Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 4 kwietnia, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ode mnie (w sumie od nas 😅) dla Was też wspaniałych, spokojnych świąt w gronie tych których kochacie 🥹 oby nam nasze kurczaczki rosły zdrowo 🥳🥰

    (Popłakałam się pisząc do Was życzenia, love hormony ciążowe 🤦‍♀️😁)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia, 15:06

    WiolaP, emciak, Mysia 24, Ananabanana, adukow, Kirby, hypatia92, Czarna_owieczka, Agaa049, Precelek 🥨, Motylek93, Pysio lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Gonia90 Koleżanka
    Postów: 36 70

    Wysłany: 4 kwietnia, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt Wielkanocnych! Dużo zdrówka! ♥️

    emciak, WiolaP, Mysia 24, Pani Bocianowa, Ananabanana, adukow, hypatia92, Czarna_owieczka, Agaa049, Precelek 🥨, Motylek93, Pysio lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Mysia 24 Ekspertka
    Postów: 209 184

    Wysłany: 4 kwietnia, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo spokoju dziewczyny i odpoczynku 💐🐇🐣

    Pani Bocianowa, Ananabanana, adukow, hypatia92, Czarna_owieczka, Agaa049, Precelek 🥨, Motylek93, emciak, Pysio lubią tę wiadomość

    Mysia_24
  • Czarna_owieczka Ekspertka
    Postów: 210 690

    Wysłany: 4 kwietnia, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych świąt, odpoczywajcie dziewczyny w gronie najbliższych i hodujcie małe kurczaczki ☺️
    My święta bardzo spokojnie idziemy w gości na śniadania, poza tym gar żuru i sałatki nagotowany, lody w zamrażarce i zapas pomarańczy zrobiony także mamy wszystko co potrzebne ☺️

    adukow, Pani Bocianowa, hypatia92, Agaa049, WiolaP, Ananabanana, Precelek 🥨, Motylek93, Mysia 24, emciak, Pysio lubią tę wiadomość

    🧑87 🧔85
    AMH 0,13, Hashimoto, IO, Adenomioza, PAI-1, brakujące KIRy implantacyjne, ❌Cross-match 32%, ❌ANA dodatnie
    ✅ przywrócone naturalne owulacje
    Morfologia 4%

    12.2024 1 IVF -> 4 🥚->1 MII -> 1 blastka -> ET beta 0 ❌
    02.2025 2 IVF-> 3 🥚-> 2 MII -> 1 blastka -> ET beta 0 ❌

    03.2025 cykl naturalny + ovitrelle ⏸️
    6+0 (29 dpo) 3,6 mm człowieczka z bijącym serduszkiem ❤️
    7+4 💔 👼 Joanka

    C.d. Histeroskopia - zrobiony porządek ✅ wyleczony stan zapalny ✅Mezoterapia jajników ✅ Immunosupresja ✅

    08.2025 3 IVF-> 6 🥚-> brak MII ❌

    10.2025 naturals 🌈 🌱
    💊accofil, encorton, prograf, clexane, accad
    Beta 9dpo 23, 11dpo 63, 13dpo 131, 15dpo 310, 18dpo 1179, 27dpo 21440🤞🏼
    6+6 9mm szczęścia i serdeuszko ❤️
    9+2 2,5 cm małego Bąbla
    12+1 Felia test - niskie ryzyka, dziewczynka 💕
    13+4 prenatalne - wszystko ok

    preg.png
  • Kirby Autorytet
    Postów: 327 511

    Wysłany: 4 kwietnia, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt, dużo spokoju i odpoczynku 🐣

    Czarna_owieczka, Agaa049, WiolaP, Ananabanana, Pani Bocianowa, Precelek 🥨, Motylek93, emciak, adukow, Pysio lubią tę wiadomość

    Starania od 07.2024
    💁‍♂️✅

    03.25 Hashimoto 👨‍⚕️
    04.25 ANA9 ➡️ PPJ (ANA23) ⚠️
    06.25 biopsja endometrium ⚠️ ➡️ antybiotyk
    08.25 ferrytyna ⬇️ suplementacja
    09.25 drożność z lipiodolem ✅
    24.10.25 ⏸️🥹
    25.10.25 β-hCG - 29,8 mlU/ml
    27.10.25 β-hCG - 98,0 mlU/ml
    30.10.25 β-hCG - 418,7 mlU/ml
    07.11.25 β-hCG - 11621,8 mlU/ml

    💊 Pueria Uno, Letrox 25, Ultragestan

    preg.png
  • hypatia92 Autorytet
    Postów: 581 1098

    Wysłany: 4 kwietnia, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do życzeń - abyście spędziły te święta tak, jak lubicie, z tymi, których kochacie. Dużo zdrowia ❤️.

    Czarna_owieczka, Agaa049, WiolaP, Ananabanana, Pani Bocianowa, Precelek 🥨, Motylek93, emciak, adukow, Pysio lubią tę wiadomość

    Synek 05.2024 ❤️
  • Ceci Autorytet
    Postów: 433 336

    Wysłany: 4 kwietnia, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzo, duzo spokoju i odpoczynku na te Święta ❤️

    Ananabanana, Pani Bocianowa, Motylek93, Agaa049, WiolaP, emciak, adukow, Pysio lubią tę wiadomość

  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 5 kwietnia, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych i spokojnych swiat 🥰🐣🥚 odpoczywajcie, zjedzcie pyszności bez krępowania sie :D

    Agaa049, WiolaP, Ananabanana, emciak, adukow, Motylek93, Pysio lubią tę wiadomość

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 5 kwietnia, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie wiem, czy któraś w święta tu zaglądnie, ale co polecacie na ból gardła? :( jakieś domowe sposoby bo oczywiście apteki będą zamknięte. Wstałam dzisiaj i jakiś mam dziwny ból gardła :(

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 5 kwietnia, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ode mnie dziewczyny spokojnych i radosnych Świąt!
    Żeby te nasze kurczaczki zdrowo rosły i do lipca grzecznie czekały z wykluciem 🥰🍀


    U mnie dzisiejsza noc totalna bezsenność. Myślałam że mnie szlag trafi. Ale podczas tej bezsenności chyba odkryłam co jest przyczyną. A mianowicie obżarstwo. Za dużo wczoraj zjadłam na wieczór i chyba pełny brzuch plus hormony ciążowe nie pozwoliły mi zasnąć

    WiolaP, emciak, Motylek93, Pysio lubią tę wiadomość

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • Mysia 24 Ekspertka
    Postów: 209 184

    Wysłany: 5 kwietnia, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa049 wrote:
    Dziewczyny, nie wiem, czy któraś w święta tu zaglądnie, ale co polecacie na ból gardła? :( jakieś domowe sposoby bo oczywiście apteki będą zamknięte. Wstałam dzisiaj i jakiś mam dziwny ból gardła :(

    Jeśli umiesz płukać gardło to woda z solą, szałwia.
    Ewentualnie jeśli masz to ciepła woda z imbirem, cytryną i miodem.
    Można też zrobić herbatę z goździkami, lub zaparzyć do płukania gardła, lub rozgryzać po prostu ale trzeba uważać z ilością 2-3 szt bo nie można w ciąży z nimi przesadzać.
    Zdrówka 😊

    Agaa049 lubi tę wiadomość

    Mysia_24
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 646

    Wysłany: 5 kwietnia, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,my z Marcysia witamy się z wami w wiosennej odsłonie 🪻💐
    https://zapodaj.net/plik-rM2ffeqX4G
    I jeszcze raz zyczymy wam smacznego jajka i mokrego dyngusa .
    @Agaa sproboj mleka z maslem i czosnkiem ewentualnie mleka z miodem i tak jak radzi Mysia zagryźć goździki 🥰

    Agaa049, Czarna_owieczka, emciak, Ananabanana, Pani Bocianowa, Motylek93, Mysia 24, Pysio lubią tę wiadomość

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Ceci Autorytet
    Postów: 433 336

    Wysłany: 5 kwietnia, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na bol gardla stosowalam plukanki wody z sola oraz pilam mleko+miod+maslo :) i duzo, duzo pic wody!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 18:56

  • emciak Autorytet
    Postów: 819 1859

    Wysłany: 5 kwietnia, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola, piękny kolor kiecki, pasuje Ci 😙
    My juz po śniadaniu wielkanocnym i szykujemy się na spacer, piękna pogoda dziś na Dolnym Śląsku. Dużo słoneczka i pyszności na dziś Dziewczyny 🌼

    WiolaP, Motylek93 lubią tę wiadomość

    6 CS ✨ 09.04 - 01.06 💔 8 tc (p. samoistne)

    🌈✨
    30.10, 10 DPO
    Beta 19,1, Progesteron 31

    19.11 0,7 cm Groszka 🌼
    04.12 2,1 cm Fasolka 🌼
    18.12 3,8 cm Maluszka 🌼
    02.01 6,7 cm Fikołka 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    15.01 8,5 cm Słoneczka 🌼 (nadal ukrywa płeć)
    12.02 Słodka Dziewczynka 🌸 292g
    23.02 USG połówkowe 👍🌸 350g
    15.04 Podgląd Dziewuszki 🌸 1149g
    29.04 III prenatalne 🌸 1431g
    14.05 Kontrola 🌸 1809g
    15.06 Narodziny Aurelki, 44 cm, 2050g, 10/10 APGAR 🐣🥰

    PAI homo/MTHFR hetero
    💊 Acard + Heparyna

    Ja '91, On '90 + 🐱

    preg.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 5 kwietnia, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt dla Was kochane i dla tych naszych kurczaków malutkich , niech rosną zdrowo 😘😘❤️

    Ja dziś dostałam prezent świąteczny w postaci spuchniętych nóg …. Nie m kostek . Będzie wesoło 🫣

    WiolaP, Motylek93 lubią tę wiadomość

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 701 882

    Wysłany: 5 kwietnia, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    Wesołych Świąt dla Was kochane i dla tych naszych kurczaków malutkich , niech rosną zdrowo 😘😘❤️

    Ja dziś dostałam prezent świąteczny w postaci spuchniętych nóg …. Nie m kostek . Będzie wesoło 🫣

    Witam w klubie, mam to samo dziś, spuchnięte nogi i dłonie 🫣🫠 muszę chyba rozchodzić 🙃

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 5 kwietnia, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    Witam w klubie, mam to samo dziś, spuchnięte nogi i dłonie 🫣🫠 muszę chyba rozchodzić 🙃


    Taaaak dłonie też 🫣
    Weź tu rozchodź jak człowiekowi się nie chce tyłka do góry podnieść 🤣

    Ananabanana lubi tę wiadomość

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 795 1614

    Wysłany: 5 kwietnia, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych świąt kochane!!! Niech nasze bobasy rosną zdrowo i nie męczą nas mamusiek ❤️

    Witam się również z katarem i bólem gardła. Lecze się herbatą zimową: goździki, miód, kardamon, laska cynamonu, laska wanilii i anyż do tego fiorda lub isla do ssania i nie jest źle 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia, 14:43

    WiolaP lubi tę wiadomość

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 5 kwietnia, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mamushie jest rabat -15% jeśli któraś czegoś szuka 🤭
    Ja kupiłam zestaw do gondoli ( z otulaczem ) ;)

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 5 kwietnia, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na bol gardła kompot z gruszek i goździkami, isla do ssania, miód, propolis bez alkoholu i cala reszta plukanek o których mówiły dziewczyny :) moze cos przyniesie ulgę:)

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
‹‹ 308 309 310 311 312 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ