Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopad 2019
Odpowiedz

Listopad 2019

Oceń ten wątek:
  • Marta.MP Koleżanka
    Postów: 54 68

    Wysłany: 10 maja 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumcia1989 dziękuję <3 będę dziś testować Twoje sposoby

    p19u9jcgm0p4yy88.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 10 maja 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia na wizytach 😊

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Alu_87 Autorytet
    Postów: 808 590

    Wysłany: 10 maja 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ListopadowaMama wrote:
    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, wszystko będzie dobrze! 😘
    No a ja dalej z tymi zaparciami... Nie pamiętam kto tu podawał skład na koktajl z kiwi działający na zaparcia. Mogę prosić o powtórzenie przepisu? :)
    ja polecam jeszcze rano kilka suszonych śliwek lub moreli

    32 lata, 25 cykl szczęśliwy!
    MTHFR_1298 A-C-homozygota,
    amh 3,8
    słabsze nasienie
    3 IUI (październik, listopad, grudzień 2018)
    ...........................................................
    styczeń 2019 MedArt
    4 IUI: 06.03.2019 :)))
    Emilka 03.11.2019 :)))
  • Gumcia1989 Autorytet
    Postów: 499 973

    Wysłany: 10 maja 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie wczoraj na czczo wypiłam ten koktajl z kiwi. Podziałal tak dobrze, że od popołudnia, przez całą noc miałam biegunkę. O zaparciu nie ma już mowy, jelita jak po terapii oczyszczajacej. Nie wiem czy to kiwi tak na mnie podziałalo,czy to zbieg okoliczności, ale sobie odpuszczę kiwi na jakiś czas 😂

    sisi lubi tę wiadomość

    Ona - 35lat niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, pęcherz reaktywny, pcos
    Metformina, euthyrox , solinco
    On - 35 lat

    1.01.2019 odstawienie antykoncepcji
    14.02.2019 owulacja
    8.03.2019 beta 620
    11.03.2019 beta 1624
    14.03.2019 beta 4684
    8.04.2019 na USG widać serduszko ❤
    10.2019 mamy nasze
    serduszko na świecie

    08.2023- odstawienie antykoncepcji
    6 miesięcy bezskutecznych starań na luzie. Ruszamy z badaniami i testami owulacyjnymi
    8.03.2024 - test ciążowy negatywny :(
    Włączeniem ziół Ojca Sroki
    14.04.2024 - test ciążowy negatywny :(
    10.05 - owulacja
    21.05 - dwie kreseczki ⏸️
    27.05 - beta 202 😍
    31.05 - beta 1193
    6.06 mamy serduszko ❤️

    preg.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, powodzenia na wizytach!!

    Koktajl z kiwi to mój patent, proporcje sok z dwóch pomarańczy pół cytryny i zblendowane kiwi. Generalnie ma być kwaśne, jak masz akurat słodkie owoce to mniej pomarańczy i więcej cytryny.

    Mój lekarz to był taki właśnie z przypadku, niby na dobrym sprzęcie pracuje. Nie ważne, dziś się budzę pozytywnie i bez stresów! :) Wczoraj wieczorem wyszedł mi brzuch ale taki już na pewno ciążowy bo tak wysoko jakbym się szersza zrobila a do tego brzuszek.

    Ja też witam w klubie pomidorowym, generalnie żyje na pomidorach, makaronie z pomidorami i cebulą, i na ryżu z warzywami. Mięso i ryba mi nie przechodzą przez gardło, mam nadzieję że na dniach ten etap przejdzie.

    Ja też byłam na dodatkowym badaniu moczu w zeszłym tygodniu, bo mam wszystkie objawy jakiegoś zapalenia. Wyniki wyszły idealne, więc to najwyraźniej objaw ciąży.

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 10 maja 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2020, 13:36

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Cecylia witaj w klubie mi mieso i ryby tez nie wchodzą od poczatku ciazy. Myslalam ze szybko to minie ale niestety nadal trwa.

    Dziewczyny powodzenia na wizytach.
    Ja nie jem mięsa od 7 tc, a jak w 13 myślałam że już mogę to potem kilka dni wymiotowalam nawet woda :(także już nie próbuje...

  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 10 maja 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach! Napiszcie potem co i jak :)

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumcia1989 wrote:
    Ja sobie wczoraj na czczo wypiłam ten koktajl z kiwi. Podziałal tak dobrze, że od popołudnia, przez całą noc miałam biegunkę. O zaparciu nie ma już mowy, jelita jak po terapii oczyszczajacej. Nie wiem czy to kiwi tak na mnie podziałalo,czy to zbieg okoliczności, ale sobie odpuszczę kiwi na jakiś czas 😂

    U mnie też skutkuje mega biegunką ale po paru dniach z zaparciami i bólem w jelitach to i tak warto.
    Wyobraź sobie że odkryłam ten patent pierwszy raz jak to zrobiłam jako zdrowe śniadanko przed pracą dla siebie i męża.... Hihi...

    sisi lubi tę wiadomość

  • Kijanka Autorytet
    Postów: 1495 1263

    Wysłany: 10 maja 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i badania!

    Jeśli chodzi o bakterie w moczu, to nie wiem, czy to coś pomaga, ale na okres ciąży zainwestowałam w chusteczki do higieny intymnej firmy LACTACYD. Mają takie zielone antybakteryjne niby, ale naprawdę nie wiem, czy to działa. W każdym razie używam.

    Przy śniadanku mąż zapytał, czy myślałam już o imieniu :).

    Tylko spokój nas uratuje :).

    8p3os65gur64a6vr.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 10 maja 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cecylia wrote:
    Dokładnie, powodzenia na wizytach!!

    Koktajl z kiwi to mój patent, proporcje sok z dwóch pomarańczy pół cytryny i zblendowane kiwi. Generalnie ma być kwaśne, jak masz akurat słodkie owoce to mniej pomarańczy i więcej cytryny

    Cecylio a to wszystko ma być zblendowane? W sensie taki shake?

    860i3e5edambhnvb.png
  • Yui Debiutantka
    Postów: 12 9

    Wysłany: 10 maja 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzwonili dzisiaj do mnie, że wyniki pappa są do odebrania (prenatalne w tym samym miejscu co mój ginekolog). Zdziwiłam się, bo ta zakręcona położna przy badaniu prenatalnym coś tam mówiła, że wynik smsem przyjdzie. Zapytała się czy przyjadę odebrać, ale że w sumie chodzę tam do lekarza, więc zapytała się kiedy mam wizytę. Mam w środę teraz na co ona,że na recepcji położnej zostawi i mam się upomnieć. I szczerze zaczęłam się stresować, że z tymi wynikami jest coś nie tak. Pomóżcie, bo już świruję :(

    3jgxflw1vq62b826.png
  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 10 maja 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yui wrote:
    Dziewczyny dzwonili dzisiaj do mnie, że wyniki pappa są do odebrania (prenatalne w tym samym miejscu co mój ginekolog). Zdziwiłam się, bo ta zakręcona położna przy badaniu prenatalnym coś tam mówiła, że wynik smsem przyjdzie. Zapytała się czy przyjadę odebrać, ale że w sumie chodzę tam do lekarza, więc zapytała się kiedy mam wizytę. Mam w środę teraz na co ona,że na recepcji położnej zostawi i mam się upomnieć. I szczerze zaczęłam się stresować, że z tymi wynikami jest coś nie tak. Pomóżcie, bo już świruję :(
    Do mnie też mają dzwonić jak będzie wynik badania. Nie przychodzą żadne smsy, nie można też odebrać ich internetowo tylko i wyłącznie osobiście.
    Więc na Twoim miejscu bym się nie martwiła.

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • Yui Debiutantka
    Postów: 12 9

    Wysłany: 10 maja 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina92 wrote:
    Do mnie też mają dzwonić jak będzie wynik badania. Nie przychodzą żadne smsy, nie można też odebrać ich internetowo tylko i wyłącznie osobiście.
    Więc na Twoim miejscu bym się nie martwiła.
    Dziękuję :) Masakra, takie pierdoły...Normalnie byłoby się pewnym, że logiczne, że takie rzeczy załatwia się osobiście, szczególnie jeśli chodzi o takie badania no ale kobieta w ciąży chyba działa na innych falach mózgowych czasami mi się wydaje xD

    Moni** lubi tę wiadomość

    3jgxflw1vq62b826.png
  • Kijanka Autorytet
    Postów: 1495 1263

    Wysłany: 10 maja 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yui wrote:
    Dziewczyny dzwonili dzisiaj do mnie, że wyniki pappa są do odebrania (prenatalne w tym samym miejscu co mój ginekolog). Zdziwiłam się, bo ta zakręcona położna przy badaniu prenatalnym coś tam mówiła, że wynik smsem przyjdzie. Zapytała się czy przyjadę odebrać, ale że w sumie chodzę tam do lekarza, więc zapytała się kiedy mam wizytę. Mam w środę teraz na co ona,że na recepcji położnej zostawi i mam się upomnieć. I szczerze zaczęłam się stresować, że z tymi wynikami jest coś nie tak. Pomóżcie, bo już świruję :(

    Yui, na Twoim miejscu pojechałabym odebrać te wyniki. Po co masz się stresować.
    Uważam, że nie ma co wyciągać wniosków z tego, że miało być smsem a zadzwonili. Panie w rejestracji nie należą z reguły do najbardziej ogarniętych na świecie, jest ich tam kilka, pewnie każda robi inaczej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2019, 11:35

    Tylko spokój nas uratuje :).

    8p3os65gur64a6vr.png
  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 10 maja 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yui wrote:
    Dziękuję :) Masakra, takie pierdoły...Normalnie byłoby się pewnym, że logiczne, że takie rzeczy załatwia się osobiście, szczególnie jeśli chodzi o takie badania no ale kobieta w ciąży chyba działa na innych falach mózgowych czasami mi się wydaje xD
    Dla spokoju możesz dzisiaj sobie podjechać i odebrać wyniki :) ja pewnie od razu pojadę jak zadzwonią :D

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Cecylio a to wszystko ma być zblendowane? W sensie taki shake?

    Tak, dokładnie! Poza tym że kwaśne to jest bardzo smaczne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za 3godz mam prenatalne. Juz mnie skreca w żołądku. Pappe mam w poniedziałek. A dzis mam u mojego doktora prenatalne, więc w poniedziałek pojde na usg i pappe spokojniejsza. Mam nadzieję.

  • coma Autorytet
    Postów: 2322 2715

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diana0501, Szczesliwa_mamusia i Paula_30 - powodzenia na wizytach!

    Paula_30, nick nieaktualny, diana0501 lubią tę wiadomość

    uIHap1.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 10 maja 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa ty masz o 15? Ja mam o 16.00. trzymam kciuki.diana rowniez powodzenia <3

    nick nieaktualny, diana0501 lubią tę wiadomość

    860i3e5edambhnvb.png
‹‹ 248 249 250 251 252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ