie. Na szczęście te bóle nie mają nic wspólnego z ciążą bezpośrednio i mała sobie fika i rośnie. Muszę zrobić jeszcze ogólne USG jamy brzusznej jutro ale wygląda to na jakąś mocną nadkwasotę która uruchamia mi się w nocy przez to że brzuch mocno uciska żołądek. Mam brać nospe i omeprazol i jeść najbliższe dni bardzo bardzo delikatnie. Trzymajcie kciuki żeby to coś dało bo dziś ból brzucha obudził mnie o 1:40 w nocy i już do rana nie usnęłam

    94Lena lubi tę wiadomość

    Ona 35
    On 34

    05.2021 👶w 1cs

    Ponowne starania od 01.2024
    08.2024 - ciąża pozamaciczna i usunięty jajowód - ureaplasma i mycoplasma - wyleczone

    05.2025 usunięcie niszy w bliźnie u prof Ludwina

    Walczymy od nowa od 09.2025 (+Ovitrelle)

    10.2025 - Udalo sie w 2 cs <3

    11.2025 - Ponowna walka z Ureaplasma.. - wyleczona

    preg.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 7 kwietnia, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę czy tylko mi się nie podoba nic na tej stronie świat dziecka 🫣
    Ja to uwielbiam wszystko gładkie , bez wzorów 😅

    Ale pamiętam że zamawiałam z tej strony kocyk i poduszkę dla starszego synka no i ma ten komplet do dziś więc jakość na plus ;)

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • Początek drogi Przyjaciółka
    Postów: 80 113

    Wysłany: 7 kwietnia, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Porownywalyscie ceny aptecznej wyprawki z różnych stron? Gdzie wychodzi najkorzystniej cenowo?

    30.10.25 - transfer
    03.11.25 - progesteron 54,45
    06.11.25 - progesteron 29,84
    - beta HCG 100,82 <3
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 7 kwietnia, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mój świat dziecka skompletowałam 70% wyprawki 😁 tylko ze kupiłam od nich na allegro, bo mam smarta i tam jakoś mi wygodniej. Ja osobiście polecam 😉

    Początek drogi - wszystkie laski kupują ostatnio na gemini, ale nie wiem czy to taki „szał” czy po prostu jest taniej. Będę to ogarniać bliżej maja/czerwca żeby mieć wszystko nieprzeterminowane.

    Początek drogi lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Mysia 24 Ekspertka
    Postów: 209 184

    Wysłany: 7 kwietnia, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa wrote:
    Z mój świat dziecka skompletowałam 70% wyprawki 😁 tylko ze kupiłam od nich na allegro, bo mam smarta i tam jakoś mi wygodniej. Ja osobiście polecam 😉

    Początek drogi - wszystkie laski kupują ostatnio na gemini, ale nie wiem czy to taki „szał” czy po prostu jest taniej. Będę to ogarniać bliżej maja/czerwca żeby mieć wszystko nieprzeterminowane.

    Patrzyłam u nich na allegro ale miałam wrażenie że nie mają części tego co na stronie albo nie umiałam znaleźć 😄

    Mysia_24
  • Mysia 24 Ekspertka
    Postów: 209 184

    Wysłany: 7 kwietnia, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Początek drogi wrote:
    Porownywalyscie ceny aptecznej wyprawki z różnych stron? Gdzie wychodzi najkorzystniej cenowo?
    Dopiero się do tego przymierzam, ale będę po prostu patrzeć gdzie dane produkty są tańsze i pewnie też na allegro będę szukać bo często są dużo tańsze niż w aptekach.

    Początek drogi lubi tę wiadomość

    Mysia_24
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 7 kwietnia, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak patrzyłam to nawet i sól fizjologiczną jest na ten stronie mój świat dziecka. Ja stamtąd głównie z tego co widziałam to myślałam pieluchy, jakiś tam zestaw do paznokci, jakieś podkłady dla siebie itp ale jeszcze też mam bon do smyka i myślę czy tam też coś nie kupić

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 7 kwietnia, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Początek drogi wrote:
    Porownywalyscie ceny aptecznej wyprawki z różnych stron? Gdzie wychodzi najkorzystniej cenowo?


    Zamawiałam dla starszego z gemini i teraz też zamawiam
    Szczerze mówiąc nie sprawdzałam cen ale wydaje mi się że tak jak wszędzie coś będzie tańsze a coś innego droższe ;)
    Zamawiam tam dlatego że wszystko maja i zamówię z jedną wysyłką bez szukania ;)

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • adukow Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 7 kwietnia, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamówiłam wczoraj kokon/gniazdko, jak zwał tak zwał 😄 i powoli coś tam skreślam z listy. Zapisałam się na warsztaty z chustonoszenia, więc z zakupem tej z the slings się wstrzymałam. W ogóle wspominałyście o vinted, matko co za pech! 😅 zamówiłam chicco baby hug - babeczka nie wspomniała, że brudne, na materiale takie zacieki. W opisie żadnej wzmianki, na zdjęciach nic nie widać. Musiałam odesłać. Następnie zestaw ubranek. Odbieram, jakaś chuda ta przesyłka. Pomyliła etykiety i moje zamówienie poszło do kogoś innego, a ja dostałam czapkę 😂 oczywiście wszystko udaje mi się odzyskać, ale ciągle muszę zgłaszać coś do supportu 🙈
    U nas bobo w święta aktywne. W czwartek wizyta, więc nie mogę się doczekać! Mojej kumpeli, która ma termin 2 tygodnie przede mną, synek już się ułożył głową w dół. Tej całej influ Wersow też :d czy to już czas?

    age.png
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 7 kwietnia, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Bocianowa wrote:
    Z mój świat dziecka skompletowałam 70% wyprawki 😁 tylko ze kupiłam od nich na allegro, bo mam smarta i tam jakoś mi wygodniej. Ja osobiście polecam 😉
    O to ja tez właśnie od nich dużo kupiłam ale tez przez allegro.I właśnie od nich tez kupowałam kocyk,podusie, prześcieradło dla synka i nadal ma.Bardzo dobra jakość.

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Ceci Autorytet
    Postów: 433 336

    Wysłany: 7 kwietnia, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wlasnie nie moge znaleźć takiego sprzedawcy na allegro :p chyba juz mam budyn zamiast mozgu :(

  • Mysia 24 Ekspertka
    Postów: 209 184

    Wysłany: 7 kwietnia, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ceci wrote:
    ja wlasnie nie moge znaleźć takiego sprzedawcy na allegro :p chyba juz mam budyn zamiast mozgu :(

    https://allegro.pl/oferta/przescieradlo-do-lozeczka-120x60-z-gumka-bawelna-100-babymam-12623253716
    O ile dobrze zlokalizowałam to ten sklep na allegro

    Ceci lubi tę wiadomość

    Mysia_24
  • emciak Autorytet
    Postów: 819 1859

    Wysłany: 7 kwietnia, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam już od tego tygodnia szkołę rodzenia, zapisałam się też na ćwiczenia dla ciężarnych więc powoli będę tworzyć sobie nową rutynę bo trochę się ostatnio rozleniwiłam z robieniem czegokolwiek.
    Z mężem rozmawialiśmy, że jeszcze jest tyle rzeczy do zrobienia a czasu coraz mniej i chyba ta presja nas zaczęła jakoś przytłaczać więc postanowiliśmy, że w każdym tygodniu COŚ musimy zrobić. Studniówkę miałam w niedzielę wielkanocną i coraz głośniej słyszę wskazówki zegara 😅
    Co do aptek internetowych to polecam Olmed chociaż w temacie wyprawki aptecznej jeszcze się u nich nie orientowałam.

    6 CS ✨ 09.04 - 01.06 💔 8 tc (p. samoistne)

    🌈✨
    30.10, 10 DPO
    Beta 19,1, Progesteron 31

    19.11 0,7 cm Groszka 🌼
    04.12 2,1 cm Fasolka 🌼
    18.12 3,8 cm Maluszka 🌼
    02.01 6,7 cm Fikołka 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    15.01 8,5 cm Słoneczka 🌼 (nadal ukrywa płeć)
    12.02 Słodka Dziewczynka 🌸 292g
    23.02 USG połówkowe 👍🌸 350g
    15.04 Podgląd Dziewuszki 🌸 1149g
    29.04 III prenatalne 🌸 1431g
    14.05 Kontrola 🌸 1809g
    15.06 Narodziny Aurelki, 44 cm, 2050g, 10/10 APGAR 🐣🥰

    PAI homo/MTHFR hetero
    💊 Acard + Heparyna

    Ja '91, On '90 + 🐱

    preg.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 7 kwietnia, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w koszyku w Gemini mam dodane wszystko dla siebie i małego z takich kosmetyczno pielęgnacyjnych rzeczy i leków.

    I wczoraj zamówiłam łóżeczko i komodę z przewijakiem! 🥰 także powoli zaczynam już robić miejsce dla bobisia. Bo ten czas teraz leci mi jak szalony. Już zaczynam 28tc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia, 16:27

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 7 kwietnia, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie tylko zamówię to co tutaj było z listy wyprawkowej podawane chyba przez Panią Bocianowa 😀 tak to się nie znam 🙈

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • Kofii Autorytet
    Postów: 1513 2689

    Wysłany: 7 kwietnia, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki badań krwi, kurczę hemoglobina 10,5 😔 ja już nie wiem co robić, żeby podnieść 😔

    🙋🏻‍♀️29🙋🏻33

    2023 💙👶🏻

    23.11 ⏸️ 💖
    24.11 beta 2148
    26.11 beta 5693
    preg.png
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 7 kwietnia, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofii wrote:
    Mam wyniki badań krwi, kurczę hemoglobina 10,5 😔 ja już nie wiem co robić, żeby podnieść 😔

    Mi ten feroplex podniósł z 10 na 10.4 ostatnio… a tak to starałam się jeść zdrowo, zbilansowane posiłki i witaminę c w postaci kiwi czy papryki. Ale u mnie niestety też to słabo wygląda…

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • 94Lena Koleżanka
    Postów: 31 63

    Wysłany: 7 kwietnia, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosAga123 wrote:
    Byłam dziś rano na wizycie. Na szczęście te bóle nie mają nic wspólnego z ciążą bezpośrednio i mała sobie fika i rośnie. Muszę zrobić jeszcze ogólne USG jamy brzusznej jutro ale wygląda to na jakąś mocną nadkwasotę która uruchamia mi się w nocy przez to że brzuch mocno uciska żołądek. Mam brać nospe i omeprazol i jeść najbliższe dni bardzo bardzo delikatnie. Trzymajcie kciuki żeby to coś dało bo dziś ból brzucha obudził mnie o 1:40 w nocy i już do rana nie usnęłam

    Całe szczęście, też sobie myślałam, że to może być kamica pęcherzyka czy coś takiego. Za tydzień mam wizytę to zobaczymy co mi powie prowadząca. Trzymam kciuki żeby Ci pomogły te leki ☺️

  • 94Lena Koleżanka
    Postów: 31 63

    Wysłany: 7 kwietnia, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do wyprawki to do jutra jest promocja na Jukki -20% na wszystko. pozamawiałam jakieś prześcieradła, ochraniacze na materace i pieluszki :)

    Kofii, wandapanda lubią tę wiadomość

‹‹ 310 311 312 313 314 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ