Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2022 ❤️
Odpowiedz

LISTOPAD 2022 ❤️

Oceń ten wątek:
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie chce mi się pisać że mąż dostał od wczoraj takiej chrypy, że praktycznie nie może mówić... Majka wstała dzisiaj z katarem i cały dzień temperatura koło 38stopni a na noc 38.3😬 gole ją męczą więc zapowiada się średnia noc... Normalnie nie mogę uwierzyć że co tydzień jakieś choróbsko..😡

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2024, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2024, 22:14

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 7 kwietnia 2024, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monka40 wrote:
    😪🤯😱 Angela może jakieś testy, wizyta u alergologa, laryngologa? Moje dziewczyny nie chodzą do żłobka/ przedszkola, ale mam dwójkę nastolatków, którzy do szkoły iść muszą. Od września do teraz dziewczyny były 2 razy chore z czego raz przyniosłam rumień zakaźny z przychodni, jak byłam na szczepieniu z najmłodszą. To aż nie do pojęcia, że dzieci "domowe", a tyle chorób.
    Trzymajcie się

    Obie chodzą do alergologa i miały testy robione, Majka do laryngologa też chodzi 😅 niestety w tym roku to mój mąż przynosi cały czas jakieś choroby 😐

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę się pochwalić, że Majka dostała się do przedszkola 🤩 także od września zobaczymy ile będzie chorób 😂

    Sóweczka3, meggie94, Asia11, kid_aa, Tony, Decemberry lubią tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Sóweczka3 Przyjaciółka
    Postów: 88 71

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Muszę się pochwalić, że Majka dostała się do przedszkola 🤩 także od września zobaczymy ile będzie chorób 😂
    Super wieści 😊

    Mi udało się załatwić wolne od pracy na nastepne 3,5 roku , więc nie muszę się martwić.

    Angelaaaa, meggie94, kid_aa, Decemberry lubią tę wiadomość

    age.png
  • meggie94 Autorytet
    Postów: 1726 1605

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Muszę się pochwalić, że Majka dostała się do przedszkola 🤩 także od września zobaczymy ile będzie chorób 😂

    Obyś się jednak milo zaskoczyła ✊🏻✊🏻✊🏻

    Angelaaaa, Tony lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Joanne Autorytet
    Postów: 1135 1206

    Wysłany: 9 kwietnia 2024, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Krystyna idzie do żłoba za dwa tygodnie na 2 dni w tygodniu😁 Czuję że robię jej krzywdę tym że w domu tyle siedzi. Zadzwoniłam i okazało się że jest miejsce na inne dni niż te co chciałam ale mi bez większej różnicy. Mam nadzieję że nie będzie płakać. Ani rozrabiać🙈

    Angelaaaa, Tony, meggie94, Decemberry lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Tony Autorytet
    Postów: 1235 1710

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Placówki są super :D Laura kocha swój zlobek, codziennie rano biegnie na salę a po południu ciężko ją zabrać z powrotem. Wcale się nie dziwię, bo ciocie są wspaniałe, z dziećmi ma świetny kontakt, robią cały dzień ciekawe rzeczy. Żadna niania nie byłaby w stanie zapewnić jej tyle rozwojowych zajęć. Jedyny minus to oczywiście choroby, ale i to kiedyś minie.

    Też zapisałam Laurę do przedszkola od września 2025. Znalazłam meeega fajne miejsce blisko mojej pracy ❤️

    meggie94, Joanne lubią tę wiadomość

    age.png
    👱🏼‍♀️34 - PAI-1 homozygota 🧔🏻32
    10.21 -ciąża bliźniacza👶👶
    12.21 - poronienie 9tc [*][*]
    4.12.22 - Laurka 😍
  • meggie94 Autorytet
    Postów: 1726 1605

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja tez niezmiennie jestem zwolenniczką żłobków i przedszkoli i uważam, że dzieci się świetnie w nich rozwijają 😊 naszej Wice żłobek dał bardzo dużo, rano przebiera nogami na hasło „jedziemy do dzieci” i sama biegnie do sali, a ja mam kilka godzin oddechu 😊

    Tony, Joanne lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Decemberry Autorytet
    Postów: 878 721

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisy do przedszkoli na 2025 już są? Chyba żyję w alternatywnej rzeczywistości...

    Baby G. Już z nami 🥰 16.11.22, 54 cm Szczęścia ❤️✨

    15.03 - beta 26.7 <3
    17.03 - beta 73.9 <3
    23.03 - beta 1379.6 <3 <3!
    Maleństwo rozwija się idealnie <3
    07.07.22 - 320g mężczyzny <3
    24.07 - 540g <3
    29.08 - 1146g <3
    22.09 - 1669g <3
    19.10 - 2450g <3
    4.11 - 2930g <3
  • Tony Autorytet
    Postów: 1235 1710

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Decemberry wrote:
    Zapisy do przedszkoli na 2025 już są? Chyba żyję w alternatywnej rzeczywistości...

    Dec, u nas bezpiecznie jest zapisać z dużym wyprzedzeniem, że żłobkiem też był problem ale na szczęście zwolniło się miejsce :/ mówię o prywatnych placówkach, bo w publicznych pewnie jest jeszcze trudniej.
    Swoją drogą pisz co u Was, dawno się nie odzywałaś i zastanawiałam się ostatnio co słychać;)

    kid_aa lubi tę wiadomość

    age.png
    👱🏼‍♀️34 - PAI-1 homozygota 🧔🏻32
    10.21 -ciąża bliźniacza👶👶
    12.21 - poronienie 9tc [*][*]
    4.12.22 - Laurka 😍
  • Joanne Autorytet
    Postów: 1135 1206

    Wysłany: 10 kwietnia 2024, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że piszecie że dzieciaki w tych żłobkach tak fajnie się czują. Myślałam żeby dać ją do takiej opieki prywatnej co opiekunka może mieć max 4 dzieci, i jedna koleżanka powiedziała że właśnie fajnie bo dzieciak tyle nie choruje, a druga że to jest takie przetrzymanie dziecka a w prawdziwym żłobku będzie się dużo uczyła i robiła różne fajne rzeczy.

    W Holandii to wygląda tak że żłobek jest od 0 do 4 lat, a potem do szkoły dziecko idzie w wieku 4-5 lat. Tak więc czterolatki zazwyczaj już zaczynają szkołę.

    Jak będzie wszystko ok to zapisze ją jeszcze na trzeci dzień.

    Tony lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Nosia Autorytet
    Postów: 1185 634

    Wysłany: 14 kwietnia 2024, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) Polecacie jakieś sandałki? :) Macie coś sprawdzonego :)

  • meggie94 Autorytet
    Postów: 1726 1605

    Wysłany: 14 kwietnia 2024, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosia wrote:
    hej :) Polecacie jakieś sandałki? :) Macie coś sprawdzonego :)

    Przycupne, bo też jeszcze jesteśmy przed zakupem sandałków 😁

    age.png

    age.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 14 kwietnia 2024, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosia wrote:
    hej :) Polecacie jakieś sandałki? :) Macie coś sprawdzonego :)

    Tego typu fizjo poleca bo akurat mi się wyświetliło😅

    https://eobuwie.com.pl/p/sandaly-lasocki-kids-cric-ci12-cric-03-ii-dz-pomaranczowy-5905588478379?token=hQHwhAoMCPul77AGEPTa26sDEAEaJDY2NWYyYzQ0LTAwMDAtMmNiNC04MjYyLTMwZmQzODE2MmRkOCoVMTYxNTEyNjA2MS4xNzEzMDk5MjI0MiCjgJcijfenIpD3pyLC8J4VxcvzF46-nRXUsp0VtreMLToOZGVmYXVsdF9zZWFyY2hIAVgBaAE&utm_content=sensifi_&utm_source=tradedoubler_int&utm_medium=metapic&utm_campaign=Metapic%20Poland&tduid=2749b63469d4e69fde6b610778f58cb7&is_retargeting=true&pid=tradedoubler_int&af_sub1=display&c=Metapic%20Poland&af_siteid=2982386&orgid=2078152&af_click_lookback=30d&af_ad_id=407654&af_c_id=2078152&af_adset_id=274960&af_sub_siteid=59953&af_ad=17erScvPFAeyys448B6KSViB3mjlvWTnfHH6FdsQvTn4QkDETnBV8yU2qq7BpQvq

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Joanne Autorytet
    Postów: 1135 1206

    Wysłany: 14 kwietnia 2024, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idziemy na spotkanie w żłobie. O co warto się zapytać? Pytania jakie mam przygotowane to czy szykować dziecku coś do jedzenia czy mają z wyżywieniem, co i ile na zmianę, co ogólnie musi że sobą mieć, i czy muszę przyprowadzać ją o stałych porach. Co jeszcze?

    age.png

    age.png
  • Tony Autorytet
    Postów: 1235 1710

    Wysłany: 14 kwietnia 2024, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura ma takie:

    https://eobuwie.com.pl/p/polbuty-froddo-g1140003-2-m-dark-blue

    Joanne, zapytaj ile i kiedy zlobek ma wolne, bo większość ma np 2-3 tygodnie wolnego w wakacje i niewiadomo co wtedy z dzieckiem zrobić. Zapytaj w jakich godzinach można zostawiać dziecko, czasem po np 16 czy 17 są doliczane opłaty. Ile dzieci jest w grupie i ile opiekunek. Czy są jakieś dodatkowe zajęcia. Co w przypadku gdy dziecko ma katar, czy odsyłają do domu. W niektórych placówkach jest tak, że jak dziecko jest chore to musi upłynąć np 24 albo 48h od ustąpienia gorączki, żeby je przyprowadzić. Ogólnie o takie sprawy chorobowe popytaj. Czy jest jakaś grupa na WhatsAppie z opiekunkami albo rodzicami. Czy jest monitoring. Czy podają dzieciom soki, slodycze itp.
    To tak na szybko mi przychodzi do głowy:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2024, 17:40

    Joanne lubi tę wiadomość

    age.png
    👱🏼‍♀️34 - PAI-1 homozygota 🧔🏻32
    10.21 -ciąża bliźniacza👶👶
    12.21 - poronienie 9tc [*][*]
    4.12.22 - Laurka 😍
  • Joanne Autorytet
    Postów: 1135 1206

    Wysłany: 14 kwietnia 2024, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Tony! Ważne pytania! Ja już w tym żłobku byłam rok temu na spotkaniu i mniej więcej wiem jak w środku wygląda itd ale wtedy miałam zupełnie inne pytania i pod innym kątem patrzyłam bo Krysia duzo młodsza była. Czuję że dzisiajsza noc nie będzie przespana 😅🙈

    age.png

    age.png
  • Smerfetk_a Ekspertka
    Postów: 244 154

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joane, z pytań których nie wymyśliłabym przed spotkaniem z rzeczywistościa to:

    - o której godzinie jest drzemka
    - o której godzinie są zajęcia dodatkowe
    - w jakich godzinach są posiłki
    - czy można przynosić swoje jedzenie
    - czy do snu puszczana jest muzyka/dźwięki (w naszym żlobku w grupie starszaków przez całą drzemkę jest włączone bardzo głośno bicie serca)
    -czy muzyka puszczana jest jako tło w trakcie pobytu
    -do ilu opiekunek w sumie dziecko bedzie musiało się przyzwyczaić w czasie pobytu zwłaszcza na początku
    - jak często są spacery
    - czy za nieobecność zwracane są koszty pobytu/jedzenia
    - o której najpóźniej/najwcześniej można odebrać/przyprowadzić dziecko
    -czy akceptują/wymagają zaświadczeń lekarskich jak np. Dziecko ma katar

    Joanne lubi tę wiadomość

  • Joanne Autorytet
    Postów: 1135 1206

    Wysłany: 15 kwietnia 2024, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posiłki- kanapka z pasztetem, serkiem do smarowania, masłem orzechowym albo dżemem🤦🏻‍♀️ Dobrze że tylko na 2 dni puszczam tam dzieciaka. Najbardziej przeraża mnie fakt że nie ma aklimatyzacji choć rok temu powiedziano mi inaczej. Mam po prostu zostawić dzieciaka na 2-3h.

    age.png

    age.png
‹‹ 847 848 849 850 851 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ