Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • nofajniefajnie Ekspertka
    Postów: 243 240

    Wysłany: 21 kwietnia, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my wlasnie wybralismy wózek i fotelik - finalnie wybor padł na Bugaboo Fox Cub (liczę, że będzie się lepiej prowadził w terenie niż Cybex talos którego mieliśmy przy starszym synu; drugi raz 3 godzinnych spacero-drzemek po lesie nie zniosłabym z takim sprzętem) + Pixel Avionaut 3 (i tu podobnie - w Cybexie zrazała mnie masa tego fotelika, musze odczarować ten efekt).
    Fajna promka jest na ten zestaw na Boboexpert - zamawiałą któraś z Was tam?

    W ogóle chyba jakieś wicie gniazda mi się włączyło wraz z początkiem III trym - mam nagłą potrzebę ogarniania tematów, zamawiania, sprzątania itp

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia, 13:23

  • nofajniefajnie Ekspertka
    Postów: 243 240

    Wysłany: 21 kwietnia, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, i weszłam sobie z dziekawości na wątek październikowy, a tu @snieżka która tutaj z nami była spodziewa się bobasa <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia, 13:28

    adukow, Ananabanana, Natalie2026, Pani Bocianowa, GosAga123, Silvia lubią tę wiadomość

  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 21 kwietnia, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a polecicie jakiś fajny szlafrok do szpitala? Jaki wy będziecie miały?

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • nofajniefajnie Ekspertka
    Postów: 243 240

    Wysłany: 21 kwietnia, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Dziewczyny a polecicie jakiś fajny szlafrok do szpitala? Jaki wy będziecie miały?

    Ja mam ten https://slodkisen.com.pl/szlafrok-damski-bawelniany-malaga-ciara-dolce-sonno i jest super na lato, bardzo cienki.
    Ale nie wiem, czy w lipcu będę w ogóle brać szlafrok - jak byłam hospitalizowana tam w podobnym okresie to raczej kombinowałam jak ściągać warstwy, niż żeby dokładać :D

    kikix0o lubi tę wiadomość

  • fantaghiro Autorytet
    Postów: 379 401

    Wysłany: 21 kwietnia, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę szlafrok, bo jak bym np chciała wyjść do pokoju odwiedzin to będe się czuła bardziej komfortowo niż w samej koszuli.

    nofajniefajnie lubi tę wiadomość

    07.2022 👶 synek

    03.2025 -rozpoczęcie starań

    25.06 ⏸️
    11.07 indukcja poronienia w 9 tc (puste jajo płodowe)

    05.11 ⏸️
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 21 kwietnia, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Dziewczyny a polecicie jakiś fajny szlafrok do szpitala? Jaki wy będziecie miały?

    Ja mam od dwóch lat waflowy z H&M i nic się z nim nie dzieje. Ale widziałam, że teraz mają też muślinowe w spoko cenie.

    preg.png
  • adukow Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 21 kwietnia, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przy zakupie wkładów https://www.mediaexpert.pl/supermarket/pampersy-i-produkty-higieniczne/kosze-i-wklady-na-pieluchy/wklad-do-pojemnika-na-pieluchy-angelcare-ang-014-00-6-sztuk?utm_campaign=2026.04_kosz-pieluchy_M_EC&utm_medium=afiliacja&utm_content=matkapromocja&utm_source=metapic&tduid=a099a7c215d91d77582f53543c97b879
    kosz na pieluchy za 1 zł 😄

    edit
    wybaczcie, nie widziałam, że już o tym pisałyście 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia, 14:02

    Natalie2026 lubi tę wiadomość

    age.png
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 21 kwietnia, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nofajniefajnie wrote:
    A my wlasnie wybralismy wózek i fotelik - finalnie wybor padł na Bugaboo Fox Cub (liczę, że będzie się lepiej prowadził w terenie niż Cybex talos którego mieliśmy przy starszym synu; drugi raz 3 godzinnych spacero-drzemek po lesie nie zniosłabym z takim sprzętem) + Pixel Avionaut 3 (i tu podobnie - w Cybexie zrazała mnie masa tego fotelika, musze odczarować ten efekt).
    Fajna promka jest na ten zestaw na Boboexpert - zamawiałą któraś z Was tam?

    W ogóle chyba jakieś wicie gniazda mi się włączyło wraz z początkiem III trym - mam nagłą potrzebę ogarniania tematów, zamawiania, sprzątania itp


    Spacerówkę też bierzesz? Ja bardzo chciałabym bugaboo dragonfly, ale cena zaporowa 😵‍💫 ale na pewno będę kupować butterfly 2 do samolotu i na wyjazdy.

    Ja nie mam motywacji do niczego. Wszystko mnie boli, ciężko mi się oddycha. Dzisiaj 4 godziny zbierałam się, żeby napisać maila do notariusza, a naprawdę już mi się pali tyłek w kwestii sprzedaży mieszkania. Kupujący czekają, a ja mam problem nawet z zeskanowaniem dokumentów 😩 najchętniej bym siedziała i patrzyła się przed siebie.

    preg.png
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 21 kwietnia, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nofajniefajnie wrote:
    A my wlasnie wybralismy wózek i fotelik - finalnie wybor padł na Bugaboo Fox Cub (liczę, że będzie się lepiej prowadził w terenie niż Cybex talos którego mieliśmy przy starszym synu; drugi raz 3 godzinnych spacero-drzemek po lesie nie zniosłabym z takim sprzętem) + Pixel Avionaut 3 (i tu podobnie - w Cybexie zrazała mnie masa tego fotelika, musze odczarować ten efekt).
    Fajna promka jest na ten zestaw na Boboexpert - zamawiałą któraś z Was tam?

    W ogóle chyba jakieś wicie gniazda mi się włączyło wraz z początkiem III trym - mam nagłą potrzebę ogarniania tematów, zamawiania, sprzątania itp


    Ciesz się że dopiero teraz
    Mi się Wicie gniazda zaczęło od początku ciąży i nie mija 🤡🤡🤡🤡🤡

    nofajniefajnie lubi tę wiadomość

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • nofajniefajnie Ekspertka
    Postów: 243 240

    Wysłany: 21 kwietnia, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wandapanda wrote:
    Spacerówkę też bierzesz? Ja bardzo chciałabym bugaboo dragonfly, ale cena zaporowa 😵‍💫 ale na pewno będę kupować butterfly 2 do samolotu i na wyjazdy.

    Biorę - te z zestawów 2w1 mają dla mnie swoje zalety: lepiej wspierają takiego bobasa na początku siedzenia, są solidniejsze, wyższe i przy naszym trybie spacerowania i zamieszkania (mało chodników, dużo szutru i lasu - zwykle spacerowki sobie nie radza, a terenowe maja inne ograniczenia) się sprawdzają. No i bardzo byłam zadowolona z opcji obracania siedziska przodem lub tyłem - młody był wrażliwy na wiatr, a z zasłoniętą budką nie chciał siedzieć. Tyle, że własnie sam wózek był jakis taki toporony, amortyzacja się wyrobiła dopiero po roku...
    Ale tak czy inaczej posiłkujemy się mniejszą spacerówką - wciąż dla starszego mamy joolz aer+, bardzo nam się sprawdził - w pierwszym roku jako opcja podróżna, a teraz docelowa. To jest chyba ten sam segment co bugaboo dragonfly. Świetna sprawa, leciutki wózek, łatwo mieć go "na wszelki wyapdek"

    Domi93 wrote:
    Ciesz się że dopiero teraz
    Mi się Wicie gniazda zaczęło od początku ciąży i nie mija 🤡🤡🤡🤡🤡

    Dla mnie to zaskoczenie, w poprzedniej ciąży w ogóle nie miała tej fazy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia, 14:08

  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 21 kwietnia, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dorwałam na Vinted prawie jak nową Mommy Bag z Childhome za 107zł zamiast za 5 stów nówka, więc polecam wam polować 😀

    Kofii, hypatia92 lubią tę wiadomość

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • nofajniefajnie Ekspertka
    Postów: 243 240

    Wysłany: 21 kwietnia, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fantaghiro wrote:
    Ja biorę szlafrok, bo jak bym np chciała wyjść do pokoju odwiedzin to będe się czuła bardziej komfortowo niż w samej koszuli.

    Widzisz, w "moim" szpitalu tego problemu nie ma - po prostu nie mają pokoju odwiedzin :D
    Chyba, że coś się zmieniło, teraz się mocno remontowali

  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 21 kwietnia, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam taki i chyba go zamówię 🩷

    https://slodkisen.com.pl/szlafrok-muslinowy-maven-fuksja-dolce-sonno

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Natalie2026 Ekspertka
    Postów: 231 277

    Wysłany: 21 kwietnia, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wandapanda wrote:
    https://www.mediaexpert.pl/supermarket/pampersy-i-produkty-higieniczne/kosze-i-wklady-na-pieluchy/wklad-do-pojemnika-na-pieluchy-angelcare-ang-014-00-6-sztuk

    To jest ta oferta?

    Tak, musisz dodać do koszyka i tam będzie kosz do wyboru.

  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 700 880

    Wysłany: 21 kwietnia, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Dziewczyny a polecicie jakiś fajny szlafrok do szpitala? Jaki wy będziecie miały?

    Ja kupiłam z H&M muślinowy. Jest mięciutki i przyjemny. 🫶

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 21 kwietnia, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wlasnie wracamy z usg 3 trymestru. Mala wazy ok 1350g, wszystko ok. Jedynie nie chciala pozować,zasłaniała sie I nie mam totalnie żadnego zdjecia buzi :p

    Agaa049, Ananabanana, emciak, Ceci, nofajniefajnie, WiolaP, wandapanda, Czarna_owieczka, Pani Bocianowa, Kofii, Motylek93, Weronika97S, Missi lubią tę wiadomość

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2361 1662

    Wysłany: 21 kwietnia, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Dziewczyny a polecicie jakiś fajny szlafrok do szpitala? Jaki wy będziecie miały?
    Kupiłam w esotiq na wyprzedazy za 69zl cienki. Chciałam zeby zajmował mało miejsca w torbie i nie byl gruby. Później i tak go zapewne sprzedam, bo aż tak nie przepadam za szlafrokami :p

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • WiolaP Autorytet
    Postów: 673 638

    Wysłany: 21 kwietnia, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wogole nie biorę szlafroka do szpitala.Z doświadczenia wiem ze i tak nie bede go nosic a zabiera miejsce w torbie.

    U nas po wizycie w sumie wszystko ok mala wazy 1180g wiec juz kawal z niej kobitki🩷🥰Co do szczepień mam sie przypomnieć w maju.I zgadnijcie co🤯W koncu laboratorium przysłało moje wyniki awidnosci 🥳 Jest wysoka 71.5% wiec wszystko ok.Ale dostałam reprymendę bo dr mowi ze szyjka sie lekko skróciła,nadal jest zamknięta i trzyma ale te moje bolesne skurcze nie pozostały bez echa .Mam sie więcej oszczędzać i nie latac jak głupia 😮‍💨 Będzie ciężko no ale teraz chodzi tylko o to zeby donosić Marcysie do końca.

    Agaa049, Ceci, wandapanda, Czarna_owieczka, Ananabanana, adukow, Pani Bocianowa, Kofii, Motylek93, nofajniefajnie, Weronika97S, Missi, emciak, Silvia lubią tę wiadomość

    preg.png

    3 na pokładzie 🩷🩷🩵
    Czekamy na dziewczynke 🩷🌷
  • Domi93 Autorytet
    Postów: 1382 519

    Wysłany: 21 kwietnia, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikix0o wrote:
    Właśnie dorwałam na Vinted prawie jak nową Mommy Bag z Childhome za 107zł zamiast za 5 stów nówka, więc polecam wam polować 😀


    Ja wyrwałam za 80 🤭

    Synek 2014 ❤️❤️
    Sierpień 2020 💔
    Synek 2022 ❤️❤️
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 21 kwietnia, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem z marcówek został mi żel na zrosty betamix jakby ktoś byl zainterwsowany to chętnie odsprzedam piszcie na priv fajny jesli ktoś ma 2 cc albo kolejne

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
‹‹ 340 341 342 343 344 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ