X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2022 ❤️
Odpowiedz

LISTOPAD 2022 ❤️

Oceń ten wątek:
  • Nosia Autorytet
    Postów: 1152 622

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tony wrote:
    A ja wczoraj odkryłam główną wadę pieluchomajtek i jest nią KUPON. Zdejmując obesranego pampa nie dość, że wysmarowałam Laurze całe nogi, to na koniec wypadł z niego prosto na podłogę piękny klocek. Następnym razem chyba je rozetnę 🤦‍♀️
    Tony a nie ma możliwości ich rozerwania po bokach przy zdejmowaniu? Ja rozrywam i jest ok :)

    Dziewczyny czy naprawdę większość zabawek, gryzaków dla dzieci jest produkowana w Chinach? :/ Jak się przed tym ustrzec?
    Olewacie sprawę i kupujecie mimo wszystko?
    Mówię np o talerzykach dla dzieci, silikonowych zabawkach, gryzakach, łyżeczkach.. itp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2023, 14:50

  • Joanne Autorytet
    Postów: 884 973

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tony wrote:
    A ja wczoraj odkryłam główną wadę pieluchomajtek i jest nią KUPON. Zdejmując obesranego pampa nie dość, że wysmarowałam Laurze całe nogi, to na koniec wypadł z niego prosto na podłogę piękny klocek. Następnym razem chyba je rozetnę 🤦‍♀️

    Tony je się rozrywa po bokach a nie ściąga jak zwykłe majtki😅

    age.png
  • Tony Autorytet
    Postów: 1197 1644

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanne wrote:
    Tony je się rozrywa po bokach a nie ściąga jak zwykłe majtki😅

    🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
    Hahaha dobrze wiedzieć 🤣 dzięki dziewczyny ;d

    Nosia, niektóre rzeczy z Nuka i Canpola są robione w UE. Ale rzeczywiście ciężko trafic. Zyrafa Sophie jest francuska.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2023, 15:24

    Nosia lubi tę wiadomość

    age.png
    👱🏼‍♀️33 - PAI-1 homozygota 🧔🏻31
    10.21 -ciąża bliźniacza👶👶
    12.21 - poronienie 9tc [*][*]
    4.12.22 - Laurka 😍
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3930 4517

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tony wrote:
    🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
    Hahaha dobrze wiedzieć 🤣 dzięki dziewczyny ;d

    Nosia, niektóre rzeczy z Nuka i Canpola są robione w UE. Ale rzeczywiście ciężko trafic. Zyrafa Sophie jest francuska.

    Gdzieś widziałam filmik że do tej żyrafy w jakiś sposób dostaje się ślina i w środku jak przecięli to był wielki grzyb 😬😬 tak samo jak zabawki do wody lepiej jak są bez żadnych dziurek żeby się woda nie dostała bo nie ma pozbyć się całkowicie wody i potem robią sie różne grzyby a dziecko bierze takie zabawki do buzi 🫣

    Tony, Nosia lubią tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3930 4517

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wróciliśmy w niedzielę z nad morza 🤗 było super pogoda dopisała 🤩

    Wczoraj byłam z Alą na drugiej dawce bexero i ma oczywiście gorączkę wczoraj i dzisiaj 🫣 waży 6430g także przybrała sporo więc jej służy te Neocate. Z minusów mam zakaz podawania słoiczków bo prawdopodobnie seler ją uczula 🙄 jak podałam kaszkę z helpy ekologiczną to też uczulenie i lekarka mówi żeby nie podawać jej kaszek pszenicy itp.. truskawek malin i orzechów też nie bo mocno uczulają..to co ja mam podawać ?
    Alergolog dopiero w sierpniu i w dodatku w Bydgoszczy bo w Toruniu kolejki na 1-2lata...🤦‍♀️
    Z tego wszystkiego kupiłam lidomixa na promocji żeby coś gotować 😂

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Kalli95 Autorytet
    Postów: 1199 1562

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    My wróciliśmy w niedzielę z nad morza 🤗 było super pogoda dopisała 🤩

    Wczoraj byłam z Alą na drugiej dawce bexero i ma oczywiście gorączkę wczoraj i dzisiaj 🫣 waży 6430g także przybrała sporo więc jej służy te Neocate. Z minusów mam zakaz podawania słoiczków bo prawdopodobnie seler ją uczula 🙄 jak podałam kaszkę z helpy ekologiczną to też uczulenie i lekarka mówi żeby nie podawać jej kaszek pszenicy itp.. truskawek malin i orzechów też nie bo mocno uczulają..to co ja mam podawać ?
    Alergolog dopiero w sierpniu i w dodatku w Bydgoszczy bo w Toruniu kolejki na 1-2lata...🤦‍♀️
    Z tego wszystkiego kupiłam lidomixa na promocji żeby coś gotować 😂
    U nas tez dużo rzeczy uczula. Ale ja nie zrazam się tym ze cos MOZE uczulać moje dziecko bo tak naprawdę na każdą rzecz można mieć alergie. Wylecz to co wam się porobiło od alergii, stworz bezpieczna bazę posiłków,warzyw,zbóż, owocow ktore na pewno nie uczulają i wtedy przez 3 dni testuj nowe rzeczy. Truskawki czy Maliny ja bym probowala. U nas akurat po truskawkach wyszło uczulenie po 1 podaniu ale zobaczę jeszcze te w środku sezonu (opryski mogą byc przyczyna). Pomidory U nas to przysmak wiec z takich niby alergizujących rzeczy bym nie rezygnowała ale podeszła do tego z podwójna czujnością 🙂
    Sloiczki zawsze możesz podawac takie które nie mają selera w składzie. My tez musimy wytestowac selera i pora bo któreś z nich prawdopodobnie mogą uczulać Stasia. Chociaż to tez moze mu wychodzić caly czas po tym jak Stary dal mu polizać ciastka pieguski z milki... 🙄😤 myślałam że wyjdę z siebie wtedy

    6c04bbb91b.png
    06.2021 👼
    11.2021 👼
    25.10.2022 💙 Staś 2930 g 🧸
  • Kalli95 Autorytet
    Postów: 1199 1562

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli nie masz jeszcze bezpiecznej bazy to probuj jedna rzecz dziennie przez 2-3 dni to samo i patrz czy cos sie dzieje i tak po kolei a później jak cos przejdzie to możesz to łączyć z czymś nowym i tak testować.
    Ja szczerze powiem ze od pewnego czasu cos tam robię czasem z więcej niż jednej nowej rzeczy i nie podaje 2-3 czy 4 dni tego samego ale jak mu cos wychodzi to później żałuję bo musze to leczyć i dopiero do tego wrócić i obserwować co to było a do tego czasu pozostaje wtedy ta bezpieczna baza produktów i nic nowego

    6c04bbb91b.png
    06.2021 👼
    11.2021 👼
    25.10.2022 💙 Staś 2930 g 🧸
  • Marta93 Autorytet
    Postów: 1674 1536

    Wysłany: 14 czerwca 2023, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dawno tu nie byłam, nie nadrobię was,Ala zaczyna ząbkowanie dziąsła spuchnięte i nie chce jeść, dopiero po podaniu przeciwbólowych jest w stanie coś zjeść,ale w nocy budzi się z płaczem,ile jeszcze wytrwam spać po 1.5h😱 a jak zauważacie alergię na coś? Ja dalej daje papki jakiś boje się dać kawałek że ugryzie za duży i się zacznie dusić 😱

    8969aff1d1.png
    11.2022 w oczekiwaniu na nasz naturalny cud po 6 latach ciężkich starań 😍🤰🏼
  • Kalli95 Autorytet
    Postów: 1199 1562

    Wysłany: 14 czerwca 2023, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas widać po kilku godzinach na buzi czerwone wypryski, czerwona kaszka, suche placki, drapanie po uszach, objawów jelitowych nie zauważyłam. Ostatnio mial raz rzadka kupę aż wyszla tyłem ale nic mu wcześniej nie dawałam nowego. Może to jeszcze bylo od tego polizania ciastka

    6c04bbb91b.png
    06.2021 👼
    11.2021 👼
    25.10.2022 💙 Staś 2930 g 🧸
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3930 4517

    Wysłany: 14 czerwca 2023, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalli95 wrote:
    U nas widać po kilku godzinach na buzi czerwone wypryski, czerwona kaszka, suche placki, drapanie po uszach, objawów jelitowych nie zauważyłam. Ostatnio mial raz rzadka kupę aż wyszla tyłem ale nic mu wcześniej nie dawałam nowego. Może to jeszcze bylo od tego polizania ciastka


    U nas podobnie 🙄 i wtedy też robi dużo kup i tyłek żar odparzony i raz miała cały czerwony tylek ale nie odparzenie tylko takie czerwony placek 😩

    Dzisiaj podałam jej gruszkę minęła godzina zrobiła kupę i cała pupa i pipka odparzona .. jakoś po gruszce się tego niespodziewałam 🙄

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Tony Autorytet
    Postów: 1197 1644

    Wysłany: 14 czerwca 2023, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    U nas podobnie 🙄 i wtedy też robi dużo kup i tyłek żar odparzony i raz miała cały czerwony tylek ale nie odparzenie tylko takie czerwony placek 😩

    Dzisiaj podałam jej gruszkę minęła godzina zrobiła kupę i cała pupa i pipka odparzona .. jakoś po gruszce się tego niespodziewałam 🙄

    Hmm może to nie wina samej gruszki, tylko jakiejś chemii, którą była pryskana? Ja z tego powodu trochę boję się dawać owoce, staram się kupować tylko te "bio", ale w sumie nie wiadomo na ile one rzeczywiście są bio.

    age.png
    👱🏼‍♀️33 - PAI-1 homozygota 🧔🏻31
    10.21 -ciąża bliźniacza👶👶
    12.21 - poronienie 9tc [*][*]
    4.12.22 - Laurka 😍
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3930 4517

    Wysłany: 14 czerwca 2023, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tony wrote:
    Hmm może to nie wina samej gruszki, tylko jakiejś chemii, którą była pryskana? Ja z tego powodu trochę boję się dawać owoce, staram się kupować tylko te "bio", ale w sumie nie wiadomo na ile one rzeczywiście są bio.

    Po słoiczku też miała zaraz odparzony tyłek i jak mówiłam lekarce to mówi że taki objaw alergii 😩 alergologa dopiero w sierpniu mamy 🫣 3 kupy i 1kleks od podania gruszki a łącznie dzisiaj 6 kup 🙄

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • KaroInka Autorytet
    Postów: 515 500

    Wysłany: 14 czerwca 2023, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas rd to katastrofa. Olek pluje sloikami na wszystkie strony. Doszliśmy do tego, że zje 3 łyżeczki a resztą parska na wszystkie strony. Kawałki rozgniata i się nimi bawi, coś tam trafi do buzi z moją pomocą ale dosłownie malutki kawałeczek. A tak to tylko pierś.
    Ostatnio mieliśmy znowu problemy brzuszkowe i nawet krew w kupce. Za 2 tyg też wybieramy się do alergologa i mam nadzieję, że rozpisze mi jakoś prowokacje u mnie i jak mam potem te alergeny w rd u Olka wprowadzić.
    Skóra jest w dużo lepszym stanie ale nie jest idealnie.

    Angelaaa daj znać jak się lidlomix sprawuje. Rozglądam się za jakimś robotem. Termomix odpada, mój mąż się nigdy nie zgodzi (ehh taj jakby to on gotowal)😆

    7.01.19. Aniołek👼💔
    20.04.21 Synek M 👶💙
    17.11.22 Synek A 👶💙
  • Asia11 Autorytet
    Postów: 928 1118

    Wysłany: 14 czerwca 2023, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela, też byliśmy nas morzem, ale pogodę trafiliśmy słabą. Niby bez deszczu i słonecznie, ale chłodny wiatr chciał łeb urwać. Ciągle miałam problem jak małego ubierać i czy się nie przeziębi.
    A lidlomixa sprawiłam sobie jakiś czas temu i chyba nie dla mnie taki sprzęt. Używam głównie do wyrabiania ciasta na chleb, pizze czy drożdżowe. No i warome jak robię na parze dla naszej trójki. Jak tylko dla małego, to szybciej we wspominanym tu koszyczku do garnka. Inne rzeczy szybciej mi zrobić standardowo. Może dlatego, że lubię gotować i jestem w tym raczej dobra. Tam denerwują mnie te kroki, co chwilę klikanie, zdejmowanie tej pokrywy. Dla osób mniej biegłych w kulinariach, a mających chęć coś zrobić, jest za to idealny.

  • Marta93 Autorytet
    Postów: 1674 1536

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to ja myślałam że kupa i po tym czerwona pupa to poprostu od kupy, a to objaw alergii mieliśmy nie raz taka sytuacje a dziś luźna kupa takie zielone ale niby na zęby mogą być takie 🤔

    8969aff1d1.png
    11.2022 w oczekiwaniu na nasz naturalny cud po 6 latach ciężkich starań 😍🤰🏼
  • Ultra-Dżasta Autorytet
    Postów: 1823 1786

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski!
    Co polecacie na kaszel dla 7-miesięcznego dziecka? Kuźwa. Znów zaczął kaszleć, bardziej na sucho. Nie wiem skąd to wziął. 🤕😭

    11.2022r., Karol ❤
    12.2021r., 8tc 👼 Józef, trisomia 13 🖤

    👩‍🏭 28 l.
    👨‍🔧 26 l.

    🏃‍♀️🧗‍♀️🏞❤
    IG: @czytanki.matki
  • Kalli95 Autorytet
    Postów: 1199 1562

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultra-Dżasta wrote:
    Laski!
    Co polecacie na kaszel dla 7-miesięcznego dziecka? Kuźwa. Znów zaczął kaszleć, bardziej na sucho. Nie wiem skąd to wziął. 🤕😭
    My mieliśmy flegamina baby jak mial 3 miesiące ale to taki troche odrywajacy kaszel byl. Moze inhalacje pomogą?

    6c04bbb91b.png
    06.2021 👼
    11.2021 👼
    25.10.2022 💙 Staś 2930 g 🧸
  • Kalli95 Autorytet
    Postów: 1199 1562

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy przy ząbkowaniu kupa waszych maluchów się zmienila? Nie wiem czy to przez alergie czy przez zabki bo mamy dużo śluzu w kupie

    6c04bbb91b.png
    06.2021 👼
    11.2021 👼
    25.10.2022 💙 Staś 2930 g 🧸
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3930 4517

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalli95 wrote:
    Dziewczyny a czy przy ząbkowaniu kupa waszych maluchów się zmienila? Nie wiem czy to przez alergie czy przez zabki bo mamy dużo śluzu w kupie

    Mi jak Majka ząbkowała to robiła zieloną i rzadką kupę i potrafiła robić więcej niż zazwyczaj

    Ala jeszcze nie ząbkuje więc nie wiem jak ze śluzem

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3930 4517

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultra-Dżasta wrote:
    Laski!
    Co polecacie na kaszel dla 7-miesięcznego dziecka? Kuźwa. Znów zaczął kaszleć, bardziej na sucho. Nie wiem skąd to wziął. 🤕😭

    Ala ostatnio miała kaszel to lekarka nie kazała nic podawać bo że nie ma dla takich maluszków. I u niej wydawało się że od kataru ma kaszel a to się okazało że nos zatkany i taki jakby kaszel na tle alergicznym 🤦‍♀️

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


‹‹ 735 736 737 738 739 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ