Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 19 kwietnia, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaP wrote:
    Nie,mam tylko kocyk bambusowy do owijania.Ale wiesz zależało mi właśnie na tym tuliku bo podobno one dobrze dzialaja na kolki i swietnie wyciszają.Sa dosc ciasne przez co imituja środowisko jak w brzuchu mamy,chamuja odruch moro i pozwalaja sie dziecku wyciszyć co zmniejsza napięcie, wierzganie nóżkami co jednocześnie wplywa na to ze te kolki nie sa ta silne.
    A u nas cala trojka miala straszne problemy brzuszkowe dlatego sadze ze akurat to mi sie przyda.A wiesz za takie pieniądze nawet jesli wszystko bedzie git to nie bedzie szkoda.Ja tez naprawde mam bardzo minimalistyczna wyprawkę bo już wiem co mi sie przyda a co jest zbednym gadżetem.Ale akurat mysle ze tulik to strzał w 10🎯
    Poczytaj sobie o nich otulacz antykolkowy Tulik😉Moze Tobie tez sie przyda.


    Tak właśnie pojęcie znam
    Dlatego chyba się wstrzymam bo to trzecie dziecko a ja nie wiem co to kolki czy płacz i obym nie zapeszyła 😂
    Narazie zostanę przy otulaczu a jak coś będzie się działo to będę zamawiać 😆

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 642

    Wysłany: 19 kwietnia, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi93 wrote:
    Tak właśnie pojęcie znam
    Dlatego chyba się wstrzymam bo to trzecie dziecko a ja nie wiem co to kolki czy płacz i obym nie zapeszyła 😂
    Narazie zostanę przy otulaczu a jak coś będzie się działo to będę zamawiać 😆
    Szczęściara 😏

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 19 kwietnia, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaP wrote:
    Szczęściara 😏


    Teraz się modle aby trzecie nie nadrobiło za dwójkę 🤣
    Ale serio … ja nawet w nocy nie musiałabym wstawać. Na karmienie sama budziłam bo spali 🤣 karmiłam na śpiocha i spać dalej i sen nocny od porodu po 8-10 godz 🫣 to po miesiącu jak waga szła ładnie to pediatra mówiła abym nie budziła
    No i faktycznie spali po ok 8 godz bez jedzenia 🫣

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • aannddzzia Autorytet
    Postów: 949 1121

    Wysłany: 19 kwietnia, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ten otulacz tulił czymś się różni od innych otulaczy bo nie słyszałam o nim i porównując wizualnie to mam taki sam 🤔

    👱🏼‍♀️27 👱🏼‍♂️34

    🧍🏼‍♂️Obniżone parametry nasienia : prawidłowa budowa 1% , plemniki żywe 48% , ruch całkowity 37% , fragmentacja 35%
    🧍🏼‍♀️PCO , reszta wyników dobra , jajowody drożne

    29.04 1 IUI ❌
    24.05 2 IUI ❌
    18.06 3 IUI ❌
    In vitro :
    30.08 start stymulacji
    12.09 punkcja ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ - 3x 4AA , 3x 4AB
    25.10 transfer
    • beta 6 dpt - 18,3 , 10 dpt - 229 , 12 dpt - 505 , 14 dpt - 1258 , 16 dpt - 2459 , 18 dpt - 4483
    21.11 - CRL 8,1mm + serduszko ❤️
    23.12 - prenatalne niskie ryzyka , chłopczyk 🩵

    preg.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 19 kwietnia, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jest plaga kleszczy.
    Jesteśmy na spacerze godzinę i po mnie łaził jeden, po mężu 2 a z psa 6 ściągnęłam.

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 642

    Wysłany: 19 kwietnia, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Domi u nas co prawda sporadycznie zdarzały sie takie nocki ze wogole bez snu,ja nosilam ich cale noce,o 7 rano budzilam meza on mnie zmienial a ja na krótką drzemkę.Najbardziej w kosc dala nam pierwsza córka ale to bylo dziecko ktore wogole nie potrzebowalo snu🤷😁Serio,ona mogla nie spac całe noce a jak sie drzeć zaczynala to pol wsi ja slyszalo 😅
    @aannddzzia podobno się różnią,bazuje na innych opiniach bo sama bede uzywac go po raz pierwszy.Ale juz przy synku rozważałam zakup.Podobno sa ciaśniejsze,nie wiem czy to w tym tkwi ich sekret.Niedlugo sie przekonam

    aannddzzia lubi tę wiadomość

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Kirby Autorytet
    Postów: 327 511

    Wysłany: 19 kwietnia, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fantaghiro wrote:
    @Pani Bocianowa - ja miałam ból spojenia lonowego, taki że już ledwo chodziłam - byłam z tym u fizjo uroginekologicznej i bardzo fajnie mi pomogła, od czasu wizyty ból już nie nawrócił.


    Jak pomogła Ci fizjo? Mam taki ból od jakiegoś czasu, byłam u fizjo i dostałam ćwiczenia do wykonywania ale mimo to, po dłuższym chodzeniu lub jeździe samochodem wieczorem nie mogę się przekręcić w łóżku bez bólu.

    Co do wózków my w końcu wybraliśmy i o dziwo cybexa. Jak od początku zapaliłam się na Espiro Milo 2.0 tak ostatnio byliśmy w sklepie i pan nam włożył worek 15kg do spacerówek które oglądaliśmy i Cybex Talos trzymał go najlepiej. Wszystkie pozostałe wyginały się na boki i latały jak szalone. To mnie przekonało, chociaż zawsze uważałam że Cybex to marka za którą się głównie płaci a nie za jakość 🫣 chociaż ten Talos wychodzi podobnie cenowo do miloo więc nie ma tragedii.

    Starania od 07.2024
    💁‍♂️✅

    03.25 Hashimoto 👨‍⚕️
    04.25 ANA9 ➡️ PPJ (ANA23) ⚠️
    06.25 biopsja endometrium ⚠️ ➡️ antybiotyk
    08.25 ferrytyna ⬇️ suplementacja
    09.25 drożność z lipiodolem ✅
    24.10.25 ⏸️🥹
    25.10.25 β-hCG - 29,8 mlU/ml
    27.10.25 β-hCG - 98,0 mlU/ml
    30.10.25 β-hCG - 418,7 mlU/ml
    07.11.25 β-hCG - 11621,8 mlU/ml

    💊 Pueria Uno, Letrox 25, Ultragestan

    preg.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 19 kwietnia, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirby wrote:

    Co do wózków my w końcu wybraliśmy i o dziwo cybexa. Jak od początku zapaliłam się na Espiro Milo 2.0 tak ostatnio byliśmy w sklepie i pan nam włożył worek 15kg do spacerówek które oglądaliśmy i Cybex Talos trzymał go najlepiej. Wszystkie pozostałe wyginały się na boki i latały jak szalone. To mnie przekonało, chociaż zawsze uważałam że Cybex to marka za którą się głównie płaci a nie za jakość 🫣 chociaż ten Talos wychodzi podobnie cenowo do miloo więc nie ma tragedii.


    Kurcze my właśnie w sklepie jak oglądaliśmy i przymierzaliśmy z obciążeniem to espiro Miloo wypadł super i na niego się zdecydowaliśmy. Podpasował nam. Chociaż w dużej mierze podpasowała nam też cena bo mamy go za 2700zł więc może stąd też w jakimś stopniu mój duży entuzjazm 🤔😃

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 19 kwietnia, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirby wrote:
    Jak pomogła Ci fizjo? Mam taki ból od jakiegoś czasu, byłam u fizjo i dostałam ćwiczenia do wykonywania ale mimo to, po dłuższym chodzeniu lub jeździe samochodem wieczorem nie mogę się przekręcić w łóżku bez bólu.

    Co do wózków my w końcu wybraliśmy i o dziwo cybexa. Jak od początku zapaliłam się na Espiro Milo 2.0 tak ostatnio byliśmy w sklepie i pan nam włożył worek 15kg do spacerówek które oglądaliśmy i Cybex Talos trzymał go najlepiej. Wszystkie pozostałe wyginały się na boki i latały jak szalone. To mnie przekonało, chociaż zawsze uważałam że Cybex to marka za którą się głównie płaci a nie za jakość 🫣 chociaż ten Talos wychodzi podobnie cenowo do miloo więc nie ma tragedii.

    Cybexy oprócz priama wypadają cenowo przecież tak samo jak wszystkie inne wózki typu muuvo, espiro czy venicci 😁

    Missi każdemu podpasuje co innego, bo każdy ma inne potrzeby. Jeden mieszka na wsi i potrzebuje wózka, który jak czołg pojedzie po kamienistych drogach, inny mieszka w centrum miasta i musi mieć coś małego i zwrotnego, a jeszcze inny często podróżuje i potrzebuje kompaktowego wózka, który złoży się jedną ręką i zarzuci na ramię. Myślę, że nie ma co porównywać, tylko trzeba patrzeć na swoją indywidualną sytuację ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia, 20:42

    Ananabanana lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Domcia90 Autorytet
    Postów: 270 466

    Wysłany: 19 kwietnia, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Kurcze my właśnie w sklepie jak oglądaliśmy i przymierzaliśmy z obciążeniem to espiro Miloo wypadł super i na niego się zdecydowaliśmy. Podpasował nam. Chociaż w dużej mierze podpasowała nam też cena bo mamy go za 2700zł więc może stąd też w jakimś stopniu mój duży entuzjazm 🤔😃

    Gdzie takie fajne ceny wózków sa? 😁

    preg.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 1321 1717

    Wysłany: 19 kwietnia, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia90 wrote:
    Gdzie takie fajne ceny wózków sa? 😁

    Mam to szczęście że mój brat pełni zasłużone stanowisko w espiro 😅

    ♀️ 32l. ♂️ 43l.
    🍀 27.10.2025- II kreseczki
    🍀 14.11.2025- piękne serduszko
    🍀05.12.2025- 3cm misia 🥹 według USG +3dni
    🍀29.12- prenatalne: niskie ryzyka, zdrowy chłopczyk, 7,5cm szczęścia. Według USG 13+3
    🍀15.01- 160g misia, potwierdzona płeć 🩵
    🍀12.02- 360g syneczka 🩵
    🍀18.02- prenatalne II trymestru 🍀
    🍀12.03- 700g malucha
    🍀10.04- 1160g dżentelmena
    🍀29.04- prenatalne III trymestru, 1700g synka

    preg.png
  • fantaghiro Autorytet
    Postów: 379 401

    Wysłany: 19 kwietnia, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirby wrote:
    Jak pomogła Ci fizjo? Mam taki ból od jakiegoś czasu, byłam u fizjo i dostałam ćwiczenia do wykonywania ale mimo to, po dłuższym chodzeniu lub jeździe samochodem wieczorem nie mogę się przekręcić w łóżku bez bólu.

    ja ćwiczeń żadnych nie mialam, tylko fizjo manualnie mi uciskała okolice spojenia i bioder + cały brzuch mialam obklejony tejpami żeby odciążyć miejsce przyczepu mieśni do spojenia.

    07.2022 👶 synek

    03.2025 -rozpoczęcie starań

    25.06 ⏸️
    11.07 indukcja poronienia w 9 tc (puste jajo płodowe)

    05.11 ⏸️
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 19 kwietnia, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fantaghiro wrote:
    ja ćwiczeń żadnych nie mialam, tylko fizjo manualnie mi uciskała okolice spojenia i bioder + cały brzuch mialam obklejony tejpami żeby odciążyć miejsce przyczepu mieśni do spojenia.

    Boże jak to czytam to już czuję ulgę 🫠 po wyjeździe się zapisuje !

    preg.png
  • Kirby Autorytet
    Postów: 327 511

    Wysłany: 20 kwietnia, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wandapanda wrote:

    Missi każdemu podpasuje co innego, bo każdy ma inne potrzeby. Jeden mieszka na wsi i potrzebuje wózka, który jak czołg pojedzie po kamienistych drogach, inny mieszka w centrum miasta i musi mieć coś małego i zwrotnego, a jeszcze inny często podróżuje i potrzebuje kompaktowego wózka, który złoży się jedną ręką i zarzuci na ramię. Myślę, że nie ma co porównywać, tylko trzeba patrzeć na swoją indywidualną sytuację ☺️

    Dokładnie tak, każdy ma inne potrzeby i preferencje i nie ma co patrzeć na innych. Już się nauczyłam tego przy wybieraniu rzeczy dla dziecka kiedy dostaje rady typu “baza obrotowa w foteliku musi być bo to super” a następnego dnia “u nas baza się nie sprawdziła nie kupuj, pasy wystarczą”. Trzeba samemu zdecydować i przekonać się na własnej skórze. Zwłaszcza tak jak Missi masz opcję na tańsze espiro to też bym się nie zastanawiała tylko brała espiro.

    fantaghiro wrote:

    ja ćwiczeń żadnych nie mialam, tylko fizjo manualnie mi uciskała okolice spojenia i bioder + cały brzuch mialam obklejony tejpami żeby odciążyć miejsce przyczepu mieśni do spojenia.

    To ja bez uciskania ale też z tejpami, no nic, może na następnej wizycie bardziej się na tym skupimy. Nie jest to fajny ból.

    Starania od 07.2024
    💁‍♂️✅

    03.25 Hashimoto 👨‍⚕️
    04.25 ANA9 ➡️ PPJ (ANA23) ⚠️
    06.25 biopsja endometrium ⚠️ ➡️ antybiotyk
    08.25 ferrytyna ⬇️ suplementacja
    09.25 drożność z lipiodolem ✅
    24.10.25 ⏸️🥹
    25.10.25 β-hCG - 29,8 mlU/ml
    27.10.25 β-hCG - 98,0 mlU/ml
    30.10.25 β-hCG - 418,7 mlU/ml
    07.11.25 β-hCG - 11621,8 mlU/ml

    💊 Pueria Uno, Letrox 25, Ultragestan

    preg.png
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 20 kwietnia, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U was też taka brzydka deszczowa pogoda? :(
    Ja dzisiaj na glukozie, już wypite 🤮 mega to słodkie było, nie dałam rady na raz. Teraz czekam..

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 642

    Wysłany: 20 kwietnia, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzis pochmurno ale bez deszczu.
    Mnie dzis czeka stomatolog i mam nadzieję ze uda sie wyrwac dziada 🦷.Do tego wszystkiego moj maz ma teraz prace w delegacji ok 2 tyg i zostaje sama z dzieciakami,nie lubie jak nie ma go na noc w domu😭Do tego mialam takie koszmary dzis w nocy,chyba organizm juz zareagowal na wszystko stresem.

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 20 kwietnia, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas słonecznie, ale wiatr aż łeb urywa 😁

    Wiola ja od kilku dni budzę się spanikowana w nocy i potem spać nie mogę. Wczoraj obudziłam się zdenerwowana i zastanawiałam się czy warto kupić kosz na pieluchy (warto??). Dzisiaj nocne rozkminy z ktorej strony łóżka postawić dostawkę 🙈 ja też nie lubię jak nie ma męża, a mój dużo wyjeżdża w pracy, często ma szkolenia, robi dodatkowe studia za granicą, więc bardzo często go nie ma i to tak po tydzień - dwa 😩

    preg.png
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 674 642

    Wysłany: 20 kwietnia, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wandziu przytylam Cie 🥰Mi to sie takie głupoty snily.Uwielbiam serial Stamtąd a teraz ma wyjsc 4 sezon wiec stwierdziłam ze odświeżę sobie te pierwsze 3.I dzis mi sie snilo ze bylam w tym miasteczku i przyszły te potwory a moja corka byla na dworzu a ja jej nie otworzyłam drzwi tylko kazalm uciekać.Potem snilo mi sie ze siedze juz na fotelu dentystycznym.Takie głupoty a jednak budzilam się potwornie zdenerwowana🤦No i ja mam tak właśnie ze jak mojego nie ma na noc w domu to juz bardzo niespokojnie śpię,ja i tak mam bardzo lekki sen ale w tej sytuacji to juz wogole przerąbane.

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Pani Bocianowa Autorytet
    Postów: 536 773

    Wysłany: 20 kwietnia, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam te sny kolorowe 🙄 raz koszmary a raz bardzo erotyczne 😳🤣 i nawet mój dzień nie prowokuje tych snów, tak jak u Ciebie Wiola, bo w miarę masz tematycznie (serial, dentysta). U mnie tematy snów są zupełnie z dupy 💁‍♀️

    Wanda - ja już mam ten kosz, bo rzeczywiście sprawdza się u moich przyjaciół i to w sumie od nich odgapiłam. Pamiętaj jak coś, że te worki dedykowane są drogie, ale można zrobić z worka wkłady DIY - jest mnóstwo filmików na necie, a szkoda przepłacać za te oryginalne :)

    Aga - miałaś cytrynową ? :D mi cytrynowa nawet na początku smakowała, ale w połowie już było ciężko. Ale widzę że każda z nas daje radę z tym klejącym 😎 nie wiem czemu przy pierwszej ciąży miałam takie cyrki po wypiciu 🙄

    preg.png
  • Agaa049 Autorytet
    Postów: 562 292

    Wysłany: 20 kwietnia, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, miałam cytrynową z waszego polecenia i trzy łyki poszły, ale potem już ciężko było 🤮 ogólnie czuję się dobrze. Mam nadzieję, że wyniki też wyjdą okej… bo już przyszła hemoglobina 10.2, ferrytyna 9… leukocyty w moczu 50. Ale mocz powtórzę za dwa dni, bo coś dziwne.
    Co do snów to też mam albo koszmary, albo erotyczne hahah 😀 ale w każdym śnie jestem w ciąży, tego jakoś się nie da wymazać 😀

    Pani Bocianowa lubi tę wiadomość

    • Dwa poronienia: 2023 r. 2024 r.
    • Problemy immunologiczne: KIR AA, allo MlR 0%
    • Ponowne starania 01.2025 r.
    • 06.2025 r. Histeroskopia -> stan zapalny: antybiotyk metronidazol i tarivid
    • 10-11.2025 podczas starań Encorton, accofil

    11.2025 ⏸️
    Leki: Encorton, accofil do 12 tygodnia, acard, po 23 tygodniu ciąży heparyna Fraxiparine


    Czekamy na lipcowego synka 🤭❤️
‹‹ 336 337 338 339 340 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ