X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2024 ❤️🍼
Odpowiedz

LISTOPAD 2024 ❤️🍼

Oceń ten wątek:
  • Wero0707 Autorytet
    Postów: 289 187

    Wysłany: 23 września, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prałam raz w 40, a gdzie metka pozwalała to w 60. Plus do tego prasowanie lub parownica. Tylko prześcieradeł nie prasuję, od męża też pojawiło się veto, ale były na 60 stopni puszczone 😅 ile macie prześcieradeł tak w ogóle??

    Jedynie kombinezon merino uprałam ręcznie i zastanawiam się nad puchowym kombinezonem z Reimy 🫣 Kusi mnie, żeby go w ogóle nie prać

    preg.png
  • Polaaaa Przyjaciółka
    Postów: 133 49

    Wysłany: 23 września, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wero0707 wrote:
    Prałam raz w 40, a gdzie metka pozwalała to w 60. Plus do tego prasowanie lub parownica. Tylko prześcieradeł nie prasuję, od męża też pojawiło się veto, ale były na 60 stopni puszczone 😅 ile macie prześcieradeł tak w ogóle??

    Jedynie kombinezon merino uprałam ręcznie i zastanawiam się nad puchowym kombinezonem z Reimy 🫣 Kusi mnie, żeby go w ogóle nie prać

    Ja kupiłam dwa do dostawki i jedno do gondoli ;)

  • miska122 Autorytet
    Postów: 4894 8378

    Wysłany: 23 września, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wero0707 wrote:
    @Polaaaa Ja mam różnych majtek 5 par narazie (dwie pary bawełnianych ażurowych od mamy ginekolog, jedne poofi, dwie pary horizon), ale jeszcze dokupię. Z canpolem uważaj, żeby kupić te siateczkowe, a nie fizelinowe

    Czy kupujecie niechodki? Wiem, że zalecenia są takie, że jak najwięcej na bosaka, myślę jedynie o spacerach zimowych, no i oczywiście większości jest taaaaaaka słodka 🥰

    Niechodki są dla mnie bez sensu. Na zimowe spacery i tak dziecko zazwyczaj jest w kombinezonie ze stopkami, na następny sezon nasze dzieciaki już będą chodzić, więc wjadą zwykłe buty. Poza tym nie ma sensu ograniczać stopie ruchu, dziecko tak naprawdę od urodzenia już się ćwiczy do chodzenia 😊

    Polaaaa jeśli chodzi o pajace to ja nie rozumiem do końca co oznacza do spania przy noworodkach, one śpią ciągle 😁 ubranko jak każde inne, mój syn na początku był głównie w pajacach, mojemu mężowi łatwiej się przewijało niż przy spodenkach i bodziakach 😊

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 gram <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    Maksym <3 💙
    preg.png
‹‹ 467 468 469 470 471
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ