X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2024 ❤️🍼
Odpowiedz

LISTOPAD 2024 ❤️🍼

Oceń ten wątek:
  • miska122 Autorytet
    Postów: 4890 8377

    Wysłany: Dzisiaj, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaOs mocne kciuki za Tomusia, niech się pięknie rozwija i walczy ❤️

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 gram <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    Maksym <3 💙
    preg.png
  • MaggLbn Ekspertka
    Postów: 243 337

    Wysłany: Dzisiaj, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaOs wrote:
    Cześć Ciocie 🥰

    Gratuluję wizyt ❤️ nie jestem w stanie być na bieżąco ale trzymam kciuki 😘

    Ja w czwartek zostałam wypisana (byłam w szpitalu 71 dni).
    Mój Okruszek Tomeczek w czwartek został przewieziony do szpitala dziecięcego na intensywną terapię. Stan jest poważny ale stabilny. Nieśmiało dopuszczam nawet poprawę bo początkowo miał respirator, od wczoraj maseczkę tlenową. Jest badany, wiele wyników jest w porządku jak na wiek ciąży, w którym się urodził. Niedojrzałość narządów była do przewidzenia. Ale jest bardzo dzielny 💙 tylko serducho boli, że do tak malutkiego ciałka podłoczonych jest tyle aparatur itd...
    Walczę z laktacja... ciężki temat, staram się widzieć postępy.

    Trzymam kciuki za Tomusia 😍 Jesteś bardzo Dzielna mamą!



    Pola- niestety nie pomogę, kupiłam waciki Kindi i zobaczę jak się sprawdza. Są w dość dobrej cenie na allegro :) Mam nadzieję, że nie klaczą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 17:53

    preg.png
  • Polaaaa Przyjaciółka
    Postów: 120 48

    Wysłany: Dzisiaj, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaggLbn wrote:
    Trzymam kciuki za Tomusia 😍 Jesteś bardzo Dzielna mamą!



    Pola- niestety nie pomogę, kupiłam waciki Kindi i zobaczę jak się sprawdza. Są w dość dobrej cenie na allegro :) Mam nadzieję, że nie klaczą.

    Ja narazie chcę zamówić jedną paczkę, ale potem jak się sprawdzą to przy wielu sztukach spoko zamówić, bo bez dostawy, ale jakby się nie sprawdziły to się zastanawiam czy poprostu nie mogą być takie zwykłe jak do demakijażu np

  • Elasure Autorytet
    Postów: 784 1132

    Wysłany: Dzisiaj, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola a jakie przeznaczenie mają mieć te waciki?

    Ja mam duże z tami oznaczone baby będę ich używać do pupy. Do oczu mam gaziki jałowe ale pamiętam że moja bratowa przy trójce dzieci używała takich zwykłych do demakijażu.

    preg.png

    👩 37lat
    AMH 0,158 - 0,206 ng/ml LH 4,33 FSH 6,78
    Mthfr homo/Pai-1 hetero/IO + spora nadwaga
    KIR Bx, jeden kir implantacyjny/Allo MLR-0%/Ana 1 ujemne
    🧔‍♂️ 35 lat
    IO/Niski testosteron/Kiepskie parametry nasienia
    HBA 48%/DFI 45%/Stres oxy 13.78

    10.06.2022 poronienie w 9 tygodniu💔
    ******************
    29.02.2024 ⏸️
    13.03.2024 CRL 2,1mm 🩵 113
    Clexane, accofil, acard, glucophage, encorton, ovitrelle, biosteron, hydroxychloroquine
    24.04.24 CRL 5,44cm 💙 157 OM 11+4 USG 12+0, Nifty niskie ryzyka, syn 🥳 🩵
    29.04.24 I prenatalne wszystko jest w porządku 💙🩵Olafek ma już 6,56cm OM 12+2 USG 12+6
    24.06.24 II prenatalne, wszystkie narządy obecne i na swoim miejscu 💙 Olafek ma 421g 👶🤯
    26.08.09 USG 29+2, 1415g 😍🥳
    2.09.2024 III prenatalne
    Przewidywana data porodu - 5.11.2024
  • Wero0707 Autorytet
    Postów: 285 187

    Wysłany: Dzisiaj, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam właśnie te Kindii z domieszką bambusa, bo brakowało mi 4 zł do darmowej dostawy w aptece xD one są o tyle fajne, że są większe niż zwykłe kosmetyczne

    preg.png
  • Polaaaa Przyjaciółka
    Postów: 120 48

    Wysłany: Dzisiaj, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elasure wrote:
    Pola a jakie przeznaczenie mają mieć te waciki?

    Ja mam duże z tami oznaczone baby będę ich używać do pupy. Do oczu mam gaziki jałowe ale pamiętam że moja bratowa przy trójce dzieci używała takich zwykłych do demakijażu.

    No ja planowałam do mycia buźki głównie :) do pupy chusteczki nawilżane, do oczu też gaziki.

‹‹ 464 465 466 467 468
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ