Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼
Odpowiedz

🍼🌺 Lipiec 2026 🌺🍼

Oceń ten wątek:
  • karolka Ekspertka
    Postów: 172 267

    Wysłany: 27 listopada 2025, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kochane za to wsparcie. Utkwiłam w domu na łóżku więc miło mi że mogę się tutaj odezwać do Was 😌 kto jak nie Wy mnie tak zrozumie. Krwawienia ustały…biorę leki odpoczywam i czekam na wizytę w przyszły wtorek…już lepiej się czuję jak zasnęłam koło 19 wstałam teraz…
    Wam też dużo cierpliwości i zdrówka :*

    nofajniefajnie, Ananabanana, emciak, MayMasza, Pysio, Patka2525, Pani Bocianowa lubią tę wiadomość

    Mama aniołka 👼 2024

    Starania od 01.2025
    27.10 ⏸️
    28.10.2025 bthcg 312,28 mlU/ml
    31.10.2025 bthcg 1279, 03 mlU/ml
    03.11.2025 bthcg 4653,73 mlU/ml
    07.11.2025 bthcg 10 480,59 mlU/ml
    Progesteron :
    28.10 - 18,21ng/ml
    31.10- 20,13ng/ml
    07.11 - 17,23ng/ml
    Luteina
    Pregna dha Pregna Plus

    Termin 05.07 🩵
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 698 877

    Wysłany: 27 listopada 2025, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @PaniBocianowa mała zmiana u mnie będzie wizyty, a mianowicie mam przełożona na 4.12.
    Oraz umówiona jestem już na prenatalne na 30.12 😀

    @Karolka trzymam mocno kciuki za Ciebie. Będzie dobrze, to jest teraz czas dla Ciebie, odpoczywaj 🥰

    A ja dziś na badaniach, w tym krzywa cukrowa i siedzę od rana w diagnostyce i walczę z mdłościami.
    Dodatkowo zapomniałam wziąć próbkę moczu, a wczoraj specjalnie biegłam po kubeczek do apteki 🙄

    Miłego dnia Wam życzę 🥰

    karolka, anilewe, Pani Bocianowa lubią tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • fantaghiro Autorytet
    Postów: 375 391

    Wysłany: 27 listopada 2025, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam prenatalne 5.01, tylko lekarz ma słabe opinie wiec moze spróbuję cos jeszcze zmienić. Chociaż w tym terminie ciężko będzie pewnie cos złapać. Może jest po prostu gburem a usg dobrze robi 😅

    07.2022 👶 synek

    03.2025 -rozpoczęcie starań

    25.06 ⏸️
    11.07 indukcja poronienia w 9 tc (puste jajo płodowe)

    05.11 ⏸️
  • emciak Autorytet
    Postów: 819 1858

    Wysłany: 27 listopada 2025, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞

    Odnośnie badań prenatalnych - jak się umawiacie na wizytę to tego samego dnia macie pobranie krwi na pappę i betę czy musicie pójść wcześniej i wynik jest omawiany dopiero na wizycie z USG? Jestem na etapie poszukiwania placówki bo w LX tego nie robią.

    Druga sprawa, czy jak kichacie lub kaszlecie to też Was rwie podbrzusze? Ja się boję kichnąć bo mam wrażenie, że mi się macica do góry nogami wywija 😐

    Czarna_owieczka lubi tę wiadomość

    6 CS ✨ 09.04 - 01.06 💔 8 tc (p. samoistne)

    🌈✨
    30.10, 10 DPO
    Beta 19,1, Progesteron 31

    19.11 0,7 cm Groszka 🌼
    04.12 2,1 cm Fasolka 🌼
    18.12 3,8 cm Maluszka 🌼
    02.01 6,7 cm Fikołka 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    15.01 8,5 cm Słoneczka 🌼 (nadal ukrywa płeć)
    12.02 Słodka Dziewczynka 🌸 292g
    23.02 USG połówkowe 👍🌸 350g
    15.04 Podgląd Dziewuszki 🌸 1149g
    29.04 III prenatalne 🌸 1431g
    14.05 Kontrola 🌸 1809g
    15.06 Narodziny Aurelki, 44 cm, 2050g, 10/10 APGAR 🐣🥰

    PAI homo/MTHFR hetero
    💊 Acard + Heparyna

    Ja '91, On '90 + 🐱

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 698 877

    Wysłany: 27 listopada 2025, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emciak wrote:
    Hejo, kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞

    Odnośnie badań prenatalnych - jak się umawiacie na wizytę to tego samego dnia macie pobranie krwi na pappę i betę czy musicie pójść wcześniej i wynik jest omawiany dopiero na wizycie z USG? Jestem na etapie poszukiwania placówki bo w LX tego nie robią.

    Druga sprawa, czy jak kichacie lub kaszlecie to też Was rwie podbrzusze? Ja się boję kichnąć bo mam wrażenie, że mi się macica do góry nogami wywija 😐

    Szczerze nie mam pojęcia jak to wygląda, umówiłam się zgodnie z tym jak mnie pokierowała moja Pani Dżin.

    A co do Kaszlu i Kichnięć też tak mam, pierwszy raz miałam tak kilka dni temu w nocy i mnie aż wybudził ból po kaszlu. Właśnie jakby chciało macice wyrwać. Wystraszyłam się, ale od bardziej doświadczonych koleżanek dowiedziałam się, że ta czasem jest.

    emciak lubi tę wiadomość

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 27 listopada 2025, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emciak wrote:
    Hejo, kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞

    Odnośnie badań prenatalnych - jak się umawiacie na wizytę to tego samego dnia macie pobranie krwi na pappę i betę czy musicie pójść wcześniej i wynik jest omawiany dopiero na wizycie z USG? Jestem na etapie poszukiwania placówki bo w LX tego nie robią.

    Druga sprawa, czy jak kichacie lub kaszlecie to też Was rwie podbrzusze? Ja się boję kichnąć bo mam wrażenie, że mi się macica do góry nogami wywija 😐

    Ja akurat tak nie mam, ale za to jak porobię więcej w domu typu sprzątanie, odkurzanie to boli mnie brzuch jak na okres

    Jechałam na badania dzisiaj i miałam rozkmine czemu nikt nie wynalazł pojemników na mocz, które nie przeciekają. Za każdym razem to samo, owinięte e dwa woreczki a i tak zawsze jakaś kropla poleci. A druga sprawa to czemu wynik grupy krwi trzeba odbierać osobiście? Masakra, wszystkie wyniki w apce, a po ten jeden trzeba specjalnie jechać do przychodni.

    preg.png
  • GosAga123 Autorytet
    Postów: 251 285

    Wysłany: 27 listopada 2025, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emciak wrote:
    Hejo, kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞

    Odnośnie badań prenatalnych - jak się umawiacie na wizytę to tego samego dnia macie pobranie krwi na pappę i betę czy musicie pójść wcześniej i wynik jest omawiany dopiero na wizycie z USG? Jestem na etapie poszukiwania placówki bo w LX tego nie robią.

    Druga sprawa, czy jak kichacie lub kaszlecie to też Was rwie podbrzusze? Ja się boję kichnąć bo mam wrażenie, że mi się macica do góry nogami wywija 😐
    Ja mam pobieraną krew tego dnia co usg więc pełen wynik będzie kilka dni później :)

    emciak lubi tę wiadomość

    Ona 35
    On 34

    05.2021 👶w 1cs

    Ponowne starania od 01.2024
    08.2024 - ciąża pozamaciczna i usunięty jajowód - ureaplasma i mycoplasma - wyleczone

    05.2025 usunięcie niszy w bliźnie u prof Ludwina

    Walczymy od nowa od 09.2025 (+Ovitrelle)

    10.2025 - Udalo sie w 2 cs <3

    11.2025 - Ponowna walka z Ureaplasma.. - wyleczona

    preg.png
  • OlaNowa Koleżanka
    Postów: 34 73

    Wysłany: 27 listopada 2025, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emciak wrote:
    Hejo, kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞

    Odnośnie badań prenatalnych - jak się umawiacie na wizytę to tego samego dnia macie pobranie krwi na pappę i betę czy musicie pójść wcześniej i wynik jest omawiany dopiero na wizycie z USG? Jestem na etapie poszukiwania placówki bo w LX tego nie robią.

    Druga sprawa, czy jak kichacie lub kaszlecie to też Was rwie podbrzusze? Ja się boję kichnąć bo mam wrażenie, że mi się macica do góry nogami wywija 😐


    Jeśli chodzi o badania prenatalne to mi lekarz napisała datę od kiedy mam iść na badania krwi żeby na wizycie USG już miała dostępne wyniki u siebie w systemie.
    Czyli wizytę i USG mam 29.12 a na badania krwi każe mi iść od 18.12

    emciak lubi tę wiadomość

  • Patka2525 Koleżanka
    Postów: 34 41

    Wysłany: 27 listopada 2025, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie. Wszystko w porządku, fasolka urosła! Ma juz 2,49cm 🙈☺️ Wyniki też okej, tylko w moczu troche wyszlo i dostalam globulki Pimafucin 🙂 Kartę ciąży też juz dzisiaj założyliśmy. Jestem jednak spokojniejsza po wizycie 😊

    wandapanda, Czarna_owieczka, Pysio, MayMasza, nofajniefajnie, emciak, karolka, kikix0o, Ananabanana, Precelek 🥨, Pani Bocianowa, GąskaBalbinka lubią tę wiadomość

    ☀️
    Beta HCG:
    20.10 - 19,51
    22.10 - 85,82,
    progesteron 37,80ng/ml
    27.10-1617
    30.10 - widoczny pęcherzyk 🙈
    13.11 - 0,65 cm fasolki z serduszkiem ❤️
    27.11 wizyta u lekarza!
    22.12 - 1 prenatalne 🤭
  • fantaghiro Autorytet
    Postów: 375 391

    Wysłany: 27 listopada 2025, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam prenatalne w Medicover i mi powiedziało ze na wynik PAPPA sie teraz tam miesiac czeka 🙄🙄

    07.2022 👶 synek

    03.2025 -rozpoczęcie starań

    25.06 ⏸️
    11.07 indukcja poronienia w 9 tc (puste jajo płodowe)

    05.11 ⏸️
  • nofajniefajnie Ekspertka
    Postów: 240 235

    Wysłany: 27 listopada 2025, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emciak wrote:
    Hejo, kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞

    Odnośnie badań prenatalnych - jak się umawiacie na wizytę to tego samego dnia macie pobranie krwi na pappę i betę czy musicie pójść wcześniej i wynik jest omawiany dopiero na wizycie z USG? Jestem na etapie poszukiwania placówki bo w LX tego nie robią.

    Druga sprawa, czy jak kichacie lub kaszlecie to też Was rwie podbrzusze? Ja się boję kichnąć bo mam wrażenie, że mi się macica do góry nogami wywija 😐

    Ja miałam w poprzedniej ciąży pobieraną krew w poniedziałek, a w czwartek badania prenatalne. Dzięki temu cały raport miałam od razu już na tej wizycie z USG.
    Ale nie wiem, czy to nie zależy od placówki która robi te badania.

    emciak lubi tę wiadomość

  • Kirby Autorytet
    Postów: 327 511

    Wysłany: 27 listopada 2025, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emciak wrote:
    Hejo, kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞

    Odnośnie badań prenatalnych - jak się umawiacie na wizytę to tego samego dnia macie pobranie krwi na pappę i betę czy musicie pójść wcześniej i wynik jest omawiany dopiero na wizycie z USG? Jestem na etapie poszukiwania placówki bo w LX tego nie robią.

    Druga sprawa, czy jak kichacie lub kaszlecie to też Was rwie podbrzusze? Ja się boję kichnąć bo mam wrażenie, że mi się macica do góry nogami wywija 😐

    U mnie jest tak, że zapisałam się na badania prenatalne i rano mam w tym samym miejscu pobranie krwi a potem usg.

    Jak kicham to też mnie rwie podbrzusze i już się nauczyłam zginać przed żeby nic nie rwało 😃

    emciak lubi tę wiadomość

    Starania od 07.2024
    💁‍♂️✅

    03.25 Hashimoto 👨‍⚕️
    04.25 ANA9 ➡️ PPJ (ANA23) ⚠️
    06.25 biopsja endometrium ⚠️ ➡️ antybiotyk
    08.25 ferrytyna ⬇️ suplementacja
    09.25 drożność z lipiodolem ✅
    24.10.25 ⏸️🥹
    25.10.25 β-hCG - 29,8 mlU/ml
    27.10.25 β-hCG - 98,0 mlU/ml
    30.10.25 β-hCG - 418,7 mlU/ml
    07.11.25 β-hCG - 11621,8 mlU/ml

    💊 Pueria Uno, Letrox 25, Ultragestan

    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2106

    Wysłany: 27 listopada 2025, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam i USG i krew w ten sam dzień. Z córką miałam tak samo.

    emciak lubi tę wiadomość

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • emciak Autorytet
    Postów: 819 1858

    Wysłany: 27 listopada 2025, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okej czyli w sumie co przychodnia to inaczej :D

    6 CS ✨ 09.04 - 01.06 💔 8 tc (p. samoistne)

    🌈✨
    30.10, 10 DPO
    Beta 19,1, Progesteron 31

    19.11 0,7 cm Groszka 🌼
    04.12 2,1 cm Fasolka 🌼
    18.12 3,8 cm Maluszka 🌼
    02.01 6,7 cm Fikołka 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    15.01 8,5 cm Słoneczka 🌼 (nadal ukrywa płeć)
    12.02 Słodka Dziewczynka 🌸 292g
    23.02 USG połówkowe 👍🌸 350g
    15.04 Podgląd Dziewuszki 🌸 1149g
    29.04 III prenatalne 🌸 1431g
    14.05 Kontrola 🌸 1809g
    15.06 Narodziny Aurelki, 44 cm, 2050g, 10/10 APGAR 🐣🥰

    PAI homo/MTHFR hetero
    💊 Acard + Heparyna

    Ja '91, On '90 + 🐱

    preg.png
  • wandapanda Autorytet
    Postów: 493 465

    Wysłany: 27 listopada 2025, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym wolała mieć krew wcześniej, żeby na wizycie dostać już pełny wynik. Jakbym miała czekać to bym chyba umarła ze stresu…

    Swoją drogą jest tu ktoś z Trójmiasta? Gdzie chcecie robić prenatalne?

    preg.png
  • Natalie2026 Ekspertka
    Postów: 231 277

    Wysłany: 27 listopada 2025, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wandapanda wrote:
    Ja bym wolała mieć krew wcześniej, żeby na wizycie dostać już pełny wynik. Jakbym miała czekać to bym chyba umarła ze stresu…

    Swoją drogą jest tu ktoś z Trójmiasta? Gdzie chcecie robić prenatalne?

    Ja jestem z okolic Gdańska, ale prenatalne i poród planuję w Starogardzie Gdańskim, bo teraz tam są lekarze, którzy byli wcześniej w uck.

  • kikix0o Autorytet
    Postów: 1062 2244

    Wysłany: 27 listopada 2025, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emciak wrote:
    Hejo, kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞

    Odnośnie badań prenatalnych - jak się umawiacie na wizytę to tego samego dnia macie pobranie krwi na pappę i betę czy musicie pójść wcześniej i wynik jest omawiany dopiero na wizycie z USG? Jestem na etapie poszukiwania placówki bo w LX tego nie robią.

    Druga sprawa, czy jak kichacie lub kaszlecie to też Was rwie podbrzusze? Ja się boję kichnąć bo mam wrażenie, że mi się macica do góry nogami wywija 😐
    Mam tak samo przy kaszlu i kichaniu i nie miałam pojęcia czy to normalne i dlaczego tak jest, ale skoro wy też tak macie to jestem spokojniejsza 😀

    💞 K. 29 | A. 29 + 🐶

    🌈 14.11.2025 ⏸️
    beta: 15 —> 79 —> 258 —> 1200 —> 6199
    🩷 04.12 – 6+3 jest serduszko 🥹 CRL 4,2 mm
    🩷 29.12 - 10+0 mamy 2.80cm bobasa 🥹 FHR 180
    🩷 14.01 - prenatalne, 5.70cm zdrowego bobasa
    🩷 26.01 - 8cm zdrowego chłopczyka
    🩷 20.02 - 227g szczęścia
    🩷 19.03 - połówkowe, 424g zdrowego bąbelka
    🩷 23.04 - 977g bobasa

    💊 acard • clexane • encorton • euthyrox • suple

    🕊️ 05.25 – 7tc 🕊️ 06.25 – cb 🕊️ 08.25 – cb

    🌿 hashimoto & niedoczynność
    🌸 ANA1/ANA3 (+) – podejrzenie tocznia
    🧬 PAI-1 4G/4G
    💓 POTS
    _____

    preg.png
  • Czarna_owieczka Ekspertka
    Postów: 210 690

    Wysłany: 27 listopada 2025, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy to 9mm malego czlowieczka, serduszko pięknie bije. Jesteśmy 6+6 i wszystko wyglada dobrze 😍

    Prośba o wpisanie terminu porodu na 17.07.

    Jestem totalnie wzruszona 🥺

    emciak, Pysio, fantaghiro, Patka2525, GosAga123, kikix0o, Kofii, Kirby, Pani Bocianowa, Ananabanana, Natalie2026, MayMasza, GąskaBalbinka lubią tę wiadomość

    🧑87 🧔85
    AMH 0,13, Hashimoto, IO, Adenomioza, PAI-1, brakujące KIRy implantacyjne, ❌Cross-match 32%, ❌ANA dodatnie
    ✅ przywrócone naturalne owulacje
    Morfologia 4%

    12.2024 1 IVF -> 4 🥚->1 MII -> 1 blastka -> ET beta 0 ❌
    02.2025 2 IVF-> 3 🥚-> 2 MII -> 1 blastka -> ET beta 0 ❌

    03.2025 cykl naturalny + ovitrelle ⏸️
    6+0 (29 dpo) 3,6 mm człowieczka z bijącym serduszkiem ❤️
    7+4 💔 👼 Joanka

    C.d. Histeroskopia - zrobiony porządek ✅ wyleczony stan zapalny ✅Mezoterapia jajników ✅ Immunosupresja ✅

    08.2025 3 IVF-> 6 🥚-> brak MII ❌

    10.2025 naturals 🌈 🌱
    💊accofil, encorton, prograf, clexane, accad
    Beta 9dpo 23, 11dpo 63, 13dpo 131, 15dpo 310, 18dpo 1179, 27dpo 21440🤞🏼
    6+6 9mm szczęścia i serdeuszko ❤️
    9+2 2,5 cm małego Bąbla
    12+1 Felia test - niskie ryzyka, dziewczynka 💕
    13+4 prenatalne - wszystko ok

    preg.png
  • fantaghiro Autorytet
    Postów: 375 391

    Wysłany: 27 listopada 2025, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wandapanda wrote:
    Ja bym wolała mieć krew wcześniej, żeby na wizycie dostać już pełny wynik. Jakbym miała czekać to bym chyba umarła ze stresu…

    Swoją drogą jest tu ktoś z Trójmiasta? Gdzie chcecie robić prenatalne?

    Ja jestem z Trójmiasta. W poprzedniej ciąży robiłam w Invicta i bylam zadowolona, tylko wtedy jeszcze w ogóle nie było mozna na NFZ. Teraz mam ten Medicover na razie umówiony, ale i lekarz ma slabe opinie i czas oczekiwania długi, wiec może to jesczze zmienię.

    07.2022 👶 synek

    03.2025 -rozpoczęcie starań

    25.06 ⏸️
    11.07 indukcja poronienia w 9 tc (puste jajo płodowe)

    05.11 ⏸️
  • Precelek 🥨 Przyjaciółka
    Postów: 102 175

    Wysłany: 27 listopada 2025, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tym razem też mam krew na pappe pobieraną w tym samym dniu co usg. W poprzedniej ciąży, w innej przychodni krew pobierali wcześniej i pełny wynik byl w dniu usg.

    W ostatnich dniach mam jakiś totalny zjazd. Mdłości, ogromne zmęczenie, ból glowy, senność. Dziś mam 8+5. Mialam nadzieję, że ten pierwszy trymestr będzie praktycznie bezobjawowy. Dlatego przytulam te z Was, ktore mają tak ciężki początek

    Natalie2026 lubi tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ